Ця сторінка використовує JavaScript. Для повного використання її можливостей слід включити його підтримку (ActiveX для Internet Explorer)

Головна сторінка | Українська національна ідея. Українократія | КУТКИ СПОЖИВАЧА для всіх міст з літературою |  ІНФОРМАЦІЙНІ СТЕНДИ, щити, дошки | Уголки потребителя для всех городов с литературой | Информационные стенды, щиты, доски | Перекидні системи Перекидные системы | Штендеры, Штендери | Буклетницы Буклетниці | Коментар Податкового кодексу України Комментарий Налогового кодекса Украины| НОВИНИ | RSS | Реклама | Контакт | Журнали з охорони праці та інші | Календар бухгалтера Календарь бухгалтера | Інструкції з охорони праці |Оперативна поліграфія, тиражування |  Фотоприколы | Термінологічний словник | Книги, словник, реферати з історії, ЗНО з історії України

Скачати Книгу маразмів України одним файлом

Табличка "Відкрито", "Відчинено", "Зачинено", "Закрито" - вивіска. Табличка "Перерва", "Санітарний день", "Санітарна година", "Переоблік", "Ведеться відеоспостереження", CLOSE, OPEN

Наші переваги

1. Наявність готових табличок на складі! 5. Термінова доставка по Україні та Львову протягом 1-2 днів.
2. Цілодобове Online замовлення продукції на цій сторінці (спустіться нижче!) з одночасною випискою рахунку та Online оплатою. Відправка документів разом із товаром: накладна, копії свідоцтв. 6. Безкоштовна доставка по Україні кутків та стендів до складу "Автолюксу" Вашого міста при передоплаті замовлення на суму від 1000 грн включно. Можлива доставка "Новою поштою", "Нічним експресом" за ваш рахунок.
3.  Табличка "Відчинено-зачинено" є перекидною із можливістю самостійної заміни та вибору відповідного напису. 7. Низькі ціни при високій якості. Досвід роботи з 2002 року, ручна робота. Сотні задоволених клієнтів.
4. Можливість в одному місці замовити таблички одразу для декількох(!) міст України. Також у нас є кутки споживача (куточки покупця) з літературою, які гарно доповнюють таблички та вивіски в магазинах та сфері послуг. Купити журнали реєстрації інструктажів з охорони праці можна тут. 8. Гарний дизайн, кріплення на вакумних присосках.

Процедура отримання табличок та кутків споживача (покупця):

За готівку в офісі Львів:

Телефони для довідок: - (032) 243-43-23, (067) 673-51-59 (Kyivstar), (099) 565-62-62 (МТС), (093) 918-70-99 (Life:)), e-mail: marazm@marazm.org.ua, Skype - darom.info.

За безготівковим розрахунком для будь-якого міста України, готівкою через касу будь-якого банку, накладною платою, кредитними картками , через термінали, поповненням телефону, WebMoney www.megastock.ruЗдесь находится аттестат нашего WM идентификатора 298275855591Перевірити атестат, картки Приватбанку, PayPal, а також через кур'єра у Львові:

1. Заповнюється форма замовлення нижче.

2. Після натиснення кнопки "Надіслати замовлення та отримати рахунок" на екрані в новому вікні автоматично формується рахунок. Рахунок також одразу надійде вам на електронну пошту, якщо ви її зазначите у формі замовлення.

3. Роздрукуйте рахунок шляхом натиснення відповідної кнопки під рахунком або через натиснення CTRL+P. Оплатіть рахунок Online, у Вашему банку чи на пошті протягом 5 (п'яти) банківських днів  або очікуйте повідомлення про номер декларації у разі накладної плати. Накладною платою мін. сума замовлення 150 грн. , макс. 500 грн. (одержувач оплачує послуги перевезення та накладної плати («Автолюкс»: 14 грн. за оформлення + 1% від суми за переказ коштів), «Нова пошта»: 12 грн. за оформлення + 2% за переказ коштів). Передоплачені замовлення обробляються в першу чергу!

4. Строк доставки по Україні ви обираєте у замовленні самі. Це термінове замовлення за 1-2 дні (доплата 30%), і звичайне за 3-5 днів (не включаючи дня оплати).

5. Акція ! Доставка кутків споживача з літературою та інформаційних щитів  у межах Львова та до складу "Автолюксу" у Вашому місті при передоплаті - безкоштовна. Можлива доставка "Новою поштою", "Нічним експресом" за ваш рахунок. Якщо замовлено виключно книжки або таблички (нетерміново) - доставка до вашого поштового відділення рекомендованою бандероллю або перевізником.

6. Юридичні особи при отриманні кутків споживача та стендів  від перевізника повинні мати паспорт особи, що отримує вантаж, доручення чи довірчий лист з печаткою та датою, фізичні особи повинні мати лише паспорт. Номер декларації, дату та годину прибуття вантажу ми вам повідомляємо телефоном. Увага,  перевізник безкоштовно зберігає вантаж протягом 5-ти робочих днів + вихідні з моменту прибуття - далі діє плата за збереження.

7. Увага! Для прискорення отримання продукції Ви можете повідомити про оплату на (032)243-43-23, (067)6735159 чи відправити SMS.

НАШІ КЛІЄНТИ
на стенди та кутки споживача
в Києві, Львові та інших містах

Табличка - вивіска Відчинено, зачинено фото Київ, Львів, Одеса, Донецьк, Дніпропетровськ, Харків, Запоріжжя дошка оголошень фотографія

Табличка перекидна "Відчинено-Зачинено" на 2-х вакумних присосках зі змінними панелями "Перерва", "Санітарний день", "Санітарна година", "Переоблік", "Ведеться відеоспостереження", CLOSE, OPEN, висота 25 см, ширина 30 см, ціна 35 грн.
Дивитися відео-1,  Дивитися відео-2

Перекидна настільна система, ротаційна(гортальна) настільна система, промо-стійка, рекламна стійка, інформаційний стенд, що вертиться, стійка, що вертиться, стенд-горталка, стенд-вертушка, щит-горталка, перекидна система

Настінна перекидна система, ціна 199 грн.
Дивитися відео-1 
Дивитися відео-2, Дивитися відео-3

Перелік літератури, яку обов'язково необхідно мати в кутку споживача (покупця) в залежності від виду діяльності та рекламу щодо кутків споживача, див. тут.

Суб’єкти підприємницької діяльності для неутримання податку на доходи фізичних осіб можуть скачати Свідоцтво платника єдиного податку  та роздрукувати його для власної бухгалтерії.

Свідоцтво про державну реєстрацію суб’єкта підприємницької діяльності можна взяти тут

Витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців можна взяти тут Сторінка 1 Сторінка 2 Сторінка 3

Свідоцтво суб’єкта видавничої справи серія ДК №1717 від 17.03.2004 р., видане Державним комітетом інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України можна взяти тут

Форма замовлення стендів, перекидних систем, штендерів, стойок та буклетниць

Поля, які позначено *, має бути обов'язково заповнено !


з/п

Назва продукції (послуги)

Фото, розмір

Цiна,
грн*

Кількість,
прим.*

1ст1 Інформаційний стенд СУПЕРВЕЛИКИЙ №1 (інформаційний щит, дошка оголошень, дошка об'яв, дошка інформації, охорона праці, пожежна безпека) (горизонтальний, шість вертикальних кліпбордів А4, сіра ламінована ДСП, завіси, сині окантовка, кліпборди та написи (інші кольори (червоний, зелений, жовтий, коричневий, золотий, сріблястий чи чорний - за доплату), дюбелі для навішування додаються в комплекті, вага брутто 9 кг)
ФОТО зеленого щита
ФОТО стенда охорони праці синього
ФОТО стенда охорони праці зеленого


Стандартний колір - синій. Доплата за колір окантовки, кліпбордів та написів (за один стенд):
82 см (В)x 90 см (Ш)
Інформаційний стенд, інформаційний щит, дошка оголошень, дошка об'яв, дошка інформації

Збільшити ФОТО

799,00
1ст1п6 Інформаційний стенд СУПЕРВЕЛИКИЙ №1п6 (інформаційний щит, дошка оголошень, дошка об'яв, дошка інформації, охорона праці, пожежна безпека) (горизонтальний, 6 (шість) прозорих пластикових кишень формату А4, сіра ламінована ДСП, завіси, сині окантовка та написи (інші кольори (червоний, зелений, жовтий, коричневий, золотий, сріблястий чи чорний - за доплату), дюбелі для навішування додаються в комплекті, вага брутто 9 кг)
ФОТО синього стенда

Стандартний колір - синій. Доплата за колір окантовки та написів (за один стенд):
82 см (В)x 90 см (Ш)
Інформаційний стенд, інформаційний щит, дошка оголошень, дошка об'яв, дошка інформації

Збільшити ФОТО

799,00
1ст1п Інформаційний стенд СУПЕРВЕЛИКИЙ №1п (інформаційний щит, дошка оголошень, дошка об'яв, дошка інформації, охорона праці, пожежна безпека)
Те саме, що і СУПЕРВЕЛИКИЙ №1, відмінність: замість 6-ти кліпбордів 8 прозорих пластикових кишень формату А4)
ФОТО синього щита

ФОТО золотого щита
ФОТО сріблястого щита
Стандартний колір - синій. Доплата за колір окантовки та написів (за один стенд):
82 см (В)x 90 см (Ш)
Інформаційний стенд, інформаційний щит, дошка оголошень, дошка об'яв, дошка інформації

Збільшити ФОТО

850,00
1ст Інформаційний стенд ВЕЛИКИЙ №1 (інформаційний щит, дошка оголошень, дошка об'яв, дошка інформації) (горизонтальний, дві горизонтальні прозорі пластикові кишені формату А4, три вертикальних кліпборда А4, сіра ламінована ДСП, завіси, сині окантовка, кліпборди та написи (інші кольори (червоний, зелений, жовтий, коричневий, золотий, сріблястий чи чорний - за доплату), дюбелі для навішування додаються в комплекті, вага брутто 8 кг)
ФОТО синього щита

Стандартний колір - синій. Доплата за колір окантовки, кліпбордів та написів (за один стенд):
67 см (В)x 90 см (Ш)
Інформаційний стенд, інформаційний щит, дошка оголошень, дошка об'яв, дошка інформації

Збільшити ФОТО


750
,00

1стп Інформаційний стенд ВЕЛИКИЙ №1П (інформаційний щит, дошка оголошень, дошка об'яв, дошка інформації)
Те саме, що і ВЕЛИКИЙ №1, відмінність: замість кліпбордів прозорі пластикові кишені формату А4)
ФОТО синього щита

Стандартний колір - синій. Доплата за колір окантовки та написів (за один стенд):

67 см (В)x 90 см (Ш)
Інформаційний стенд, інформаційний щит, дошка оголошень, дошка об'яв, дошка інформації

Збільшити ФОТО


750,00

Інформаційний стенд ВЕЛИКИЙ №2 (інформаційний щит, дошка оголошень, дошка об'яв, дошка інформації)  (горизонтальний, два горизонтальних кліпборда А4, три вертикальних кліпборда А4, сіра ламінована ДСП, завіси, сині окантовка, кліпборди та написи (інші кольори (червоний, зелений, жовтий, коричневий, золотий, сріблястий  чи чорний - за доплату), дюбелі для навішування додаються в комплекті, вага брутто 8 кг)
ФОТО синього щита
ФОТО коричневого щита

Стандартний колір - синій. Доплата за колір окантовки, кліпбордів та написів (за один стенд):
67 см (В)x 90 см (Ш)
Інформаційний стенд, інформаційний щит, дошка оголошень, дошка об'яв, дошка інформації

Збільшити ФОТО

650,00
750,00

Інформаційний стенд СЕРЕДНІЙ №1 (інформаційний щит, дошка оголошень, дошка об'яв, дошка інформації)  (вертикальний, чотири вертикальних  кліпборди А4, сіра ламінована ДСП, завіси, сині окантовка, кліпборди та написи (інші кольори (червоний, зелений, жовтий, коричневий, золотий, сріблястий  чи чорний - за доплату), дюбелі для навішування додаються в комплекті, вага брутто 6 кг)
ФОТО синього щита

Стандартний колір - синій. Доплата за колір окантовки, кліпбордів та написів (за один стенд):
82 см (В)x 62 см (Ш)
Інформаційний стенд, інформаційний щит, дошка оголошень, дошка об'яв, дошка інформації

Збільшити ФОТО

449,00


1сп

Інформаційний стенд СЕРЕДНІЙ №1п (інформаційний щит, охорона праці, дошка оголошень, дошка об'яв, дошка інформації)
Те саме, що і 1с, але замість кліпбордів прозорі кишені на лист формату А4
ФОТО синього щита

ФОТО золотого щита

Стандартний колір - синій. Доплата за колір окантовки та написів (за один стенд):

82 см (В)x 62 см (Ш)Інформаційний стенд, інформаційний щит, дошка оголошень, дошка об'яв, дошка інформації
Збільшити ФОТО

449,00


1пг

Інформаційний стенд СЕРЕДНІЙ №1пг (інформаційний щит, охорона праці, дошка оголошень, дошка об'яв, дошка інформації)
(горизонтальний, чотири вертикальних прозорі кишені на лист формату А4, сіра ламінована ДСП, завіси, сині окантовка та написи (інші кольори (червоний, зелений, жовтий, коричневий, золотий, сріблястий  чи чорний - за доплату), дюбелі для навішування додаються в комплекті, вага брутто 6 кг)
ФОТО синього щита

Стандартний колір - синій. Доплата за колір окантовки та написів (за один стенд):

40 см (В)x 92 см (Ш)Інформаційний стенд, інформаційний щит, дошка оголошень, дошка об'яв, дошка інформації
Збільшити ФОТО

430,00


1п2п

Інформаційний стенд СЕРЕДНІЙ №2п (інформаційний щит, охорона праці, дошка оголошень, дошка об'яв, дошка інформації)
(вертикальний, дві вертикальних прозорі кишені на лист формату А4, сіра ламінована ДСП, завіси, сині окантовка та написи (інші кольори (червоний, зелений, жовтий, коричневий, золотий, сріблястий  чи чорний - за доплату), дюбелі для навішування додаються в комплекті, вага брутто 6 кг)
ФОТО синього щита

Стандартний колір - синій. Доплата за колір окантовки та написів (за один стенд):

92 см (В)x 40 см (Ш)
Інформаційний стенд, інформаційний щит, дошка оголошень, дошка об'яв, дошка інформації
Збільшити ФОТО

380,00


Перекидна настільна система ROTOR (made in Europe) (демонстраційна демопанель, промо-стійка, рекламна стійка, інформаційний стенд, що вертиться, стойка, що вертиться, стенд-горталка, стенд-вертушка, ротаційна (гортальна) система), 11 щільних (напівжорстких) прозорих кишень(файлів) Eagle, Esselte на 22 аркуша формату А4, підшипниковий вузол на 360°, пластикова основа, сталева хромована труба, оцинковані направляючі, вага нетто 1,5 кг.
ФОТО1
, ФОТО2, ФОТО3
Дивитися відео-1,

Дивитися відео-2, Дивитися відео-3
40 см (В)x 55 см (Ш)
Ротаційна(гортальна) настільна система, промо-стійка, рекламна стійка, інформаційний стенд, що вертиться, стійка, що вертиться, стенд-горталка, стенд-вертушка, щит-горталка, перекидна система

Збільшити ФОТО

393,00


1к1

Перекидна настільна система ROTOR FRAME А4 (made in Europe) (демонстраційна панель, промо-стійка, рекламна стійка, інформаційний стенд, що вертиться, стойка, що вертиться, стенд-горталка, стенд-вертушка, ротаційна (гортальна) система), 10 рамок формату А4 , колір рамок  , підшипниковий вузол з обертанням на 360°, пластикова основа, сталева хромована труба, вага нетто 1,8 кг.
ФОТО синьої системи, ФОТО червоної системи, ФОТО чорної системи

Дивитися відео-1
42 см (В)x 55 см (Ш)Ротаційна(гортальна) настільна система, промо-стійка, рекламна стійка, інформаційний стенд, що вертиться, стійка, що вертиться, стенд-горталка, стенд-вертушка, щит-горталка, перекидна система

Збільшити ФОТО

900,00
1070,00


1к2

Перекидна настільна система DATA FRAME A4, 10 рамок формату А4, колір рамок  , нахил основи 60°, основа - металева сіра пластина, вага нетто 1,5 кг, інформація вкладається зверху. Made in Europe.
ФОТО червоної системи
25 см (В)x 50 см (Ш)Ротаційна(гортальна) настільна система, промо-стійка, рекламна стійка, інформаційний стенд, що вертиться, стійка, що вертиться, стенд-горталка, стенд-вертушка, щит-горталка, перекидна система

Збільшити ФОТО

1070,00


3

Перекидна настільна система ROTOR FRAME ELITE A4, формату А4, колір рамок  , підшипниковий вузол з обертанням на 360°, пластикова об'ємна підставка в колір рамок(!), сталева хромована труба, вага нетто 2,5-3,5 кг. Товар преміум-класу для офісів банків, страхових компаній, автодилерів, готелів та інших підприємств з важливим іміджевим статусом.
ФОТО жовтої системи
45 см (В)x 55 см (Ш)Ротаційна(гортальна) настільна система, промо-стійка, рекламна стійка, інформаційний стенд, що вертиться, стійка, що вертиться, стенд-горталка, стенд-вертушка, щит-горталка, перекидна система

Збільшити ФОТО

1000,00 (10 рамок), 2000,00 (20 рамок),  3000, 00 (30 рамок), 4000,00 (40 рамок),   5000,00 (50 рамок)


Настінна перекидна система ROTOR (made in Europe) (те саме, що і п. , але із кріпленням до стіни, на вертикальних  формату ), вага нетто 1 кг.

Дивитися відео-1 
Дивитися відео-2, Дивитися відео-3

40 см (В)x 55 см (Ш)Ротаційна(гортальна) настільна система, промо-стійка, рекламна стійка, інформаційний стенд, що вертиться, стійка, що вертиться, стенд-горталка, стенд-вертушка, щит-горталка, перекидна система
Збільшити ФОТО
 


 293,00
 (223,00
- на 5 файлів)
А3 - 400 та 325
грн
відповідно


1л1

Настінна перекидна система ROTOR FRAME А4 (made in Europe) багаторамочна, основа - сталева хромована труба, розбірна, протектори (файли) легко замінюються, інформація вкладається зверху, 2(два) дюбелі для кріплення додаються в комплекті (ФОТО КРІПЛЕННЯ), на вертикальних формату А4, колір рамок  , вага нетто 1,5 кг.
ФОТО синьої системи, ФОТО червоної системи,
ФОТО чорної системи, ФОТО жовтої системи,
ФОТО білої  системи, ФОТО помаранчевої системи,
ФОТО зеленої системи, ФОТО сірої системи

Дивитися відео-1

40 см (В)x 55 см (Ш)Перекидна настінна система А4
Збільшити ФОТО
 

Ціна
948,00 грн (на 10 рамок), 498,00 (на 5 рамок), 300,00 (на 3 рамки)


1л2

Настінна перекидна система DATA FRAME А4 (made in Europe) багаторамочна пласка, основа - металева сіра пластина, розбірна, протектори (файли) легко замінюються, інформація вкладається зверху, 2(два) дюбелі для кріплення додаються в комплекті (ФОТО КРІПЛЕННЯ), на вертикальних формату А4, колір рамок  , вага нетто 1-1,5 кг.
ФОТО синьої системи, ФОТО червоної системи,
ФОТО чорної системи, ФОТО жовтої системи, ФОТО сірої системи,
ФОТО білої системи, ФОТО помаранчевої системи, ФОТО зеленої системи
33 см (В)x 55 см (Ш)Перекидна настінна система А4
Збільшити ФОТО
 

Ціна
948,00 грн (на 10 рамок), 498,00 (на 5 рамок), 120,00 (на 1 рамку)


1л3

Настінна перекидна система ROTOR FRAME А5 (під замовлення, строк поставки до 14 календарних днів) (made in Europe)  багаторамочна, основа - сталева хромована труба, розбірна, антиблікові U-подібні  протектори легко замінюються, інформація вкладається зверху, 2(два) дюбелі для кріплення додаються в комплекті (ФОТО КРІПЛЕННЯ), на вертикальних формату А5, колір рамок  , вага нетто 1-1,5 кг.
ФОТО синьої системи, ФОТО червоної системи,
ФОТО чорної системи, ФОТО жовтої системи,
ФОТО білої  системи, ФОТО помаранчевої системи, ФОТО сірої системи, ФОТО зеленої системи
30 см (В)x 38 см (Ш)Перекидна настінна система А5
Збільшити ФОТО
 

Ціна
548,00 грн (на 10 рамок), 297,00 (на 5 рамок)


11м

Напольна перекидна система ROTOR (made in Europe) (те саме, що і п. , але із напольною стійкою підставкою, труба висотою 1,8 м, розбірна, 11 щільних (напівжорстких)/span> кишень на 22 аркуша А4 на одному рівні (в дворівневій 22 щільних кишені на 44 аркуша А4(!), блок з кишенями регулюється за висотою, вага нетто 4,5 кг.

Дивитися відео-1 
Дивитися відео-2, Дивитися відео-3

Вибір кількості рівнів:

Наявність таблички зверху:

Перекидна напольна система, промо-стійка, рекламна стійка, інформаційний стенд, що вертиться, стійка, що вертиться, стенд-горталка, стенд-вертушка, щит-горталка, перекидна системаПерекидна напольна інформаційна система дисплейна

 

180 см (В)x 55 см (Ш)
Перекидна напольна система, промо-стійка, рекламна стійка, інформаційний стенд, що вертиться, стійка, що вертиться, стенд-горталка, стенд-вертушка, щит-горталка, перекидна система
Збільшити ФОТО
 

450,00
399,00
(
дворівнева
599,00)


штТ

Штендер, мимохід, спотикач Київ, Львів, Одеса, Донецьк, Запоріжжя, ДніпропетровськШтендер крейдяний для писання крейдою мимохід, спотикач Київ, Львів, Одеса, Донецьк, Запоріжжя, ДніпропетровськШтендер T-подібний, хромований, розбірний, арочний двосторонній (спотикач, мимохід), крейдяний штендер (для писання крейдою), рама, місце під зображення 49*99 см без зображення та панелі для його нанесення, вага 4 кг

ФОТО1, ФОТО2, ФОТО крейдяного, ФОТО3
Панель
EcoBond використовується для виробництва дорожніх знаків, фасадів будівель тощо.

Вибір панелі штендера:

120 см (В)x 54 см (Ш)
Штендер, мимохыд, спотикач Київ, Львів, Одеса, Донецьк, Запоріжжя, Дніпропетровськ
 Збільшити ФОТО
 

650,00 рама,
з панеллю
EcoBond 900 грн,
крейдяний
(меловий) 900 грн


штА

Штендер А-подібний (Л-подібний), хромований, розбірний, арочний двосторонній (спотикач, мимохід), крейдяний штендер (для писання крейдою), рама, місце під зображення 49*99 см без зображення та панелі для його нанесення, вага 7 кг

Панель EcoBond використовується для виробництва дорожніх знаків, фасадів будівель тощо.

ФОТО1, ФОТО2

Вибір панелі штендера:

120 см (В)x 54 см (Ш)
Штендер А-подібний, мимохід, спотикач Київ, Львів, Одеса, Донецьк, Запоріжжя, Дніпропетровськ, Тернопіль, Сімферополь, Севастополь
 Збільшити ФОТО
 

1200,00 рама,
з панеллю
EcoBond 1500 грн,
крейдяний
(меловий) 1500 грн,


штТП

Штендер Т-подібний, хромований, розбірний, прямокутний двосторонній (спотикач, мимохід), крейдяний штендер (для писання крейдою), рама, місце під зображення 49*99 см без зображення та панелі для його нанесення, вага 4 кг

Панель EcoBond використовується для виробництва дорожніх знаків, фасадів будівель тощо.

ФОТО1, ФОТО2

Вибір панелі штендера:

120 см (В)x 54 см (Ш)
Штендер Т-подібний прямокутний, мимохід, спотикач Київ, Львів, Одеса, Донецьк, Запоріжжя, Дніпропетровськ, Тернопіль, Сімферополь, Севастополь
 Збільшити ФОТО
 

550,00 рама,
 з панеллю EcoBond 800 грн,
 крейдяний
 (меловий) 800 грн


1букл

Настільна буклетниця ОДНОЯРУСНА прозора універсальна (А4, А5, А6), промостійка, POS, стійка для каталогів, прайсів та реклами.
Матеріал - удароміцний полістирол (оргскло) 3 мм.
Розбірна (підставка відєднується). Може бути настінною

ФОТО-2 

23 см (В)x 32 см (Ш)Буклетниця настільна, брошурниця, підставка, стійка для прайсів, реклами, флаєрів, POS матеріалів, поліграфії
Збільшити ФОТО
 

250,00


1букл2

Настільна буклетниця ДВОЯРУСНА прозора універсальна (А4, А5, А6), промостійка, POS, стійка для каталогів, прайсів та реклами.
Матеріал - удароміцний полістирол (оргскло) 3 мм.
Розбірна (підставка відєднується). Може бути настінною

ФОТО-2

39 см (В)x 32 см (Ш)
Буклетниця настільна, брошурниця, підставка, стійка для прайсів, реклами, флаєрів, POS матеріалів, поліграфії
Збільшити ФОТО
 

380,00


1таб

Табличка перекидна "Відчинено-Зачинено" на 2-х вакумних присосках зі змінними панелями-файлами "Перерва", "Санітарний день", "Санітарна година", "Переоблік", "Ведеться відеоспостереження", CLOSE, OPEN
Мова таблички:
Дивитися відео-1,  Дивитися відео-2
25 см (В)x30 см (Ш)Табличка вивіска Відчинено, зачинено, Київ, Львів, Донецьк, Харків, Одеса
Збільшити ФОТО

100,00


41
NEW

Книга «Перевірки. Як захиститися від контролюючих органів»
Зміст книги дивіться тут.
Цільова аудиторія – працівники сфери торгівлі, керівники, бухгалтери, юристи, аудитори, секретарі. Автори: Руслан Ребізант, журналіст, e-mail: rrb@ukr.net, сайт http://www.nalogovnet.com
Володимир Чувардинський, директор ТзОВ «ЗовнішЕкономКонсалтинг», сайт
http://www.proverki.ua
(Б5,160с.)

70,00


  Українська національна ідея. Віталій Мосейчук, 2-е видання. - Львів, 2014 р. - 90 с. Друковане видання. Акція за гурт.
Зміст книги див. тут.
Українська національна ідея, національна ідея України. Книга Віталія Мосейчука
(А5, 90с.)

 15,00
При кількості >=10 прим. - 12 грн !


  Українська національна ідея. Віталій Мосейчук, 2-е видання. - Львів, 2014 р. - 90 с. Електронна версія (PDF).
Зміст книги див. тут.
Українська національна ідея, національна ідея України. Книга Віталія Мосейчука
(А5, 90с.)

 10,00


Українократія - українська політична альтернатива. Віталій Мосейчук. Політологічне есе; перше видання.– Львів: вид. Мосейчука В.В., 2011 р. – 80 с. Акція за гурт.
Зміст книги див. тут.
Українократія - українська політична альтернатива
(А5, 80с.)

15,00
При кількості >=10 прим. - 12 грн!


Податковий кодекс України: «білі плями» та «підводні камені». Віталій Мосейчук. Науково-практичний коментар Податкового кодексу України; третє видання з останніми змінами станом на – Львів: вид. Мосейчука В.В., – 86 с. Українською мовою. Оновлюється щомісяця. Акція за гурт.
Зміст книги див. тут.

Коментар Податкового кодексу України, коментра ПКУ(А5,86с.)

29,00
25,00
При кількості >=10 прим. - 20 грн!


*Ціна літератури включає всі податки та вартість доставки Україною або кур'єром по Львову. Ціна кутків споживача та щитів включає вартість доставки по Львову або до складу Автолюкса Вашого міста при предоплаті від 1000 грн включно.
Поля, які позначено *, має бути обов'язково заповнено !
Iнформацiя для доставки, шановний замовнику
Покупець (назва юридичної особи чи ПІБ підприємця):*
Контактна особа*
(прізвище, ім'я та по батькові ПОВНІСТЮ!
Можна вказати 2-х осіб):
Особа, яка отримуватиме вантаж (прізвище, ім'я та по батькові ПОВНІСТЮ! ):
Перевізник:
Індекс (5 цифр):
Область:
Район:
Мiсто (село, селище):*
Вулиця (абонентна скриня) ваша (при адресній доставці) або бажаного складу перевізника, № складу ("Автолюкса", "Нової пошти", "Нічного експресу"):*
Будинок:
Офiс/квартира:
Контактні телефон(и) з кодом (бажано вказати два номери):*
E-mail (при зазначенні
 копія рахунку та № декларації надійде на e-mail):
Строк доставки
та виготовлення (робочих днів):
Спосіб оплати
(розрахунку):
Ваші запитання, примітки, зауваження, пропозиції,
прохання тощо

У нас Ви можете швидко,  вигідно, недорого, дешево купити табличку "Відчинено-зачинено", "Відкрито-закрито". Ми готові запропонувати Вам інформаційний стенд (стенд інформації купити), перекидну систему, табличку, вивіску "Відчинено-зачинено", "Відкрито-закрито" в Україні та Києві. Табличка "Відчинено-зачинено", "Відкрито-закрито" Євпаторія, Енергодар, Ізмаїл, Іллічівськ, Алчевськ, Біла Церква, Білгород-Дністровський, Балта, Бердичів, Бердянськ, Бершадь, Бориспіль, Боярка, Бровари, Василівка, Васильків, Вінниця, Вознесенськ, Володимир-Волинський, Волочиськ, Глухів, Горлівка.  Табличка "Відчинено-зачинено", "Відкрито-закрито" оформлення, перекидна система Джанкой, Дніпродзержинськ, Дніпропетровськ, Дніпро, Донецьк, Дрогобич, Житомир, Запоріжжя, Золотоноша, Калуш, Кам'янець-Подільський, Каховка, Керч, Кіровоград, Київ, Коломия, Конотоп, Коростень, Котовськ, Краматорськ, Кременчук, Кривий Ріг, Кролевець, Лубни, Луганськ, Луцьк, Макаров, Макіївка, Малин,  Маріуполь, Мелітополь, Мена, Миколаїв, Миргород, Мукачеве. Табличка "Відчинено-зачинено", "Відкрито-закрито" оформлення Нікополь, Ніжин, Нова Каховка, Нововолинськ, Новоград-Волинський, Обухів, Одеса, Олександрія, Пірятин, Павлоград, Первомайск, Переяслав-Хмельницький, Полтава, Прилукі, Рахів, Рівне, Рава-Руська, Ромни, Свердловськ. Табличка "Відчинено-зачинено", "Відкрито-закрито" оформлення Сімферополь, Севастополь, Северодонецьк, Славутич, Слов'янськ, Сміла, Староконстантинів, Стрий, Суми, Тернопіль, Тячів, Ужгород, Умань, Фастів, Феодосія, Харків, Херсон, Хмельницький, Хуст, Червоноград, Черкаси, Чернівці, Чернігів, Чорноморськ, Шостка, Южноукраїнськ, Ялта.


[an error occurred while processing this directive]

Головна сторінка | Українська національна ідея. Українократія | КУТКИ СПОЖИВАЧА для всіх міст з літературою |  ІНФОРМАЦІЙНІ СТЕНДИ, щити, дошки | Уголки потребителя для всех городов с литературой | Информационные стенды, щиты, доски | Перекидні системи Перекидные системы | Штендеры, Штендери | Буклетницы Буклетниці | Коментар Податкового кодексу, Митного Комментарий Налогового кодекса, Таможенного| НОВИНИ | RSS | Реклама | Контакт | Журнали з охорони праці та інші | Календар бухгалтера Календарь бухгалтера | Інструкції з охорони праці |Оперативна поліграфія, тиражування |  Фотоприколы | Термінологічний словник | Книги, словник, реферати з історії, ЗНО з історії України

Скачати Книгу маразмів України одним файлом

(C) Copyrіght by V.Moseіchuk, 1999-2024. All rіghts reserved. Тел. (067) 673-51-59, (099) 565-62-62, (093) 918-70-99.
Пропозиції та зауваження надсилайте на
Електронним та друкованим ЗМІ дозволяється  цитування матеріалів Книги маразмів України за умови посилання на Книгу маразмів України та сайт www.marazm.org.ua Обов'язкове посилання наступного змісту: "За матеріалами Книги маразмів України (www.marazm.org.ua)…". з використанням в Інтернеті гіперпосилання (hyperlink) на Книгу маразмів України  (www.marazm.org.ua). Іншим організаціям та приватним особам використання матеріалів для публічних цілей дозволяється за умови окремого дозволу автора з дотриманням вищезгаданих посилань.