Головна сторінка | Українська національна ідея. Українократія | КУТКИ СПОЖИВАЧА для всіх міст з літературою |  ІНФОРМАЦІЙНІ СТЕНДИ, щити, дошки | Уголки потребителя для всех городов с литературой | Информационные стенды, щиты, доски | Перекидні системи Перекидные системы | Штендеры, Штендери | Буклетницы Буклетниці | Коментар Податкового кодексу, Митного Комментарий Налогового кодекса, Таможенного| НОВИНИ | RSS | Реклама | Контакт | Журнали з охорони праці та інші | Календар бухгалтера Календарь бухгалтера | Інструкції з охорони праці |Оперативна поліграфія, тиражування |  Фотоприколы | Термінологічний словник | Книги, словник, реферати з історії, ЗНО з історії України

Скачати Книгу маразмів України одним файлом

ГЛАВА XXXVII. МАРАЗМИ ВИБОРІВ ТА РЕФЕРЕНДУМІВ

Через розбрат в коаліції вперше в історії незалежної України відбудуться позачергові вибори до обласної Ради

На неділю 15 березня 2009 року за Постановою Верховної Ради України від 18.12.2008 р. № 771-VI “Про призначення позачергових виборів депутатів Тернопільської обласної ради” призначено позачергові вибори депутатів Тернопільської обласної ради.

Причини розбрату на Тернопіллі криються в розбраті між Нашою Україною та БЮТ. Голова держадміністрації та велика фракція в раді належить Нашій Україні та УНП (61 депутат), але майже половина депутатів належить до фракції «Національний вибір», «Батьківщина» (БЮТ) та УСДП (53 депутати), що унеможливлює роботу ради, оскільки на практиці ніхто не має більшості (соціалісти ще мають 5 депутатів). І це при тому, що на парламентські вибори 2006 та 2007 років ці партії йшли разом.  Одночасно Тернопільщина завдяки своїй компактності та націоналістичності буде тренувальним майданчиком для майбутніх президентських та парламентських виборів.

Петро ПАТЛАТИЙ

 

19 листопада 2008 року голова Тернопільської обласної державної адміністрації Юрій Чижмарь оголосив про своє звернення до Верховної Ради України з проханням прийняти рішення про проведення дострокових виборів Тернопільської обласної ради.

Однією з основних причин для такого кроку стала неспроможність першого керівника виконавчої гілки влади на Тернопільщині впливати на роботу Тернопільської обласної ради 5 скликання та створити лояльну до ОДА депутатську більшість. Цією заявою Ю. Чижмарь, фактично, визнав власну безпорадність та поразку у протистоянні з діючим депутатським корпусом, обраним обласною громадою у березні 2006 року. Більше того, 22 жовтня 2008 року на шістнадцятій сесії Тернопільської обласної ради, за системні недопрацювання та зловживання керівників підвідомчих ОДА структур в ході ліквідації наслідків стихійного лиха, яке мало місце 23-27 липня 2008 року на території південних районів Тернопільщини, голові Тернопільської обласної держадміністрації Ю. Чижмарю було висловлено недовіру. Саме таке рішення найвищого представницького органу області та інстинкт самозбереження підштовхнули Ю. Чижмаря вдатись до радикального кроку – розпуску ради та звинувачення усіх місцевих рад Тернопільщини в «анархії». Цією тезою він знехтував повсякденну працю понадмільйонного населення області загалом і кожного свідомого українського громадянина зокрема на благо розбудови держави.

Більше ніж за рік перебування на посаді голови ОДА, Ю. Чижмарь, разом зі своєю політичною командою, продемонстрували втрату довіри народу до влади, розгорнули масштабні земельні афери, відновили в патріотичній області політичні репресії, шляхом звільнення з керівних посад у виконавчій владі високопрофесійних фахівців, які є представниками депутатської більшості в облраді. Єдиною перешкодою в реалізації такої антинародної політики стала ефективно діюча більшість Тернопільської обласної ради. Тому, з ініціативи керівництва фракції «Наша Україна» в облраді, реалізовується сценарій по заміні депутатів з першої в історії краю націоналістичної фракції Конгресу Українських Націоналістів «Національний вибір» на колишніх довірених осіб Віктора Януковича та новітніх місцевих олігархів. Ця заміна мала відкрити доступ до розкрадання одного з головних багатств області – корисних копалин та прийняття інших вигідних Ю. Чижмарю та його оточенню рішень. Натомість бездарні сценаристи отримали гідний опір громадськості та рішення обласної ради про недовіру голові ОДА.

Голосні заяви Ю. Чижмаря про його неодноразові спроби щодо налагодження ефективної роботи у сесійній залі обласної ради звучать особливо цинічно. Адже саме безпосередні підлеглі Ю. Чижмаря, які є депутатами облради від блоку «Наша Україна» та УНП: заступники голови ОДА, голови райдержадміністрацій та їх заступники, начальники та заступники начальників управлінь ОДА і ряд інших службовців під час сесій займають, переважно, деструктивну позицію, що дестабілізує роботу ради. Ю. Чижмарь жодного разу не ініціював проведення зустрічі з депутатами фракції «Національний вибір», а тому немає підстав вважати про наявність у нього бажання вирішувати проблему за столом переговорів.   

Не враховує Ю. Чижмарь і той факт, що його ініціатива щодо проведення позачергових виборів до Тернопільської облради, яка вартуватиме близько одного мільйона гривень бюджетних коштів, пролунала в період реалізації курсу, спрямованого на економію коштів в державі, який проголосив Президент В. Ющенко на подолання світової економічної кризи.

Ми свідомі того, що сам факт призначення позачергових виборів до Тернопільської обласної ради, на чому наполягає Ю. Чижмарь, буде негативно сприйнятий мешканцями нашої області, які завжди чекають від своїх обранців результативної роботи, а не політичного протистояння. Але в разі задоволення звернення голови Тернопільської ОДА щодо проведення позачергових виборів, ми візьмемо участь у виборчій кампанії, під час якої нами буде керувати єдина мета – остаточно захистити і укріпити вибір наших громадян на користь національним, політичним, соціально-економічним та духовним інтересам мешканців Тернопільщини!

Ми готові розглянути проект рішення про розпуск Тернопільської обласної ради V скликання, який, за словами чільників фракції «Наша Україна», вони розробили. У разі його прийняття, вважаємо, що разом із припиненням повноважень Тернопільської обласної ради, має бути обрано і нову обласну територіальну виборчу комісію. Разом з тим, ми виступаємо з ініціативою про скорочення складу депутатського корпусу зі 120 до 90 чоловік, що сприятиме і ефективнішій роботі облради, і економії бюджетних коштів.    

 

Депутатські фракції «Національний вибір», «Батьківщина», УСДП  

http://www.obl-rada.te.ua/?page=news&newsid=1035

Куток споживача. Куток покупця. Куточок споживача. Куточок покупця

Кутки споживача від 99 до 399 грн. + все торговельне законодавство

Вантажний велосипед. Грузовой велосипед. Велорикша Украина

Універсальний вантажний велосипед + ручний вантажний візок в подарунок

Рекламна стійка, інформаційний стенд вертиться, вертящаяся стійка, стенд-листалка, стенд-вертушка

Ротаційна (гортальна) настільна система (промо-стійка), 11 прозорих кишень А4, 250 грн.

 


ПОСТАНОВА

ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

 

Про призначення позачергових виборів депутатів Тернопільської обласної ради

Відповідно до пункту 30 частини першої статті 85 Конституції України, частин першої та четвертої статті 78, Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, частини третьої статті 14, частин другої та шостої статті 15, статей 82, 83 Закону України “Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів” Верховна Рада України ПОСТАНОВЛЯЄ:

1. Призначити позачергові вибори депутатів Тернопільської обласної ради на неділю 15 березня 2009 року.

2. Центральній виборчій комісії з урахуванням пропозицій відповідної територіальної виборчої комісії визначити в установленому порядку обсяг бюджетних видатків, необхідних для проведення позачергових виборів депутатів Тернопільської обласної ради.

3. Кабінету Міністрів України в межах повноважень вжити невідкладних заходів щодо забезпечення фінансування позачергових виборів депутатів Тернопільської обласної ради за рахунок коштів цільової субвенції з Державного бюджету України.

4. Ця Постанова набирає чинності з дня її опублікування.

Голова Верховної Ради України                                                                                        В.ЛИТВИН

 м. Київ, 18 грудня 2008 року

          N 771-VI

 

 

 

Партійна належність депутатів передпозачергової Тернопільської обласної Ради (http://www.obl-rada.te.ua/?page=about&sub=14)

 

"Блок Юлії Тимошенко" (Тернопільська обласна організація "Всекраїнського об'єднання "Батьківщина", Тернопільська обласна організація Української соціал-демократичної партії)

1.     Миколенко Михайло Архипович

2.     Крисак Іван Богданович

3.     Апостол Михайло Володимирович

4.     Шкільний Михайло Михайлович

5.     Романків Ігор Петрович

6.     Більчук Микола Миколайович

7.     Ольшаковський Ігор Михайлович

8.     Олійник Михайло Іванович

9.     Ференц Василь Володимирович

10. Мізоцький Олег Сергійович

11. Сличенюк Михайло Ярославович 

12. Білик Мирослав Степанович

13. Бойко Володимир Богданович

14. Кухарський Теодозій Васильович

15. Левчук Олександр Петрович

16. Кривонос Володимир Павлович

17. Сандій Микола Григорович

18. Голик Богдан Євгенович

19. Трач Андрій Петрович

20. Миронюк Богдан Степанович

21. Коцюбко Володимир Михайлович

22. Лобода Валентина Федорівна

23. Пінь Михайло Миколайович

24. Шепета Віктор Михайлович

25. Кріцак Михайло Антонович

26. Білик Мирослав Миколайович

27. Павличак Сергій Володимирович

28. Кузів Павло Григорович

29. Буграк Володимир Васильович

30. Запорожець Віктор Васильович

31. Мерена Ігор Семенович

32. Костишин Степан Володимирович

33. Збриський Василь Мироcлавович

34. Сливка Роман Михайлович

35. Росоловський Володимир Олексійович

36. Василюк Лариса Володимирівна

37. Савіцький Ігор Іванович

38. Батринчук Борис Леонідович

39. Воронін Володимир Миколайович

40. Миколенко Олег Михайлович

41. Була Петро Володимирович

42. Баран Ірина Петрівна

43. Прокопів Олександр Зіновійович

44. Пінязь Григорій Євгенович

45. Шуль Оксана Мирославівна

46. Мальований Михайло Іванович

47. Кульпа Петро Володимирович

48. Казновецький Володимир Лук’янович

49. Ліснічук Ігор Захарович

50. Тимчишин Володимир Іванович

51. Усенко Олександр Борисович

52. Костик Антон Михайлович

53. Бевський Богдан Михайлович

 

Тернопільський обласна організація Соціалістичної партії України 

1.     Гірняк Мирослав Ярославович

2.     Савчук Олександр Петрович

3.     Білик Любомир Степанович

4.     Місько Віктор Володимирович

5.     Смакоуз Віталій Георгійович

 

"Виборчий блок "Наша Україна" (Тернопільська обласна організація Політичної партії "Народний Союз Наша Україна", Тернопільська крайова організація Народного Руху України, Тернопільська обласна організація Конгресу Українських Націоналістів, Тернопільська обласна організація Партії промисловців і підприємців України, Тернопільська обласна організація Української республіканської партії "Собор") 

1.     Стойко Іван Михайлович

2.     Чибрас Володимир Михайлович

3.     Головач Микола Йосифович

4.     Долинний Володимир Васильович

5.     Юрій Сергій Ілліч

6.     Паньків Богдан Іванович

7.     Панькуш Іван Степанович

8.     Вовчук Петро Богданович

9.     Токаренко Юрій Мефодійович

10. Левків Богдан Євгенович

11. Кульчинський Богдан Георгійович

12. Лис Євген Євгенович

13. Басараба Роман Іванович

14. Ткач Володимир Михайлович

15. Петрук Ліна Георгіївна

16. Лазар Михайло Павлович

17. Гута Іван Миколайович

18. Дутка Євген Миколайович

19. Іванів Андрій Богданович

20. Комінко Ігор Степанович

21. Сохацький Михайло Петрович

22. Сусук Богдан Теодорович

23. Гуменюк Микола Миколайович

24. Парило Омеляна Омелянівна

25. Строцень Богдан Степанович

26. Скибньовський Михайло Васильович

27. Шевчук Федір Назарович

28. Колодка Нестор Михайлович

29. Жовтюк Василь Ярославович

30. Курило Володимир Михайлович

31. Мизак Мирослав Степанович

32. Матковський Анатолій Борисович

33. Банадига Ольга Омелянівна

34. Вітвіцький Олег Іванович

35. Чубатий Володимир Євгенович

36. Заруцький Юрій Романович

37. Яворський Геннадій Іванович

38. Качмарський Ігор Володимирович

39. Зарічна Оксана Несторівна

40. Ященко Василь Миколайович

41. Караванський Олег Іванович

42. Шаварин Ганна Миколаївна

43. Глібов Пилип Онисимович

44. Бабій Сергій Арсенович

45. Рокочий Богдан Дмитрович

46. Триснюк Василь Миколайович

47. Барна Степан Степанович

48. Голик Петро Павлович

 

Український Народний Блок Костенка і Плюща (Тернопільська обласна організація Української Народної Партії, Тернопільська обласна організація Партії вільних селян і підприємців, Тернопільська обласна організація Політичної партії "Україна Соборна")

1.     Джоджик Ярослав Іванович

2.     Гавдида Наталія Іванівна

3.     Болєщук Володимир Михайлович

4.     Рій Євген Васильович

5.     Шафранський Віталій Богданович

6.     Кравець Василь Павлович

7.     Степаненко Олександр Михайлович

8.     Гульовський Володимир Орестович

9.     Попик Василь Олександрович

10. Боберський Олег Володимирович

11. Ментух Фелікіссім Андрійович

12. Вардинець Ігор Степанович

13. Пастух Тарас Тимофійович

 ____________

Постійна адреса статті в Інтернеті: http://www.marazm.org.ua/index.html?/vibory/37_66.html


Попередня статтяНаступна стаття


Ваше ім`я:  Захисний код:  <=>
символів залишилось

Головна сторінка | Українська національна ідея. Українократія | КУТКИ СПОЖИВАЧА для всіх міст з літературою |  ІНФОРМАЦІЙНІ СТЕНДИ, щити, дошки | Уголки потребителя для всех городов с литературой | Информационные стенды, щиты, доски | Перекидні системи Перекидные системы | Штендеры, Штендери | Буклетницы Буклетниці | Коментар Податкового кодексу, Митного Комментарий Налогового кодекса, Таможенного| НОВИНИ | RSS | Реклама | Контакт | Журнали з охорони праці та інші | Календар бухгалтера Календарь бухгалтера | Інструкції з охорони праці |Оперативна поліграфія, тиражування |  Фотоприколы | Термінологічний словник | Книги, словник, реферати з історії, ЗНО з історії України

Скачати Книгу маразмів України одним файлом

(C) Copyrіght by V.Moseіchuk, 1999-2018. All rіghts reserved. Тел. (032) 243-43-23, (067) 673-51-59, (099) 565-62-62, (093) 918-70-99.
Пропозиції та зауваження надсилайте на
Електронним та друкованим ЗМІ дозволяється  цитування матеріалів Книги маразмів України за умови посилання на Книгу маразмів України та сайт www.marazm.org.ua Обов'язкове посилання наступного змісту: "За матеріалами Книги маразмів України (www.marazm.org.ua)…". з використанням в Інтернеті гіперпосилання (hyperlink) на Книгу маразмів України  (www.marazm.org.ua). Іншим організаціям та приватним особам використання матеріалів для публічних цілей дозволяється за умови окремого дозволу автора з дотриманням вищезгаданих посилань.

Розсилка новин
Підтримка проекту:
U634971969297
Z404288205014
E208021446192

Новини
маразмiв


Нова українська національна ідея. Новая украинская национальная идея
 
Кутки споживача для всіх міст із законодавством та книгою скарг. Кутки покупця. Уголки потребителя для всех городов с законодательством и книгой жалоб. Уголки покупателя

Украинские 100x100
Газета "Правовий тиждень"