Головна сторінка | Українська національна ідея. Українократія | КУТКИ СПОЖИВАЧА для всіх міст з літературою |  ІНФОРМАЦІЙНІ СТЕНДИ, щити, дошки | Уголки потребителя для всех городов с литературой | Информационные стенды, щиты, доски | Перекидні системи Перекидные системы | Штендеры, Штендери | Буклетницы Буклетниці | Коментар Податкового кодексу, Митного Комментарий Налогового кодекса, Таможенного| НОВИНИ | RSS | Реклама | Контакт | Журнали з охорони праці та інші | Календар бухгалтера Календарь бухгалтера | Інструкції з охорони праці |Оперативна поліграфія, тиражування |  Фотоприколы | Термінологічний словник | Книги, словник, реферати з історії, ЗНО з історії України

Скачати Книгу маразмів України одним файлом

ГЛАВА XXXVII. МАРАЗМИ ВИБОРІВ ТА РЕФЕРЕНДУМІВ

Провідні кандидати в президенти України відмовилися від теледебатів

Як доводить досвід низки країн, теледебати здатні доволі суттєво вплинути на розподіл симпатій виборців до тієї чи іншої політичної сили. У демократичних країнах теледебати вже давно визнано чи не найефективнішим засобом політичної агітації. Наприклад, хрестоматійним прикладом виборчих теледебатів та їх «залучального» потенціалу стали фактично перші в історії «великі дебати» у 1960 році у США між Джоном Кеннеді та Річардом Ніксоном. Кеннеді був переконливішим у ефірі й теледебати принесли йому перемогу, яку мало хто прогнозував. Побутує думка, що саме теледебати допомогли у 1992 році Біллу Клінтону стати «господарем» Білого Дому. Цікаві й інші факти та цифри, які відображують значення теледебатів. Наприклад, за даними досліджень «Таймс-Мірроу» у США, саме теледебати 1992 року в форматі ток-шоу допомогли визначитися з вибором «свого» кандидата у президенти майже 70 відсоткам опитаних. Проте, це у них «там». А що ж у нас?..

В Україні чи не перші теледебати відбулися на початку 90-х років. Тоді в телеефірі у відкриту та запеклу полеміку вступили секретар по ідеології ЦК КПУ Леонід Кравчук та філософ Мирослав Попович, від імені Народного Руху України. Тодішні теледебати отримали чималий суспільний резонанс і багато в чому допомогли Л. Кравчуку стати тим, ким він став, відіграли позитивну роль у становленні Руху.

www.ucipr.kiev.ua/print.php?sid=1785

А на виборах-2010 Президент України Віктор Ющенко, прем'єр-міністр Юлія Тимошенко, голова Верховної Ради Володимир Литвин, лідер Партії регіонів Віктор Янукович і лідер Фронту змін Арсеній Яценюк відмовилися від участі в телевізійних дебатах кандидатів у президенти України. Тому ЦВК в Постанові від 15 грудня 2009 року № 486 затвердив 6 пар кандидатів. Станом на 14 грудня заявки на участь у теледебатах подали 14 кандидатів з 18, однак з'ясувалося, що таких заявок залишилося тільки 13. ЦВК не уточняє причини, по яких кандидати відмовилися від участі в теледебатах, що проводяться на кошти держбюджету.

За результатами жеребкування 14 грудня на засіданні Центральна виборча комісія затвердила 6 пар кандидатів у президенти, що будуть проводити теледебати, а також установила час виступу мера Ужгорода Сергія Ратушняка в ефірі Першого національного телеканала за кошти держбюджету.

4 січня депутат Верховної Ради від фракції НУ-НС, лідер Української народної партії Юрій Костенко проведе теледебати із Сергієм Тігіпко.

5 січня депутат Ради від НУ-НС Анатолій Гриценко проведе дебати з депутатом Київської міської ради, головою фракції блоку Громадський актив Києва Олександром Пабатом.

11 січня лідер Народно-демократичної партії Людмила Супрун проведе дебати з депутатом Ради Інною Богословською (позафракцційною).

12 січня лідер Соціалістичної партії Олександр Мороз проведе дебати з лідером партії Всеукраїнське об'єднання Свобода Олегом Тягнибоком.

13 січня лідер Комуністичної партії Петро Симоненко проведе дебати з Олегом Рябоконем.

14 січня мер Ужгорода Сергій Ратушняк, якому не дісталася пара за результатами жеребкування, виступить в ефірі самостійно.

15 січня лідер Партії вільних демократів Михайло Бродський проведе дебати з Василем Противсіх.

Тривалість теледебатів складає 60 хвилин безперервного ефірного часу. Ратушняк, якому не дісталися пари, буде виступати протягом 30 хвилин. У випадку призначення другого туру - парі кандидатів у Президенти буде надано 100 хвилин ефірного часу. Теледебати будуть проводитися в ефірі Національної телекомпанії на УТ-1 з 4 по 15 січня в проміжку часу між 19:00 і 22:00.

1 лютого 2001 року мають відбутися теледебати між кандидатами на пост Президента України друго туру виборів. Свою згоду на теледебати дала лише Юлія Тимошенко і вона сама провела ці "дебати". Але Віктору Януковичу немає про що з нею дебатувати. Янукович не є оратор, а вона є непередбачуваною жінкою, він мовчки тягне свою лямку... Ось в 2004 році з Ющенком були у Януковича дебати, навіть двічі. Дебати 2010 року мали відбутися на Першому національному телеканалі о 20:00.

Куток споживача. Куток покупця. Куточок споживача. Куточок покупця

Кутки споживача від 99 до 399 грн. + все торговельне законодавство

Вантажний велосипед. Грузовой велосипед. Велорикша Украина

Універсальний вантажний велосипед + ручний вантажний візок в подарунок

Рекламна стійка, інформаційний стенд вертиться, вертящаяся стійка, стенд-листалка, стенд-вертушка

Ротаційна (гортальна) настільна система (промо-стійка), 11 прозорих кишень А4, 250 грн.

 


У К Р А Ї Н А

ЦЕНТРАЛЬНА ВИБОРЧА КОМІСІЯ

ПОСТАНОВА

15 грудня 2009 року № 486

Про результати жеребкування щодо графіка проведення Національною телекомпанією України передвиборних теледебатів між кандидатами на пост Президента України за рахунок і в межах коштів Державного бюджету України, виділених  на підготовку та проведення виборів Президента України 17 січня 2010 року

Відповідно до частин першої та другої статті 62 Закону України "Про вибори Президента України", керуючись статтями 11 – 13, пунктом 17 статті 18 Закону України "Про Центральну виборчу комісію", Центральна виборча комісія постановляє:

1. Затвердити результати жеребкування  щодо графіка проведення Національною телекомпанією України передвиборних теледебатів між кандидатами на пост Президента України за рахунок і в межах коштів Державного бюджету України, виділених  на підготовку та проведення виборів Президента України 17 січня 2010 року (додаються).

2. Опублікувати у триденний строк в газетах "Голос України" та "Урядовий кур’єр" результати жеребкування щодо графіка проведення Національною телекомпанією України передвиборних теледебатів між кандидатами на пост Президента України за рахунок і в межах коштів Державного бюджету України, виділених на підготовку та проведення виборів Президента України 17 січня 2010 року.

3. Цю постанову надіслати кандидатам на пост Президента України, Національній телекомпанії України, Національній раді України з питань телебачення і радіомовлення, Державному комітету телебачення та радіомовлення України.

Голова Центральної виборчої комісії                                     В. ШАПОВАЛ

Додаток
до постанови Центральної виборчої комісії
від 15 грудня 2009 року № 486

РЕЗУЛЬТАТИ ЖЕРЕБКУВАННЯ
щодо графіка проведення Національною телекомпанією України
передвиборних теледебатів між кандидатами на пост Президента
України за рахунок і в межах коштів Державного бюджету України,
виділених на підготовку та проведення виборів Президента України
17 січня 2010 року 


з/п

Прізвище, ім’я, по батькові
кандидата на пост Президента України

Дата проведення теледебатів, визначена жеребкуванням

Час проведення теледебатів

1.

Костенко Юрій Іванович

04.01.2010

19:45 – 20:45

Тігіпко Сергій Леонідович

2.

Гриценко Анатолій Степанович

05.01.2010

19:45 – 20:45

Пабат Олександр Вікторович

3.

Супрун Людмила Павлівна

11.01.2010

19:45 – 20:45

Богословська Інна Германівна

4.

Мороз Олександр Олександрович

12.01.2010

19:45 – 20:45

Тягнибок Олег Ярославович

5.

Симоненко Петро Миколайович

13.01.2010

19:45 – 20:45

Рябоконь Олег Васильович

6.

Ратушняк Сергій Миколайович

14.01.2010

19:45 – 20:15

7.

Бродський Михайло Юрійович

15.01.2010

19:45 – 20:45

Противсіх Василь Васильович

Секретар Центральної виборчої комісії    Т. ЛУКАШ

 ____________

Постійна адреса статті в Інтернеті: http://www.marazm.org.ua/index.html?/vibory/37_78.html


Попередня статтяНаступна стаття


Ваше ім`я:  Захисний код:  <=>
символів залишилось

Головна сторінка | Українська національна ідея. Українократія | КУТКИ СПОЖИВАЧА для всіх міст з літературою |  ІНФОРМАЦІЙНІ СТЕНДИ, щити, дошки | Уголки потребителя для всех городов с литературой | Информационные стенды, щиты, доски | Перекидні системи Перекидные системы | Штендеры, Штендери | Буклетницы Буклетниці | Коментар Податкового кодексу, Митного Комментарий Налогового кодекса, Таможенного| НОВИНИ | RSS | Реклама | Контакт | Журнали з охорони праці та інші | Календар бухгалтера Календарь бухгалтера | Інструкції з охорони праці |Оперативна поліграфія, тиражування |  Фотоприколы | Термінологічний словник | Книги, словник, реферати з історії, ЗНО з історії України

Скачати Книгу маразмів України одним файлом

(C) Copyrіght by V.Moseіchuk, 1999-2018. All rіghts reserved. Тел. (032) 243-43-23, (067) 673-51-59, (099) 565-62-62, (093) 918-70-99.
Пропозиції та зауваження надсилайте на
Електронним та друкованим ЗМІ дозволяється  цитування матеріалів Книги маразмів України за умови посилання на Книгу маразмів України та сайт www.marazm.org.ua Обов'язкове посилання наступного змісту: "За матеріалами Книги маразмів України (www.marazm.org.ua)…". з використанням в Інтернеті гіперпосилання (hyperlink) на Книгу маразмів України  (www.marazm.org.ua). Іншим організаціям та приватним особам використання матеріалів для публічних цілей дозволяється за умови окремого дозволу автора з дотриманням вищезгаданих посилань.

Розсилка новин
Підтримка проекту:
U634971969297
Z404288205014
E208021446192

Новини
маразмiв


Нова українська національна ідея. Новая украинская национальная идея
 
Кутки споживача для всіх міст із законодавством та книгою скарг. Кутки покупця. Уголки потребителя для всех городов с законодательством и книгой жалоб. Уголки покупателя

Украинские 100x100
Газета "Правовий тиждень"