Головна сторінка | Українська національна ідея. Українократія | КУТКИ СПОЖИВАЧА для всіх міст з літературою |  ІНФОРМАЦІЙНІ СТЕНДИ, щити, дошки | Уголки потребителя для всех городов с литературой | Информационные стенды, щиты, доски | Перекидні системи Перекидные системы | Штендеры, Штендери | Буклетницы Буклетниці | Коментар Податкового кодексу, Митного Комментарий Налогового кодекса, Таможенного| НОВИНИ | RSS | Реклама | Контакт | Журнали з охорони праці та інші | Календар бухгалтера Календарь бухгалтера | Інструкції з охорони праці |Оперативна поліграфія, тиражування |  Фотоприколы | Термінологічний словник | Книги, словник, реферати з історії, ЗНО з історії України

Скачати Книгу маразмів України одним файлом

ГЛАВА XIIІ. МАРАЗМИ, НОВИНИ ЕНЕРГЕТИКИ

В розпал опалювального сезону Кабмін реформує місцеве газове господарство або як бізнес облгазів тримався на повітрі

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України № 775 від 10 червня 2009 року “Про підвищення ефективності управління державним майном газорозподільних мереж” державні газорозподільні мережі 42 регіональних газопостачальних компаній (обл- і міськгази) передаються на баланс дочірньої компанії НАК “Нафтогаз України”, якої фактично немає (тобто Постанова передбачає передачу, а кому саме з дочок – Нафтогаз сам має вирішити). Мало того, ці "гази" примусово позбавляються ліцензій, хоча в Постанові про це ані слова.

Відповідно до нього, газорозподільних мереж позбавляються ВАТ Вінницягаз, Волиньгаз, Гадячгаз, Дніпропетровськгаз, Дніпрогаз, Донецькміськгаз, Донецкоблгаз, Житомиргаз, Закарпатгаз, Запоріжгаз, Івано-Франківськгаз, Київоблгаз, Кіровоградгаз, Коростишевгаз, Кременчукгаз, Криворіжгаз, Кримгаз, Львівгаз, Луганськгаз, Лубнигаз , Макіївкагаз, а також Маріупольгаз, Мелітопольгаз, Миколаївгаз, Одесагаз, Полтавагаз, Рівнегаз, Севастопольгаз, Сумигаз, Тернопільгаз, Тернопільміськгаз, Тисменицагаз, Уманьгаз, Харківгаз, Харківміськгаз, Херсонгаз, Хмельницькгаз, Чернівцігаз, Черкасигаз, Чернігівгаз, Шепетівкагаз, Козовагаз та Києво - Святошинськгаз.

В переліку немає Київгазу, справа в тому, що київська система газопостачання – єдина в Україні, яка належить територіальній громаді столиці (а не державі) і передана в управління ВАТ «Київгаз». Підприємство  включає в себе майже 4,5 тисячі кілометрів газопроводів високого, середнього та низького тиску, понад 1300 газорегуляторних пунктів (ГРП), більше 600 станцій катодного захисту (http://www.kyivgaz.com.ua/activity). Тому для створенная державної газової монополії у киян намагатимуться відібрати газові труби.

Водночас, дочірньому підприємству Нафтогазу передадуть газорозподільні мережі, що перебувають на балансі інших дочок НАК: Газ України, Укртрансгаз, Укргазвидобування і Чорноморнафтогаз. Таким чином виходить, що однією Постановою перекреслена діяльність 42-х облгазів! Тобто виходить, що їхня діяльність залежала фактично від волі Кабміну і не була підкріплена договорами щодо оренди газових мереж (якщо Кабмін так легко позбавив їх всіх мереж)... Жахлива ситуація, ось і займайся після цього газовим бізнесом – все одно вийде державна монополія (українська чи російська – без різниці для приватного капіталу).

Петро ПАТЛАТИЙ

 

17 грудня 2009 року. Работники газораспределительных сетей снова пикетируют Кабинет министров. Они требуют остановить реформу отрасли и не увлекаться новациями в разгар отопительного сезона. Мастер "Винницаоблгаза" Виталий Гусар говорит, что у них в хозяйстве первого декабря реформа уже произошла.

Виталий Гусар мастер "Винницаоблгаза":

- По-злодійськи, в незаконний спосіб - забрано ліцензію 1100 осіб залишаться без роботи - буде просто викинуто на вулицю - і ось ми приїхали вимагати, щоб дали спокій мешканцям і працівникам.

Гусар считает, что такую реформу нужно проводить уже после отопительного сезона и детального обсуждения всех сложностей "трубного" передела. Мол, если вдруг возникнет авария - то старая служба уже не полномочна ликвидировать прорыв, а новая - еще не сформирована.

http://podrobnosti.ua/podrobnosti/2009/12/17/652401.html

Куток споживача. Куток покупця. Куточок споживача. Куточок покупця

Кутки споживача від 99 до 399 грн. + все торговельне законодавство

Вантажний велосипед. Грузовой велосипед. Велорикша Украина

Універсальний вантажний велосипед + ручний вантажний візок в подарунок

Рекламна стійка, інформаційний стенд вертиться, вертящаяся стійка, стенд-листалка, стенд-вертушка

Ротаційна (гортальна) настільна система (промо-стійка), 11 прозорих кишень А4, 250 грн.

 


КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 10 червня 2009 р. N 775

Київ

 

Про підвищення ефективності управління державним майном газорозподільних мереж

Кабінет Міністрів України ПОСТАНОВЛЯЄ:

1. Погодитися з пропозицією Міністерства палива та енергетики, підтриманою Міністерством економіки та Фондом державного майна, щодо передачі на баланс визначеного Національною акціонерною компанією “Нафтогаз України” її дочірнього підприємства згідно з переліком, затвердженим Міністерством палива та енергетики, майна державних газорозподільних мереж (розподільні газопроводи, споруди на них, транспортні засоби спеціального призначення, а також необхідна проектно-кошторисна та виконавчо-технічна документація) (далі — державне майно), які перебувають на балансі підприємств, зазначених у додатку до цієї постанови, для забезпечення належної експлуатації таких мереж.

2. Міністерству палива та енергетики, Національній акціонерній компанії “Нафтогаз України":

разом з підприємствами, зазначеними у додатку до цієї постанови, забезпечити здійснення необхідних заходів щодо передачі в установленому порядку на баланс визначеного Національною акціонерною компанією “Нафтогаз України” її дочірнього підприємства державного майна;

подати в установленому порядку Кабінетові Міністрів України пропозиції щодо внесення змін до Положення про закупівлю товарів, робіт і послуг за державні кошти, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 17 жовтня 2008 р. N 921 (Офіційний вісник України, 2008 р., N 80, ст. 2692, N 90, ст. 3006), стосовно процедури закупівлі визначеним Національною акціонерною компанією “Нафтогаз України” її дочірнім підприємством послуг з експлуатації та технічного обслуговування газорозподільних мереж, а також обліку газу та абонентського обслуговування споживачів.

3. Національній акціонерній компанії “Нафтогаз України":

визначити дочірнє підприємство, на баланс якого передається державне майно;

забезпечити підписання актів розмежування балансової належності державних газорозподільних мереж та суміжних газових мереж інших власників, у тому числі промислових та сільськогосподарських підприємств, підприємств комунальної власності, житлових будинків комунальної та відомчої належності, встановивши точку розмежування розподільних і будинкових газопроводів — запірну газову арматуру на вході житлового будинку.

4. Міністерству палива та енергетики, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласним, Київській та Севастопольській міським державним адміністраціям вжити заходів для передачі в установленому порядку об’єктів газорозподільних мереж іншої форми власності (за згодою власників) на баланс визначеного Національною акціонерною компанією “Нафтогаз України” її дочірнього підприємства.

Рекомендувати органам місцевого самоврядування та суб’єктам господарювання недержавної форми власності, які провадять господарську діяльність з розподілу природного та нафтового газу, сприяти Національній акціонерній компанії “Нафтогаз України” у виконанні цієї постанови.

5. Суб’єктам господарювання, які провадять господарську діяльність з розподілу природного та нафтового газу, установити у точках розмежування балансової належності газопроводів вузли обліку газу.

Взяти до відома, що:

установлення вузлів обліку газу забезпечує ліцензіат, газопровід якого приєднується безпосередньо до існуючих мереж;

у разі розташування точки розмежування балансової належності газопроводів на існуючих мережах встановлення вузлів обліку газу забезпечує ліцензіат, газопровід якого розташований другим у напрямку транспортування газу.

6. Рекомендувати Національній комісії регулювання електроенергетики:

сприяти дочірньому підприємству Національної акціонерної компанії “Нафтогаз України” в отриманні ліцензій на розподіл природного та нафтового газу і постачання природного газу за регульованим тарифом на відповідних територіях провадження ліцензійної діяльності;

у разі відсутності актів розмежування балансової належності газопроводів та встановлених у точках розмежування балансової належності газопроводів вузлів обліку газу вжити відповідних заходів для усунення зазначених порушень.

Прем’єр-міністр України Ю.ТИМОШЕНКО

Інд. 37

Додаток

                           до постанови Кабінету Міністрів України

                                 від 10 червня 2009 р. N 775

 

ПЕРЕЛІК

підприємств, на балансі яких перебуває державне майно,

що використовується для забезпечення транспортування,

зберігання та розподілу природного газу та передається на баланс визначеного НАК “Нафтогаз України” її дочірнього підприємства

Відкриті акціонерні товариства

Вінницягаз Маріупольгаз

Волиньгаз Мелітопольгаз

Гадячгаз Миколаївгаз

Дніпропетровськгаз Одесагаз

Дніпрогаз Полтавагаз

Донецькміськгаз Рівнегаз

Донецькоблгаз Севастопольгаз

Житомиргаз Сумигаз

Закарпатгаз Тернопільгаз

Запоріжгаз Тернопільміськгаз

Івано-Франківськгаз Тисменицягаз

Київоблгаз Уманьгаз

Кіровоградгаз Харківгаз

Коростишівгаз Харківміськгаз

Кременчукгаз Херсонгаз

Криворіжгаз Хмельницькгаз

Кримгаз Чернівцігаз

Львівгаз Черкасигаз

Луганськгаз Чернігівгаз

Лубнигаз Шепетівкагаз

Макіївкагаз Козовагаз

Києво-Святошингаз

 

Дочірні компанії НАК “Нафтогаз України"

Газ України*

Укртрансгаз*

Укргазвидобування*

Державне акціонерне товариство

Чорноморнафтогаз*

_______________

* В частині розподільних газових мереж і споруд, технічної документації.

____________

Постійна адреса статті в Інтернеті: http://www.marazm.org.ua/index.html?/enegy/13_91.html


Попередня статтяНаступна стаття

Ваше ім`я:  Захисний код:  <=>
символів залишилось

Головна сторінка | Українська національна ідея. Українократія | КУТКИ СПОЖИВАЧА для всіх міст з літературою |  ІНФОРМАЦІЙНІ СТЕНДИ, щити, дошки | Уголки потребителя для всех городов с литературой | Информационные стенды, щиты, доски | Перекидні системи Перекидные системы | Штендеры, Штендери | Буклетницы Буклетниці | Коментар Податкового кодексу, Митного Комментарий Налогового кодекса, Таможенного| НОВИНИ | RSS | Реклама | Контакт | Журнали з охорони праці та інші | Календар бухгалтера Календарь бухгалтера | Інструкції з охорони праці |Оперативна поліграфія, тиражування |  Фотоприколы | Термінологічний словник | Книги, словник, реферати з історії, ЗНО з історії України

Скачати Книгу маразмів України одним файлом

(C) Copyrіght by V.Moseіchuk, 1999-2018. All rіghts reserved. Тел. (032) 243-43-23, (067) 673-51-59, (099) 565-62-62, (093) 918-70-99.
Пропозиції та зауваження надсилайте на
Електронним та друкованим ЗМІ дозволяється  цитування матеріалів Книги маразмів України за умови посилання на Книгу маразмів України та сайт www.marazm.org.ua Обов'язкове посилання наступного змісту: "За матеріалами Книги маразмів України (www.marazm.org.ua)…". з використанням в Інтернеті гіперпосилання (hyperlink) на Книгу маразмів України  (www.marazm.org.ua). Іншим організаціям та приватним особам використання матеріалів для публічних цілей дозволяється за умови окремого дозволу автора з дотриманням вищезгаданих посилань.

Розсилка новин
Підтримка проекту:
U634971969297
Z404288205014
E208021446192

Новини
маразмiв


Нова українська національна ідея. Новая украинская национальная идея
 
Кутки споживача для всіх міст із законодавством та книгою скарг. Кутки покупця. Уголки потребителя для всех городов с законодательством и книгой жалоб. Уголки покупателя

Украинские 100x100
Газета "Правовий тиждень"