Магазин канцтоварів MARAZM.ORG.UA.

Горизонтальное многоуровневое меню

Увага! Замовлення через сайт приймаються цілодобово, у вихідні й у свята (за умови відсутності напливу покупців)!

Доставка здійснюється зі Львова: кур'єрами, "Укрпоштою" (лише журнали та інший невеликий товар), "Автолюксом" (ціна включає вартість доставки по Львову при попередній оплаті замовлення на суму від 1000 грн включно.), "Новою поштою", "Нічним експресом". Термін виготовлення та доставки терміновий, 3-5 робочих днів (доплата 30% до вартості замовлення), звичайний, 6-8 робочих днів, місячний, 25-30 днів (лише 100% передоплата) ЗНИЖКА -5%, двомісячний, 50-60 днів (лише 100% передоплата) ЗНИЖКА -10%.

При замовленні оформлюється рахунок для безготівкового розрахунку (передоплати) через банк, можливі ще такі способи розрахунку:
  • поповнення картки Приватбанку (обов'язково повідомити про платника та номер оплаченого рахунку!),
  • сплатити можна й онлайн карткою Visa/Mastercard (нарзі не застосовується),
  • готівкою через касу будь-якого банку,
  • передоплата (100%) готівкою в нашому офісі у Львові (лише за оформленими замовленнями м. Львів, вул. Стрийська, 107, навпроти Автовокзалу, чекати біля аптеки Д.S.),
  • готівкою кур'єру в межах Львова,
  • шляхом поповнення до 600 грн на телефон (номер для поповнення отримаєте в СМС),
  • накладною платою при отриманні, лише для фізосіб(!), максимальна сума замовлення до 1000 грн включно (одержувач оплачує послуги накладної плати («Автолюкс»: вартість перевезення + 14 грн. за оформлення + 1% від суми за переказ коштів), «Нова пошта»: вартість перевезення + 20 грн вартість оформлення + 2% за переказ коштів)). ЗАМОВЛЕННЯ НАКЛАДНОЮ ПЛАТОЮ ДІЙСНЕ ЛИШЕ ПРИ ВЗАЄМНОМУ(!) ПІДТВЕРДЖЕННІ ПИСЬМОВО АБО ТЕЛЕФОНОМ! ЧЕКАЙТЕ НА ДЗВІНОК...
.

Візьміть до уваги, що при накладній платі кур'єрська служба виставить вам рахунок за послуги, які полягають у пересиланні коштів від вас до продавця.

Мінімальна сума замовлення - 250 грн (для компенсації витрат на виготовлення дрібних партій, пакування, документування та доставку до відділення). Штраф та проблеми за відсутність журналів набагато більші! Якщо не вистачає до мінімального, візьміть ще обкладинок до журналів, не пошкодуєте, чистіше, приємніше і міцніше журнали будуть. Є й інші канцтовари.

Тел. (+38067) 673-51-59 (Київстар, Viber), (+38099) 565-62-62 (МТС), (+38093) 918-70-99 (Life:)). Увага, за телефоном (лише на Вайбер!!!) приймаються тільки оптові замовлення (наприклад, від 20 шт. одного найменування журналів) із наданням в ПИСЬМОВОМУ вигляді назв журналу, назвою платника, адресою доставки, ПІБ та контактним телефоном, e-mail, для інших покупок велике прохання використовувати сайт і його кошик. Також у разі оптових замовлень Ви можете відправити свій список необхідних товарів з кількість сторінок в журналах, обов'язково з назвою платника, e-mail, адресою доставки, ПІБ та контактним телефоном на мейл marazm@marazm.org.ua Відсутність необхідної інформації робить неможливою виписку рахунку та доставку посилки!

Час роботи: понеділок-п'ятниця з 9:00 до 18:00. Неділя та субота - вихідні дні, але сайт працює завжди:).

E-mail: marazm@marazm.org.ua

Нижний колонтитул

Товар на фото може незначно відрізнятися від реального товару. (C) Copyrіght by V.Moseіchuk, 1999-2022. All rіghts reserved. Пропозиції та зауваження надсилайте на