Головна сторінка | Українська національна ідея. Українократія | КУТКИ СПОЖИВАЧА для всіх міст з літературою |  ІНФОРМАЦІЙНІ СТЕНДИ, щити, дошки | Уголки потребителя для всех городов с литературой | Информационные стенды, щиты, доски | Перекидні системи Перекидные системы | Штендеры, Штендери | Буклетницы Буклетниці | Коментар Податкового кодексу, Митного Комментарий Налогового кодекса, Таможенного| НОВИНИ | RSS | Реклама | Контакт | Журнали з охорони праці та інші | Календар бухгалтера Календарь бухгалтера | Інструкції з охорони праці |Оперативна поліграфія, тиражування |  Фотоприколы | Термінологічний словник | Книги, словник, реферати з історії, ЗНО з історії України

Скачати Книгу маразмів України одним файлом

ГЛАВА IV. МАРАЗМИ ЄДИНОГО ТА ФІКСОВАНОГО ПОДАТКІВ

Як у платників єдиного податку вкрали 15% податку

Платники єдиного податку сплачували податок у грудні за січень та у січні за лютий за старим порядком, бо Держказначейство вчасно не відкрило нових рахунків, тому податкова з пенсійним 14 лютого ц.р. видали лист №2634/03-20, №3986/7/19-0117/165  про інвентаризацію та зарахування переплати на майбутні пенсійні внески, але ж казначейство згідно Указу №727 розподіляло 43 % в місцевий бюджет, 42 - пенсійному і 15 – соцстраху, з яких 4 – на безробітних.

То легенько обікрали підприємців і не повертають тих соцстрахівських 15 відсотків. Дехто подав вже заяву пенсійному, яка наведена тут, аналогічні заяви треба писати в соцстрах непрацездатності та центр зайнятості, хоча чиновники напевно  розраховують, що за незначні суми люди їх не питатимуть.

 

Нач. управлівня ПФУ в м. (чи районі, тут місцеву назву треба писати) п. П.І.Б.

підприємця (П.І.Б.)

 ІПН (код вказати),

 реєстраційний номер ( власний в ПФУ)тел.власний)

Заява

Прошу частину сум сплаченого єдиного податку в грудні 2010р. та січні 2011р. до 7 лютого 2011р., що поступила на рахунки УПФУ в м. (районі), та підтверджена актом звірки (правда акту ніякого немає, дивляться по компі), зарахувати в рахунок сплати єдиного соціального внеску на рахунок № (тут треба вказати власний новий рахунок в ПФУ).

 

 Дата

 Підпис. П.І.Б.    

Ось таку заяву я писав в двох екземплярах, здавав (реєстрував) в приймальні. Сказали протягом двох тижнів повинні перезарахувати.

Василь ВОЛИНЕЦЬ
29.03.2011

Сплата єдиного податку із самостійним розподілом на 43% до місцевих бюджетів і 57% на єдиний соцвнесок здійснюється лише з 7 лютого 2011 року

Сплата єдиного соцвнеску платниками єдиного податку-підприємцям за хитромудрим розподілом та плутаниною. Єдиний податок сплачується авансом, а єдиний соцвнесок - ні

Куток споживача. Куток покупця. Куточок споживача. Куточок покупця

Кутки споживача від 99 до 399 грн. + все торговельне законодавство

Вантажний велосипед. Грузовой велосипед. Велорикша Украина

Універсальний вантажний велосипед + ручний вантажний візок в подарунок

Рекламна стійка, інформаційний стенд вертиться, вертящаяся стійка, стенд-листалка, стенд-вертушка

Ротаційна (гортальна) настільна система (промо-стійка), 11 прозорих кишень А4, 250 грн.

 


ПЕНСІЙНИЙ ФОНД УКРАЇНИ ДЕРЖАВНА ПОДАТКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ УКРАЇНИ

ЛИСТ

                     14.02.2011  N 2634/03-20

                                 N 3986/7/19-0117/165

 

                                      Головні управління

                                      Пенсійного фонду України

                                      в Автономній Республіці

                                      Крим, областях, містах Києві

                                      та Севастополі

 

                                      Державні податкові

                                      адміністрації в Автономній

                                      Республіці Крим,

                                      областях, містах

                                      Києві та Севастополі

                 Щодо надходжень єдиного податку

                        з 01.01.2011 року

У зв’язку з численними зверненнями платників єдиного та фіксованого податків щодо сплати з 1 січня 2011 року єдиного або фіксованого податків та внесків на загальнообов’язкове державне соціальне страхування Пенсійний фонд України та Державна податкова адміністрація України повідомляють.

З 1 січня 2011 року набрали чинності Податковий кодекс України та Закон України “Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне пенсійне страхування” (далі — Закон), якими визначено, що нарахування, обчислення та сплата єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування здійснюються суб’єктами малого підприємництва, які сплачують єдиний податок або фіксований податок, у порядку, визначеному Законом України “Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування”.

Єдиний та фіксований податки сплачуються на рахунок відповідного бюджету в розмірі частини єдиного податку або фіксованого податку, що підлягають перерахуванню до цих бюджетів відповідно до норм Указу Президента України “Про спрощену систему оподаткування, обліку та звітності суб’єктів малого підприємництва” та Закону України “Про внесення змін до Декрету Кабінету Міністрів України “Про прибутковий податок з громадян” (крім єдиного податку, який сплачується у січні 2011 року за останній звітний (податковий) період 2010 року). При цьому розподіл коштів єдиного податку або фіксованого податку на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та/або до Пенсійного фонду України Державним казначейством України не здійснюється.

Крім того, постановою Кабінету Міністрів України від 27.12.2010 N 1196 “Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 16.03.2000 N 507” передбачено, що суб’єкт малого підприємництва сплачує 43% нарахованого єдиного податку на рахунки відповідного бюджету, а 57% нарахованого єдиного податку на рахунки органів Пенсійного фонду України як частину суми єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

За період з 01.01.2011 року до 07.02.2011 сплата єдиного та фіксованого податків здійснювалась на розподільчі рахунки, відкриті в органах Державного казначейства України у 2010 році. Розподіл зазначених видів платежів між місцевими бюджетами та фондами загальнообов’язкового державного соціального страхування здійснювався у порядку, що діяв до 1 січня 2011 року.

Нові рахунки для зарахування сум єдиного та фіксованого податків в органах Державного казначейства України відкрито 07.02.2011 року.

Сплата сум єдиного податку в рахунок погашення податкового боргу, що сформувався станом на 07.02.2011 року, здійснюється на розподільчі рахунки, відкриті в органах Державного казначейства України з 07.02.2011 за кодами 18050100 і 18050200. Розподіл зазначених сум між місцевими бюджетами та фондами загальнообов’язкового державного соціального страхування з подальшим спрямуванням за призначенням здійснюється у порядку, що діяв до 1 січня 2011 року.

Повернення сум єдиного податку, які були помилково та/або надміру сплачені станом на 07.02.2011 року, здійснюється з цих же розподільчих рахунків відповідно до Порядку повернення коштів, помилково або надмірно зарахованих до державного та місцевих бюджетів, затвердженому наказом Державного казначейства України від 10.12.2002 N 226 та зареєстрованому в Міністерстві юстиції України 25.12.2002 за N 1000/7288.

У зв’язку з викладеним вище зобов’язуємо до 01.03.2011 року:

1. органи державної податкової служби:

1.1. провести інвентаризацію нарахованих та сплачених сум єдиного податку в розрізі платників податків з метою забезпечення повноти відображення в обліку зазначених сум;

1.2. надати відповідним органам Пенсійного фонду України інформацію за формами, що додаються (додатки 1, 2);

1.3. провести з платниками роз’яснювальну роботу стосовно нових рахунків, що відкриті в органах Державного казначейства України для зарахування сум єдиного та фіксованого податків.

2. управління Пенсійного фонду України у районах, містах та районах у містах:

2.1. прийняти від органів державної податкової служби інформацію, зазначену у пп. 1.2 п. 1 цього листа;

2.2. провести з платниками роз’яснювальну роботу стосовно рахунків, відкритих в органах Державного казначейства України, на які перераховуються суми єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування;

2.3. частину сум сплаченого єдиного та фіксованого податків у грудні 2010 року та у період з 1 січня 2011 року по 7 лютого 2011 року за січень 2011 року (майбутні періоди 2011 року), спрямовану Державним казначейством України до Пенсійного фонду, зарахувати в рахунок сплати внесків на загальнообов’язкове державне пенсійне страхування.

Заступник Голови

правління Пенсійного фонду України В.М.Короневський

Заступник Голови комісії

з проведення реорганізації ДПА України, заступник Голови ДПА України О.М.Любченко

____________

Постійна адреса статті в Інтернеті: http://www.marazm.org.ua/tax_edin/4_66.html


Попередня статтяНаступна стаття


Коментарі

20.02.2012 16:24, Сергій
Це - мій випадок. У ПФУ виявилось, що я не доплатив ща ЄСВ на початку року, хоча сплатив ЄП вчасно. Я помилково вважав, що 57% від ЄП пійде на ЄСВ. А на справді Держказначейство перерахувало тільки 42% до ПФ, а 15% залишилось в фондах.
Ваше ім`я:  Захисний код:  <=>
символів залишилось

Головна сторінка | Українська національна ідея. Українократія | КУТКИ СПОЖИВАЧА для всіх міст з літературою |  ІНФОРМАЦІЙНІ СТЕНДИ, щити, дошки | Уголки потребителя для всех городов с литературой | Информационные стенды, щиты, доски | Перекидні системи Перекидные системы | Штендеры, Штендери | Буклетницы Буклетниці | Коментар Податкового кодексу, Митного Комментарий Налогового кодекса, Таможенного| НОВИНИ | RSS | Реклама | Контакт | Журнали з охорони праці та інші | Календар бухгалтера Календарь бухгалтера | Інструкції з охорони праці |Оперативна поліграфія, тиражування |  Фотоприколы | Термінологічний словник | Книги, словник, реферати з історії, ЗНО з історії України

Скачати Книгу маразмів України одним файлом

(C) Copyrіght by V.Moseіchuk, 1999-2018. All rіghts reserved. Тел. (032) 243-43-23, (067) 673-51-59, (099) 565-62-62, (093) 918-70-99.
Пропозиції та зауваження надсилайте на
Електронним та друкованим ЗМІ дозволяється  цитування матеріалів Книги маразмів України за умови посилання на Книгу маразмів України та сайт www.marazm.org.ua Обов'язкове посилання наступного змісту: "За матеріалами Книги маразмів України (www.marazm.org.ua)…". з використанням в Інтернеті гіперпосилання (hyperlink) на Книгу маразмів України  (www.marazm.org.ua). Іншим організаціям та приватним особам використання матеріалів для публічних цілей дозволяється за умови окремого дозволу автора з дотриманням вищезгаданих посилань.

Розсилка новин
Підтримка проекту:
U634971969297
Z404288205014
E208021446192

Новини
маразмiв


Нова українська національна ідея. Новая украинская национальная идея
 
Кутки споживача для всіх міст із законодавством та книгою скарг. Кутки покупця. Уголки потребителя для всех городов с законодательством и книгой жалоб. Уголки покупателя

Украинские 100x100
Газета "Правовий тиждень"