Головна сторінка | Українська національна ідея. Українократія | КУТКИ СПОЖИВАЧА для всіх міст з літературою |  ІНФОРМАЦІЙНІ СТЕНДИ, щити, дошки | Уголки потребителя для всех городов с литературой | Информационные стенды, щиты, доски | Перекидні системи Перекидные системы | Штендеры, Штендери | Буклетницы Буклетниці | Коментар Податкового кодексу, Митного Комментарий Налогового кодекса, Таможенного| НОВИНИ | RSS | Реклама | Контакт | Журнали з охорони праці та інші | Календар бухгалтера Календарь бухгалтера | Інструкції з охорони праці |Оперативна поліграфія, тиражування |  Фотоприколы | Термінологічний словник | Книги, словник, реферати з історії, ЗНО з історії України

Скачати Книгу маразмів України одним файлом

ГЛАВА XXXVII. МАРАЗМИ ВИБОРІВ

ЦВК ПРИ СКЛАДАННІ ЗАГАЛЬНИХ СПИСКІВ ВИБОРЦІВ ХОЧЕ ЗНАТИ СУЧАСНУ ІНФОРМАЦІЮ ЩОДО АДМІНІСТРАТИВНО-ТЕРИТОРІАЛЬНОГО УСТРОЮ ВСІХ МІСЦЬ НАРОДЖЕННЯ УКРАЇНСЬКИХ ГРОМАДЯН

Відповідно до пункту 3 частини 10 статті 39 Закону України від 25.03.2004 р. №1665-IV "Про вибори народних депутатів України" до загального списку виборців включаються громадяни України, які досягли або на день виборів досягнуть вісімнадцяти років і мають право голосу та які на час складання загального списку виборців проживають на відповідній території або перебувають на строковій службі у військових частинах (формуваннях), дислокованих на відповідній території, чи в установах кримінально-виконавчої системи, розміщених на відповідній території. При цьому до загального списку виборців заносяться така відомість про виборця як місце народження. При цьому дані, держава, область, район, місто, селище, село, вказуються відповідно до адміністративно-територіального устрою на час складання списків виборців. Тобто людина, яка народилася до 1939 року на території Польщі, в нашому загальному списку виборців буде такою, яка народилася на території України (!), хоча на ті часи це не були українські території. Крім того виходить, що ЦВК при складанні загальних списків виборців хоче знати сучасну інформацію щодо адміністративно-територіального устрою всіх місць народження українських громадян ! Навіщо ? Щоб визначити чи ти не є громадянином України. Так це нічого не доводить.

В той же час у списках виборців на виборчих дільницях місце народження виборців не зазначається. Адже відповідно до частини четвертої статті 41

У списку виборців на виборчій дільниці зазначаються прізвище, ім'я, по батькові, дата народження (число, місяць, рік), місце проживання та адреса житла виборця, а для військовослужбовців строкової служби та осіб, що перебувають в установах кримінально-виконавчої системи, - адреса місця перебування. У списку виборців передбачаються відповідні місця для підписів виборців за отримання виборчого бюлетеня у день виборів та приміток. Виборці включаються до списку в порядку, зручному для проведення голосування. Тобто для проведення виборів ця інформація є непотрібною, що визнано списками виборців на виборчій дільниці .

Цікавим є також такий недолік – у загальних списках виборців зазначається місце проживання (із зазначенням адреси житла) або місце перебування, а списках виборців на дільницях зазначається місце проживання та адреса житла виборця. Ніби місце проживання та адреса житла виборця тут різні речі. А якщо адрес житла декілька ? Має зазначатися лише місце переважного проживання. І то це не вирішує проблем для деяких категорій населення, що працюють в одному населеному пункті, а на вихідні (тобто під час виборів !) традиційно знаходяться в інших населених пунктах, наприклад, на дачах, у батьків, інших родичів тощо.

Віталій МОСЕЙЧУК

Куток споживача. Куток покупця. Куточок споживача. Куточок покупця

Кутки споживача від 99 до 399 грн. + все торговельне законодавство

Вантажний велосипед. Грузовой велосипед. Велорикша Украина

Універсальний вантажний велосипед + ручний вантажний візок в подарунок

Рекламна стійка, інформаційний стенд вертиться, вертящаяся стійка, стенд-листалка, стенд-вертушка

Ротаційна (гортальна) настільна система (промо-стійка), 11 прозорих кишень А4, 250 грн.

 


Витяг із Закону України від 25.03.2004 р. №1665-IV "Про вибори народних депутатів України"

Стаття 39. Порядок складання загальних списків виборців

1. Для підготовки проведення голосування виборців до 1 жовтня року, який передує року проведення чергових виборів народних депутатів України, складаються загальні списки виборців за формою, затвердженою Центральною виборчою комісією.

2. Для складання та уточнення загальних списків виборців, які проживають на території кожного села, селища, міста та району у містах Києві та Севастополі, районними, районними у містах Києві та Севастополі державними адміністраціями, виконавчими органами міських рад (міст республіканського в Автономній Республіці Крим, обласного значення) утворюються робочі групи обліку виборців (далі - районні, міські робочі групи обліку виборців) на період з 1 серпня року, що передує року проведення чергових виборів, до 1 березня року проведення чергових виборів.

3. Для забезпечення роботи районних та міських робочих груп обліку виборців, узагальнення та уточнення загальних списків виборців, які проживають на території відповідно Автономної Республіки Крим, області, міст Києва та Севастополя, Радою міністрів Автономної Республіки Крим, обласними, Київською та Севастопольською міськими державними адміністраціями утворюються робочі групи обліку виборців (далі - регіональні робочі групи обліку виборців) на період з 1 серпня року, що передує року проведення чергових виборів, до 1 березня року проведення чергових виборів.

4. Для взаємодії з робочими групами обліку виборців та забезпечення їх необхідною для складання загальних списків виборців інформацією Міністерством внутрішніх справ України, Міністерством юстиції України, Міністерством оборони України, Державним департаментом України з питань виконання покарань у кожному територіальному органі до 1 серпня року, що передує року проведення чергових виборів, визначаються відповідальні працівники.

5. Рада міністрів Автономної Республіки Крим, обласні, Київська та Севастопольська міські, районні державні адміністрації, виконавчі органи міських рад (міст республіканського в Автономній Республіці Крим, обласного значення) забезпечують приміщення для роботи відповідних робочих груп обліку виборців, оснащені телефонним та електронним зв'язком, меблями, комп'ютерною технікою.

6. Районні, міські, регіональні робочі групи обліку виборців складають загальні списки виборців у порядку, встановленому цим Законом та Порядком складання загального списку виборців, затвердженим Центральною виборчою комісією.

7. Фінансування складання загальних списків виборців здійснюється за рахунок коштів Державного бюджету України, що виділяються на ці цілі. Головним розпорядником цих коштів є Центральна виборча комісія. Кабінет Міністрів України визначає порядок перерахування необхідних коштів виконавчим органам рад або органам, що відповідно до закону здійснюють їх повноваження.

8. Працівникам виконавчих органів місцевих рад, членам робочих груп обліку виборців з числа представників Ради міністрів Автономної Республіки Крим, обласних, районних державних адміністрацій, виконавчих органів міських рад, залучених до складання загальних списків виборців, може виплачуватися винагорода у розмірі та в порядку, встановлених Кабінетом Міністрів України.

9. Для складання та уточнення загального списку виборців, що проживають або перебувають у зарубіжних країнах, при Міністерстві закордонних справ України у строк, зазначений у частині другій цієї статті, створюється робоча група обліку виборців, що проживають або перебувають за кордоном України.

10. До загального списку виборців включаються громадяни України, які досягли або на день виборів досягнуть вісімнадцяти років і мають право голосу та які на час складання загального списку виборців проживають на відповідній території або перебувають на строковій службі у військових частинах (формуваннях), дислокованих на відповідній території, чи в установах кримінально-виконавчої системи, розміщених на відповідній території. При цьому до загального списку виборців заносяться такі відомості про виборця:

1) прізвище, ім'я, по батькові;

2) дата народження;

3) місце народження (держава, область, район, місто, селище, село) відповідно до адміністративно-територіального устрою на час складання списків виборців;

4) місце проживання (із зазначенням адреси житла) або місце перебування;

5) у разі необхідності - примітка про постійну нездатність пересуватися самостійно.

 

Постійна адреса статті в Інтернеті: http://www.marazm.org.ua/index.html?/vibory/37_9.html


Попередня статтяНаступна стаття


Ваше ім`я:  Захисний код:  <=>
символів залишилось

Головна сторінка | Українська національна ідея. Українократія | КУТКИ СПОЖИВАЧА для всіх міст з літературою |  ІНФОРМАЦІЙНІ СТЕНДИ, щити, дошки | Уголки потребителя для всех городов с литературой | Информационные стенды, щиты, доски | Перекидні системи Перекидные системы | Штендеры, Штендери | Буклетницы Буклетниці | Коментар Податкового кодексу, Митного Комментарий Налогового кодекса, Таможенного| НОВИНИ | RSS | Реклама | Контакт | Журнали з охорони праці та інші | Календар бухгалтера Календарь бухгалтера | Інструкції з охорони праці |Оперативна поліграфія, тиражування |  Фотоприколы | Термінологічний словник | Книги, словник, реферати з історії, ЗНО з історії України

Скачати Книгу маразмів України одним файлом

(C) Copyrіght by V.Moseіchuk, 1999-2018. All rіghts reserved. Тел. (032) 243-43-23, (067) 673-51-59, (099) 565-62-62, (093) 918-70-99.
Пропозиції та зауваження надсилайте на
Електронним та друкованим ЗМІ дозволяється  цитування матеріалів Книги маразмів України за умови посилання на Книгу маразмів України та сайт www.marazm.org.ua Обов'язкове посилання наступного змісту: "За матеріалами Книги маразмів України (www.marazm.org.ua)…". з використанням в Інтернеті гіперпосилання (hyperlink) на Книгу маразмів України  (www.marazm.org.ua). Іншим організаціям та приватним особам використання матеріалів для публічних цілей дозволяється за умови окремого дозволу автора з дотриманням вищезгаданих посилань.

Розсилка новин
Підтримка проекту:
U634971969297
Z404288205014
E208021446192

Новини
маразмiв


Нова українська національна ідея. Новая украинская национальная идея
 
Кутки споживача для всіх міст із законодавством та книгою скарг. Кутки покупця. Уголки потребителя для всех городов с законодательством и книгой жалоб. Уголки покупателя

Украинские 100x100
Газета "Правовий тиждень"