Ця сторінка використовує JavaScript. Для повного використання її можливостей слід включити його підтримку (ActiveX для Internet Explorer)

Головна сторінка | Українська національна ідея. Українократія | КУТКИ СПОЖИВАЧА для всіх міст з літературою |  ІНФОРМАЦІЙНІ СТЕНДИ, щити, дошки | Уголки потребителя для всех городов с литературой | Информационные стенды, щиты, доски | Перекидні системи Перекидные системы | Штендеры, Штендери | Буклетницы Буклетниці | Коментар Податкового кодексу України Комментарий Налогового кодекса Украины| НОВИНИ | RSS | Реклама | Контакт | Журнали з охорони праці та інші | Календар бухгалтера Календарь бухгалтера | Інструкції з охорони праці |Оперативна поліграфія, тиражування |  Фотоприколы | Термінологічний словник | Книги, словник, реферати з історії, ЗНО з історії України

Скачати Книгу маразмів України одним файлом

Куток (кутки, куточки) споживача, покупця та клієнта, оформлення із законодавством для магазинів всіх міст України з безкоштовною доставкою за привабливу ціну від 150 грн, в т.ч. терміново (штраф за відсутність кутка споживача чи нормативних документів - 170-459 грн)! Правила торгівли, санитарні правила. Закон про захист прав споживача. Інформаційні щити, стенди, дошки об'яв та оголошень. Ротаційні системи
БРОШУРИ НОРМАТИВНО-ПРАВОВИХ АКТІВ станом на

Наші переваги

1. Наявність готових кутків споживача (20 типорозмірів, найбільший вибір в Україні), перекидних систем та інформаційних стендів на складі. 5. Термінове виготовлення та доставка по Україні, Києву та Львову протягом 3-5 днів.
2. Цілодобове Online замовлення продукції на цій сторінці (спустіться нижче!) з одночасною випискою рахунку та Online оплатою. Відправка документів разом із товаром: накладна, копії свідоцтв. 6.
3. Тільки у нас є комплектування кутків споживача всім необхідним актуальним(!)законодавством (довідник споживача, покупця): Закони про захист прав споживачів, правила торгівлі різноманітними товарами, Книга відгуків та пропозицій, санітарні правила тощо  - це безпека при перевірках та захист від штрафу.  Літературу можна замовити й окремо. Купити журнали реєстрації інструктажів з охорони праці можна тут. 7. Доступні ціни при високій якості. Досвід роботи з 2002 року, ручна робота. Сотні задоволених клієнтів.
4. Можливість в одному місці замовити кутки одразу для декількох(!) міст України. 8. Гарний дизайн, вибір кольору (8 кольорів: синій, червоний, зелений, жовтий, коричневий, золотий, сріблястий  і чорний), об'ємні кишені.

Процедура отримання літератури та кутків споживача (покупця, клієнта):

За готівку в офісі Львів:

Телефони для довідок: - (032) 243-43-23, (067) 673-51-59 (Kyivstar), (099) 565-62-62 (МТС), (093) 918-70-99 (Life:), e-mail: marazm@marazm.org.ua, Skype - darom.info. Ми є головними постачальниками свіжих нормативно-правових актів для податкових інспекцій та управлінь захисту прав споживачів України. Перелік деяких наших клієнтів на кутки споживача та літературу можна подивитися тут.

За безготівковим розрахунком для будь-якого міста України, готівкою через касу будь-якого банку, накладною платою, кредитними картками , через термінали, поповненням телефону, WebMoney www.megastock.ruЗдесь находится аттестат нашего WM идентификатора 298275855591Перевірити атестат, картки Приватбанку, PayPal, а також через кур'єра у Львові:

1. Заповнюється форма замовлення нижче. Кутки постачаються без літератури, тому не забувайте замовити її додатково (пункти - прайсу в залежності від виду  Вашої діяльності).

2. Після натиснення кнопки "Надіслати замовлення та отримати рахунок" на екрані в новому вікні автоматично формується рахунок. Рахунок також одразу надійде вам на електронну пошту, якщо ви її зазначите у формі замовлення.

3. Роздрукуйте рахунок шляхом натиснення відповідної кнопки під рахунком або через натиснення CTRL+P. Оплатіть рахунок Online, у Вашему банку чи на пошті протягом 5 (п'яти) банківських днів або очікуйте повідомлення про номер декларації у разі накладної плати. Накладною платою макс. сума замовлення 500 грн. (одержувач оплачує послуги перевезення та накладної плати («Автолюкс»: 14 грн. за оформлення + 1% від суми за переказ коштів), «Нова пошта»: 20 грн. за оформлення + 2% за переказ коштів). Передоплачені замовлення обробляються в першу чергу!

4. При сумі рахунку до 400 грн. (включно) оплатити рахунок можна шляхом поповнення наших номерів телефонів Київстару: (067) 673-51-59. Дуже зручно це робити через платіжні термінали, наприклад, I-box тощо. Після поповнення слід зателефонувати на телефон, який поповнено, і повідомити номер рахунку та суму поповнення.

5. Строк доставки по Україні ви обираєте у замовленні самі. Це термінове замовлення за 1-2 дні (доплата 30%), і звичайне за 3-5 днів (не включаючи дня оплати). У Львові строк виконання замовлень щодо синіх кутків споживача та літератури - негайно без доплат (якщо Ви нас відвідаєте в офісі).

6. Акція ! Доставка кутків споживача з літературою та інформаційних щитів  у межах Львова та до складу "Автолюксу" у Вашому місті при передоплаті від 1000 грн включно - безкоштовна. Можлива доставка "Нічним експресом", "Новою поштою" за ваш рахунок. Якщо замовлено виключно книжки (нетерміново) - доставка до вашого поштового відділення рекомендованою бандероллю.

7. Юридичні особи при отриманні кутків споживача та стендів  від "Автолюксу" повинні мати паспорт особи, що отримує вантаж, доручення чи довірчий лист з печаткою та датою, фізичні особи повинні мати лише паспорт. Номер декларації, дату та годину прибуття вантажу ми вам повідомляємо телефоном. Увага, "Автолюкс" безкоштовно зберігає вантаж протягом 5-ти робочих днів + вихідні з моменту прибуття - далі діє плата за збереження у розмірі 25-ти відсотків від вартості доставки за кожний день збереження.

8. Увага! У зв'язку з частим оновленням законодавства та для уникнення конфліктів із контролюючими органами, а також для самоосвіти, рекомендуємо оновлювати нормативну літературу до кутків споживача щороку. Крім того варто замовляти на один куток споживача 2 (два) комплекта законодавства, один власне для кутка, інший для запасу, навчання та самоосвіти працівників.

9. Увага! Напис про Держпродспоживінспекцію (управління Держспоживзахисту) наноситься відповідно до обласного центру Вашого регіону, а для Київа та Севастополя - дані щодо міських органів. Адреси та телефони управлінь держспоживінспекції див. тут.

НАШІ КЛІЄНТИ
на кутки споживача
в Києві, Львові та інших містах

 

Перекидна настільна система, ротаційна(гортальна) настільна система, промо-стійка, рекламна стійка, інформаційний стенд, що вертиться, стійка, що вертиться, стенд-горталка, стенд-вертушка, щит-горталка, перекидна система

Настінна перекидна система 11 файлів
Дивитися відео-1 
Дивитися відео-2, Дивитися відео-3

Рекламна стійка, інформаційний стенд вертиться, вертящаяся стійка, стенд-листалка, стенд-вертушка

Ротаційна (листальна) настільна система (промо-стійка), 11 щільних прозорих кишень А4 Дивитися відео-1 
Дивитися відео-2, Дивитися відео-3

Куток споживача. Куток покупця. Куточок споживача. Куточок покупця

Куток споживача середній №1, висота 90 см, ширина 40 см, ціна 380 грн. (без літератури)

Куток споживача. Куток покупця. Куточок споживача. Куточок покупця

Куток споживача середній №2, висота 82 см, ширина 62 см, ціна 449 грн. (без літератури) + література окремо

Перелік літератури, яку обов'язково необхідно мати в кутку споживача (покупця) в залежності від виду діяльності та рекламу щодо кутків споживача, див. тут.

Суб’єкти підприємницької діяльності для неутримання податку на доходи фізичних осіб можуть скачати Свідоцтво платника єдиного податку  та роздрукувати його для власної бухгалтерії.

Свідоцтво про державну реєстрацію суб’єкта підприємницької діяльності можна взяти тут

Витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців можна взяти тут Сторінка 1 Сторінка 2 Сторінка 3

Свідоцтво суб’єкта видавничої справи серія ДК №1717 від 17.03.2004 р., видане Державним комітетом інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України, можна взяти тут

Форма замовлення кутків, книг, журналів та брошур нормативно-правових актів

Поля, які позначено *, має бути обов'язково заповнено !


з/п

Назва продукції (послуги)

Формат, обсяг

Цiна,
грн*

Кількість,
прим.*

1а1п Куток споживача (куток покупця) СУПЕРВЕЛИКИЙ №1П (горизонтальний, одна горизонтальна прозора пластикова об'ємна кишеня формату А4, шість вертикальних прозорих кишень на лист А4, сіра ламінована ДСП, завіси, сині окантовка, кліпборди та необхідні написи (інші кольори: червоний, зелений, жовтий, коричневий, золотий, сріблястий чи чорний - за доплату), без літератури, дюбелі для навішування додаються в комплекті, вага брутто 9 кг)
Рекомендується для ліцензованих видів діяльності.
ФОТО синього кутка

Перелік літератури, яку обов'язково необхідно мати в кутку споживача (покупця) в залежності від виду діяльності,
див. тут.

Стандартний колір -
синій. Доплата за колір окантовки та написів (за один куток):
82 см (В)x 90 см (Ш)
Куток споживача. Куток покупця. Куточок споживача. Куточок покупця

Збільшити ФОТО

850,00

2п Куток споживача (куток покупця) СУПЕРВЕЛИКИЙ №2П (те саме, що і 1п, але лише п`ять вертикальних прозорих кишень на лист А4)
Рекомендується для ліцензованих видів діяльності.
ФОТО синього кутка
ФОТО золотого кутка

Перелік літератури, яку обов'язково необхідно мати в кутку споживача (покупця) в залежності від виду діяльності,
див. тут.

Стандартний колір -
синій. Доплата за колір окантовки та написів (за один куток):
82 см (В)x 90 см (Ш)
Куток споживача. Куток покупця. Куточок споживача. Куточок покупця

Збільшити ФОТО

799,00

1а2 Куток споживача (куток покупця) СУПЕРВЕЛИКИЙ №2 (горизонтальний, одна горизонтальна прозора пластикова об'ємна кишеня формату А4, п`ять вертикальних кліпбордів А4, сіра ламінована ДСП, завіси, сині окантовка, кліпборди та необхідні написи (інші кольори: червоний, зелений, жовтий, коричневий,  золотий, сріблястий чи чорний - за доплату), без літератури, дюбелі для навішування додаються в комплекті, вага брутто 9 кг)
Рекомендується для ліцензованих видів діяльності.
ФОТО синього кутка
ФОТО зеленого кутка

Перелік літератури, яку обов'язково необхідно мати в кутку споживача (покупця) в залежності від виду діяльності, див. тут.

Стандартний колір -
синій. Доплата за колір окантовки, кліпбордів та написів (за один куток):
82 см (В)x 90 см (Ш)
Куток споживача. Куток покупця. Куточок споживача. Куточок покупця

Збільшити ФОТО

799,00

1аа Куток споживача (куток покупця) ВЕЛИКИЙ №1 (горизонтальний, дві горизонтальні прозорі пластикові кишені формату А4, три вертикальних кліпборда А4, сіра ламінована ДСП, завіси, сині окантовка, кліпборди та необхідні написи (інші кольори: червоний, зелений, жовтий, коричневий, золотий, сріблястий чи чорний - за доплату), без літератури, дюбелі для навішування додаються в комплекті, вага брутто 9 кг)
Рекомендується для ліцензованих видів діяльності.
ФОТО синього кутка
ФОТО червоного кутка

Перелік літератури, яку обов'язково необхідно мати в кутку споживача (покупця) в залежності від виду діяльності, див. тут.

Стандартний колір -
синій. Доплата за колір окантовки, кліпбордів та написів (за один куток):
67 см (В)x 90 см (Ш)
Куток споживача. Куток покупця. Куточок споживача. Куточок покупця

Збільшити ФОТО


750,00

1аап Куток споживача (куток покупця) ВЕЛИКИЙ №1п (горизонтальний, дві об'ємні горизонтальні прозорі пластикові кишені А4, три вертикальних прозорі кишені на лист А4, сіра ламінована ДСП, завіси, сині окантовка та необхідні написи (інші кольори: червоний, зелений, жовтий, коричневий, золотий, сріблястий чи чорний - за доплату), без літератури, дюбелі для навішування додаються в комплекті, вага брутто 8 кг)
Рекомендується для ліцензованих видів діяльності.
ФОТО синього кутка
ФОТО коричневого кутка (під меблі)

Перелік літератури, яку обов'язково необхідно мати в кутку споживача (покупця) в залежності від виду діяльності, див. тут.

Стандартний колір -
синій. Доплата за колір окантовки та написів (за один куток):
67 см (В)x 90 см (Ш)
Куток споживача. Куток покупця. Куточок споживача. Куточок покупця

Збільшити ФОТО

750,00

1ааа Куток споживача (куток покупця) ВЕЛИКИЙ №2 (горизонтальний, дві горизонтальні прозорі пластикові кишені формату А4, два вертикальних кліпборда А4, сіра ламінована ДСП, завіси, сині окантовка, кліпборди та необхідні написи (інші кольори: червоний, зелений, жовтий, коричневий, золотий, сріблястий чи чорний - за доплату), без літератури, дюбелі для навішування додаються в комплекті, вага брутто 8 кг)
ФОТО синього кутка
ФОТО жовтого кутка
ФОТО сріблястого кутка
ФОТО коричневого кутка (під меблі)

Перелік літератури, яку обов'язково необхідно мати в кутку споживача (покупця) в залежності від виду діяльності, див. тут.

Стандартний колір -
синій. Доплата за колір окантовки, кліпбордів та написів (за один куток):
67 см (В)x 90 см (Ш)
Куток споживача. Куток покупця. Куточок споживача. Куточок покупця

Збільшити ФОТО


6
99,00

1ааап Куток споживача (куток покупця) ВЕЛИКИЙ №2п (горизонтальний, дві об'ємні горизонтальні прозорі пластикові кишені формату А4, дві вертикальні прозорі кишені на лист А4, сіра ламінована ДСП, завіси, сині окантовка та необхідні написи (інші кольори: червоний, зелений, жовтий, коричневий, золотий, сріблястий чи чорний - за доплату), без літератури, дюбелі для навішування додаються в комплекті, вага брутто 8 кг)
ФОТО синього кутка

Перелік літератури, яку обов'язково необхідно мати в кутку споживача (покупця) в залежності від виду діяльності, див. тут.

Стандартний колір -
синій. Доплата за колір окантовки та написів (за один куток):
67 см (В)x 90 см (Ш)
Куток споживача. Куток покупця. Куточок споживача. Куточок покупця

Збільшити ФОТО

699,00

1аааа Куток споживача (куток покупця) ВЕЛИКИЙ №3 (вертикальний, дві об'ємні горизонтальні прозорі пластикові кишені формату А4, два вертикальних кліпборда А4, сіра ламінована ДСП, завіси, сині окантовка, кліпборди та необхідні написи (інші кольори: червоний, зелений, жовтий, коричневий, золотий, сріблястий чи чорний - за доплату), без літератури, дюбелі для навішування додаються в комплекті, вага брутто 8 кг)

ФОТО синього кутка
ФОТО зеленого кутка

Перелік літератури, яку обов'язково необхідно мати в кутку споживача (покупця) в залежності від виду діяльності, див. тут.

Стандартний колір -
синій. Доплата за колір окантовки, кліпбордів та написів (за один куток):
90 см (В)x  67см (Ш)
Куток споживача. Куток покупця. Куточок споживача. Куточок покупця

Збільшити ФОТО

699,00

3п Куток споживача (куток покупця) ВЕЛИКИЙ №3п (вертикальний, дві об'ємні горизонтальні прозорі пластикові кишені формату А4, дві вертикальних прозорих пластикових кишені формату А4, сіра ламінована ДСП, завіси, сині окантовка та необхідні  написи (інші кольори: червоний, зелений, жовтий, коричневий, золотий, сріблястий чи чорний - за доплату), без літератури, дюбелі для навішування додаються в комплекті, вага брутто 8 кг)
ФОТО синього кутка

Перелік літератури, яку обов'язково необхідно мати в кутку споживача (покупця) в залежності від виду діяльності, див. тут.

Стандартний колір -
синій. Доплата за колір окантовки та написів (за один куток):
90 см (В)x  67см (Ш)
Куток споживача. Куток покупця. Куточок споживача. Куточок покупця

Збільшити ФОТО

699,00

1а4п Куток споживача (куток покупця) ВЕЛИКИЙ №4п (те саме, що і ВЕЛИКИЙ №3п, відмінність: одна об'ємна горизонтальна прозора пластикова кишеня формату А4, три вертикальних прозорих пластикових кишені формату А4)
ФОТО синього кутка

Перелік літератури, яку обов'язково необхідно мати в кутку споживача (покупця) в залежності від виду діяльності, див. тут.

Стандартний колір -
синій. Доплата за колір окантовки та написів (за один куток):
90 см (В)x  67см (Ш)
Куток споживача. Куток покупця. Куточок споживача. Куточок покупця

Збільшити ФОТО

699,00

1бббп Куток споживача (куток покупця) СЕРЕДНІЙ №3п на три кишені (горизонтальний, одна об'ємна горизонтальна прозора пластикова кишеня формату А4, дві вертикальні кишені на лист А4, сіра ламінована ДСП, завіси, сині окантовка необхідні написи (інші кольори: червоний, зелений, жовтий, коричневий, золотий, сріблястий чи чорний - за доплату), без літератури, дюбелі для навішування додаються в комплекті, вага брутто 6 кг)
ФОТО синього кутка
, ФОТО червоного кутка

Перелік літератури, яку обов'язково необхідно мати в кутку споживача (покупця) в залежності від виду діяльності, див. тут.

Стандартний колір -
синій. Доплата за колір окантовки та написів (за один куток):
40 см (В)x 90 см (Ш)
Куток споживача. Куток покупця. Куточок споживача. Куточок покупця

Збільшити ФОТО

430,00

1бб Куток споживача (куток покупця) СЕРЕДНІЙ №2 (вертикальний, одна горизонтальна прозора пластикова кишеня формату А4, два вертикальних кліпборда А4, сіра ламінована ДСП,  завіси, сині окантовка, кліпборди та необхідні написи (інші кольори: червоний, зелений, жовтий, коричневий, золотий, сріблястий чи чорний - за доплату), без літератури, дюбелі для навішування додаються в комплекті, вага брутто 6 кг)
ФОТО червоного кутка, ФОТО зеленого кутка
ФОТО синього кутка


Перелік літератури, яку обов'язково необхідно мати в кутку споживача (покупця) в залежності від виду діяльності, див. тут.

Стандартний колір -
синій. Доплата за колір окантовки, кліпбордів та написів (за один куток):
82 см (В)x 62 см (Ш)
Куток споживача. Куток покупця. Куточок споживача. Куточок покупця

Збільшити ФОТО

449,00

1ббп Куток споживача (куток покупця) СЕРЕДНІЙ №2п на три кишені (вертикальний, одна горизонтальна прозора пластикова кишеня формату А4, дві вертикальних пластикових кишені формата А4, сіра ламінована ДСП,  завіси, сині окантовка та необхідні написи (інші кольори: червоний, зелений, жовтий, коричневий, золотий, сріблястий чи чорний - за доплату), без літератури, дюбелі для навішування додаються в комплекті, вага брутто 6 кг)
ФОТО синього кутка

ФОТО червоного кутка
ФОТО сріблястого кутка
ФОТО чорного кутка
ФОТО золотого кутка (багатий вигляд)

Перелік літератури, яку обов'язково необхідно мати в кутку споживача (покупця) в залежності від виду діяльності, див. тут.

Стандартний колір -
синій. Доплата за колір окантовки та написів (за один куток):
82 см (В)x 62 см (Ш)
Куток споживача. Куток покупця. Куточок споживача. Куточок покупця

Збільшити ФОТО

449,00

Куток споживача (куток покупця) СЕРЕДНІЙ №1 (вертикальний, одна горизонтальна прозора пластикова кишеня формату А4, один вертикальний кліпборд А4, сіра ламінована ДСП, завіси, сині окантовка, кліпборд та необхідні написи (інші кольори: червоний, зелений, жовтий, коричневий, золотий, сріблястий чи чорний - за доплату), без літератури, дюбелі для навішування додаються в комплекті, вага брутто 6 кг)
ФОТО синього кутка

ФОТО червоного кутка
ФОТО зеленого кутка
ФОТО чорного кутка (стильно)
ФОТО коричневого кутка (під меблі)

Перелік літератури, яку обов'язково необхідно мати в кутку споживача (покупця) в залежності від виду діяльності, див. тут.

Стандартний колір -
синій. Доплата за колір окантовки, кліпборду та написів (за один куток):
90 см (В)x 40 см (Ш)
Куток споживача. Куток покупця. Куточок споживача. Куточок покупця

Збільшити ФОТО

380,00

1бп Куток споживача (куток покупця) СЕРЕДНІЙ №1п на дві кишені (вертикальний, одна об'ємна горизонтальна прозора пластикова кишеня формату А4, одна вертикальна кишеня на лист А4, сіра ламінована ДСП, завіси, сині окантовка необхідні написи (інші кольори: червоний, зелений, жовтий, коричневий, золотий, сріблястий чи чорний - за доплату), без літератури, дюбелі для навішування додаються в комплекті, вага брутто 6 кг)
ФОТО синього кутка

ФОТО коричневого кутка
ФОТО сріблястого кутка
ФОТО золотого кутка (багатий вигляд)
ФОТО зеленого кутка
Перелік літератури, яку обов'язково необхідно мати в кутку споживача (покупця) в залежності від виду діяльності, див. тут.

Стандартний колір -
синій. Доплата за колір окантовки та написів (за один куток):
90 см (В)x 40 см (Ш)
Куток споживача. Куток покупця. Куточок споживача. Куточок покупця

Збільшити ФОТО

380,00

1бр Куток споживача (куток покупця) СЕРЕДНІЙ №1р (те саме, що і п. 1бп, але замість однієї верхньої  кишені формату А4 - перекидна (ротаційна)  система на формату А4)
ФОТО синього кутка
ФОТО коричневого кутка

ФОТО сріблястого кутка
ФОТО золотого кутка (багатий вигляд)

Дивитися відео-1, Дивитися відео-2, Дивитися відео-3, Дивитися відео-4
Перелік літератури, яку обов'язково необхідно мати в кутку споживача (покупця) в залежності від виду діяльності, див. тут.

Стандартний колір -
синій. Доплата за колір окантовки та написів (за один куток):

90 см (В)x 40 см (Ш)
Куток споживача. Куток покупця. Куточок споживача. Куточок покупця

Збільшити ФОТО

500,00 (на 11 файлів), 449,00 (на 5 файлів)

1брф Куток споживача (куток покупця) СЕРЕДНІЙ №1рф (вертикальний, одна перекидна (ротаційна) система ROTOR FRAME на формату А4,  одна об'ємна горизонтальна прозора пластикова кишеня формату А4 для законодавства, сіра ламінована ДСП, завіси, сині окантовка, рамки та необхідні написи, без літератури, дюбелі для навішування додаються в комплекті, вага брутто 6,5 кг)
ФОТО синього кутка, ФОТО сріблястого кутка з сірими рамками, ФОТО сріблястого кутка з білими рамками, ФОТО золотого кутка з жовтими рамками

Перелік літератури, яку обов'язково необхідно мати в кутку споживача (покупця) в залежності від виду діяльності, див. тут.

Стандартний колір -
синій. Доплата за колір окантовки, рамок та написів (за один куток):

90 см (В)x 40 см (Ш)
Куток споживача. Куток покупця. Куточок споживача. Куточок покупця

Збільшити ФОТО

865,00 (на 10 рамок), 550,00 (на 5 рамок)

Куток споживача (куток покупця) МАЛИЙ (вертикальний, одна горизонтальна прозора пластикова кишеня формату А4, сіра ламінована ДСП, завіси, сині окантовка та необхідні написи (інші кольори: червоний, зелений, жовтий, коричневий, золотий, сріблястий чи чорний - за доплату),  без літератури, дюбелі для навішування додаються в комплекті, вага брутто 3 кг)
Рекомендується для ринків, базарів та кіосків.
ФОТО синього кутка
ФОТО червоного кутка
ФОТО жовтого кутка
ФОТО чорного кутка (стильно)
ФОТО золотого кутка (багатий вигляд)
ФОТО коричневого кутка (під меблі)

Перелік літератури, яку обов'язково необхідно мати в кутку споживача (покупця) в залежності від виду діяльності див. тут.

Стандартний колір -
синій. Доплата за колір окантовки та написів (за один куток):
45 см (В)x 40 см (Ш)
Куток споживача. Куток покупця. Куточок споживача. Куточок покупця

Збільшити ФОТО

150,00

Комплект літератури (законодавства) для кутка споживача непродовольчої торгівлі (6 книг: позиції 17, 24, 31, 33, 34 та 35 цієї таблиці)
При додатковій торгівлі транспортними засобами та(чи) запчастинами слід дозамовити позицію 38, при наданні побутових послуг - позицію 30, при торгівлі на ринках - позицію 18, при торгівлі мобілками, радіотелефонами, ноутбуками, мікрохвильовками та іншою радіовипромінювальною технікою, компакт-дисками, програмами, відеодисками - позицію 39, при торгівлі ліками - позицію 40.
Куток споживача. Куток покупця. Куточок споживача. Куточок покупця

Збільшити ФОТО
(А5)

200,00
комплектом дешевше!

Комплект літератури (законодавства) для кутка споживача продовольчої торгівлі (9 книг: позиції 17, 20, 22, 27, 31, 32, 33, 34 та 35 цієї таблиці)
При додатковій торгівлі продуктами на ринках та базарах слід дозамовити
позицію 18, за наявності додаткової торгівлі непродовольчими товарами - позицію 24.

Куток споживача. Куток покупця. Куточок споживача. Куточок покупця

Збільшити ФОТО
(А5)

280,00
комплектом дешевше!

Комплект літератури (законодавства) для кутка споживача громадського харчування (10 книг: позиції 17, 20, 22, 27, 28, 31, 32, 33, 34 та 35 цієї таблиці)
Куток споживача. Куток покупця. Куточок споживача. Куточок покупця

Збільшити ФОТО
(А5)

300,00
комплектом дешевше!

Комплект літератури (законодавства) для кутка споживача послуг (6 книг: позиції 17, 30, 31, 33, 34 та 35 цієї таблиці)
При додатковому ремонті, мийці, стоянці (парковці) транспортних засобів, при торгівлі транспортними засобами та(чи) запчастинами слід дозамовити
позицію
38, 
туристичним фірмам - позицію 29, для медичної практики (закладам охорони здоров'я) - позицію 19, при торгівлі ліками - позицію 40, за наявності додаткової торгівлі непродовольчими товарами - позицію 24.  При торгівлі на ринках - позицію 18, при торгівлі мобілками, радіотелефонами, ноутбуками, мікрохвильовками та іншою радіовипромінювальною технікою, компакт-дисками, програмами, відеодисками, при прокаті компакт-дисків, відеокасет, відеодисків - позицію 39.
Куток споживача. Куток покупця. Куточок споживача. Куточок покупця

Збільшити ФОТО
(А5)

220,00
комплектом дешевше!

Комплект літератури (законодавства) для кутка споживача медичної практики (7 книг: позиції 17, #19, 30, 31, 33, 34 та 35 цієї таблиці)
Куток споживача. Куток покупця. Куточок споживача. Куточок покупця

Збільшити ФОТО
(А5)

280,00
комплектом дешевше!

1ст1 Інформаційний стенд СУПЕРВЕЛИКИЙ №1 (інформаційний щит, дошка оголошень, дошка об'яв, дошка інформації, охорона праці, пожежна безпека) (горизонтальний, шість вертикальних кліпбордів А4, сіра ламінована ДСП, завіси, сині окантовка, кліпборди та написи (інші кольори (червоний, зелений, жовтий, коричневий, золотий, сріблястий чи чорний - за доплату), дюбелі для навішування додаються в комплекті, вага брутто 9 кг)
ФОТО зеленого щита
ФОТО стенда охорони праці синього
ФОТО стенда охорони праці зеленого

Стандартний колір -
синій. Доплата за колір окантовки, кліпбордів та написів (за один стенд):
82 см (В)x 90 см (Ш)
Інформаційний стенд, інформаційний щит, дошка оголошень, дошка об'яв, дошка інформації

Збільшити ФОТО

799,00
1ст1п6 Інформаційний стенд СУПЕРВЕЛИКИЙ №1п6 (інформаційний щит, дошка оголошень, дошка об'яв, дошка інформації, охорона праці, пожежна безпека) (горизонтальний, 6 (шість) прозорих пластикових кишень на лист формату А4, сіра ламінована ДСП, завіси, сині окантовка та написи (інші кольори (червоний, зелений, жовтий, коричневий, золотий, сріблястий чи чорний - за доплату), дюбелі для навішування додаються в комплекті, вага брутто 9 кг)
ФОТО синього стенда

Стандартний колір -
синій. Доплата за колір окантовки та написів (за один стенд):
82 см (В)x 90 см (Ш)
Інформаційний стенд, інформаційний щит, дошка оголошень, дошка об'яв, дошка інформації

Збільшити ФОТО

799,00
1ст1п Інформаційний стенд СУПЕРВЕЛИКИЙ №1п (інформаційний щит, дошка оголошень, дошка об'яв, дошка інформації, охорона праці, пожежна безпека)
Те саме, що і
СУПЕРВЕЛИКИЙ №1, відмінність: замість 6-ти кліпбордів 8 прозорих пластикових кишень на лист формату А4)
ФОТО синього щита

ФОТО стенда розкладу занять
ФОТО сріблястого щита
ФОТО золотого щита

Стандартний колір - синій. Доплата за колір окантовки та написів (за один стенд):

82 см (В)x 90 см (Ш)
Інформаційний стенд, інформаційний щит, дошка оголошень, дошка об'яв, дошка інформації

Збільшити ФОТО

850,00
1ст Інформаційний стенд ВЕЛИКИЙ №1 (інформаційний щит, дошка оголошень, дошка об'яв, дошка інформації) (горизонтальний, дві горизонтальні прозорі пластикові кишені формату А4, три вертикальних кліпборда А4, сіра ламінована ДСП, завіси, сині окантовка, кліпборди та написи (інші кольори (червоний, зелений, жовтий, коричневий, золотий, сріблястий чи чорний - за доплату), дюбелі для навішування додаються в комплекті, вага брутто 8 кг)
ФОТО синього щита

Стандартний колір -
синій. Доплата за колір окантовки, кліпбордів та написів (за один стенд):
67 см (В)x 90 см (Ш)
Інформаційний стенд, інформаційний щит, дошка оголошень, дошка об'яв, дошка інформації

Збільшити ФОТО


750
,00
1стп Інформаційний стенд ВЕЛИКИЙ №1П (інформаційний щит, дошка оголошень, дошка об'яв, дошка інформації)
Те саме, що і
ВЕЛИКИЙ №1, відмінність: замість кліпбордів прозорі пластикові кишені формату А4)
ФОТО синього щита

Стандартний колір - синій. Доплата за колір окантовки та написів (за один стенд):

67 см (В)x 90 см (Ш)
Інформаційний стенд, інформаційний щит, дошка оголошень, дошка об'яв, дошка інформації

Збільшити ФОТО


750,00
Інформаційний стенд ВЕЛИКИЙ №2 (інформаційний щит, дошка оголошень, дошка об'яв, дошка інформації)  (горизонтальний, два горизонтальних кліпборда А4, три вертикальних кліпборда А4, сіра ламінована ДСП, завіси, сині окантовка, кліпборди та написи (інші кольори (червоний, зелений, жовтий, коричневий, золотий, сріблястий чи чорний - за доплату), дюбелі для навішування додаються в комплекті, вага брутто 8 кг)
ФОТО синього щита
ФОТО коричневого щита

Стандартний колір -
синій. Доплата за колір окантовки, кліпбордів та написів (за один стенд):
67 см (В)x 90 см (Ш)
Інформаційний стенд, інформаційний щит, дошка оголошень, дошка об'яв, дошка інформації

Збільшити ФОТО

650,00
750,00

Інформаційний стенд СЕРЕДНІЙ №1 (інформаційний щит, дошка оголошень, дошка об'яв, дошка інформації)  (вертикальний, чотири вертикальних  кліпборди А4, сіра ламінована ДСП, завіси, сині окантовка, кліпборди та написи (інші кольори (червоний, зелений, жовтий, коричневий, золотий, сріблястий чи чорний - за доплату), дюбелі для навішування додаються в комплекті, вага брутто 6 кг)
ФОТО синього щита

Стандартний колір -
синій. Доплата за колір окантовки, кліпбордів та написів (за один стенд):
82 см (В)x 62 см (Ш)
Інформаційний стенд, інформаційний щит, дошка оголошень, дошка об'яв, дошка інформації

Збільшити ФОТО

449,00

1сп

Інформаційний стенд СЕРЕДНІЙ №1п (інформаційний щит, охорона праці, дошка оголошень, дошка об'яв, дошка інформації)
Те саме, що і 1с, але замість кліпбордів прозорі кишені на лист формату А4
ФОТО синього щита

ФОТО золотого щита

Стандартний колір - синій. Доплата за колір окантовки та написів (за один стенд):

82 см (В)x 62 см (Ш)
Інформаційний стенд, інформаційний щит, дошка оголошень, дошка об'яв, дошка інформації
Збільшити ФОТО

449,00


1пг

Інформаційний стенд СЕРЕДНІЙ №1пг (інформаційний щит, охорона праці, дошка оголошень, дошка об'яв, дошка інформації)
(горизонтальний, чотири вертикальних прозорі кишені на лист формату А4, сіра ламінована ДСП, завіси, сині окантовка та написи (інші кольори (червоний, зелений, жовтий, коричневий, золотий, сріблястий  чи чорний - за доплату), дюбелі для навішування додаються в комплекті, вага брутто 6 кг)
ФОТО синього щита

Стандартний колір - синій. Доплата за колір окантовки та написів (за один стенд):

40 см (В)x 92 см (Ш)
Інформаційний стенд, інформаційний щит, дошка оголошень, дошка об'яв, дошка інформації
Збільшити ФОТО

430,00


1п2п

Інформаційний стенд СЕРЕДНІЙ №2п (інформаційний щит, охорона праці, дошка оголошень, дошка об'яв, дошка інформації)
(вертикальний, дві вертикальних прозорі кишені на лист формату А4, сіра ламінована ДСП, завіси, сині окантовка та написи (інші кольори (червоний, зелений, жовтий, коричневий, золотий, сріблястий  чи чорний - за доплату), дюбелі для навішування додаються в комплекті, вага брутто 6 кг)
ФОТО синього щита

Стандартний колір - синій. Доплата за колір окантовки та написів (за один стенд):

92 см (В)x 40 см (Ш)
Інформаційний стенд, інформаційний щит, дошка оголошень, дошка об'яв, дошка інформації
Збільшити ФОТО

380,00


Перекидна настільна система ROTOR (made in Europe) (демонстраційна, промо-стійка, рекламна стійка, інформаційний стенд, що вертиться, стойка, що вертиться, стенд-горталка, стенд-вертушка, ротаційна (гортальна) система), 11 щільних (напівжорстких) прозорих кишень(файлів) на 22 аркуша формату А4, підшипниковий вузол на 360°, пластикова основа, сталева хромована труба, оцинковані направляючі, вага нетто 1,5 кг.
ФОТО1, ФОТО2, ФОТО3
Дивитися відео-1 
Дивитися відео-2, Дивитися відео-3
40 см (В)x 55 см (Ш)
Ротаційна(гортальна) настільна система, промо-стійка, рекламна стійка, інформаційний стенд, що вертиться, стійка, що вертиться, стенд-горталка, стенд-вертушка, щит-горталка, перекидна система

Збільшити ФОТО

393,00

1к1

Перекидна настільна система ROTOR FREAME А4 (made in Europe) (демонстраційна панель, промо-стійка, рекламна стійка, інформаційний стенд, що вертиться, стойка, що вертиться, стенд-горталка, стенд-вертушка, ротаційна (гортальна) система), 10 рамок формату А4 , колір рамок  , підшипниковий вузол на 360°, пластикова основа, сталева хромована труба, вага нетто 1,8 кг.
ФОТО синьої системи, ФОТО червоної системи, ФОТО чорної системи
Дивитися відео-1
40 см (В)x 55 см (Ш)
Ротаційна(гортальна) настільна система, промо-стійка, рекламна стійка, інформаційний стенд, що вертиться, стійка, що вертиться, стенд-горталка, стенд-вертушка, щит-горталка, перекидна система

Збільшити ФОТО

900,00
1070,00


1к2

Перекидна настільна система DATA FRAME А4, 10 рамок формату А4, колір рамок  , нахил основи 60°, основа - металева сіра пластина, вага нетто 1,5 кг, інформація вкладається зверху. Made in Europe.
ФОТО червоної системи
25 см (В)x 50 см (Ш)
Ротаційна(гортальна) настільна система, промо-стійка, рекламна стійка, інформаційний стенд, що вертиться, стійка, що вертиться, стенд-горталка, стенд-вертушка, щит-горталка, перекидна система

Збільшити ФОТО

1070,00


3

Перекидна настільна система ROTOR FRAME ELITE А4, формату А4, колір рамок  , підшипниковий вузол з обертанням на 360°, пластикова об'ємна підставка в колір рамок(!), сталева хромована труба, вага нетто 2 кг. Товар преміум-класу для офісів банків, страхових компаній, автодилерів, готелів та інших підприємств з важливим іміджевим статусом.
ФОТО жовтої системи
45 см (В)x 55 см (Ш)Ротаційна(гортальна) настільна система, промо-стійка, рекламна стійка, інформаційний стенд, що вертиться, стійка, що вертиться, стенд-горталка, стенд-вертушка, щит-горталка, перекидна система

Збільшити ФОТО

1000,00 (10 рамок), 2000,00 (20 рамок),  3000, 00 (30 рамок), 4000,00 (40 рамок),   5000,00 (50 рамок)


Настінна перекидна система ROTOR (made in Europe) (те саме, що і п , але із кріпленням до стіни на вертикальних формату )

Дивитися відео-1 
Дивитися відео-2, Дивитися відео-3

40 см (В)x 55 см (Ш)Ротаційна(гортальна) настільна система, промо-стійка, рекламна стійка, інформаційний стенд, що вертиться, стійка, що вертиться, стенд-горталка, стенд-вертушка, щит-горталка, перекидна система
Збільшити ФОТО
 


 293,00
 (223,00
- на 5 файлів)
А3 - 400 та 325
грн
відповідно

1л1

Настінна перекидна система ROTOR FRAME А4 (made in Europe) багаторамочна, основа - сталева хромована труба, розбірна, протектори (файли) легко замінюються, інформація вкладається зверху, 2(два) дюбелі для кріплення додаються в комплекті (ФОТО КРІПЛЕННЯ), на вертикальних формату А4, колір рамок  , вага нетто 1,5 кг.
ФОТО синьої системи, ФОТО червоної системи,
ФОТО чорної системи, ФОТО жовтої системи,
ФОТО білої  системи, ФОТО помаранчевої системи, ФОТО сірої системи, ФОТО зеленої системи

Дивитися відео-1

40 см (В)x 55 см (Ш)Перекидна настінна система А4
Збільшити ФОТО
 

Ціна
948,00 грн (на 10 рамок), 498,00 (на 5 рамок), 300,00 (на 3 рамки)


1л2

Настінна перекидна система DATA FRAME А4 (made in Europe) багаторамочна пласка, основа - металева сіра пластина, розбірна, протектори (файли) легко замінюються, інформація вкладається зверху, 2(два) дюбелі для кріплення додаються в комплекті (ФОТО КРІПЛЕННЯ), на вертикальних формату А4, колір рамок  , вага нетто 1-1,5 кг.
ФОТО синьої системи, ФОТО червоної системи,
ФОТО чорної системи, ФОТО жовтої системи, ФОТО сірої системи,
ФОТО білої  системи, ФОТО помаранчевої системи
, ФОТО зеленої системи
33 см (В)x 55 см (Ш)Перекидна настінна система А4
Збільшити ФОТО
 

Ціна
948,00 грн (на 10 рамок), 498,00 (на 5 рамок), 120,00 (на 1 рамку)


1л3

Настінна перекидна система ROTOR FRAME А5 (під замовлення, строк поставки до 14 календарних днів) (made in Europe)  багаторамочна, основа - сталева хромована труба, розбірна, антиблікові U-подібні  протектори легко замінюються, інформація вкладається зверху, 2(два) дюбелі для кріплення додаються в комплекті (ФОТО КРІПЛЕННЯ), на вертикальних формату А5, колір рамок  , вага нетто 1-1,5 кг.
ФОТО синьої системи, ФОТО червоної системи,
ФОТО чорної системи, ФОТО жовтої системи,
ФОТО білої  системи, ФОТО помаранчевої системи, ФОТО сірої системи, ФОТО зеленої системи
30 см (В)x 38 см (Ш)Перекидна настінна система А5
Збільшити ФОТО
 

Ціна
548,00 грн (на 10 рамок), 297,00 (на 5 рамок)


Напольна перекидна система ROTOR (made in Europe) (те саме, що і п. , але із напольною стійкою підставкою, хромована труба висотою 1,8 м, розбірна, 11 щільних (напівжорстких) кишень Eagle, Esselte на 22 аркуша А4 на одному рівні (в дворівневій 22 щільних кишені на 44 аркуша А4(!), блок з кишенями регулюється за висотою, вага нетто 4,5 кг.

Дивитися відео-1 
Дивитися відео-2, Дивитися відео-3
Вибір кількості рівнів:

Наявність таблички зверху:

Перекидна напольна система, промо-стійка, рекламна стійка, інформаційний стенд, що вертиться, стійка, що вертиться, стенд-горталка, стенд-вертушка, щит-горталка, перекидна система

Перекидна напольна інформаційна система дисплейна

180 см (В)x 55 см (Ш)
Перекидна напольна система, промо-стійка, рекламна стійка, інформаційний стенд, що вертиться, стійка, що вертиться, стенд-горталка, стенд-вертушка, щит-горталка, перекидна система
Збільшити ФОТО
 

450,00
399,00
дворівнева
599,00

1букл

Настільна буклетниця ОДНОЯРУСНА прозора універсальна (А4, А5,  А6), промостійка, POS, стійка для каталогів, прайсів та реклами.
Матеріал - удароміцний полістирол (оргскло) 3 мм.
Розбірна (підставка відєднується). Може бути настінною

ФОТО-2 

23 см (В)x 32 см (Ш)Буклетниця настільна, брошурниця, підставка, стійка для прайсів, реклами, флаєрів, POS матеріалів, поліграфії
Збільшити ФОТО
 

250,00

1букл2

Настільна буклетниця ДВОЯРУСНА прозора універсальна (А4, А5,  А6), промостійка, POS, стійка для каталогів, прайсів та реклами.
Матеріал - удароміцний полістирол (оргскло) 3 мм.
Розбірна (підставка відєднується). Може бути настінною

ФОТО-2

39 см (В)x 32 см (Ш)Буклетниця настільна, брошурниця, підставка, стійка для прайсів, реклами, флаєрів, POS матеріалів, поліграфії
Збільшити ФОТО
 

380,00

1таб

Табличка перекидна "Відчинено-Зачинено" на 2-х вакумних присосках зі змінними панелями-файлами "Перерва", "Санітарний день", "Санітарна година", "Переоблік", "Ведеться відеоспостереження", CLOSE, OPEN
Мова таблички:
Дивитися відео-1,  Дивитися відео-2
25 см (В)x30 см (Ш)Табличка вивіска Відчинено, зачинено, Київ, Львів, Донецьк, Харків, Одеса
Збільшити ФОТО

100,00


7 NEW
Порядок заповнення податкового розрахунку ф.№1ДФ (1-ДФ), Порядок заповнення щомісячної податкової декларації з податку на доходи фізичних осіб

(А5, 41с.)

20,00
8
Закон «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій», Порядок реєстрації, застосування РРО, КОРО та РК

(А5, 48с.)

30,00
9
Положення про ведення касових операцій в національній валюті, Указ Президента України від 12.06.95 р. №436/95 «Про застосування штрафних санкцій за порушення норм з регулювання обігу готівки» (А5, 41с.)
20,00
10 NEW
Закон України придбати «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування» купити, Інструкція про сплату єдиного соцвнеску (А5, 80с.)
40,00
12
Інструкція про службові відрядження в межах України. Норми витрат на відрядження, Порядок складання Звіту про використання коштів, наданих на відрядження або під звіт (А5, 29с.)
20,00
17
Закон України «Про захист прав споживачів», Порядок провадження торговельної діяльності та правила торговельного обслуговування на ринку споживчих товарів, Порядок гарантійного ремонту (обслуговування) або гарантійної заміни технічно складних побутових товарів, ПОЛОЖЕННЯ  про порядок тимчасового припинення діяльності підприємств сфери торгівлі, громадського харчування і послуг, які систематично реалізують недоброякісні товари, порушують правила торгівлі та надання послуг, умови зберігання і транспортування товарів, ПОЛОЖЕННЯ  про порядок вилучення неякісних товарів, документів та інших предметів, що свідчать про порушення прав споживачів, ПОЛОЖЕННЯ  про порядок припинення (заборони) господарюючими суб'єктами відвантаження, реалізації (продажу) і виробництва товарів, виконання робіт і надання послуг, що не відповідають вимогам нормативних документів, ІНСТРУКЦІЯ про порядок позначення роздрібних цін на товари народного споживання в підприємствах роздрібної торгівлі та закладах ресторанного господарства
Для кутка споживача. Перелік літератури, яку обов'язково необхідно мати в кутку споживача (покупця) в залежності від виду діяльності, див. тут.
(А5, 89с.)
40,00
18
ЄДИНИЙ ПОДАТОК (добірка основних документів, Податковий кодекс і єдиний податок, єдиний соціальний внесок і єдиний податок), СТАВКИ ЄДИНОГО ПОДАТКУ (Київ, Львів), Правила торгівлі на ринках
Для кутка споживача.
Перелік літератури, яку обов'язково необхідно мати в кутку споживача (покупця) в залежності від виду діяльності, див. тут.

(А5, 89с.)

30,00

19

Основи законодавства України про охорону здоров'я, ЛІЦЕНЗІЙНІ УМОВИ провадження господарської діяльності з медичної практики
Для кутка споживача. Перелік літератури, яку обов'язково необхідно мати в кутку споживача (покупця) в залежності від виду діяльності, див. тут.
(А5, 65с.)
40,00
20
Закон України «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів», Порядок отримання ліцензій для торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами
Для кутка споживача. Перелік літератури, яку обов'язково необхідно мати в кутку споживача (покупця) в залежності від виду діяльності, див. тут.
(А5, 53с.)
30,00
21
ПОРЯДОК ВЕДЕННЯ ТРУДОВИХ КНИЖОК. ТИПОВІ ФОРМИ ОБЛІКУ КАДРІВ

(А5, 37с.)

20,00
22 NEW
ПРАВИЛА роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами, ПРАВИЛА роботи закладів (підприємств) ресторанного господарства (громадського харчування), ПОРЯДОК відбору у суб'єктів господарської діяльності сфери торгівлі, громадського харчування і послуг зразків товарів, сировини, матеріалів, напівфабрикатів, комплектуючих виробів для перевірки їх якості, ПОРЯДОК проведення контрольної перевірки правильності розрахунку із споживачами за надані послуги і реалізовані товари, ЗАКОН УКРАЇНИ «Про заходи щодо попередження та зменшення вживання тютюнових виробів і їх шкідливого впливу на здоров'я населення»
Для кутка споживача.
Перелік літератури, яку обов'язково необхідно мати в кутку споживача (покупця) в залежності від виду діяльності, див. тут.
(А5, 53с.)
20,00
24
NEW
ПРАВИЛА роздрібної торгівлі непродовольчими товарами, ПРАВИЛА комісійної торгівлі непродовольчими товарами, ПРАВИЛА торгівлі ювелірними виробами,
ПРАВИЛА роздрібної торгівлі нафтопродуктами
ПЕРЕЛІК сезонних товарів, гарантійні терміни за якими обчислюються з початку відповідного сезону, ПЕРЕЛІК товарів, з яких утворюється обмінний фонд, ПЕРЕЛІК товарів належної якості, що не підлягають обміну (поверненню), Міжнародні символи догляду за одягом,
Відповідність розмірів вітчизняного й імпортного одягу і взуття

Для кутка споживача. Перелік літератури, яку обов'язково необхідно мати в кутку споживача (покупця) в залежності від виду діяльності, див. тут.
(А5, 53с.)
20,00
25
КОДЕКС ЗАКОНІВ ПРО ПРАЦЮ УКРАЇНИ (КЗпП) (А5, 85с.)
40,00
26
НОРМИ ВИТРАТ ПАЛИВА НА АВТОМОБІЛЬНОМУ ТРАНСПОРТІ з 2014 р. (А5, 96с.)
40,00
27
Санитарные правила для предприятий продовольственной торговли (рос. мовою)
Для кутка споживача. Перелік літератури, яку обов'язково необхідно мати в кутку споживача (покупця) в залежності від виду діяльності, див. тут.
(А5, 45с.)
20,00
28
Санитарные правила для предприятий общественного питания (рос. мовою)
Для кутка споживача. Перелік літератури, яку обов'язково необхідно мати в кутку споживача (покупця) в залежності від виду діяльності, див. тут.

(А5, 45с.)

20,00
29
ЗАКОН УКРАЇНИ «Про туризм», ЛІЦЕНЗІЙНІ УМОВИ провадження туроператорської  діяльності
Для кутка споживача. Перелік літератури, яку обов'язково необхідно мати в кутку споживача (покупця) в залежності від виду діяльності, див. тут.
(А5, 45с.)
20,00
30
ПРАВИЛА побутового обслуговування населення, Інструкції з 12-ти видів побутових послуг (фотографування, ремонту різноманітних речей, перукарські, манікюрні, педікюрні, прання, чищення, лазень, пошиття тощо), Правила користування готелями та надання готельних послуг, САНІТАРНІ ПРАВИЛА ДЛЯ ПЕРУКАРЕНЬ, Правила прокату, ПОЛОЖЕННЯ про порядок надання фінансових послуг ломбардами
Для кутка споживача. Перелік літератури, яку обов'язково необхідно мати в кутку споживача (покупця) в залежності від виду діяльності, див. тут.
(А5, 80с.)
40,00
31 NEW
ПОРЯДОК проведення перевірок органами Держпродспоживзахисту у суб’єктів господарювання сфери торгівлі і послуг, у тому числі ресторанного господарства, якості продукції, додержання обов’язкових вимог щодо безпеки продукції, а також додержання правил торгівлі та надання послуг, КРИТЕРІЇ, за якими оцінюється ступінь ризику та обираються об’єкти перевірок Держспоживінспекцією та СЕС, ПРАВИЛА роботи дрібнороздрібної торговельної мережі, ПРАВИЛА  роздрібної торгівлі картоплею та плодоовочевою продукцією, ПРАВИЛА ПРОДАЖУ ТОВАРІВ ПОШТОЮ, ПРАВИЛА продажу товарів на замовлення та поза торговельними або офісними приміщеннями
Для кутка споживача. Перелік літератури, яку обов'язково необхідно мати в кутку споживача (покупця) в залежності від виду діяльності, див. тут.
(А5, 53с.)
20,00

32
NEW

Правила роздрібної торгівлі продовольчими товарами, Закон України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів», Закон України «Про інформацію для споживачів  щодо харчових продуктів»
Для кутка споживача. Перелік літератури, яку обов'язково необхідно мати в кутку споживача (покупця) в залежності від виду діяльності, див. тут.
(А5, 100с.)

40,00

33
NEW

КНИГА ВІДГУКІВ І ПРОПОЗИЦІЙ вона же Книга скарг і пропозицій (21 бланк заяв)
Для кутка споживача. Перелік літератури, яку обов'язково необхідно мати в кутку споживача (покупця) в залежності від виду діяльності, див. тут.
(А5, 45с.)

20,00

34

Перелік продукції, що підлягає обов'язковій сертифікації в Україні. ПОЛОЖЕННЯ про порядок накладення та стягнення штрафів за порушення законодавства про захист прав споживачів, Форми актів, постанов та рішень Держспоживінспекції. Частина I
Закон України «Про державний ринковий нагляд і контроль нехарчової продукції», Закон України «Про загальну безпечність нехарчової продукції», Закон України «Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності», Перелік органів державного ринкового нагляду та сфер їх відповідальності
. Частина II
Для кутка споживача. Перелік літератури, яку обов'язково необхідно мати в кутку споживача (покупця) в залежності від виду діяльності, див. тут.
(А5, 77с.)+(А5, 77с.)

80,00
дві частини разом

35

ЖУРНАЛ РЕЄСТРАЦІЇ ПЕРЕВІРОК (на 232 перевірки)
Для кутка споживача. Перелік літератури, яку обов'язково необхідно мати в кутку споживача (покупця) в залежності від виду діяльності, див. тут.
(А5, 61с.)

30,00

36

ЗАКОН УКРАЇНИ "Про житлово-комунальні послуги", ПРАВИЛА надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення, ПРАВИЛА користування тепловою енергією, ПРАВИЛА користування електричною енергією для населення, ПРАВИЛА надання населенню послуг з газопостачання, ЗАКОН УКРАЇНИ "Про звернення громадян". Частина I (А5, 81с.)

40,00

37

ПРАВИЛА утримання жилих будинків та прибудинкових територій, ПРАВИЛА користування приміщеннями житлових будинків, ПОРЯДОК формування тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, Примірний перелік послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій. Частина II (А5, 97с.)

40,00

38 NEW

Порядок здійснення оптової та роздрібної торгівлі транспортними засобами та їх складовими частинами, що мають ідентифікаційні номери, ПРАВИЛА надання послуг з технічного обслуговування і ремонту автомобільних транспортних засобів, Положення про технічне обслуговування і ремонт дорожніх транспортних засобів автомобільного транспорту, ПРАВИЛА зберігання транспортних засобів на автостоянках, ПРАВИЛА паркування транспортних засобів, ПОРЯДОК гарантійного ремонту (обслуговування) або гарантійної заміни дорожніх транспортних засобів (частина I)
Закон України «Про транспорт», Закон України «Про автомобільний транспорт», Закон України «Про дорожній рух» (частина II)
Для кутка споживача. Перелік літератури, яку обов'язково необхідно мати в кутку споживача (покупця) в залежності від виду діяльності, див. тут.
(А5, 77с.)+(А5, 80с.)

80,00

39 NEW

ПОРЯДОК реалізації в Україні радіоелектронних засобів та випромінювальних пристроїв, ПРАВИЛА роздрібної торгівлі, прокату примірників аудіовізуальних творів, фонограм, відеограм, комп'ютерних програм, баз даних, ПРАВИЛА торгівлі у розстрочку, кредит
Для кутка споживача. Перелік літератури, яку обов'язково необхідно мати в кутку споживача (покупця) в залежності від виду діяльності, див. тут.
(А5, 37с.)

20,00

40 NEW

ЗАКОН про лікарські засоби(ліки), ЛІЦЕНЗІЙНІ УМОВИ провадження господарської діяльності з виробництва лікарських засобів, оптової, роздрібної торгівлі лікарськими засобами, ПОРЯДОК контролю за додержанням Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з виробництва лікарських засобів, оптової, роздрібної торгівлі лікарськими засобами
Для кутка споживача. Перелік літератури, яку обов'язково необхідно мати в кутку споживача (покупця) в залежності від виду діяльності, див. тут.
(А5, 65с.)

40,00

42

Українська національна ідея. Віталій Мосейчук, 1-е видання. - Тернопіль-Львів, 2007 р. - 80 с. Акція за гурт.
Зміст книги
див. тут. Скачати

(А5,  80с.)

 25,00
При кількості >=10 прим. - 20 грн !

43

Українократія - українська політична альтернатива. Віталій Мосейчук. Політологічне есе; перше видання.– Львів: вид. Мосейчука В.В., 2012 р. – 80 с. Акція за гурт.
Зміст книги
див. тут.

(А5,  80с.)

25,00
При кількості >=10 прим. - 20 грн!

44

Податковий кодекс України: «білі плями» та «підводні камені». Віталій Мосейчук. Науково-практичний коментар Податкового кодексу України; третє видання з останніми змінами станом на – Львів: вид. Мосейчука В.В. -86 с. Українською мовою. Оновлюється щомісяця. Акція за гурт.
Зміст книги див. тут.

Коментар Податкового кодексу України, ПКУ. Науково-практичний коментар Податкового кодексу України(А5, 86с.)

50,00
При кількості >=10 прим. - 40 грн!

Митний кодекс України: «білі плями» та «підводні камені». Віталій Мосейчук. Науково-практичний коментар Митного кодексу України станом на – Львів: вид. Мосейчука В.В., – електронний варіант, RTF формат, українською мовою.

Коментар Митного кодексу України, МКУ. Науково-практичний комментарий Митного кодексу України(А4, 18с.)

25,00


*Ціна літератури включає всі податки та вартість доставки Україною або кур'єром по Львову. Ціна кутків споживача та щитів включає вартість доставки по Львову або до складу Автолюкса Вашого міста.

Поля, які позначено *, має бути обов'язково заповнено !

Iнформацiя для доставки, шановний замовнику
Покупець (назва юридичної особи чи ПІБ підприємця):*
Контактна особа*
(прізвище, ім'я та по батькові ПОВНІСТЮ!
Можна вказати 2-х осіб):
Особа, яка отримуватиме вантаж (прізвище, ім'я та по батькові ПОВНІСТЮ!):
Перевізник:
Індекс (5 цифр):
Область:
Район:
Мiсто (село, селище):*
Вулиця (абонентна скриня) ваша (при адресній доставці) або № бажаного відділення перевізника ("Автолюкса", "Нової пошти", "Нічного експресу"):*
Будинок:
Офiс/квартира:
Контактні телефон(и) з кодом (бажано вказати два номери):*
E-mail (при зазначенні
копія рахунку та № декларації надійде на
e-mail):
Строк доставки
та виготовлення (робочих днів):
Спосіб оплати
(розрахунку):
Ваші запитання, примітки, зауваження, пропозиції,
прохання тощо
 

У нас Ви можете вигідно та швидко купити куток покупця, куток споживача, куток клієнта, куточок клієнта,  клієнтський куток. клієнтський куточок. Ми готові запропонувати Вам куток покупця (куток споживача) з літературою, документами (законодавством) в Україні та Києві, Євпаторія, Ізмаїл, Іллічівськ, Алчевськ, Біла Церква, Білгород-Дністровський, Балта, Бердичів, Бердянськ, Бершадь, Бориспіль, Боярка, Бровари, Василівка, Васильків, Вінниця, Вознесенськ, Володимир-Волинський, Волочиськ, Глухів, Горлівка, Джанкой, Дніпродзержинськ, Дніпропетровськ, Дніпро, Донецьк, Дрогобич, Житомир, Запоріжжя, Енергодар, Калуш, Кам'янець-Подільський, Каховка, Керч, Кіровоград, Київ, Коломия, Конотоп, Коростень, Котовськ, Краматорськ, Краснодон, Кременчук, Кривий Ріг, Кролевець, Лубни, Луганськ, Луцьк, Макаров, Макіївка, Малин,  Маріуполь, Мелітополь, Мена, Миколаїв, Миргород, Мукачеве. Куток покупця (куток споживача), оформлення з літературою Нікополь, Ніжин, Нова Каховка, Нововолинськ, Новоград-Волинський, Обухів, Одеса, Олександрія, Пірятин, Павлоград, Первомайськ, Переяслав-Хмельницький, Полтава, Прилукі, Рахів, Рівне, Рава-Руська, Ромни, Самбір, Свердловськ, Сімферополь, Севастополь, Северодонецьк, Славутич, Слов'янськ, Сміла, Староконстантинів, Стрий, Суми, Тернопіль, Тячів, Ужгород, Умань, Фастів, Феодосія, Харків, Херсон, Хмельницький, Хуст, Червоноград, Черкаси, Чернівці, Чернігів, Чорноморськ, Шостка, Южноукраїнськ, Ялта.

Для успішного розвитку бізнесу, самовдосконалення та навчання необхідно завжди бути в курсі останніх змін в нормативно-правовому полі. На жаль, українське законодавство досить часто змінюється, а тому ми пропонуємо Вам замовити БРОШУРИ КОДИФІКОВАНИХ нормативно-правових актів з коментарями провідних українських фахівців до останніх змін  в м'яких обкладинках з доставкою звичайною поштою чи кур'єром. Книжки видаються українською мовою.
Замість того, щоб власноруч шукати нормативно-правові акти в Інтернеті, роздруковувати та аналізувати, замовте готовий продукт у вигляді книжки з аналізом і не витрачайте свого часу.


[an error occurred while processing this directive]

Головна сторінка | Українська національна ідея. Українократія | КУТКИ СПОЖИВАЧА для всіх міст з літературою |  ІНФОРМАЦІЙНІ СТЕНДИ, щити, дошки | Уголки потребителя для всех городов с литературой | Информационные стенды, щиты, доски | Перекидні системи Перекидные системы | Штендеры, Штендери | Буклетницы Буклетниці | Коментар Податкового кодексу, Митного Комментарий Налогового кодекса, Таможенного| НОВИНИ | RSS | Реклама | Контакт | Журнали з охорони праці та інші | Календар бухгалтера Календарь бухгалтера | Інструкції з охорони праці |Оперативна поліграфія, тиражування |  Фотоприколы | Термінологічний словник | Книги, словник, реферати з історії, ЗНО з історії України

Скачати Книгу маразмів України одним файлом

(C) Copyrіght by V.Moseіchuk, 1999-2024. All rіghts reserved. Тел. (067) 673-51-59, (099) 565-62-62, (093) 918-70-99.
Пропозиції та зауваження надсилайте на
Електронним та друкованим ЗМІ дозволяється  цитування матеріалів Книги маразмів України за умови посилання на Книгу маразмів України та сайт www.marazm.org.ua Обов'язкове посилання наступного змісту: "За матеріалами Книги маразмів України (www.marazm.org.ua)…". з використанням в Інтернеті гіперпосилання (hyperlink) на Книгу маразмів України  (www.marazm.org.ua). Іншим організаціям та приватним особам використання матеріалів для публічних цілей дозволяється за умови окремого дозволу автора з дотриманням вищезгаданих посилань.