Головна сторінка | Українська національна ідея. Українократія | КУТКИ СПОЖИВАЧА для всіх міст з літературою |  ІНФОРМАЦІЙНІ СТЕНДИ, щити, дошки | Уголки потребителя для всех городов с литературой | Информационные стенды, щиты, доски | Перекидні системи Перекидные системы | Штендеры, Штендери | Буклетницы Буклетниці | Коментар Податкового кодексу, Митного Комментарий Налогового кодекса, Таможенного| НОВИНИ | RSS | Реклама | Контакт | Журнали з охорони праці та інші | Календар бухгалтера Календарь бухгалтера | Інструкції з охорони праці |Оперативна поліграфія, тиражування |  Фотоприколы | Термінологічний словник | Книги, словник, реферати з історії, ЗНО з історії України

Скачати Книгу маразмів України одним файлом

ГЛАВА XXXVII. МАРАЗМИ ВИБОРІВ ТА РЕФЕРЕНДУМІВ

Депутати можуть входити та виходити з коаліції, хоча це можуть робити лише фракції політичних партій

Частина шоста статті 81 Конституції України говорить про те, що у разі невходження народного депутата України, обраного від політичної партії (виборчого блоку політичних партій), до складу депутатської фракції цієї політичної партії (виборчого блоку політичних партій) або виходу народного депутата України із складу такої фракції його повноваження припиняються достроково на підставі закону за рішенням вищого керівного органу відповідної політичної партії (виборчого блоку політичних партій) з дня прийняття такого рішення. Але вихід з коаліції депутата, як це практикується нині, хоч і не передбачено ані Законами України, ані Регламентом Верховної Ради, не позбавляє такого депутата статусу, але законопроект про це існує, але це маразм.

Тому що де-юре  до коаліції можуть входити лише політичні партії, аж ніяк не окремі депутати (Відповідно до частини шостої статті 83 Конституції України у Верховній Раді України за результатами виборів і на основі узгодження політичних позицій формується коаліція депутатських фракцій, до складу якої входить більшість народних депутатів України від конституційного складу Верховної Ради України). А отже депутата з коаліції вигнати не можна, бо жоден депутат туди і не входить - туди  де-юре входять партії! Як же можна вигнати з коаліції того, що туди не входило?

 

Див. також ПЕРЕХІД МІСЦЕВОГО ДЕПУТАТА ІЗ ФРАКЦІЇ У ФРАКЦІЮ ЗА ЗАКОНОМ ВИКЛИКАЄ ВТРАТУ ЙОГО ДЕПУТАТСЬКОГО СТАТУСУ, АЛЕ ТАКОГО ЗАКОНУ НЕМАЄ ДЛЯ ДЕПУТАТІВ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

Куток споживача. Куток покупця. Куточок споживача. Куточок покупця

Кутки споживача від 99 до 399 грн. + все торговельне законодавство

Вантажний велосипед. Грузовой велосипед. Велорикша Украина

Універсальний вантажний велосипед + ручний вантажний візок в подарунок

Рекламна стійка, інформаційний стенд вертиться, вертящаяся стійка, стенд-листалка, стенд-вертушка

Ротаційна (гортальна) настільна система (промо-стійка), 11 прозорих кишень А4, 250 грн.

 


З В Е Р Н Е Н Н Я

ПРЕМ’ЄР-МIНIСТРА УКРАЇНИ

Звернення Прем’єр-міністра України Юлії Тимошенко до Президента України, лідера Блоку Литвина та депутатів демократичної коаліції

 

Фінансово-економічна криза в світі і в Україні посилюється. Потрібно визнати цей факт. I прогнози всіх світових фінансових організацій щодо того, наскільки тривалою буде ця криза і наскільки жорстко вона вдарить по кожній країні, змінюються в сторону погіршення.

Для того, щоб Україна була сильною під час виводу її з фінансової кризи, безумовно, потрібно терміново мати працездатний парламент. Терміново і невідкладно. В якому буде Голова Верховної Ради, без якого не можна жодного закону і жодної постанови Верховної Ради прийняти, в тому числі і ті антикризові, які сьогодні лежать в парламенті мертвим грузом. I потрібно мати коаліцію в парламенті, яка буде приймати закони і брати на себе відповідальність.

Я думаю, що сьогодні гасити фінансово-економічну кризу в країні, яка є наслідком світових процесів, без Верховної Ради — це все одно, що гасити пожежу без води, приблизно так це виглядає. Всі країни світу сьогодні згуртувалися — еліти політичні, еліти економічні, фінансові — і, на жаль, сьогодні ми спостерігаємо, що фінансову кризу, яка сьогодні вже зайшла і в Україну, використовують для того, щоб боротися і з політичними опонентами.

I тому зараз я хочу зробити відкрите звернення до Президента України.

Президента України так само обирали люди для здійснення влади, як і дві демократичні фракції в парламент. Коли були вибори, Президент країни і я обіцяли своїм виборцям, людям, які нам довіряють, що демократична коаліція в парламенті буде працювати як годинник і буде служити людям.

Але, на жаль, внаслідок політичних інтриг фракція (частина, половина фракції Президента) вийшла з демократичної коаліції, практично зруйнувавши її, і не повернулася в демократичну коаліцію після того, як наша команда — фракція, яка представляє нашу політичну силу, — виконала всі ультимативні вимоги команди Президента.

Після того голосами депутатів Президента країни був звільнений з посади і Голова Верховної Ради. Верховна Рада практично була паралізована зусиллями Президента. Я хочу, щоб всі високі посадові особи України все ж таки розуміли, що зараз руйнація коаліції і руйнація роботи Верховної Ради — це не випад проти Тимошенко, це — випад проти України, тому що Україна у такий важкий момент не має дієздатної команди при владі. 156 голосів, які є у БЮТу, не вистачить для прийняття законів (які приймаються 226 голосами народних депутатів).

I тому я звертаюся зараз до Президента Україна з останньою пропозицією поновити демократичну коаліцію, враховуючи відповідальність, яку і Президент, і Прем’єр, і депутати демократичної коаліції несуть перед своїми виборцями.

Я хочу нагадати Президенту, що ми служимо людям, а не власним політичним амбіціям.

I тому я заявляю, що наша політична сила не ставить ніяких ультиматумів і умов для повернення в коаліцію демократичних сил, ми звідти не виходили. I так само я вимагаю від Президента таких самих дій.

Якщо до кінця цього тижня не буде поновлена демократична коаліція і буде розгортатися досить важкий сценарій фінансово-економічної кризи в світі і на теренах України, ми будемо шукати інші варіанти та інші можливості. Тому що залишити країну у такий важкий момент без працездатного парламенту ми не маємо права. I без антикризових законів залишити країну не маємо права.

Крім того, я також відкрито абсолютно звертаюся до Володимира Литвина, запрошуючи в демократичну коаліцію і повідомляючи про те, що ми готові прийняти всі умови, які зараз запропонує Блок Литвина для того, щоб увійти в посилений формат демократичної коаліції.

Я також звертаюся до делегатів з’їзду “Нашої України — Народної самооборони”, який буде проходити в суботу, і я прошу вас на цьому з’їзді всупереч будь-яким політичним інтригам приймати рішення про поновлення демократичної коаліції, в тому числі з запрошенням Блоку Литвина. Прошу прийняти рішення по терміновому поновленню демократичної коаліції і, якщо буде в цьому необхідність, то підтримати Володимира Литвина на посаду Голови Верховної Ради і підписати всі необхідні коаліційні угоди.

Я пропоную це відкрито, і хочу ще раз підкреслити, що наша політична команда не ставить ніяких умов і ультиматумів. Ми готові сприйняти пропозиції щодо посилення команди міністрів, ми готові сприйняти пропозиції, які стосуються посилення керівництва в інших органах державної влади. Але єдине чого не можна робити — не можна сьогодні робити сумнівні політичні рейтинги на біді України.

I в той же час я хочу чітко зазначити, що Уряд України сьогодні був і залишається стабільним осередком дотримання всіх необхідних дій, які необхідні країні в такий важкий період масштабної, глибинної фінансово-економічної кризи. I я хочу ще раз зазначити, що ми робимо кожного дня справу і кожного дня ця справа дає свої результати. Якщо ми зможемо ще й посилити в парламенті діяльність, відновити демократичну коаліцію і припинити критиканство з боку Секретаріату Президента, а також замінити це нормальною, відповідальною роботою Президента, то я думаю, що ми зможемо достатньо достойно пройти цей дуже важкий період життя країни.

Тому до кінця тижня я чекаю відповіді як від Віктора Ющенка, так і від Володимира Литвина і його команди. Я також чекаю в суботу відповідних рішень з’їзду “Нашої України — Народної самооборони”.

Я також хочу, щоб це звернення було заадресовано і всім депутатам демократичної коаліції, окрім того й депутатам Блоку Володимира Литвина. Я вважаю, що рішення про створення такої коаліції мусить бути прийнято одноголосно.

Далі, якщо до кінця тижня таких рішень не буде, я залишаю за собою право проводити переговори і далі з усіма фракціями для того, щоб дати Україні відповідь на питання стабільної влади в цей важкий період.

 ____________

Постійна адреса статті в Інтернеті: http://www.marazm.org.ua/index.html?/vibory/37_67.html


Попередня статтяНаступна стаття


[an error occurred while processing this directive]

Головна сторінка | Українська національна ідея. Українократія | КУТКИ СПОЖИВАЧА для всіх міст з літературою |  ІНФОРМАЦІЙНІ СТЕНДИ, щити, дошки | Уголки потребителя для всех городов с литературой | Информационные стенды, щиты, доски | Перекидні системи Перекидные системы | Штендеры, Штендери | Буклетницы Буклетниці | Коментар Податкового кодексу, Митного Комментарий Налогового кодекса, Таможенного| НОВИНИ | RSS | Реклама | Контакт | Журнали з охорони праці та інші | Календар бухгалтера Календарь бухгалтера | Інструкції з охорони праці |Оперативна поліграфія, тиражування |  Фотоприколы | Термінологічний словник | Книги, словник, реферати з історії, ЗНО з історії України

Скачати Книгу маразмів України одним файлом

(C) Copyrіght by V.Moseіchuk, 1999-2018. All rіghts reserved. Тел. (032) 243-43-23, (067) 673-51-59, (099) 565-62-62, (093) 918-70-99.
Пропозиції та зауваження надсилайте на
Електронним та друкованим ЗМІ дозволяється  цитування матеріалів Книги маразмів України за умови посилання на Книгу маразмів України та сайт www.marazm.org.ua Обов'язкове посилання наступного змісту: "За матеріалами Книги маразмів України (www.marazm.org.ua)…". з використанням в Інтернеті гіперпосилання (hyperlink) на Книгу маразмів України  (www.marazm.org.ua). Іншим організаціям та приватним особам використання матеріалів для публічних цілей дозволяється за умови окремого дозволу автора з дотриманням вищезгаданих посилань.

Розсилка новин
Підтримка проекту:
U634971969297
Z404288205014
E208021446192

Новини
маразмiв
[an error occurred while processing this directive]


Нова українська національна ідея. Новая украинская национальная идея
 
Кутки споживача для всіх міст із законодавством та книгою скарг. Кутки покупця. Уголки потребителя для всех городов с законодательством и книгой жалоб. Уголки покупателя

Украинские 100x100
Газета "Правовий тиждень"