Головна сторінка | Українська національна ідея. Українократія | КУТКИ СПОЖИВАЧА для всіх міст з літературою |  ІНФОРМАЦІЙНІ СТЕНДИ, щити, дошки | Уголки потребителя для всех городов с литературой | Информационные стенды, щиты, доски | Перекидні системи Перекидные системы | Штендеры, Штендери | Буклетницы Буклетниці | Коментар Податкового кодексу України Комментарий Налогового кодекса Украины| НОВИНИ | RSS | Реклама | Контакт | Журнали з охорони праці та інші | Календар бухгалтера Календарь бухгалтера | Інструкції з охорони праці |Оперативна поліграфія, тиражування |  Фотоприколы | Термінологічний словник | Книги, словник, реферати з історії, ЗНО з історії України

Скачати Книгу маразмів України одним файлом

ГЛАВА XVII. МАРАЗМИ ЗОВНІШНЬОЕКОНОМІЧНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

Живі дерева, квіти та інші рослини розмитнюються лише на Київський обласній митниці

Наказом Держмитслужби №1011 від 03.09.2010 “Про визначення зон діяльності митних органів” з 1 жовтня з метою вдосконалення процедури митного контролю та митного оформлення товарів, які класифікуються у товарній групі 06 “Живі дерева та інші рослини; цибулини, коріння та інші аналогічні частини рослин; зрізані квіти і декоративна зелень ” (крім товарної підкатегорії 0602 90 10 00 - міцелій грибів) Держмитслужба вирішила, що митне оформлення цих товарів здійснюється виключно Київською обласною митницею. Але про те чи витримають живі рослини таку митну бюрократію лише через Київ, Держмитслужба не замислюється.

Адже напередодні 1 вересня 2010 року на митниці через завищення індикативних цін в п'ять разів на живі квіти вже загинуло понад 320 тонн живих квітів. Це також суперечить антимонопольному законодавству, адже київські квіткові фірми отримують переваги порівняно зі львівськими чи донецькими.

Петро ПАТЛАТИЙ
04.10.2010

Куток споживача. Куток покупця. Куточок споживача. Куточок покупця

Кутки споживача від 99 до 399 грн. + все торговельне законодавство

Вантажний велосипед. Грузовой велосипед. Велорикша Украина

Універсальний вантажний велосипед + ручний вантажний візок в подарунок

Рекламна стійка, інформаційний стенд вертиться, вертящаяся стійка, стенд-листалка, стенд-вертушка

Ротаційна (гортальна) настільна система (промо-стійка), 11 прозорих кишень А4, 250 грн.

 


ДЕРЖАВНА МИТНА СЛУЖБА УКРАЇНИ

НАКАЗ

03.09.2010  N 1011

Про визначення зон діяльності митних органів

З метою вдосконалення процедури митного контролю та митного оформлення товарів, які класифікуються у товарній групі 06 (крім товарної підкатегорії 0602 90 10 00) згідно Української класифікації товарів зовнішньоекономічної діяльності і ввозяться в Україну суб’єктами господарської діяльності НАКАЗУЮ:

1. Визначити зоною діяльності Київської обласної митниці:

Київську область, за винятком аеропорту “Бориспіль”, аеродромів “Київ (Антонов) і (Гостомель)”, зони відчуження ЧАЕС, м. Славутич і смт Вільча, з виключенням із компетенції митниці питань, що належать до компетенції Київської центральної спеціалізованої митниці, Київської та Енергетичної регіональних митниць, територій митних ліцензійних складів, складів тимчасового зберігання й вантажних митних комплексів (у тому числі територій, які будуть використовуватись за таким призначенням), що розташовані в Київській області, власниками яких є суб’єкти зовнішньоекономічної діяльності, котрі перебувають на обліку в цих митницях;

територію України в частині митного оформлення товарів, що класифікуються у товарній групі 06 (крім товарної підкатегорії 0602 90 10 00) згідно Української класифікації товарів зовнішньоекономічної діяльності та ввозяться в Україну суб’єктами господарської діяльності України.

2. Визначити зоною діяльності Бердянської митниці — Бердянський, Мелітопольський, Приазовський, Приморський, Чернігівський, Якимівський райони Запорізької області, за винятком митного оформлення транспортних засобів, що належать громадянам, які постійно або тимчасово проживають у цих районах та товарів, що класифікуються у товарній групі 06 (крім товарної підкатегорії 0602 90 10 00) згідно Української класифікації товарів зовнішньоекономічної діяльності і ввозяться в Україну суб’єктами господарської діяльності.

3. Визначити зоною діяльності Бориспільської митниці — територію Державного міжнародного аеропорту “Бориспіль”, а також території Києва та Київської області для товарів, що призначені виключно для потреб авіакомпаній та аеропорту “Бориспіль”, і товарів, що переміщуються через міжнародний пункт пропуску для повітряного сполучення “Бориспіль” на адресу суб’єктів зовнішньоекономічної діяльності в Києві та Київській області (за їх згодою), крім товарів, що належать до зони діяльності Київської центральної спеціалізованої митниці та митного оформлення товарів, що класифікуються у товарній групі 06 (за винятком товарної підкатегорії 0602 90 10 00) згідно Української класифікації товарів зовнішньоекономічної діяльності і ввозяться в Україну суб’єктами господарської діяльності.

4. Визначити зону діяльності Вінницької митниці — Вінницьку область, крім митного оформлення товарів, що класифікуються у товарній групі 06 (за винятком товарної підкатегорії 0602 90 10 00) згідно Української класифікації товарів зовнішньоекономічної діяльності і ввозяться в Україну суб’єктами господарської діяльності.

5. Визначити зоною діяльності Виноградівської митниці — Берегівський (за винятком смт Батьово), Виноградівський, Іршавський, Міжгірський, Рахівський, Тячівський, Хустський райони Закарпатської області, крім митного оформлення товарів, що класифікуються в товарних позиціях 8702-8704, 8711 згідно з Українською класифікацією товарів зовнішньоекономічної діяльності і переміщуються через митний кордон України суб’єктами господарської діяльності, транспортних засобів, що належать громадянам, які постійно або тимчасово проживають на території цих районів та товарів, які класифікуються у товарній групі 06 (за винятком товарної підкатегорії 0602 90 10 00) згідно Української класифікації товарів зовнішньоекономічної діяльності і ввозяться в Україну суб’єктами господарської діяльності.

6. Визначити зоною діяльності Волинської митниці:

Волинську область, за винятком Володимир-Волинського, Іваничівського, Любомльського, Шацького районів, міста Нововолинськ та митного оформлення товарів, що класифікуються у товарній групі 06 (крім товарної підкатегорії 0602 90 10 00) згідно Української класифікації товарів зовнішньоекономічної діяльності і ввозяться в Україну суб’єктами господарської діяльності;

територію Волинської області в частині митного оформлення транспортних засобів, що належать громадянам, які постійно або тимчасово проживають на території цієї області.

7. Визначити зоною діяльності Дніпропетровської митниці:

Дніпропетровську область, за винятком Апостолівського, Криворізького, Нікопольського, П’ятихатського, Софіївського, Томаківського, Широківського районів і митного оформлення товарів, що класифікуються у товарній групі 06 (крім товарної підкатегорії 0602 90 10 00) згідно Української класифікації товарів зовнішньоекономічної діяльності та ввозяться в Україну суб’єктами господарської діяльності;

територію Дніпропетровської області в частині митного оформлення транспортних засобів, що належать громадянам, які постійно або тимчасово проживають на території цієї області.

8. Визначити зоною діяльності Дністровської митниці — Ананьївський, Балтський, Білгород-Дністровський, Біляївський (крім м. Теплодара, залізничної станції “Одеса-Ліски” та території ТОВ “Сільгосппостач” (Біляївський район, с. Усатове, вул. Новомосковська дорога, 23), Великомихайлівський, Кодимський, Красноокнянський, Котовський, Любашівський, Роздільнянський, Савранський, Ширяївський, Фрунзівський, райони Одеської області, за винятком митного оформлення транспортних засобів, що належать громадянам, які постійно або тимчасово проживають у цих районах і м. Теплодарі та товарів, які класифікуються у товарній групі 06 (за винятком товарної підкатегорії 0602 90 10 00) згідно Української класифікації товарів зовнішньоекономічної діяльності і ввозяться в Україну суб’єктами господарської діяльності.

9. Визначити зоною діяльності Житомирської митниці — Житомирську область і смт Вільча Київської області, крім митного оформлення товарів, що класифікуються у товарній групі 06 (за винятком товарної підкатегорії 0602 90 10 00) згідно Української класифікації товарів зовнішньоекономічної діяльності та ввозяться в Україну суб’єктами господарської діяльності.

10. Визначити зоною діяльності Запорізької митниці:

Запорізьку область, за винятком Бердянського, Мелітопольського, Приазовського, Приморського, Чернігівського, Якимівського районів та митного оформлення товарів, що класифікуються у товарній групі 06 (за винятком товарної підкатегорії 0602 90 10 00) згідно Української класифікації товарів зовнішньоекономічної діяльності і ввозяться в Україну суб’єктами господарської діяльності;

територію Запорізької області в частині митного оформлення транспортних засобів, що належать громадянам, які постійно або тимчасово проживають на території цієї області.

11. Визначити зоною діяльності Івано-Франківської митниці — Івано-Франківську область, крім митного оформлення товарів, що класифікуються у товарній групі 06 (за винятком товарної підкатегорії 0602 90 10 00) згідно Української класифікації товарів зовнішньоекономічної діяльності і ввозяться в Україну суб’єктами господарської діяльності.

12. Визначити зоною діяльності Ізмаїльської митниці — Ізмаїльський, Кілійський, Ренійський, Болградський, Татарбунарський, Арцизький, Тарутинський, Саратський райони Одеської області, за винятком митного оформлення транспортних засобів, що належать громадянам, які постійно або тимчасово проживають у цих районах та товарів, що класифікуються у товарній групі 06 (крім товарної підкатегорії 0602 90 10 00) згідно Української класифікації товарів зовнішньоекономічної діяльності і ввозяться в Україну суб’єктами господарської діяльності.

13. Визначити зоною діяльності Київської регіональної митниці — місто Київ (крім питань, що належить до компетенції Київської центральної спеціалізованої митниці та Енергетичної регіональної митниці), аеродроми “Київ (Антонов) і (Гостомель)” та території митних ліцензійних складів і складів тимчасового зберігання (у тому числі території, що будуть використовуватися за таким призначенням), які розташовані в Київській області, власниками яких є суб’єкти зовнішньоекономічної діяльності, що перебувають на обліку в цій митниці, крім митного оформлення товарів, які класифікуються у товарній групі 06 (за винятком товарної підкатегорії 0602 90 10 00) згідно Української класифікації товарів зовнішньоекономічної діяльності і ввозяться в Україну суб’єктами господарської діяльності.

14. Визначити зоною діяльності Кіровоградської митниці — Кіровоградську область, крім митного оформлення товарів, які класифікуються у товарній групі 06 (за винятком товарної підкатегорії 0602 90 10 00) згідно Української класифікації товарів зовнішньоекономічної діяльності і возяться в Україну суб’єктами господарської діяльності.

15. Визначити зоною діяльності Криворізької митниці — Апостолівський, Криворізький, Нікопольський, П’ятихатський, Софіївський, Томаківський, Широківський райони Дніпропетровської області, за винятком митного оформлення транспортних засобів, що належать громадянам, які постійно або тимчасово проживають у цих районах та товарів, що класифікуються у товарній групі 06 (за винятком товарної підкатегорії 0602 90 10 00) згідно Української класифікації товарів зовнішньоекономічної діяльності і ввозяться в Україну суб’єктами господарської діяльності.

16. Визначити зону діяльності Кримської митниці:

Автономну Республіку Крим, крім митного оформлення товарів, що класифікуються у товарній групі 06 (за винятком товарної підкатегорії 0602 90 10 00) згідно Української класифікації товарів зовнішньоекономічної діяльності і ввозяться в Україну суб’єктами господарської діяльності;

територію Автономної Республіки Крим та міста Севастополь в частині митного оформлення транспортних засобів, що належать громадянам, які постійно або тимчасово проживають на території Автономної Республіки Крим та м. Севастополі.

17. Визначити зоною діяльності Луганської митниці — Луганську область, крім митного оформлення товарів, які класифікуються у товарній групі 06 (за винятком товарної підкатегорії 0602 90 10 00) згідно Української класифікації товарів зовнішньоекономічної діяльності і ввозяться в Україну суб’єктами господарської діяльності.

18. Визначити зоною діяльності Львівської митниці — Львівську область, крім митного оформлення товарів, що класифікуються у товарній групі 06 (за винятком товарної підкатегорії 0602 90 10 00) згідно Української класифікації товарів зовнішньоекономічної діяльності і ввозяться в Україну суб’єктами господарської діяльності.

19. Визначити зоною діяльності Маріупольської митниці — м. Маріуполь, Володарський, Новоазовський, Першотравневий райони Донецької області, за винятком митного оформлення транспортних засобів, що належать громадянам, які постійно або тимчасово проживають у цих районах і м. Маріуполі та товарів, що класифікуються у товарній групі 06 (крім товарної підкатегорії 0602 90 10 00) згідно Української класифікації товарів зовнішньоекономічної діяльності і ввозяться в Україну суб’єктами господарської діяльності.

20. Визначити зоною діяльності Миколаївської митниці — Миколаївську область, крім митного оформлення товарів, що класифікуються у товарній групі 06 (за винятком товарної підкатегорії 0602 90 10 00) згідно Української класифікації товарів зовнішньоекономічної діяльності і ввозяться в Україну суб’єктами господарської діяльності.

21. Визначити зоною діяльності Південної митниці:

Березівський, Іванівський, Комінтернівський, Миколаївський, Овідіопольський райони Одеської області, міста Одеса, Іллічівськ, Теплодар, Южний, залізнична станція “Одеса-Ліски” (Біляївський район), територія ТОВ “Сільгосппостач” (Біляївський район, с. Усатове, вул. Новомосковська дорога, 23), крім митного оформлення товарів, які класифікуються у товарній групі 06 (за винятком товарної підкатегорії 0602 90 10 00) згідно Української класифікації товарів зовнішньоекономічної діяльності і ввозяться в Україну суб’єктами господарської діяльності;

територію Одеської області в частині митного оформлення транспортних засобів, що належать громадянам, які постійно або тимчасово проживають на території цієї області.

22. Визначити зоною діяльності Полтавської митниці — Полтавську область, крім митного оформлення товарів, що класифікуються у товарній групі 06 (за винятком товарної підкатегорії 0602 90 10 00) згідно Української класифікації товарів зовнішньоекономічної діяльності і ввозяться в Україну суб’єктами господарської діяльності.

23. Визначити зоною діяльності Рівненської митниці — Рівненську область, крім митного оформлення товарів, що класифікуються у товарній групі 06 (за винятком товарної підкатегорії 0602 90 10 00) згідно Української класифікації товарів зовнішньоекономічної діяльності і ввозяться в Україну суб’єктами господарської діяльності.

24. Визначити зоною діяльності Севастопольської митниці — м. Севастополь, за винятком митного оформлення транспортних засобів, що належать громадянам, які постійно або тимчасово проживають у цьому місті та товарів, що класифікуються у товарній групі 06 (крім товарної підкатегорії 0602 90 10 00) згідно Української класифікації товарів зовнішньоекономічної діяльності і ввозяться в Україну суб’єктами господарської діяльності.

25. Визначити зоною діяльності Сумської митниці — Сумську область, крім митного оформлення товарів, які класифікуються у товарній групі 06 (за винятком товарної підкатегорії 0602 90 10 00) згідно Української класифікації товарів зовнішньоекономічної діяльності і ввозяться в Україну суб’єктами господарської діяльності.

26. Визначити зоною діяльності Східної митниці:

Амвросіївський, Артемівський, Великоновосілківський, Волноваський, Добропільський, Костянтинівський, Красноармійський, Краснолиманський, Мар’їнський, Олександрівський, Слов’янський, Старобешівський, Тельманівський, Шахтарський, Ясинуватський райони Донецької області, міста Донецьк, Краматорськ, Дружківка, Авдіївка, Горлівка, Дебальцеве, Дзержинськ, Димитров, Добропілля, Єнакієве, Красний Лиман, Макіївка, Новогродівка, Селидове, Харцизьк, території зон митного контролю, митних ліцензійних складів і складів тимчасового зберігання (у тому числі території, що будуть використовуватися за таким призначенням), які розташовані в інших районах Донецької області, власниками яких є суб’єкти зовнішньоекономічної діяльності, що перебувають на обліку в Східній митниці, крім митного оформлення товарів, які класифікуються у товарній групі 06 (за винятком товарної підкатегорії 0602 90 10 00) згідно Української класифікації товарів зовнішньоекономічної діяльності і ввозяться в Україну суб’єктами господарської діяльності;

територію Донецької області в частині митного оформлення транспортних засобів, що належать громадянам, які постійно або тимчасово проживають на території цієї області.

27. Визначити зоною діяльності Тернопільської митниці — Тернопільську область, крім митного оформлення товарів, що класифікуються у товарній групі 06 (за винятком товарної підкатегорії 0602 90 10 00) згідно Української класифікації товарів зовнішньоекономічної діяльності і ввозяться в Україну суб’єктами господарської діяльності.

28. Визначити зоною діяльності Ужгородської митниці:

Ужгородський, Великоберезнянський, Воловецький, Мукачівський, Перечинський та Свалявський райони Закарпатської області, за винятком населених пунктів Чопа, Тийглаша, Сюрте, Соломонового, Есеня, Малої Доброні, Великої Доброні, Червоного, Тисаашвані, Ратівці, Демечі, Соловка, Страж Ужгородського району та митного оформлення товарів, що класифікуються у товарній групі 06 (за винятком товарної підкатегорії 0602 90 10 00) згідно Української класифікації товарів зовнішньоекономічної діяльності та ввозяться в Україну суб’єктами господарської діяльності;

територію Закарпатської області в частині митного оформлення транспортних засобів, що належать громадянам, які постійно або тимчасово проживають на території цієї області, крім митного оформлення товарів, що класифікуються в товарних позиціях 8702-8704, 8711 згідно з Українською класифікацією товарів зовнішньоекономічної діяльності і переміщуються через митний кордон України суб’єктами господарської діяльності.

29. Визначити зоною діяльності Харківської обласної митниці -

Харківську область, крім митного оформлення товарів, які класифікуються у товарній групі 06 (за винятком товарної підкатегорії 0602 90 10 00) згідно Української класифікації товарів зовнішньоекономічної діяльності і ввозяться в Україну суб’єктами господарської діяльності.

30. Визначити зоною діяльності Херсонської митниці — Херсонську область, крім митного оформлення товарів, що класифікуються у товарній групі 06 (за винятком товарної підкатегорії 0602 90 10 00) згідно Української класифікації товарів зовнішньоекономічної діяльності і ввозяться в Україну суб’єктами господарської діяльності.

31. Визначити зоною діяльності Хмельницької митниці — Хмельницьку область; крім митного оформлення товарів, що класифікуються у товарній групі 06 (за винятком товарної підкатегорії 0602 90 10 00) згідно Українською класифікацією товарів зовнішньоекономічної діяльності і возяться в Україну суб’єктами господарської діяльності.

32. Визначити зоною діяльності Черкаської митниці — Черкаську область, крім митного оформлення товарів, що класифікуються у товарній групі 06 (за винятком товарної підкатегорії 0602 90 10 00) згідно Українською класифікацією товарів зовнішньоекономічної діяльності і возяться в Україну суб’єктами господарської діяльності.

33. Визначити зоною діяльності Чернівецької обласної митниці — Чернівецьку область, крім митного оформлення товарів, що класифікуються у товарній групі 06 (за винятком товарної підкатегорії 0602 90 10 00) згідно Української класифікації товарів зовнішньоекономічної діяльності і ввозяться в Україну суб’єктами господарської діяльності.

34. Визначити зоною діяльності Чернігівської митниці — Чернігівську область, зону відчуження ЧАЕС і м. Славутич Київської області, крім митного оформлення товарів, що класифікуються у товарній групі 06 (за винятком товарної підкатегорії 0602 90 10 00) згідно Української класифікації товарів зовнішньоекономічної діяльності та ввозяться в Україну суб’єктами господарської діяльності.

35. Визначити зоною діяльності Чопської митниці:

населені пункти Чоп, Тийглаш, Сюрте, Соломонове, Есень, Мала Добронь, Велика Добронь, Червоне, Тисаашвань, Ратівці, Демечі, Соловка, Страж Ужгородського району, смт Батьово Берегівського району Закарпатської області, крім митного оформлення товарів, що класифікуються у товарній групі 06 (за винятком товарної підкатегорії 0602 90 10 00) згідно Української класифікації товарів зовнішньоекономічної діяльності і ввозяться в Україну суб’єктами господарської діяльності;

територію Закарпатської області в частині митного оформлення товарів, що класифікуються в товарних позиціях 8702-8704, 8711 згідно з Українською класифікацією товарів зовнішньоекономічної діяльності, крім митного оформлення транспортних засобів, що належать громадянам, які постійно або тимчасово проживають на території цієї області.

36. Визначити зоною діяльності Ягодинської митниці — Володимир-Волинський, Іваничівський, Любомльський, Шацький райони та м. Нововолинськ Волинської області, за винятком митного оформлення транспортних засобів, що належать громадянам, які постійно або тимчасово проживають у цих районах і м. Нововолинську та товарів, що класифікуються у товарній групі 06 (крім товарної підкатегорії 0602 90 10 00) згідно Української класифікації товарів зовнішньоекономічної діяльності і ввозяться в Україну суб’єктами господарської діяльності.

37. Унести до Класифікатора митних органів та їх структурних підрозділів, спеціалізованих митних установ та організацій, затвердженого наказом Держмитслужби від 26.04.2006 N 335 (зі змінами) (далі — Класифікатор), такі зміни:

у пункті 2 Класифікатора рядок “Зона діяльності” викласти в такій редакції:

"Зона діяльності — місто Київ (крім питань, що належить до компетенції Київської центральної спеціалізованої митниці та Енергетичної регіональної митниці), аеродроми “Київ (Антонов) і (Гостомель)” та території митних ліцензійних складів і складів тимчасового зберігання (у тому числі території, що будуть використовуватися за таким призначенням), які розташовані в Київській області, власниками яких є суб’єкти зовнішньоекономічної діяльності, що перебувають на обліку в цій митниці, крім митного оформлення товарів, які класифікуються у товарній групі 06 (за винятком товарної підкатегорії 0602 90 10 00) згідно Української класифікації товарів зовнішньоекономічної діяльності та ввозяться в Україну суб’єктами господарської діяльності";

у пункті 3 Класифікатора рядок “Зона діяльності” викласти в такій редакції:

"Зона діяльності — Житомирська область і смт Вільча Київської області, крім митного оформлення товарів, що класифікуються у товарній групі 06 (за винятком товарної підкатегорії 0602 90 10 00) згідно Української класифікації товарів зовнішньоекономічної діяльності та ввозяться в Україну суб’єктами господарської діяльності";

у пункті 4 Класифікатора рядок “Зона діяльності” викласти в такій редакції:

"Зона діяльності — Чернігівська область, зона відчуження ЧАЕС і м. Славутич Київської області, крім митного оформлення товарів, що класифікуються у товарній групі 06 (за винятком товарної підкатегорії 0602 90 10 00) згідно Української класифікації товарів зовнішньоекономічної діяльності та ввозяться в Україну суб’єктами господарської діяльності";

у пункті 7 Класифікатора рядок “Зона діяльності” викласти в такій редакції:

"Зона діяльності:

Дніпропетровська область, за винятком Апостолівського, Криворізького, Нікопольського, П’ятихатського, Софіївського, Томаківського, Широківського районів і митного оформлення товарів, що класифікуються у товарній групі 06 (крім товарної підкатегорії 0602 90 10 00) згідно Української класифікації товарів зовнішньоекономічної діяльності та ввозяться в Україну суб’єктами господарської діяльності;

територія Дніпропетровській області в частині митного оформлення транспортних засобів, що належать громадянам, які постійно або тимчасово проживають на території цієї області";

у пункті 8 Класифікатора рядок “Зона діяльності” викласти в такій редакції:

"Зона діяльності — Бердянський, Мелітопольський, Приазовський, Приморський, Чернігівський, Якимівський райони Запорізької області, за винятком митного оформлення транспортних засобів, що належать громадянам, які постійно або тимчасово проживають у цих районах та товарів, що класифікуються у товарній групі 06 (крім товарної підкатегорії 0602 90 10 00) згідно Української класифікації товарів зовнішньоекономічної діяльності і ввозяться в Україну суб’єктами господарської діяльності";

у пункті 9 Класифікатора рядок “Зона діяльності” викласти в такій редакції:

"Зона діяльності:

Запорізька область, за винятком Бердянського, Мелітопольського, Приазовського, Приморського, Чернігівського, Якимівського районів і митного оформлення товарів, що класифікуються у товарній групі 06 (за винятком товарної підкатегорії 0602 90 10 00) згідно Української класифікації товарів зовнішньоекономічної діяльності та ввозяться в Україну суб’єктами господарської діяльності;

територія Запорізької області в частині митного оформлення транспортних засобів, що належать громадянам, які постійно або тимчасово проживають на території цієї області";

у пункті 10 Класифікатора рядок “Зона діяльності” викласти в такій редакції:

"Зона діяльності — Апостолівський, Криворізький, Нікопольський, П’ятихатський, Софіївський, Томаківський, Широківський райони Дніпропетровської області, за винятком митного оформлення транспортних засобів, що належать громадянам, які постійно або тимчасово проживають у цих районах та товарів, що класифікуються у товарній групі 06 (за винятком товарної підкатегорії 0602 90 10 00) згідно Української класифікації товарів зовнішньоекономічної діяльності і ввозяться в Україну суб’єктами господарської діяльності";

у пункті 11 Класифікатора рядок “Зона діяльності” викласти в такій редакції:

"Зона діяльності — територія Державного міжнародного аеропорту “Бориспіль”, а також території Києва та Київської області для товарів, що призначені виключно для потреб авіакомпаній та аеропорту “Бориспіль”, і товарів, що переміщуються через міжнародний пункт пропуску для повітряного сполучення “Бориспіль” на адресу суб’єктів зовнішньоекономічної діяльності в Києві та Київській області (за їх згодою), крім товарів, що належать до зони діяльності Київської центральної спеціалізованої митниці та митного оформлення товарів, що класифікуються у товарній групі 06 (за винятком товарної підкатегорії 0602 90 10 00) згідно Української класифікації товарів зовнішньоекономічної діяльності і ввозяться в Україну суб’єктами господарської діяльності";

у пункті 12 Класифікатора рядок “Зона діяльності” викласти в такій редакції:

"Зона діяльності — місто Севастополь, за винятком митного оформлення транспортних засобів, що належать громадянам, які постійно або тимчасово проживають у цьому місті та товарів, що класифікуються у товарній групі 06 (крім товарної підкатегорії 0602 90 10 00) згідно Української класифікації товарів зовнішньоекономічної діяльності і ввозяться в Україну суб’єктами господарської діяльності";

у пункті 14 Класифікатора рядок “Зона діяльності” викласти в такій редакції:

"Зона діяльності:

Київська область, за винятком аеропорту “Бориспіль”, аеродромів “Київ (Антонов) і (Гостомель)”, зони відчуження ЧАЕС та смт Вільча, з виключенням з компетенції митниці питань, що належать до компетенції Київської центральної спеціалізованої митниці, Київської та Енергетичної регіональних митниць, територій митних ліцензійних складів, складів тимчасового зберігання й вантажних митних комплексів (у тому числі територій, що будуть використовуватись за таким призначенням), які розташовані в Київській області, власниками яких є суб’єкти зовнішньоекономічної діяльності, що перебувають на обліку в цих митницях;

територія України в частині митного оформлення товарів, що класифікуються у товарній групі 06 (крім товарної підкатегорії 0602 90 10 00) згідно Української класифікації товарів зовнішньоекономічної діяльності та ввозяться в Україну суб’єктами господарської діяльності України";

у пункті 17 Класифікатора рядок “Зона діяльності” викласти в такій редакції:

"Зона діяльності:

Волинська область, за винятком Володимир-Волинського, Іваничівського, Любомльського, Шацького районів, м. Нововолинськ та митного оформлення товарів, що класифікуються у товарній групі 06 (крім товарної підкатегорії 0602 90 10 00) згідно Української класифікації товарів зовнішньоекономічної діяльності і ввозяться в Україну суб’єктами господарської діяльності;

територія Волинської області в частині митного оформлення транспортних засобів, що належать громадянам, які постійно або тимчасово проживають на території цієї області";

у пункті 18 Класифікатора рядок “Зона діяльності” викласти в такій редакції:

"Зона діяльності — Рівненська область, крім митного оформлення товарів, що класифікуються у товарній групі 06 (за винятком товарної підкатегорії 0602 90 10 00) згідно Української класифікації товарів зовнішньоекономічної діяльності і ввозяться в Україну суб’єктами господарської діяльності";

у пункті 19 Класифікатора рядок “Зона діяльності” викласти в такій редакції:

"Зона діяльності — Володимир-Волинський, Іваничівський, Любомльський, Шацький райони та м. Нововолинськ Волинської області, за винятком митного оформлення транспортних засобів, що належать громадянам, які постійно або тимчасово проживають у цих районах і м. Нововолинську та товарів, що класифікуються у товарній групі 06 (крім товарної підкатегорії 0602 90 10 00) згідно Української класифікації товарів зовнішньоекономічної діяльності і ввозяться в Україну суб’єктами господарської діяльності";

у пункті 20 Класифікатора рядок “Зона діяльності” викласти в такій редакції:

"Зона діяльності — Івано-Франківська область, крім митного оформлення товарів, що класифікуються у товарній групі 06 (за винятком товарної підкатегорії 0602 90 10 00) згідно Української класифікації товарів зовнішньоекономічної діяльності і ввозяться в Україну суб’єктами господарської діяльності";

у пункті 21 Класифікатора рядок “Зона діяльності” викласти в такій редакції:

"Зона діяльності — Львівська область, крім митного оформлення товарів, що класифікуються у товарній групі 06 (за винятком товарної підкатегорії 0602 90 10 00) згідно Української класифікації товарів зовнішньоекономічної діяльності і ввозяться в Україну суб’єктами господарської діяльності";

у пункті 22 Класифікатора рядок “Зона діяльності” викласти в такій редакції:

"Зона діяльності:

Ужгородський, Великоберезнянський, Воловецький, Мукачівський, Перечинський та Свалявський райони Закарпатської області, за винятком населених пунктів Чопа, Тийглаша, Сюрте, Соломонового, Есеня, Малої Доброні, Великої Доброні, Червоного, Тисаашвані, Ратівці, Демечі, Соловка, Страж Ужгородського району та митного оформлення товарів, що класифікуються у товарній групі 06 (за винятком товарної підкатегорії 0602 90 10 00) згідно Української класифікації товарів зовнішньоекономічної діяльності та ввозяться в Україну суб’єктами господарської діяльності;

територію Закарпатської області в частині митного оформлення транспортних засобів, що належать громадянам, які постійно або тимчасово проживають на території цієї області, крім митного оформлення товарів, що класифікуються в товарних позиціях 8702-8704, 8711 згідно з Українською класифікацією товарів зовнішньоекономічної діяльності і переміщуються через митний кордон України суб’єктами господарської діяльності";

у пункті 23 Класифікатора рядок “Зона діяльності” викласти в такій редакції:

"Зона діяльності — Берегівський (за винятком смт Батьово), Виноградівський, Іршавський, Міжгірський, Рахівський, Тячівський, Хустський райони Закарпатської області, крім митного оформлення товарів, що класифікуються в товарних позиціях 8702-8704, 8711 згідно з Українською класифікацією товарів зовнішньоекономічної діяльності і переміщуються через митний кордон України суб’єктами господарської діяльності, транспортних засобів, що належать громадянам, які постійно або тимчасово проживають на території цих районів та товарів, які класифікуються у товарній групі 06 (за винятком товарної підкатегорії 0602 90 10 00) згідно Української класифікації товарів зовнішньоекономічної діяльності і ввозяться в Україну суб’єктами господарської діяльності";

у пункті 24 Класифікатора рядок “Зона діяльності” викласти в такій редакції:

"Зона діяльності:

населені пункти Чоп, Тийглаш, Сюрте, Соломонове, Есень, Мала Добронь, Велика Добронь, Червоне, Тисаашвань, Ратівці, Демечі, Соловка, Страж Ужгородського району, смт Батьово Берегівського району Закарпатської області, крім митного оформлення товарів, що класифікуються у товарній групі 06 (за винятком товарної підкатегорії 0602 90 10 00) згідно Української класифікації товарів зовнішньоекономічної діяльності і ввозяться в Україну суб’єктами господарської діяльності;

територія Закарпатської області в частині митного оформлення товарів, що класифікуються в товарних позиціях 8702-8704, 8711 згідно з Українською класифікацією товарів зовнішньоекономічної діяльності, крім митного оформлення транспортних засобів, що належать громадянам, які постійно або тимчасово проживають на території цієї області";

у пункті 25 Класифікатора рядок “Зона діяльності” викласти в такій редакції:

"Зона діяльності — Хмельницька область; крім митного оформлення товарів, що класифікуються у товарній групі 06 (за винятком товарної підкатегорії 0602 90 10 00) згідно Українською класифікацією товарів зовнішньоекономічної діяльності і возяться в Україну суб’єктами господарської діяльності";

у пункті 26 Класифікатора рядок “Зона діяльності” викласти в такій редакції:

"Зона діяльності — Вінницька область, крім митного оформлення товарів, що класифікуються у товарній групі 06 (за винятком товарної підкатегорії 0602 90 10 00) згідно Української класифікації товарів зовнішньоекономічної діяльності та ввозяться в Україну суб’єктами господарської діяльності";

у пункті 27 Класифікатора рядок “Зона діяльності” викласти в такій редакції:

"Зона діяльності — Тернопільська область, крім митного оформлення товарів, що класифікуються у товарній групі 06 (за винятком товарної підкатегорії 0602 90 10 00) згідно Української класифікації товарів зовнішньоекономічної діяльності і ввозяться в Україну суб’єктами господарської діяльності";

у пункті 29 Класифікатора рядок “Зона діяльності” викласти в такій редакції:

"Зона діяльності — Чернівецька область, крім митного оформлення товарів, що класифікуються у товарній групі 06 (за винятком товарної підкатегорії 0602 90 10 00) згідно Української класифікації товарів зовнішньоекономічної діяльності і ввозяться в Україну суб’єктами господарської діяльності";

у пункті 30 Класифікатора рядок “Зона діяльності” викласти в такій редакції:

"Зона діяльності:

Березівський, Іванівський, Комінтернівський, Миколаївський, Овідіопольський райони Одеської області, міста Одеса, Іллічівськ, Теплодар, Южний, залізнична станція “Одеса-Ліски” (Біляївський район), територія ТОВ “Сільгосппостач” (Біляївський район, с. Усатове, вул. Новомосковська дорога, 23), крім митного оформлення товарів, які класифікуються у товарній групі 06 (за винятком товарної підкатегорії 0602 90 10 00) згідно Української класифікації товарів зовнішньоекономічної діяльності і ввозяться в Україну суб’єктами господарської діяльності;

територія Одеської області в частині митного оформлення транспортних засобів, що належать громадянам, які постійно або тимчасово проживають на території цієї області";

у пункті 31 Класифікатора рядок “Зона діяльності” викласти в такій редакції:

"Зона діяльності — Миколаївська область, крім митного оформлення товарів, що класифікуються у товарній групі 06 (за винятком товарної підкатегорії 0602 90 10 00) згідно Української класифікації товарів зовнішньоекономічної діяльності і ввозяться в Україну суб’єктами господарської діяльності";

у пункті 32 Класифікатора рядок “Зона діяльності” викласти в такій редакції:

"Зона діяльності — Ізмаїльський, Кілійський, Ренійський, Болградський, Татарбунарський, Арцизький, Тарутинський, Саратський райони Одеської області, за винятком митного оформлення транспортних засобів, що належать громадянам, які постійно або тимчасово проживають у цих районах та товарів, що класифікуються у товарній групі 06 (крім товарної підкатегорії 0602 90 10 00) згідно Української класифікації товарів зовнішньоекономічної діяльності і ввозяться в Україну суб’єктами господарської діяльності";

у пункті 33 Класифікатора рядок “Зона діяльності” викласти в такій редакції:

"Зона діяльності — Херсонська область, крім митного оформлення товарів, що класифікуються у товарній групі 06 (за винятком товарної підкатегорії 0602 90 10 00) згідно Української класифікації товарів зовнішньоекономічної діяльності і ввозяться в Україну суб’єктами господарської діяльності";

у пункті 35 Класифікатора рядок “Зона діяльності” викласти в такій редакції:

"Зона діяльності — Ананьївський, Балтський, Білгород-Дністровський, Біляївський (крім м. Теплодара, залізничної станції “Одеса-Ліски” та території ТОВ “Сільгосппостач” (Біляївський район, с. Усатове, вул. Новомосковська дорога, 23), Великомихайлівський, Кодимський, Красноокнянський, Котовський, Любашівський, Роздільнянський, Савранський, Ширяївський, Фрунзівський, райони Одеської області, за винятком митного оформлення транспортних засобів, що належать громадянам, які постійно або тимчасово проживають у цих районах і м. Теплодарі та товарів, які класифікуються у товарній групі 06 (за винятком товарної підкатегорії 0602 90 10 00) згідно Української класифікації товарів зовнішньоекономічної діяльності і ввозяться в Україну суб’єктами господарської діяльності";

у пункті 36 Класифікатора рядок “Зона діяльності” викласти в такій редакції:

"Зона діяльності:

Автономна Республіка Крим, крім митного оформлення товарів, що класифікуються у товарній групі 06 (за винятком товарної підкатегорії 0602 90 10 00) згідно Української класифікації товарів зовнішньоекономічної діяльності і ввозяться в Україну суб’єктами господарської діяльності;

територія Автономної Республіки Крим та міста Севастополь в частині митного оформлення транспортних засобів, що належать громадянам, які постійно або тимчасово проживають на території Автономної Республіки Крим та м. Севастополі";

у пункті 37 Класифікатора рядок “Зона діяльності” викласти в такій редакції:

"Зона діяльності — Амвросіївський, Артемівський, Великоновосілківський, Волноваський, Добропільський, Костянтинівський, Красноармійський, Краснолиманський, Мар’їнський, Олександрівський, Слов’янський, Старобешівський, Тельманівський, Шахтарський, Ясинуватський райони Донецької області, міста Донецьк, Краматорськ, Дружківка, Авдіївка, Горлівка, Дебальцеве, Дзержинськ, Димитров, Добропілля, Єнакієве, Красний Лиман, Макіївка, Новогродівка, Селидове, Харцизьк, території зон митного контролю, митних ліцензійних складів і складів тимчасового зберігання (у тому числі території, що будуть використовуватися за таким призначенням), які розташовані в інших районах Донецької області, власниками яких є суб’єкти зовнішньоекономічної діяльності, що перебувають на обліку в Східній митниці, крім митного оформлення товарів, які класифікуються у товарній групі 06 (за винятком товарної підкатегорії 0602 90 10 00) згідно Української класифікації товарів зовнішньоекономічної діяльності і ввозяться в Україну суб’єктами господарської діяльності;

територію Донецької області в частині митного оформлення транспортних засобів, що належать громадянам, які постійно або тимчасово проживають на території цієї області";

у пункті 39 Класифікатора рядок “Зона діяльності” викласти в такій редакції:

"Зона діяльності — Луганська область, крім митного оформлення товарів, які класифікуються у товарній групі 06 (за винятком товарної підкатегорії 0602 90 10 00) згідно Української класифікації товарів зовнішньоекономічної діяльності та ввозяться в Україну суб’єктами господарської діяльності";

у пункті 40 Класифікатора рядок “Зона діяльності” викласти в такій редакції:

"Зона діяльності — м. Маріуполь, Володарський, Новоазовський, Першотравневий райони Донецької області, за винятком митного оформлення транспортних засобів, що належать громадянам, які постійно або тимчасово проживають у цих районах та м. Маріуполі і товарів, що класифікуються у товарній групі 06 (крім товарної підкатегорії 0602 90 10 00) згідно Української класифікації товарів зовнішньоекономічної діяльності та ввозяться в Україну суб’єктами господарської діяльності";

у пункті 45 Класифікатора рядок “Зона діяльності” викласти в такій редакції:

"Зона діяльності — Сумська область, крім митного оформлення товарів, які класифікуються у товарній групі 06 (за винятком товарної підкатегорії 0602 90 10 00) згідно Української класифікації товарів зовнішньоекономічної діяльності і ввозяться в Україну суб’єктами господарської діяльності";

у пункті 46 Класифікатора рядок “Зона діяльності” викласти в такій редакції:

"Зона діяльності — Полтавська область, крім митного оформлення товарів, що класифікуються у товарній групі 06 (крім товарної підкатегорії 0602 90 10 00) згідно Української класифікації товарів зовнішньоекономічної діяльності і ввозяться в Україну суб’єктами господарської діяльності";

у пункті 46.1 Класифікатора рядок “Зона діяльності” викласти в такій редакції:

"Зона діяльності — Харківська область, крім митного оформлення товарів, які класифікуються у товарній групі 06 (за винятком товарної підкатегорії 0602 90 10 00) згідно Української класифікації товарів зовнішньоекономічної діяльності і ввозяться в Україну суб’єктами господарської діяльності";

у пункті 47 Класифікатора рядок “Зона діяльності” викласти в такій редакції:

"Зона діяльності — Кіровоградська область, крім митного оформлення товарів, які класифікуються у товарній групі 06 (за винятком товарної підкатегорії 0602 90 10 00) згідно Української класифікації товарів зовнішньоекономічної діяльності і ввозяться в Україну суб’єктами господарської діяльності";

у пункті 48 Класифікатора рядок “Зона діяльності” викласти в такій редакції:

"Зона діяльності — Черкаська область, крім митного оформлення товарів, що класифікуються у товарній групі 06 (крім товарної підкатегорії 0602 90 10 00) згідно Української класифікації товарів зовнішньоекономічної діяльності і ввозяться в Україну суб’єктами господарської діяльності”.

38. Пункт 3 наказу Держмитслужби від 13.07.2010 N 750 “Про оптимізацію структури митних органів, розташованих в Закарпатській області” викласти в такій редакції:

"3. Встановити з 27.10.2010 зону діяльності Чопської митниці — Ужгородський, Великоберезнянський, Воловецький, Мукачівський, Перечинський, Свалявський райони та смт Батьово Берегівського району Закарпатської області, крім митного оформлення товарів, що класифікуються у товарній групі 06 (за винятком товарної підкатегорії 0602 90 10 00) згідно Української класифікації товарів зовнішньоекономічної діяльності і ввозяться в Україну суб’єктами господарської діяльності;

територію Закарпатської області в частині митного оформлення транспортних засобів, що належать громадянам, які постійно або тимчасово проживають на території цієї області та митного оформлення товарів, що класифікуються в товарних позиціях 8702-8704, 8711 згідно з Українською класифікацією товарів зовнішньоекономічної діяльності та переміщуються через митний кордон України суб’єктами господарської діяльності”.

39. Пункт 3 наказу Держмитслужби від 13.07.2010 N 751 “Про оптимізацію структури митних органів, розташованих на території Волинської області” викласти в такій редакції:

"3. Встановити з 27.10.2010 зону діяльності Ягодинської митниці — Волинську область, крім митного оформлення товарів, що класифікуються у товарній групі 06 (за винятком товарної підкатегорії 0602 90 10 00) згідно Української класифікації товарів зовнішньоекономічної діяльності і ввозяться в Україну суб’єктами господарської діяльності”.

40. Регіональній інформаційній митниці (Копосов С.А.)

забезпечити внесення потрібних змін до відповідних програмно-інформаційних комплексів Єдиної автоматизованої інформаційної системи Держмитслужби України.

41. Керівникам регіональних митниць, митниць проінформувати суб’єктів зовнішньоекономічної діяльності і громадян про зміни, передбачені цим наказом.

42. Визнати таким, що втратив чинність, наказ Держмитслужби від 19.08.2010 N 937 “Про визначення зон діяльності деяких митних органів та внесення змін до наказу Держмитслужби України від 26.04.2006 N 335”.

43. Установити, що цей наказ набирає чинності з 01.10.2010.

44. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника Голови Служби Сьомку С.М.

Т.в.о. Голови Служби О.М.Дороховський

____________

Постійна адреса статті в Інтернеті: http://www.marazm.org.ua/index.html?/zed/17_87.html


Попередня статтяНаступна стаття

  [an error occurred while processing this directive]


Головна сторінка | Українська національна ідея. Українократія | КУТКИ СПОЖИВАЧА для всіх міст з літературою |  ІНФОРМАЦІЙНІ СТЕНДИ, щити, дошки | Уголки потребителя для всех городов с литературой | Информационные стенды, щиты, доски | Перекидні системи Перекидные системы | Штендеры, Штендери | Буклетницы Буклетниці | Коментар Податкового кодексу, Митного Комментарий Налогового кодекса, Таможенного| НОВИНИ | RSS | Реклама | Контакт | Журнали з охорони праці та інші | Календар бухгалтера Календарь бухгалтера | Інструкції з охорони праці |Оперативна поліграфія, тиражування |  Фотоприколы | Термінологічний словник | Книги, словник, реферати з історії, ЗНО з історії України

Скачати Книгу маразмів України одним файлом

(C) Copyrіght by V.Moseіchuk, 1999-2020. All rіghts reserved. Тел. (067) 673-51-59, (099) 565-62-62, (093) 918-70-99.
Пропозиції та зауваження надсилайте на
Електронним та друкованим ЗМІ дозволяється  цитування матеріалів Книги маразмів України за умови посилання на Книгу маразмів України та сайт www.marazm.org.ua Обов'язкове посилання наступного змісту: "За матеріалами Книги маразмів України (www.marazm.org.ua)…". з використанням в Інтернеті гіперпосилання (hyperlink) на Книгу маразмів України  (www.marazm.org.ua). Іншим організаціям та приватним особам використання матеріалів для публічних цілей дозволяється за умови окремого дозволу автора з дотриманням вищезгаданих посилань.

Розсилка новин
[an error occurred while processing this directive]
Підтримка проекту:
U634971969297
Z404288205014
E208021446192

Новини
маразмiв


Нова українська національна ідея. Новая украинская национальная идея
 
Кутки споживача для всіх міст із законодавством та книгою скарг. Кутки покупця. Уголки потребителя для всех городов с законодательством и книгой жалоб. Уголки покупателя

Украинские 100x100
Газета "Правовий тиждень"