Головна сторінка | Українська національна ідея. Українократія | КУТКИ СПОЖИВАЧА для всіх міст з літературою |  ІНФОРМАЦІЙНІ СТЕНДИ, щити, дошки | Уголки потребителя для всех городов с литературой | Информационные стенды, щиты, доски | Перекидні системи Перекидные системы | Штендеры, Штендери | Буклетницы Буклетниці | Коментар Податкового кодексу, Митного Комментарий Налогового кодекса, Таможенного| НОВИНИ | RSS | Реклама | Контакт | Журнали з охорони праці та інші | Календар бухгалтера Календарь бухгалтера | Інструкції з охорони праці |Оперативна поліграфія, тиражування |  Фотоприколы | Термінологічний словник | Книги, словник, реферати з історії, ЗНО з історії України

Скачати Книгу маразмів України одним файлом

ГЛАВА XXXVII. МАРАЗМИ ВИБОРІВ ТА РЕФЕРЕНДУМІВ

Територіальні виборчі комісії місцевих виборів формуються виключно партіями, які є у Верховній Раді

Хоч в цивілізованих країнах місцеве самоврядування за незначними виключеннями не залежить від парламенту, у нас живий пережиток радянського союзу щодо вертикалі рад всіх рівнів. Хоча Конституція України в статті 140 говорить, що місцеве самоврядування є правом територіальної громади — жителів села чи добровільного об’єднання у сільську громаду жителів кількох сіл, селища та міста — самостійно вирішувати питання місцевого значення в межах Конституції і законів України. Тобто підпорядкування місцевих Рад Верховній Раді немає.

У нас, як відомо за Сталіним, не важливо - як голосують, а важливо - хто рахує. Нововведенням місцевих виборів-2010 стало формування територіальних виборчих комісій лише представленими в Раді партіями, яке закріплено в частині першій статті 22 Закону “Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів”. Таким чином ТВК будуть сформовані з представників: Партії регіонів, ВО «Батьківщина», партії Реформи і порядок, Української соціал-демократичної партії, Комуністичної партії, Народної партії, Трудової партії України (тепер «Сильна Україна»), партії Наша Україна, Народного руху України, УРП Собор, Християнсько-Демократичного союзу, ГП «Пора», Української народної партії, партії «Вперед, Україно!», Європейської партії України, та Партії захисників вітчизни.

Очевидно, що новий закон про місцеві вибори написаний для нищівної “перемоги” партії влади на місцевому рівні.

А чому б ТВК не формувати з партій, які представлені в обласній, міський чи районній раді? Вони ж ближче до місцевого самоврядування, аніж Верховна Рада. Цікаво також те, що у Верховній Раді блокам можна бути, а в місцевих – ні, і перші блоки рахуватимуть партії на місцевих виборах. Взаконений абсурд.

2 вересня 2010 року в газеті “Голос України” (№ 162) був оприлюднений і набув чинності Закон України від 30.08.2010 р. № 2491-VI “Про внесення змін до Закону України "Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів". Він надав право позапарламентським партій делегувати своїх представників до виборчих комісій в кількості до 3-х осіб шляхом жеребкування.

Петро ПАТЛАТИЙ
07.08.2010 р.

Мером може бути лише особа, висунута партією

В Україні досі є чинним радянський Закон УРСР „Про вибори до місцевих Рад народних депутатів Української РСР”

За 3 місяці до місцевих виборів запроваджено річний термін реєстрації місцевих осередків партій. Закон про місцеві вибори має зворотну силу

Для висунення мажоритарного кандидата в одну й ту саму раду строк вдвічі менший і складає лише 3 дні, ніж при висуненні кандидата-пропорційника

Солдати та зеки не мають права голосу на місцевих виборах

Незважаючи на різні терміни призначень депутатів місцевих рад та сільських, селищних та міських голів, їхні вибори призначають на один день

Кількість депутатів районних рад сягне максимуму, але не гарантуватиме представництва інтересів всіх територіальних громад

Куток споживача. Куток покупця. Куточок споживача. Куточок покупця

Кутки споживача від 99 до 399 грн. + все торговельне законодавство

Вантажний велосипед. Грузовой велосипед. Велорикша Украина

Універсальний вантажний велосипед + ручний вантажний візок в подарунок

Рекламна стійка, інформаційний стенд вертиться, вертящаяся стійка, стенд-листалка, стенд-вертушка

Ротаційна (гортальна) настільна система (промо-стійка), 11 прозорих кишень А4, 250 грн.

 


Стаття 22. Порядок формування складу територіальних виборчих комісій

1. Територіальні виборчі комісії формуються у порядку та строки, визначені цією статтею, за поданнями місцевих організацій представлених у Верховній Раді України поточного скликання політичних партій. При цьому відповідні місцеві організації об’єднаних в одну депутатську фракцію у Верховній Раді України поточного скликання політичних партій або місцева організація тієї політичної партії, що сформувала свою депутатську фракцію у Верховній Раді України поточного скликання, можуть подати до складу відповідної територіальної виборчої комісії не більше трьох кандидатур.

2. Центральна виборча комісія формує склад обласних, районних (крім районів в Автономній Республіці Крим), міських (міст обласного значення, міст Києва, Севастополя) територіальних виборчих комісій, а виборча комісія Автономної Республіки Крим — районних (районів у Автономній Республіці Крим), міських (міст республіканського в Автономній Республіці Крим значення) територіальних виборчих комісій не пізніш як за 45 днів до дня виборів за поданнями відповідно обласних, районних, міських (міст Києва, Севастополя), республіканських (в Автономній Республіці Крим) організацій представлених у Верховній Раді України поточного скликання політичних партій. Зазначені подання вносяться не пізніш як за 49 днів до дня виборів.

3. Районні територіальні виборчі комісії формують склад міських (крім міст, зазначених у частині другій цієї статті), сільських, селищних територіальних виборчих комісій, що розташовані на території відповідного району, не пізніш як за 41 день до дня виборів за поданнями районних організацій представлених у Верховній Раді України поточного скликання політичних партій. Зазначені подання вносяться не пізніш як за 43 дні до дня виборів.

4. Міські територіальні виборчі комісії (у містах, де утворені районні у місті ради) формують склад районних у місті територіальних виборчих комісій не пізніш як за 36 днів до дня виборів за поданнями відповідних міських організацій представлених у Верховній Раді України поточного скликання політичних партій. Зазначені подання вносяться не пізніш як за 38 днів до дня виборів.

5. Склад виборчої комісії Автономної Республіки Крим затверджує Верховна Рада Автономної Республіки Крим. Республіканські в Автономній Республіці Крим організації представлених у Верховній Раді України поточного скликання політичних партій подають кандидатури до складу виборчої комісії Автономної Республіки Крим у кількості, встановленій частиною першою цієї статті.

6. Територіальна виборча комісія формується у складі голови, заступника голови, секретаря та інших членів, у кількості не менше 8 і не більше 15 осіб, з урахуванням досвіду роботи осіб у виборчих комісіях, комісіях референдуму.

7. Місцева організація партії (місцеві організації партій), зазначена в частинах другій — п’ятій цієї статті, в установлені цією статтею строки вносить подання щодо кандидатур до складу відповідних територіальних виборчих комісій за формою, встановленою Центральною виборчою комісією, яке підписується керівником (керівниками) відповідної місцевої організації партії (місцевих організацій партій) та засвідчується її печаткою (печатками відповідних місцевих організацій партій) або печаткою місцевої організації політичної партії (печатками місцевих організацій політичних партій) вищого рівня.

До подання щодо кандидатур до складу відповідної територіальної виборчої комісії додаються заяви осіб, включених до списку кандидатур до складу територіальних виборчих комісій, про їх згоду на участь у роботі відповідної територіальної виборчої комісії (із зазначенням, чи згодна така особа виконувати повноваження голови, заступника голови чи секретаря виборчої комісії), а також відомості про засоби зв’язку (контактний телефон, адреса електронної пошти) суб’єкта подання кандидатур до складу територіальної виборчої комісії.

У поданні щодо кандидатур до складу територіальної виборчої комісії зазначаються такі відомості:

1) прізвище, власне ім’я (усі власні імена) та по батькові (за наявності) особи;

2) число, місяць, рік народження;

3) громадянство особи;

4) місце проживання (адреса житла) особи, а також контактні телефони;

5) освіта;

6) місце роботи (заняття), посада;

7) наявність досвіду роботи у виборчих комісіях, комісіях референдуму.

8. Технічні описки та неточності, допущені у поданні, не є підставою для відхилення внесених кандидатур. Про виявлені описки або (та) неточності відповідна виборча комісія невідкладно повідомляє відповідного суб’єкта подання кандидатур до складу територіальної виборчої комісії. Зазначені описки та неточності можуть бути виправлені шляхом внесення уточненого подання щодо відповідних кандидатур не пізніше наступного дня після дня отримання суб’єктом подання кандидатур до складу територіальної виборчої комісії зазначеного повідомлення. Якщо уточнене подання не надійшло в установлений строк, відповідна виборча комісія не враховує відповідне подання при формуванні складу територіальної виборчої комісії.

9. До складу територіальної виборчої комісії можуть входити громадяни України, які відповідають вимогам статті 21 цього Закону.

10. Виборчі комісії, зазначені у частинах другій — четвертій цієї статті, одночасно з формуванням складу відповідної територіальної виборчої комісії призначають голову, заступника голови, секретаря такої виборчої комісії з урахуванням досвіду роботи осіб у виборчих комісіях.

11. Голова, заступник голови та секретар територіальної виборчої комісії не можуть бути представниками місцевої організації однієї партії.

12. Виборча комісія, яка сформувала склад відповідної територіальної виборчої комісії, невідкладно повідомляє суб’єкта подання про включення внесеної ним кандидатури до складу відповідної територіальної виборчої комісії.

Рішення про сформування складу територіальної виборчої комісії оприлюднюється виборчою комісією, яка сформувала склад відповідної територіальної виборчої комісії, з відомостями про її склад у відповідних місцевих друкованих засобах масової інформації або в інший визначений нею спосіб не пізніше наступного дня після прийняття такого рішення.

13. У разі якщо подання щодо кандидатур до складу територіальної виборчої комісії не надійшли в установлені цією статтею строки або до складу територіальної виборчої комісії запропоновано менше 8 осіб, склад територіальної виборчої комісії формується у визначені частинами другою — четвертою цієї статті строки відповідною виборчою комісією за поданням голови виборчої комісії, що формує склад відповідної територіальної виборчої комісії, а в разі відсутності такого подання — за поданням Голови Центральної виборчої комісії за пропозиціями членів Центральної виборчої комісії.

14. У разі відмови члена територіальної виборчої комісії виконувати повноваження голови, заступника голови, секретаря цієї виборчої комісії на зазначену посаду рішенням виборчої комісії, яка сформувала склад відповідної територіальної виборчої комісії, призначається інша особа зі складу цієї територіальної виборчої комісії.

 ____________

Постійна адреса статті в Інтернеті: http://www.marazm.org.ua/index.html?/vibory/37_98.html


Попередня статтяНаступна статтяNotice: Undefined index: hiddenDir in /home/marazm/domains/marazm.org.ua/public_html/script/show_form.php on line 9

Notice: Undefined index: hiddenField in /home/marazm/domains/marazm.org.ua/public_html/script/show_form.php on line 10
Ваше ім`я:  Захисний код:  <=>
символів залишилось

Головна сторінка | Українська національна ідея. Українократія | КУТКИ СПОЖИВАЧА для всіх міст з літературою |  ІНФОРМАЦІЙНІ СТЕНДИ, щити, дошки | Уголки потребителя для всех городов с литературой | Информационные стенды, щиты, доски | Перекидні системи Перекидные системы | Штендеры, Штендери | Буклетницы Буклетниці | Коментар Податкового кодексу, Митного Комментарий Налогового кодекса, Таможенного| НОВИНИ | RSS | Реклама | Контакт | Журнали з охорони праці та інші | Календар бухгалтера Календарь бухгалтера | Інструкції з охорони праці |Оперативна поліграфія, тиражування |  Фотоприколы | Термінологічний словник | Книги, словник, реферати з історії, ЗНО з історії України

Скачати Книгу маразмів України одним файлом

(C) Copyrіght by V.Moseіchuk, 1999-2020. All rіghts reserved. Тел. (067) 673-51-59, (099) 565-62-62, (093) 918-70-99.
Пропозиції та зауваження надсилайте на
Електронним та друкованим ЗМІ дозволяється  цитування матеріалів Книги маразмів України за умови посилання на Книгу маразмів України та сайт www.marazm.org.ua Обов'язкове посилання наступного змісту: "За матеріалами Книги маразмів України (www.marazm.org.ua)…". з використанням в Інтернеті гіперпосилання (hyperlink) на Книгу маразмів України  (www.marazm.org.ua). Іншим організаціям та приватним особам використання матеріалів для публічних цілей дозволяється за умови окремого дозволу автора з дотриманням вищезгаданих посилань.

Розсилка новин
Підтримка проекту:
U634971969297
Z404288205014
E208021446192

Новини
маразмiв


Нова українська національна ідея. Новая украинская национальная идея
 
Кутки споживача для всіх міст із законодавством та книгою скарг. Кутки покупця. Уголки потребителя для всех городов с законодательством и книгой жалоб. Уголки покупателя

Украинские 100x100
Газета "Правовий тиждень"