Головна сторінка | Українська національна ідея. Українократія | КУТКИ СПОЖИВАЧА для всіх міст з літературою |  ІНФОРМАЦІЙНІ СТЕНДИ, щити, дошки | Уголки потребителя для всех городов с литературой | Информационные стенды, щиты, доски | Перекидні системи Перекидные системы | Штендеры, Штендери | Буклетницы Буклетниці | Коментар Податкового кодексу України Комментарий Налогового кодекса Украины| НОВИНИ | RSS | Реклама | Контакт | Журнали з охорони праці та інші | Календар бухгалтера Календарь бухгалтера | Інструкції з охорони праці |Оперативна поліграфія, тиражування |  Фотоприколы | Термінологічний словник | Книги, словник, реферати з історії, ЗНО з історії України

Скачати Книгу маразмів України одним файлом

ГЛАВА VIII. МАРАЗМИ ТРАНСПОРТУ

В Україні нема примусового порядку встановлення стану алкогольного, наркотичного сп'яніння та перебування під дією лікарських препаратів для водіїв. Також відсутня норма щодо мінімального допустимого рівня алкоголю в крові водіїв, а він в крові є постійно

 

З 17 листопада 2008 року відповідно до Закону України від 24.09.2008 р. № 586-VI “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення регулювання відносин у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху” істотно підвищуються штрафи за порушення Правил дорожнього руху (проїзд на червоний сигнал світлофора обійдеться в 510-680 грн., перевищення швидкості руху більш ніж на 20 км/год  – 255-340 грн.,  їзда в нетверезому стані – 2550-3400 грн.), з'явилися нові види покарання – адміністративний арешт і громадські роботи, до відповідальності тепер будуть залучати і на основі зафіксованих  фото чи відеофактів порушень ПДР, нарешті узаконена практика затримки працівниками ДАІ водійських посвідчень і автомобілів (тобто законодавці визнали, що досі ця процедура була поза Законом), і саме головне – визначати міру покарання по більшості порушень знову будуть даішники, а не суди,  знову існує "виделка" штрафів, а тому знову будуть хабарі, ще більші за попередні.

Цікавим моментом щодо цього закону є те, що протокольно (на жаль, в самому Законі чомусь про це не сказано) при прийнятті даного законопроекту доручили Кабінету Міністрів, Міністерству внутрішніх справ та Міністерству охорони здоров'я визначити чітко порядок встановлення стану алкогольного, наркотичного сп'яніння та перебування під дією лікарських препаратів. В Україні немає чітких норм, які б визначали, чи знаходиться людина у стані алкогольного сп'яніння. Для вітчизняного способу визначення наявності алкоголю не має значення кількість алкоголю: однаково вважається порушенням і однаково карається і один келих пива, і пляшка горілки. В той час як в європейських країнах вимірюється в проміле і від кількості вмісту алкоголю в крові або є відповідальність, або вона відсутня.

У нас працівники ДАІ при підозрі на алкогольне сп’яніння  підтверджують результатами застосування трубки “Контроль тверезості”, але потім мають запропонували пройти медичний огляд на стан алкогольного сп’яніння. Але   правопорушник може у присутності лікаря від медичного огляду може легко відмовитися.

Річ у тім, що Абзац другий пункту 21 частини  першої  статті 11 Закону про міліцію зобов’язує її організовувати при необхідності медичний огляд водіїв, затримувати, відстороняти від керування транспортними засобами осіб, які перебувають у стані сп’яніння, а також тих, які не мають документів на право керування або користування транспортними засобами, тимчасово вилучати посвідчення водія транспортного засобу, талон про проходження державного технічного огляду та ліцензійну  картку на транспортний засіб. Але ніхто не зобов’язаний проходити такий примусовий огляд, оскільки працівники міліції можуть зловживати своїм правом і вимагати у всіх тверезих водіїв проходити такий огляд!

Дивіться, у нас є Інструкція про порядок направлення громадян для огляду на стан сп'яніння в заклади охорони здоров'я та проведення огляду з використанням технічних засобів, яку затвердило МВС, МОЗ та Мін’юст Наказом від 24.02.1995 р. № 114/38/15-36-18 (зареєстровано у Мін’юсті України 07.03.1995 за № 55/591). Пунктом 2.3 цієї Інструкції передбачено, що огляд водія (іншої особи) з використанням індикаторної трубки “Контроль тверезості” проводиться в присутності двох свідків. При цьому працівник міліції одержує згоду особи на її огляд на стан сп’яніння з використанням трубки “Контроль тверезості” або інших технічних засобів. У разі відсутності такої згоди огляд проводиться в закладах охорони здоров’я.

А відповідно до пункту 3.6 Інструкції  висновки, за результатами огляду лікарем, повідомляються оглянутій особі, у присутності особи, яка її доставила, про що робиться запис у протоколі.

Якщо особа, яка оглядається, ухиляється від проходження огляду (не дає можливості провести його в необхідному обсязі), це також відображається в протоколі з обов’язковим зазначенням у ньому ознак сп’яніння і дій особи по ухиленню від огляду. Тобто згідно з чинним законодавством особа має право не проходити жодних оглядів і перевірок на стан сп’яніння. На мій погляд, слід зробити примусовий огляд водіїв у разі створення ДТП. Але і це не абсолютний вихід, оскільки у нас відсутня норма щодо мінімального допустимого рівня алкоголю в крові, тобто стан сп’яніння у нас можуть визначити і щодо кефіру чи ряжанки. Тому боротьбу з алкоголізмом на дорогах держава програє, а штрафи підуть в кишеню хабарникам-ДАІшникам...

Наприкінці 2009 року маразм трохи підправили. Згідно з пунктом 2.7 Інструкції про виявлення у водіїв транспортних засобів ознак алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння або перебування під впливом лікарських препаратів, що знижують увагу та швидкість реакції (далі-Інструкція) установлення стану алкогольного сп’яніння здійснюється на підставі огляду, який проводиться згідно з вимогами цієї Інструкції уповноваженими особами Державтоінспекції МВС з використанням спеціальних технічних засобів, показники яких після проведення тесту у видихуваному повітрі мають цифровий показник більше 0,2 проміле алкоголю в крові.  Таким чином, якщо ви скоштували лікерну цукерку, квас, кефір або якісь ліки, то прилад спрацює ніби алкоголь у вас в крові, хоча він там є природному стані, а насправді алкоголь лише в роті та трахеї. Тому крім тестів ДАІ проводиться традиційний медичний аналіз крові, і саме він доведе, що ви не пили горілку, а лише квас чи кефір, і нервів вам зіпсують чимало. Встановлено мінімальну норму алкоголю в крові - 0,2 проміле. Це ніби добре, але маразм в тому, що це природна норма вмісту алкоголю в крові людини!

Віталій МОСЕЙЧУК

Див. також Аналіз крові на алкоголь ДАІ проводить за видихуваним повітрям

Куток споживача. Куток покупця. Куточок споживача. Куточок покупця

Кутки споживача від 99 до 399 грн. + все торговельне законодавство

Вантажний велосипед. Грузовой велосипед. Велорикша Украина

Універсальний вантажний велосипед + ручний вантажний візок в подарунок

Рекламна стійка, інформаційний стенд вертиться, вертящаяся стійка, стенд-листалка, стенд-вертушка

Ротаційна (гортальна) настільна система (промо-стійка), 11 прозорих кишень А4, 250 грн.

 


МIНIСТЕРСТВО ВНУТРIШНIХ СПРАВ УКРАЇНИ

МIНIСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я УКРАЇНИ

МIНIСТЕРСТВО ЮСТИЦIЇ УКРАЇНИ

НАКАЗ

N 114/38/15-36-18 від 24.02.95 Зареєстровано в Міністерстві

м.Київ юстиції України

                                      7 березея 1995 р.

                                      за N 55/591

 

           Про затвердження Iнструкції про порядок направлення

           громадян  для  огляду  на  стан сп'яніння в заклади

           охорони    здоров'я    та    проведення   огляду  з

                   використанням технічних засобів

 

Відповідно до вимог Кодексу України про адміністративні правопорушення (80731-10, 80732-10), Законів України “Про міліцію” та “Дорожній рух”, на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 31 грудня 1993 року N 1094 “Про затвердження Правил дорожнього руху” та доручення Кабінету Міністрів України від 25 листопада 1994 року N 19847/19 щодо встановлення у правопорушників стану сп’яніння, НАКАЗУЄМО:

1. Затвердити та ввести в дію з 1 квітня 1995 року Iнструкцію про порядок направлення громадян для огляду на стан сп’яніння в заклади охорони здоров’я та проведення огляду з використанням технічних засобів (додається).

2. Начальникам ГУМВС України в Криму, м.Києві та Київській області, УМВС України в областях, м.Севастополі та на транспорті:

2.1. Організувати вивчення згаданої Iнструкції усіма працівниками органів внутрішніх справ, які відповідно до вимог чинних нормативних актів оформляють документи про правопорушення, вчинені особами, відносно яких є достатньо підстав вважати, що вони перебувають у стані сп’яніння, і до 31 березня 1995 року прийняти від цих працівників заліки.

2.2. Забезпечити направлення громадян для огляду на стан сп’яніння і проведення огляду відповідно до чинного законодавства і положень Iнструкції.

2.3. Провести роботу щодо роз’яснення положень Iнструкції в трудових колективах. До 30 червня 1995 року обладнати відповідні інформаційні стенди в приміщеннях міськрайорганів внутрішніх справ, підрозділів ДАI, автогосподарствах, а також на організованих стоянках транспорту індивідуальних власників.

2.4. Забезпечити зазначену в пункті 2.1 цього наказу категорію працівників органів внутрішніх справ бланками протоколу, передбаченого Iнструкцією, та індикаторними трубками “Контроль тверезості”.

2.5. Зобов’язати керівників міськрайорганів внутрішніх справ, командування підрозділів ДАI, інших служб міліції постійно здійснювати контроль за дотриманням підлеглими вимог Iнструкції, оперативно вживати заходів до усунення виявлених недоліків і порушень.

3. Міністру охорони здоров’я Автономної Республіки Крим, начальникам управлінь охорони здоров’я виконкомів обласних, Київської і Севастопольської міських Рад народних депутатів:

3.1. Вжити вичерпних заходів до покращення організації та підвищення якості медичного огляду на стан сп’яніння.

3.2. Забезпечити контроль за проведенням медичними працівниками огляду громадян на стан сп’яніння відповідно до вимог Міністерства охорони здоров’я України та цієї Iнструкції.

3.3. Виходячи з місцевих умов, організувати проведення в лікувально-профілактичних закладах лабораторних досліджень на стан сп’яніння.

3.4. Покласти організаційно-методичне керівництво в питанні проведення оглядів на стан сп’яніння на регіональні наркологічні диспансери.

4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на першого заступника міністра внутрішніх справ України Бородича Л.В. та першого заступника міністра охорони здоров’я України Сердюка А.М.

5. Вважати такою, що не застосовується на території України, Iнструкцію про порядок направлення громадян на огляд для встановлення стану сп’яніння і проведення огляду, затверджену наказом міністра внутрішніх справ СРСР, міністра охорони здоров’я СРСР, міністра юстиції СРСР від 29 червня 1983 року N 45/06-14/14/14/К-8-347.

Міністр внутрішніх Міністр охорони Міністр юстиції

справ України здоров’я України України

В.I.Радченко В.О.Бобров В.В.Онопенко

                                             Затверджено

                                   наказом Міністерства внутрішніх

                                   справ    України,  Міністерства

                                   охорони   здоров'я  України  та

                                   Міністерства  юстиції   України

                                   від 24 лютого 1995 року

                                   N 114/38/15-36-18

 Iнструкція

про порядок направлення громадян для огляду на стан сп’яніння в заклади охорони здоров’я та проведення огляду з використанням технічних засобів

1. Загальні положення

1.1. Iнструкція визначає порядок направлення громадян для огляду на стан сп’яніння в заклади охорони здоров’я та проведення огляду з використанням технічних засобів.

Згідно з чинним законодавством України вчинення адміністративного правопорушення громадянином, який знаходиться у стані сп’яніння, може бути визнано обставиною, що обтяжує відповідальність. Відповідно до вимог статті 266 Кодексу України про адміністративні правопорушення, водії, судноводії та інші особи, які керують транспортними засобами, річковими і маломірними судами, щодо яких є достатні підстави вважати, що вони перебувають у стані сп’яніння, підлягають відстороненню від керування цими транспортними засобами.

Встановлення у правопорушника стану сп’яніння здійснюється на підставі його огляду, який проводиться згідно з вимогами цієї Iнструкції працівниками міліції з використанням індикаторних трубок “Контроль тверезості” або інших спеціальних технічних засобів та(або) працівниками медичних закладів.

Проведення огляду на стан сп’яніння водіїв, судноводіїв та інших осіб, які керують транспортними засобами, річковими і маломірними судами з ознаками сп’яніння, а так само зазначених осіб, незалежно від наявності ознак сп’яніння, — учасників дорожньо-транспортних пригод, внаслідок яких постраждали громадяни, є обов’язковим.

Ознаками знаходження особи у стані сп’яніння є:

1.1.1. Наявність ознак алкогольного сп’яніння: запах алкоголю з рота, нестійкість пози, порушення мови, виражене тремтіння пальців рук, різка зміна забарвлення шкіряного покриву обличчя, поведінка, що не відповідає обстановці. Заява громадян про вживання водієм спиртних напоїв, а так само признання в цьому самої особи.

1.1.2. Наявність ознак наркотичного чи іншого сп’яніння:

наведені вище ознаки алкогольного сп’яніння (крім запаху алкоголю з рота), а також звужені чи дуже широкі зіниці, які майже не реагують на світло, сповільненість рухів чи відповідей на запитання. Специфічною ознакою можуть бути численні сліди від ін’єкцій на руках чи тілі.

1.2. Iноземці й особи без громадянства підлягають огляду на загальних підставах. Огляд іноземців, які користуються дипломатичним імунітетом, здійснюється, за їх згодою, у закладах охорони здоров’я.

1.3. У разі, коли особу, що перебуває в стані сп’яніння, доставляють до медичного витверезника, підставою для притягнення її до відповідальності є протокол медичного витверезника. Копія його видається працівнику міліції або іншій службовій особі, які доставили особу на витверезвлення.

1.4. В інших випадках огляд особи на стан сп’яніння проводиться з додержанням вимог цієї Iнструкції.

1.5. Під час проведення огляду працівники закладів охорони здоров’я та міліції повинні діяти тактовно, не принижуючи честі й гідності особи, яка оглядається.

2. Огляд з використанням індикаторних трубок “Контроль тверезості"

2.1. До проведення огляду особи на стан сп’яніння із застосуванням індикаторної трубки “Контроль тверезості” допускаються уповноважені працівники органів внутрішніх справ, які мають спеціальні звання і пройшли відповідну підготовку в системі службового навчання.

2.2. Перед застосуванням індикаторної трубки “Контроль тверезості” перевіряється її придатність до використання. Забороняється застосовувати трубку, якщо вона має механічні пошкодження, порушена її герметичність, наповнювач має зелені вкраплення та пересипається по трубці, минув гарантійний строк придатності, наявні інші порушення вимог паспорта, що додається до неї підприємством-виготовлювачем.

2.3. Огляд водія (іншої особи) з використанням індикаторної трубки “Контроль тверезості” проводиться в присутності двох свідків. При цьому працівник міліції одержує згоду особи на її огляд на стан сп’яніння з використанням трубки “Контроль тверезості” або інших технічних засобів. У разі відсутності такої згоди огляд проводиться в закладах охорони здоров’я.

При отримані згоди трубку розкривають, безпосередньо, перед застосуванням у присутності особи, яку оглядають, і свідків. Працівник, котрий проводить огляд, надіває мундштук респіраторного балона на кінець трубки, що знаходиться ближче до реагенту, і пропонує особі, яку оглядають, взяти з упаковки індивідуальний мундштук одноразового використання, надіти його на протилежний кінець трубки і продути її до повного заповнення згаданого балона. Наповнювач під дією парів алкоголю повинен протягом 1-2 хвилин змінити колір з жовтого на зелений.

Якщо колір реагенту змінився з жовтого на зелений, то пробу на вміст пари алкоголю в повітрі, що видихається, вважають позитивною. Якщо зміни кольору реагенту на зелений не відбулося, пробу вважають негативною.

2.4. Результати огляду оформляються протоколом огляду особи на стан сп’яніння (додається), а у разі, коли відповідні позиції передбачені в протоколі про адміністративне правопорушення, — розділом цього протоколу.

Бланки протоколів огляду особи на стан сп’яніння є документами суворого обліку та звітності. Вони виготовляються типографським способом ГУМВС України в Криму, м.Києві та Київській області, УМВС України в областях та місті Севастополі.

2.5. Позитивна проба на алкоголь у повітрі, що видихається, є підтвердженням факту вживання алкогольного напою, а протокол, при згоді особи з результатами огляду, — підставою для притягнення її, згідно з чинним законодавством до відповідальності, у тому числі водіїв — за керування транспортними засобами у стані алкогольного сп’яніння.

Якщо оглянута особа не погоджується з результатами проби, цю особу направляють на огляд до закладу охорони здоров’я.

2.6. Якщо водій ухиляється від огляду, то в присутності двох свідків у протоколі про зазначене адміністративне правопорушення вказуються ознаки сп’яніння і дії порушника щодо ухилення від огляду, що є підставою для притягнення його до адміністративної відповідальності.

2.7. У разі підозри на наявність у особи, яку оглядають, захворювання, зовнішні ознаки якого схожі на ознаки алкогольного сп’яніння, або травматичних ушкоджень перевірка цієї особи з допомогою індикаторних трубок “Контроль тверезості” або інших спеціальних технічних засобів не проводиться. Даній особі, у разі необхідності, подається перша медична допомога, після чого вона доставляється до лікувального закладу з метою надання медичної допомоги і огляду на стан сп’яніння.

2.8. Викладені в цій Iнструкції процесуальні дії працівників міліції по огляду осіб на стан сп’яніння поширюються й на інші технічні засоби, які допускаються до застосування за погодженням з Міністерством охорони здоров’я та Міністерством внутрішніх справ України. При цьому слід неухильно дотримуватись, викладеного в Iнструкції підприємства-виготовлювача чи в іншій нормативно-технічній документації, порядку технічної експлуатації приладу.

3. Огляд у закладах охорони здоров’я

3.1 Огляд у закладах охорони здоров’я для встановлення стану сп’яніння особи проводиться будь-якої пори доби в спеціалізованих кабінетах наркологічних диспансерів лікарями-психіатрами-наркологами або у визначених органами охорони здоров’я лікувально-профілактичних установах чи пересувних спеціалізованих медичних лабораторіях лікарями-психіатрами, психіатрами-наркологами, невропатологами, спеціально підготовленими лікарями інших спеціальностей, фельдшерами фельдшерсько-акушерських пунктів, значно віддалених від лікувальних закладів, які пройшли спеціальну підготовку з використанням методик та приладів, дозволених Міністерством охорони здоров’я України, за списком, затвердженим головним лікарем центральної міської (районної) лікарні.

Перелік закладів охорони здоров’я, яким надається право проведення огляду на стан сп’яніння особи, затверджується регіональним органом охорони здоров’я за погодженням із відповідним органом внутрішніх справ. Проведення огляду на стан сп’яніння в інших закладах забороняється.

3.2. Направлення на огляд здійснюють працівники міліції, слідчі, прокурори, судді, а також службові особи підприємств, установ і організацій за місцем роботи особи, яка направляється на огляд. Якщо особа направляється з підприємства, установи чи організації, у неї повинно бути письмове звернення, завірене відповідною печаткою. Допускається проведення огляду за особистим зверненням громадянина на підставі його письмової заяви.

Особа, яка направлена на огляд за письмовим зверненням підприємств, установ чи організації може прибути в заклад охорони здоров’я як самостійно, так і в присутності уповноважених працівників цих підприємств.

3.3. Особи, які мають бути оглянуті в закладах охорони здоров’я, повинні бути доставлені до місця проведення огляду не пізніше двох годин з моменту встановлення підстав для його проведення.

3.4. Якщо огляд у повному обсязі провести неможливо через характер спричинених особі травм, то в лікувальному закладі, в обов’язковому порядку, проводяться дослідження для встановлення наявності (концентрації) алкоголю в біологічних середовищах організму. За згодою чи на вимогу особи, яка оглядається, у разі її незгоди з отриманими результатами огляду, проводяться аналогічні дослідження.

В усіх випадках лікарі лікувально-профілактичних закладів відповідно до порядку, передбаченого Міністерством охорони здоров’я України, складають за визначеною формою протокол огляду для встановлення стану сп’яніння.

3.5. Працівник міліції, службова особа або уповноважений працівник підприємства, установи чи організації, які доставили громадянина на огляд, повинні вжити заходів до встановлення його особи. Лікар повинен упевнитися в особі, яку оглядає, ознайомитись з її документами (паспорт, особисте посвідчення, посвідчення водія тощо). Відсутність документів не може бути причиною для відмови у проведенні огляду. У цьому разі в протоколі огляду для встановлення стану сп’яніння зазначаються прикмети особи, яку оглядають, а також те, що дані про цю особу записані з її слів. У разі потреби, дані про оглянуту особу додатково повідомляються закладу охорони здоров’я.

3.6. Висновки, за результатами огляду лікарем, повідомляються оглянутій особі, у присутності особи, яка її доставила, про що робиться запис у протоколі.

Якщо особа, яка оглядається, ухиляється від проходження огляду (не дає можливості провести його в необхідному обсязі), це також відображається в протоколі з обов’язковим зазначенням у ньому ознак сп’яніння і дій особи по ухиленню від огляду.

Протокол складається у двох примірниках, перший з яких видається працівнику міліції, службовій особі, уповноваженому працівнику підприємства, установи, організації, що доставила громадянина для огляду, і засвідчується підписом лікаря і печаткою, а другий залишається в закладі охорони здоров’я.

У разі, коли особа за направленням відповідного підприємства, установи, організації самостійно звернулась до закладу охорони здоров’я для проведення огляду, протокол медичного огляду надсилається поштою на їх адресу, або передається їх представникові.

Відсутність бланків протоколів не може бути причиною відмови у проведенні огляду.

3.7. Кожний випадок огляду громадян на стан сп’яніння обов’язково фіксується в установленому Міністерством охорони здоров’я України порядку в прошнурованому, пронумерованому і скріпленому печаткою журналі, який ведеться і зберігається працівниками закладу охорони здоров’я. У разі необхідності вони надають працівникам міліції відомості про направлення співробітниками органів внутрішніх справ громадян на огляд за певний період часу.

3.8. Особа, яка оглядалася, а також працівник міліції, котрий доставив особу на огляд, в десятиденний строк мають право оскаржити висновки огляду до контрольної комісії медичного огляду для встановлення факту вживання алкоголю і стану сп’яніння регіонального наркодиспансера або, в установленому порядку, до відповідної контрольної комісії Міністерства охорони здоров’я чи народного суду.

3.9. Витрати на проведення огляду можуть компенсуватися на договірній основі. Замовниками на проведення огляду не можуть виступати фізичні особи за винятком випадків проведення огляду з їх ініціативи.

3.10. Висновки щодо огляду особи на стан сп’яніння, одержані з порушенням вимог цієї Iнструкції, вважаються недійсними, а винні в цьому службові особи несуть відповідальність у встановленому законодавством України порядку.

Додаток

                    до Iнструкції про порядок направлення громадян

                    для огляду на стан сп'яніння в заклади охорони

                    здоров'я та проведення огляду з  використанням

                    технічних   засобів,   затвердженої    наказом

                    Міністерства    внутрішніх    справ   України,

                    Міністерства   охорони   здоров'я  України  та

                    Міністерства  юстиції  України від 24.02.95 р.

                                  N 114/38/15-36-18

 

                          Протокол N 000001

                    огляду особи на стан сп'яніння

 

 "__"________ 19__ р. Місце ______________________________________

                            (область, район, населений пункт,

 _______________________________________________ Час _____________

вулиця, N будинку, км автодороги і т. п.) (год., хв.)

 Я, ______________________________________________________________

              (посада, прізвище, ім'я та по батькові особи,

 _________________________________________________________________

                          яка склала протокол)

 склав цей протокол про огляд ____________________________________

                                 (прізвище, ім'я та по батькові

 _________________________________________________________________

                     особи, яка оглядається)

 Місце проживання ________________________________________________

 _______________________________________________ Тел. ____________

 Місце роботи, посада ____________________________________________

                      (повна назва підприємства, установи,

 ______________________________________________  Тел. ____________

              організації)

 Транспортний засіб: марка ____________ номерний знак ____________

 належність ______________________________________________________

 місце обліку ____________________________________________________

 Причини проведення огляду на стан сп'яніння _____________________

                                                (ознаки стану

 _________________________________________________________________

сп’яніння у порушника: нестійка хода, запах алкоголю тощо)

 Результати огляду _______________________________________________

                              (проба позитивна, негативна)

 Пояснення особи, яка огладається:________________________________

 _________________________________________________________________

 З результатами огляду ___________________________________________

                               (згоден, не згоден)

 _________________________________________________________________

                    (підпис особи, яка оглядається)

 Свідки:

1. ______________________________________________________________

       (прізвище, ім'я та по батькові, домашня адреса, телефон)

 ________________________________________________ ________________

                                                      (підпис)

2. ______________________________________________________________

       (прізвище, ім'я та по батькові, домашня адреса, телефон)

 ________________________________________________ ________________

                                                      (підпис)

3. ______________________________________________________________

       (прізвище, ім'я та по батькові, домашня адреса, телефон)

 ________________________________________________ ________________

                                                      (підпис)

  Протокол склав: _______________________________ ________________

                                                      (підпис)

 _________________________________________________________________

                          (лінія відрізу)

 Корінець   до   протоколу  N 000001  від "__"__________ 19 _ року

 (заповнюється і  відривається  у випадку, коли протокол необхідно

 здати не за встановленим порядком).

 Протокол  отримав "__" ____________ 19__ р.

 _____________________________________   ________________________

(посада, прізвище, ініціали) (підпис)

  ____________

 Постійна адреса статті в Інтернеті: http://www.marazm.org.ua/index.html?/transport/8_106.html


Попередня статтяНаступна стаття
[an error occurred while processing this directive]


Головна сторінка | Українська національна ідея. Українократія | КУТКИ СПОЖИВАЧА для всіх міст з літературою |  ІНФОРМАЦІЙНІ СТЕНДИ, щити, дошки | Уголки потребителя для всех городов с литературой | Информационные стенды, щиты, доски | Перекидні системи Перекидные системы | Штендеры, Штендери | Буклетницы Буклетниці | Коментар Податкового кодексу, Митного Комментарий Налогового кодекса, Таможенного| НОВИНИ | RSS | Реклама | Контакт | Журнали з охорони праці та інші | Календар бухгалтера Календарь бухгалтера | Інструкції з охорони праці |Оперативна поліграфія, тиражування |  Фотоприколы | Термінологічний словник | Книги, словник, реферати з історії, ЗНО з історії України

Скачати Книгу маразмів України одним файлом

(C) Copyrіght by V.Moseіchuk, 1999-2023. All rіghts reserved. Тел. (067) 673-51-59, (099) 565-62-62, (093) 918-70-99.
Пропозиції та зауваження надсилайте на
Електронним та друкованим ЗМІ дозволяється  цитування матеріалів Книги маразмів України за умови посилання на Книгу маразмів України та сайт www.marazm.org.ua Обов'язкове посилання наступного змісту: "За матеріалами Книги маразмів України (www.marazm.org.ua)…". з використанням в Інтернеті гіперпосилання (hyperlink) на Книгу маразмів України  (www.marazm.org.ua). Іншим організаціям та приватним особам використання матеріалів для публічних цілей дозволяється за умови окремого дозволу автора з дотриманням вищезгаданих посилань.

Розсилка новин
[an error occurred while processing this directive]
Підтримка проекту:
U634971969297
Z404288205014
E208021446192

Новини
маразмiв


Нова українська національна ідея. Новая украинская национальная идея
 
Кутки споживача для всіх міст із законодавством та книгою скарг. Кутки покупця. Уголки потребителя для всех городов с законодательством и книгой жалоб. Уголки покупателя





Украинские 100x100




Газета "Правовий тиждень"