Головна сторінка | Українська національна ідея. Українократія | КУТКИ СПОЖИВАЧА для всіх міст з літературою |  ІНФОРМАЦІЙНІ СТЕНДИ, щити, дошки | Уголки потребителя для всех городов с литературой | Информационные стенды, щиты, доски | Перекидні системи Перекидные системы | Штендеры, Штендери | Буклетницы Буклетниці | Коментар Податкового кодексу України Комментарий Налогового кодекса Украины| НОВИНИ | RSS | Реклама | Контакт | Журнали з охорони праці та інші | Календар бухгалтера Календарь бухгалтера | Інструкції з охорони праці |Оперативна поліграфія, тиражування |  Фотоприколы | Термінологічний словник | Книги, словник, реферати з історії, ЗНО з історії України

Скачати Книгу маразмів України одним файлом

ГЛАВА XIIІ. МАРАЗМИ, НОВИНИ ЕНЕРГЕТИКИ

НЕЗВАЖАЮЧИ НА ТЕ, ЩО ПРИРОДНИЙ ГАЗ ВЛАСНОГО ВИДОБУТКУ ДЕРЖАВНИХ КОМПАНІЙ МАЄ РЕАЛІЗОВУВАТИСЯ НАСЕЛЕННЮ ЗА ГРАНИЧНИМИ ЦІНАМИ, ЧОМУСЬ ПЕРЕДБАЧЕНІ АУКЦІОНИ ДЛЯ ПРОДАЖУ ЦЬОГО ГАЗУ НА ФОНДОВІЙ БІРЖІ

Відповідно до абзацу четвертого статті 4 Закону про Держбюджет-2006 продаж природного газу власного видобутку для потреб населення (за винятком обсягів природного газу, що використовується газовидобувними підприємствами для забезпечення власних технологічних потреб, та обсягів природного газу, видобутих із родовищ Чорного та Азовського морів понад базовий рівень 2005 року) у порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України. Але такого порядку встановлено не було.

Відповідно до абзацу третього статті 4 Закону про Держбюджет-2007 продаж всього природного газу (у тому числі нафтового (попутного) газу) власного видобутку (видобутого на підставі спеціальних дозволів на користування надрами) для формування ресурсу природного газу, що використовується для потреб населення, безпосередньо суб’єкту, уповноваженому Кабінетом Міністрів України на формування такого ресурсу, за ціною, що не перевищує граничний рівень оптової ціни на природний газ, що використовується для потреб населення, визначеної в установленому порядку за вирахуванням розміру тарифів на транспортування, постачання та цільової надбавки до діючого тарифу на природний газ для споживачів усіх форм власності.

Таким чином газ власного видобутку має викуповуватися для потреб населення за граничними цінами. Але на практиці природний газ власного видобутку пропускали через біржі. Про що свідчить Наказ Мінекономіки від 28.08.2006 р. № 282 “Про порядок та умови проведення спеціалізованого конкурсу з визначення біржі, на базі якої проводитимуться аукціони з продажу природного газу”, який зареєстровано у Мін’юсті України 07.09.2006 за № 1039/12913. Він відноситься до власного видобутку газу, а не до імпортованого, оскільки продаж імпортного газу на аукціонах, як правило, у нас не здійснюється. Подейкують, що за цим наказом Мінекономіки продавати природний газ стала Українська фондова біржа, а досі він реалізовувався через Українську аграрну біржу. Цей Наказ видано на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 04.04.2000 N 599 “Про запровадження аукціонів з продажу нафти, газового конденсату, скрапленого газу та вугілля”, але ця постанова не передбачає аукціонів для українського природного газу ...

Віталій МОСЕЙЧУК

Куток споживача. Куток покупця. Куточок споживача. Куточок покупця

Кутки споживача від 99 до 399 грн. + все торговельне законодавство

Вантажний велосипед. Грузовой велосипед. Велорикша Украина

Універсальний вантажний велосипед + ручний вантажний візок в подарунок

Рекламна стійка, інформаційний стенд вертиться, вертящаяся стійка, стенд-листалка, стенд-вертушка

Ротаційна (гортальна) настільна система (промо-стійка), 11 прозорих кишень А4, 250 грн.

 


МІНІСТЕРСТВО ЕКОНОМІКИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

                        28.08.2006  N 282

 

                                      Зареєстровано в Міністерстві

                                      юстиції України

                                      7 вересня 2006 р.

                                      за N 1039/12913

 

                 Про порядок та умови проведення

                    спеціалізованого конкурсу

                   з визначення біржі, на базі

                  якої проводитимуться аукціони

                    з продажу природного газу

 

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 04.04.2000 N 599 “Про запровадження аукціонів з продажу нафти, газового конденсату, скрапленого газу та вугілля” та з метою організації проведення спеціалізованого конкурсу НАКАЗУЮ:

1. Провести 30.09.2006 о 12.00 спеціалізований конкурс з визначення біржі, на базі якої проводитимуться аукціони з продажу природного газу, за адресою: 01008, м. Київ, вул. Грушевського, 12/2, кімн. 436, тел. 253-15-91.

Претенденти конкурсу до закінчення кінцевого терміну (27.09.2006 о 12.00) подають до конкурсної комісії конкурсну документацію.

2. Утворити комісію з проведення спеціалізованого конкурсу з визначення біржі, на базі якої проводитимуться аукціони з продажу природного газу, у складі згідно з додатком.

3. Затвердити Положення про порядок та умови проведення спеціалізованого конкурсу з визначення біржі, на базі якої проводитимуться аукціони з продажу природного газу (додається).

4. Адміністративному департаменту забезпечити фінансування публікації повідомлення про проведення конкурсу в газеті “Урядовий кур’єр”.

5. Управлінню суспільно-політичного моніторингу забезпечити опублікування рішення про проведення конкурсу в газеті “Урядовий кур’єр”.

6. Контроль за виконанням цього наказу покласти на першого заступника Міністра економіки України Романюка С.А.

Міністр В.Макуха

                                      ЗАТВЕРДЖЕНО

                                      Наказ Міністерства

                                      економіки України

                                      28.08.2006  N 282

 

                                      Зареєстровано в Міністерстві

                                      юстиції України

                                      7 вересня 2006 р.

                                      за N 1039/12913

                            ПОЛОЖЕННЯ

                 про порядок та умови проведення

спеціалізованого конкурсу з визначення біржі, на базі якої проводитимуться аукціони з продажу природного газу

1. Це Положення визначає процедуру підготовки і проведення спеціалізованого конкурсу з визначення біржі, на базі якої проводитимуться аукціони з продажу природного газу (далі — конкурс), а також порядок та умови зазначеного конкурсу.

2. Терміни, що вживаються у цьому Положенні, мають таке значення:

конкурсна комісія (далі — комісія) — комісія, що формується Міністерством економіки України для проведення конкурсу з визначення біржі, на базі якої проводитимуться аукціони з продажу природного газу;

конкурсна документація (далі — документація) — пакет документів, що містить конкурсну пропозицію та перелік документів, які обов’язково подаються для участі в конкурсі;

конкурсні умови — вимоги, яким повинні відповідати претенденти конкурсу;

претенденти — біржі, що створені відповідно до законодавства України та подали документацію для участі в конкурсі.

3. Рішення про проведення конкурсу визначено наказом, яким затверджено це Положення.

Оголошення про проведення конкурсу публікується в газеті “Урядовий кур’єр” не пізніше, ніж через 5 днів після дати реєстрації зазначеного наказу в Міністерстві юстиції України.

4. Для проведення конкурсу Міністерство економіки України утворює комісію в складі 7 членів, з числа яких призначає голову і відповідального секретаря комісії. Комісія діє до моменту підписання договору з переможцем конкурсу.

Відповідні органи та посадові особи зобов’язані в п’ятиденний строк з моменту одержання повідомлення про прийняття рішення щодо утворення комісії делегувати до її складу своїх представників. Якщо в зазначений строк вони не делегували своїх представників до складу комісії, Міністерство економіки України має право затвердити склад комісії без представників цих органів.

Засідання комісії вважається правомочним, якщо на ньому присутні не менше як 6 з 7 її членів. Рішення комісії приймається простою більшістю голосів відкритим голосуванням. У разі рівної кількості голосів вирішальним є голос голови комісії.

Комісія може залучати до своєї роботи експертів.

Рішення комісії оформляється у вигляді протоколу, який підписується всіма її членами, що брали участь у голосуванні.

Конкурсні пропозиції оцінюються з урахуванням таких критеріїв (конкурсних умов):

наявність торгово-операційних залів, наявність допоміжних приміщень (конференц-зал, гардероб тощо);

обладнання робочих місць учасників торгів;

досвід роботи на ринку;

вартість послуг біржі;

наявність технічних засобів: електронне табло; телефонний зв’язок; електронно-модемний зв’язок; власна сторінка в Інтернеті. Комісія:

затверджує форму заяви на участь у конкурсі та зміст оголошення про його проведення;

одержує та реєструє документацію від претендентів у порядку, визначеному комісією; визначає на підставі наданої документації учасників конкурсу; визначає адресу, дату та час проведення конкурсу;

визначає переможця конкурсу;

оприлюднює результати конкурсу;

складає протокол засідання комісії.

5. Претенденти конкурсу до закінчення зазначеного в оголошенні кінцевого терміну подають до комісії документацію (у двох примірниках запечатану в конверти), а саме:

відомості про претендента (повне найменування, місцезнаходження юридичної особи, номер телефону, прізвище, ім’я та по батькові керівника);

копії нотаріально завірених документів про державну реєстрацію претендента та його взяття на облік в органах державної податкової служби;

довіреність на ім’я особи, яка представляє інтереси претендента під час проведення конкурсу;

інформація щодо відповідності конкурсним умовам;

нотаріально засвідчені копії установчих документів;

баланс на останній звітний період, звіт про фінансові результати, копія аудиторського висновку про фінансовий стан претендента;

копія документа про присвоєння ідентифікаційного коду в органах державної статистики;

копія документа, що підтверджує право власності або користування приміщенням;

розрахунок вартості проведення аукціону.

Документація подається українською мовою за підписом керівника та головного бухгалтера претендента, за винятком документів, що ним не готуються. Керівництво претендента несе відповідальність за достовірність поданих ним відомостей.

До участі в конкурсі не допускаються претенденти, які подали документи, що містять недостовірну інформацію та оформлені з порушенням вимог, визначених цим Положенням.

6. Прийом документації здійснюється з моменту опублікування оголошення про конкурс. Уся документація підлягає обов’язковій реєстрації.

Документація, яка надійшла після встановленого в оголошенні кінцевого терміну, не розглядається. Документація приймається відповідальним секретарем комісії. Відповідальний секретар надає претенденту розписку про отримання конкурсної документації, де вказує дату та час реєстрації, прізвище та ім’я особи, яка доставила документацію, а також зазначає наявні пошкодження. Претендент засвідчує в книзі реєстрації своїм підписом факт прийняття у нього документації.

Претенденти мають право відкликати конкурсну документацію до кінцевого терміну її прийняття, повідомивши про це письмово комісію.

На наступний день після закінчення кінцевого терміну подання документації комісія проводить засідання, яке є закритим. У разі наявності вичерпної інформації, необхідної для визнання переможців, рішення приймається комісією протягом одного робочого дня.

У разі, якщо інформація для прийняття рішення є недостатньою, комісія має право звертатися до претендентів за роз’ясненнями та наданням додаткової інформації стосовно виконання конкурсних умов. При цьому рішення про визнання переможця приймається не пізніше 10 робочих днів з дня засідання комісії.

7. Переможцем конкурсу визнається претендент, конкурсна пропозиція якого відповідає умовам конкурсного завдання та який одержав найвищу оцінку.

Рішення про визнання переможця оформлюється протоколом.

Протокол підписується всіма членами комісії, які були присутні на засіданні.

Підписаний протокол є підставою для укладання договору між переможцем та Міністерством економіки України. Суттєві умови договору про надання послуг з підготовки та проведення аукціонів визначаються Міністерством економіки України і протягом доби з моменту отримання підписаного комісією протоколу пропонуються переможцю для обговорення.

Комісія протягом дня, що настає після визнання переможця, повідомляє про результати конкурсу всіх його учасників через осіб, що представляють їх інтереси, та протягом трьох робочих днів опубліковує інформацію про підсумки конкурсу в газеті “Урядовий кур’єр”.

Не пізніше 15 робочих днів після того, як комісія підписала протокол про визнання переможця, керівник Міністерства економіки України або уповноважена ним особа підписує з ним договір.

У разі, якщо сторони не дійшли згоди щодо суттєвих умов договору та не підписали їх протягом цього строку, Міністерство економіки України може прийняти рішення про продовження строку укладання договору або скасувати результати конкурсу.

8. Документація зберігається Міністерством економіки України протягом трьох років, а документація стосовно переможця конкурсу (якщо договір з ним укладено на строк понад три роки) — протягом усього строку дії договору.

Фінансові витрати, пов’язані з проведенням конкурсу, несе Міністерство економіки України.

Директор департаменту економічної

конкуренції та секторальних перетворень О. Пендзин

____________

Постійна адреса статті в Інтернеті: http://www.marazm.org.ua/index.html?/enegy/13_40.html


Попередня статтяНаступна стаття


[an error occurred while processing this directive]


Головна сторінка | Українська національна ідея. Українократія | КУТКИ СПОЖИВАЧА для всіх міст з літературою |  ІНФОРМАЦІЙНІ СТЕНДИ, щити, дошки | Уголки потребителя для всех городов с литературой | Информационные стенды, щиты, доски | Перекидні системи Перекидные системы | Штендеры, Штендери | Буклетницы Буклетниці | Коментар Податкового кодексу, Митного Комментарий Налогового кодекса, Таможенного| НОВИНИ | RSS | Реклама | Контакт | Журнали з охорони праці та інші | Календар бухгалтера Календарь бухгалтера | Інструкції з охорони праці |Оперативна поліграфія, тиражування |  Фотоприколы | Термінологічний словник | Книги, словник, реферати з історії, ЗНО з історії України

Скачати Книгу маразмів України одним файлом

(C) Copyrіght by V.Moseіchuk, 1999-2023. All rіghts reserved. Тел. (067) 673-51-59, (099) 565-62-62, (093) 918-70-99.
Пропозиції та зауваження надсилайте на
Електронним та друкованим ЗМІ дозволяється  цитування матеріалів Книги маразмів України за умови посилання на Книгу маразмів України та сайт www.marazm.org.ua Обов'язкове посилання наступного змісту: "За матеріалами Книги маразмів України (www.marazm.org.ua)…". з використанням в Інтернеті гіперпосилання (hyperlink) на Книгу маразмів України  (www.marazm.org.ua). Іншим організаціям та приватним особам використання матеріалів для публічних цілей дозволяється за умови окремого дозволу автора з дотриманням вищезгаданих посилань.

Розсилка новин
[an error occurred while processing this directive]
Підтримка проекту:
U634971969297
Z404288205014
E208021446192

Новини
маразмiв


Нова українська національна ідея. Новая украинская национальная идея
 
Кутки споживача для всіх міст із законодавством та книгою скарг. Кутки покупця. Уголки потребителя для всех городов с законодательством и книгой жалоб. Уголки покупателя





Украинские 100x100




Газета "Правовий тиждень"