Головна сторінка | Українська національна ідея. Українократія | КУТКИ СПОЖИВАЧА для всіх міст з літературою |  ІНФОРМАЦІЙНІ СТЕНДИ, щити, дошки | Уголки потребителя для всех городов с литературой | Информационные стенды, щиты, доски | Перекидні системи Перекидные системы | Штендеры, Штендери | Буклетницы Буклетниці | Коментар Податкового кодексу, Митного Комментарий Налогового кодекса, Таможенного| НОВИНИ | RSS | Реклама | Контакт | Журнали з охорони праці та інші | Календар бухгалтера Календарь бухгалтера | Інструкції з охорони праці |Оперативна поліграфія, тиражування |  Фотоприколы | Термінологічний словник | Книги, словник, реферати з історії, ЗНО з історії України

Скачати Книгу маразмів України одним файлом

ГЛАВА XVIII. МАРАЗМИ ЛІЦЕНЗУВАННЯ

ВИРОБНИЦТВО МЕТАЛОПЛАСТИКОВИХ ВІКОН НЕ ЛІЦЕНЗУЄТЬСЯ, А ЇХНІЙ МОНТАЖ – ТАК

 

Виготовлення металопластикових вікон та інших металопластикових конструкцій не підлягає ліцензуванню. Однак передбачено ліцензування зведення несучих і огороджуючих конструкцій будівель і споруд (код виду робіт 3.01.00), зокрема, металопластикових (вікон, дверей тощо), полімерних, комбінованих, пневматичних та інших видів (код виду робіт 3.01.14). Через це відбувається парадокс - виробництво металопластикових вікон не ліцензується, а їхній монтаж – так. Хоча їхнє виробництво складніше за монтаж. В кінці кінців монтаж небезпечних вікон це вже зовсім не монтаж … Цей парадокс підтверджено в Листі Держпідприємництва від 12.01.2004 р. N 118.

 

Куток споживача. Куток покупця. Куточок споживача. Куточок покупця

Кутки споживача від 99 до 399 грн. + все торговельне законодавство

Вантажний велосипед. Грузовой велосипед. Велорикша Украина

Універсальний вантажний велосипед + ручний вантажний візок в подарунок

Рекламна стійка, інформаційний стенд вертиться, вертящаяся стійка, стенд-листалка, стенд-вертушка

Ротаційна (гортальна) настільна система (промо-стійка), 11 прозорих кишень А4, 250 грн.

 


 

ДЕРЖАВНИЙ КОМІТЕТ УКРАЇНИ З ПИТАНЬ РЕГУЛЯТОРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПІДПРИЄМНИЦТВА

ЛИСТ

від 12.01.2004 р. N 118

Про надання роз'яснень

Державний комітет України з питань регуляторної політики та підприємництва розглянув питання щодо необхідності ліцензування виготовлення металопластикових вікон та монтажу металопластикових конструкцій та правомірності проведення позапланової перевірки Головним відділом податкової міліції державної податкової інспекції у Деснянському районі м. Києва та повідомляє.

1. По питанню необхідності ліцензування виготовлення металопластикових вікон та інших металопластикових конструкцій на власній виробничій базі зазначаємо.

Законом України "Про ліцензування певних видів господарської діяльності" визначено види господарської діяльності, що підлягають ліцензуванню, порядок їх ліцензування, встановлено державний контроль у сфері ліцензування, відповідальність суб'єктів господарювання та органів ліцензування за порушення законодавства у сфері ліцензування.

Відповідно до статті 2 Закону України "Про ліцензування певних видів господарської діяльності" види господарської діяльності, крім випадків, передбачених частиною другою цієї статті, які не включені до переліку видів господарської діяльності, встановленого статтею 9 цього Закону, не підлягають ліцензуванню.

Законом України "Про ліцензування певних видів господарської діяльності" не передбачено ліцензування такого виду господарської діяльності, як виготовлення металопластикових вікон та інших металопластикових конструкцій.

Разом з тим зазначаємо, що відповідно до статті 9 зазначеного Закону ліцензуванню підлягає "будівельна діяльність (вишукувальні та проектні роботи для будівництва, зведення несучих та огороджуючих конструкцій, будівництво та монтаж інженерних і транспортних мереж)".

Спільним наказом Державного комітету України з питань регуляторної політики та підприємництва та Державного комітету будівництва, архітектури та житлової політики України від 13.09.2001 р. N 112/182 затверджені Ліцензійні умови провадження будівельної діяльність (вишукувальні та проектні роботи для будівництва, зведення несучих та огороджуючих конструкцій, будівництво та монтаж інженерних і транспортних мереж).

Додатком до пункту 1.3 Ліцензійних умов визначено Перелік видів робіт провадження будівельної діяльності (вишукувальні та проектні роботи для будівництва, зведення несучих та огороджуючих конструкцій, будівництво та монтаж інженерних і транспортних мереж).

Переліком видів робіт провадження будівельної діяльності (вишукувальні та проектні роботи для будівництва, зведення несучих та огороджуючих конструкцій, будівництво та монтаж інженерних і транспортних мереж) передбачено ліцензування зведення несучих і огороджуючих конструкцій будівель і споруд (код виду робіт 3.01.00), зокрема, металопластикових (вікон, дверей тощо), полімерних, комбінованих, пневматичних та інших видів (код виду робіт 3.01.14).

2. По питанню, чи підлягали ліцензуванню роботи по монтажу металопластикових конструкцій в період дії ліцензійних умов, затверджених наказом Держпідприємництва та Держбуду N 2/5 від 09.01.2001, зазначаємо. 

Додатком до пункту 1.3 Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з виготовлення, монтажу несучих конструкцій у будівельній, ремонтно-будівельній діяльності, затверджених спільним наказом Державного комітету України з питань регуляторної політики та підприємництва та Державного комітету будівництва, архітектури та житлової політики України від 09.01.2001 N 2/5, визначено Кодифікатор видів робіт при виготовленні, монтажі несучих конструкцій, монтажі конструкцій у будівельній, ремонтно-будівельній діяльності. 

Відповідно до зазначеного Кодифікатора "монтаж металопластикових конструкцій" включено до монтажу металевих конструкцій, спорудження полімерних, комбінованих, пневматичних та інших нетрадиційних видів споруд.

3. По питанню, чи правомірне проведення позапланової перевірки працівниками податкової міліції та включення до загальної суми реалізації робіт (послуг) як робіт, що підлягають ліцензуванню, так і робіт, що згідно чинного законодавства не підлягають ліцензуванню, зазначаємо.

Згідно зі статтею 202 Кримінального кодексу України порушенням порядку зайняття господарською діяльністю визнається здійснення без державної реєстрації, як суб'єкта підприємницької діяльності, що містить ознаки підприємницької та яка підлягає ліцензуванню, або здійснення без одержання ліцензії видів господарської діяльності, що підлягають ліцензуванню відповідно до законодавства, чи здійснення таких видів господарської діяльності з порушенням умов ліцензування, якщо це було пов'язано з отриманням доходу у великих розмірах. Відповідно до примітки до цієї статті, отримання доходу у великому розмірі має місце, коли його сума у тисячу і більше разів перевищує неоподатковуваний мінімум доходів громадян.

Вважаємо, що виходячи зі змісту статті 202 Кримінального кодексу України, до загальної суми доходу не повинні входити доходи, що отримані від здійснення діяльності, яка не підлягає ліцензуванню. 

Щодо правомірності проведення позапланової перевірки Головним відділом податкової міліції державної податкової інспекції у Деснянському районі м. Києва, то відповідно до статті 3 Указу Президента України від 23.07.98 N 817/98 "Про деякі заходи з дерегулювання підприємницької діяльності" позаплановою виїзною перевіркою вважається перевірка, яка не передбачена в планах роботи контролюючого органу і проводиться за наявності хоча б однієї з обставин, зазначених в даному пункті.

В листі Головного відділу податкової міліції державної податкової інспекції у Деснянському районі м. Києва від 20.10.2003 N 3616/10/26-730 є посилання на підставу проведення перевірки, вказану в пункті "д" статті 3 Указу, тобто у разі виникнення потреби у перевірці відомостей, отриманих від особи, яка мала правові відносини з суб'єктом підприємницької діяльності, якщо суб'єкт підприємницької діяльності не надасть пояснення та їх документальні підтвердження на обов'язковий письмовий запит контролюючого органу протягом трьох робочих днів від дня отримання запиту.

 

Голова 

І. Г. Богословська 

____________

 Постійна адреса статті в Інтернеті: http://www.marazm.org.ua/index.html?/licenz/18_21.html


Попередня статтяНаступна стаття

 

Ваше ім`я:  Захисний код:  <=>
символів залишилось

Головна сторінка | Українська національна ідея. Українократія | КУТКИ СПОЖИВАЧА для всіх міст з літературою |  ІНФОРМАЦІЙНІ СТЕНДИ, щити, дошки | Уголки потребителя для всех городов с литературой | Информационные стенды, щиты, доски | Перекидні системи Перекидные системы | Штендеры, Штендери | Буклетницы Буклетниці | Коментар Податкового кодексу, Митного Комментарий Налогового кодекса, Таможенного| НОВИНИ | RSS | Реклама | Контакт | Журнали з охорони праці та інші | Календар бухгалтера Календарь бухгалтера | Інструкції з охорони праці |Оперативна поліграфія, тиражування |  Фотоприколы | Термінологічний словник | Книги, словник, реферати з історії, ЗНО з історії України

Скачати Книгу маразмів України одним файлом

(C) Copyrіght by V.Moseіchuk, 1999-2018. All rіghts reserved. Тел. (032) 243-43-23, (067) 673-51-59, (099) 565-62-62, (093) 918-70-99.
Пропозиції та зауваження надсилайте на
Електронним та друкованим ЗМІ дозволяється  цитування матеріалів Книги маразмів України за умови посилання на Книгу маразмів України та сайт www.marazm.org.ua Обов'язкове посилання наступного змісту: "За матеріалами Книги маразмів України (www.marazm.org.ua)…". з використанням в Інтернеті гіперпосилання (hyperlink) на Книгу маразмів України  (www.marazm.org.ua). Іншим організаціям та приватним особам використання матеріалів для публічних цілей дозволяється за умови окремого дозволу автора з дотриманням вищезгаданих посилань.

Розсилка новин
Підтримка проекту:
U634971969297
Z404288205014
E208021446192

Новини
маразмiв


Нова українська національна ідея. Новая украинская национальная идея
 
Кутки споживача для всіх міст із законодавством та книгою скарг. Кутки покупця. Уголки потребителя для всех городов с законодательством и книгой жалоб. Уголки покупателя

Украинские 100x100
Газета "Правовий тиждень"