Головна сторінка | Українська національна ідея. Українократія | КУТКИ СПОЖИВАЧА для всіх міст з літературою |  ІНФОРМАЦІЙНІ СТЕНДИ, щити, дошки | Уголки потребителя для всех городов с литературой | Информационные стенды, щиты, доски | Перекидні системи Перекидные системы | Штендеры, Штендери | Буклетницы Буклетниці | Коментар Податкового кодексу України Комментарий Налогового кодекса Украины| НОВИНИ | RSS | Реклама | Контакт | Журнали з охорони праці та інші | Календар бухгалтера Календарь бухгалтера | Інструкції з охорони праці |Оперативна поліграфія, тиражування |  Фотоприколы | Термінологічний словник | Книги, словник, реферати з історії, ЗНО з історії України

Скачати Книгу маразмів України одним файлом

ГЛАВА V. МАРАЗМИ ПРОМИСЛОВОСТІ

З 17 СІЧНЯ ЗАСТОСОВУЮТЬСЯ ЛИШЕ НОВІ ЗАСОБИ КОНТРОЛЮ РРО, КОРО ТА РК, ХОЧА ПЕРЕДБАЧАЛОСЯ, ЩО ПОПЕРЕДНІ ЗАСОБИ КОНТРОЛЮ Є ДІЙСНИМИ ДО ЇХ ПОВНОГО ВИКОРИСТАННЯ

Неприємно, але ДПАУ повідомила Листом від 13.01.2005 р. №633/7/23-2317 "Щодо застосування засобів контролю", що з 17 січня 2005 року для опломбування РРО, книг обліку розрахункових операцій і розрахункових книжок необхідно використовувати виключно нову форму засобу контролю, яка визначена наказом ДПАУ від 01.11.2004 N 626 "Про затвердження форми засобу контролю підвищеного рівня захисту". Неприємність полягає в тому, що до появи цього листа пунктом 5 наказу ДПАУ від 21.09.2004 N 546 “Про впровадження системи державного контролю за виготовленням, реалізацією та застосуванням засобів контролю”  було передбачено, що попередні засоби контролю є дійсними до їх повного використання. Горе тим, хто в це повірив. А тому тим підприємцям, які придбали книги обліку розрахункових операцій і розрахункові книжки зі старими засобами контролю просто відмовляють і їхній реєстрації в податкових інспекціях. 

Таким чином зовнішній вигляд та зміст пломб змінюється вже тричі: першого разу восени 2002 року були визнані не чинними засоби контролю круглої форми золотого кольору, а потім у листопаді 2003 року  було запроваджено нову форму пломб (квадратну серії ББ). А тепер знову повернулися до круглих форм засобів контролю. Крім того, з червня 2004 року за наказом ДПАУ № 248 від 28 квітня на книжки розрахункових квитанцій також почали ставити пломби квадратної форми серії РА.

Приємно з цього лише те, що нові засоби контролю стали більш захищеними (кількість рівнів захисту збільшено вдвічі з 6 до 12, щоправда і старих засобів контролю фальшивими мало хто бачив), а головне, і для РРО і для розрахункових книжок, і для книг обліку розрахункових операцій засоби контролю тепер єдині. Нові засоби контролю мають перфорацію посередині для розриву. Крім того додатковим засобом контролю є корінець цього засобу контролю. ДПАУ пропонує корінець засобу контролю установлювати у нижньому лівому куті останньої сторінки книги обліку розрахункових операцій, на відривну частину першої розрахункової квитанції розрахункової книжки, а корінці обох засобів контролю, якими було опломбовано РРО, установлюються у верхньому правому куті примірнику довідки про опломбування. 

ДЕРЖАВНА ПОДАТКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 13.01.2005 р. N 633/7/23-2317

Щодо застосування засобів контролю

Державним податковим адміністраціям в Автономній Республіці Крим, областях, мм. Києві та Севастополі 


Державна податкова адміністрація України доводить до відома та керівництва в роботі роз'яснення щодо застосування засобів контролю, які використовуються для опломбування реєстраторів розрахункових операцій, книг обліку розрахункових операцій і розрахункових книжок.

Згідно з наказом Державної податкової адміністрації України від 21.09.2004 N 546 "Про впровадження системи державного контролю за виготовленням, реалізацією та застосуванням засобів контролю", зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 04.10.2004 за N 1252/9851, організацію централізованого виготовлення, розповсюдження та формування звітності щодо розповсюдження засобів контролю покладено на державне підприємство "Український державний науково-дослідний інститут технологій товарно-грошового обігу, фінансових і фондових ринків" (ДП "УКРЕЛЕКОН").

Іншим наказом Державної податкової адміністрації України від 01.11.2004 N 626 "Про затвердження форми засобу контролю підвищеного рівня захисту" затверджена нова форма засобу контролю, яка призначена для опломбування реєстраторів розрахункових операцій, книг обліку розрахункових операцій і розрахункових книжок. Одночасно, зазначеним наказом були відмінені накази Державної податкової адміністрації України: від 01.03.2001 N 80 "Про затвердження форми засобу контролю" та від 13.12.2003 N 543 "Про затвердження нової форми засобу контролю".

З метою уникнення збитків суб'єктів підприємницької діяльності, які раніше придбавали та використовували для опломбування реєстраторів розрахункових операцій, розрахункових книжках і книг обліку розрахункових операцій, засоби контролю старого зразка, пунктом 5 наказу Державної податкової адміністрації України від 21.09.2004 N 546 було передбачено, що такі засоби контролю є дійсними до їх повного використання. Для поступового переведення підприємств на використання нових засобів контролю (з урахуванням двохмісячного терміну початку централізованого їх виробництва ДП "УКРЕЛЕКОН") до реєстрації в органах податкової служби приймалися розрахункові книжки та книги обліку розрахункових операцій опломбовані старими засобами контролю. У цей перехідний період було дозволено опломбовувати реєстратори розрахункових операцій вказаними засобами контролю.

За отриманою від ДП "УКРЕЛЕКОН" інформацією, зазначене підприємство з грудня місяця минулого року розпочало серійне виробництво засобів контролю встановленого зразка і здатне забезпечити потребу підприємств в таких засобах в повному обсязі. Слід зауважити, що на звернення Державної податкової адміністрації України підприємство-виробник засобів контролю старого зразка не відреагувало і не надало інформацію про залишки раніше вироблених засобів контролю.

У зв'язку із зазначеним, доводимо до відома, що починаючи з 17 січня 2005 року для опломбування реєстраторів розрахункових операцій, книг обліку розрахункових операцій і розрахункових книжок необхідно використовувати виключно нову форму засобу контролю, яка визначена наказом Державної податкової адміністрації України від 01.11.2004 N 626 "Про затвердження форми засобу контролю підвищеного рівня захисту".

Найближчим часом Державною податковою адміністрацією України будуть внесені відповідні зміни до ряду нормативних документів, якими встановлено порядок опломбування реєстраторів розрахункових операцій, а також порядок реєстрації та ведення книг обліку розрахункових операцій і розрахункових книжок. Зазначені зміни пов'язані з особливостями використання нових засобів контролю, що мають відривні корінці.

З метою недопущення порушення роботи сис теми обліку та контролю за рухом засобів контролю пропонуємо у роботі враховувати такі правила використання засобів контролю нової форми.

На книгу обліку розрахункових операцій засіб контролю встановлюється таким чином, щоб унеможливити розшнурування книги без порушення цілісності засобу контролю; корінець того самого засобу контролю установлюється у нижньому лівому куті останньої сторінки книги.

На розрахункову книжку засіб контролю встановлюється таким чином, щоб унеможливити розкріплення книжки без порушення цілісності засобу контролю; корінець того самого засобу контролю встановлюється на відривну частину першої розрахункової квитанції книжки.

При опломбуванні реєстратора розрахункових операцій корінці обох засобів контролю, якими було опломбовано реєстратор, установлюються у верхньому правому куті примірнику довідки про опломбування, який надається органам державної податкової служби.

Доведіть зазначене до відома підвідомчих державних податкових органів та суб'єктів підприємницької діяльності.

 

Заступник Голови 

В. А. Копилов 


З інформаційних ресурсів Інтернету.

 

Куток споживача. Куток покупця. Куточок споживача. Куточок покупця

Кутки споживача від 99 до 399 грн. + все торговельне законодавство

Вантажний велосипед. Грузовой велосипед. Велорикша Украина

Універсальний вантажний велосипед + ручний вантажний візок в подарунок

Рекламна стійка, інформаційний стенд вертиться, вертящаяся стійка, стенд-листалка, стенд-вертушка

Ротаційна (гортальна) настільна система (промо-стійка), 11 прозорих кишень А4, 250 грн.

 


Про впровадження системи державного контролю за виготовленням, реалізацією та застосуванням засобів контролю

Наказ Державної податкової адміністрації України
від 21 вересня 2004 року N 546

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
4 жовтня 2004 р. за N 1252/9851

З метою забезпечення вимог Порядку реєстрації, опломбування та застосування реєстраторів розрахункових операцій за товари (послуги) та Порядку реєстрації та ведення книг обліку розрахункових операцій і розрахункових книжок, затверджених наказом Державної податкової адміністрації України від 01.12.2000 N 614, зареєстрованих в Міністерстві юстиції України 05.02.2001 за N 107/5298 та N 106/5297, відповідно, щодо застосування засобів контролю, які використовуються для опломбування реєстраторів розрахункових операцій, книг обліку розрахункових операцій і розрахункових квитанцій (далі - засоби контролю), НАКАЗУЮ:

1. Доручити державному підприємству "Український державний науково-дослідний інститут технологій товарно-грошового обігу, фінансових і фондових ринків" (ДП "Укрелекон"):

організацію централізованого виготовлення та розповсюдження засобів контролю;

формування звітності щодо розповсюдження засобів контролю.

2. Зобов'язати ДП "Укрелекон" (Коваленко М. Г.):

у місячний термін розробити форму засобу контролю нового зразка, підготувати технічні вимоги до засобів контролю та методику, за якою визначається їх цілісність та справжність, надати пропозиції про внесення змін до нормативних актів щодо застосування засобів контролю;

у двомісячний термін забезпечити централізоване виготовлення засобів контролю нової форми в необхідних обсягах і безперебійне забезпечення ними суб'єктів підприємницької діяльності, а також ведення інформаційної бази даних щодо засобів контролю та їх користувачів.

3. Департаменту контрольно-перевірочної роботи (Джигалов С. О.):

у тижневий термін передати ДП "Укрелекон" інформаційну базу даних щодо діючих засобів контролю та їх користувачів;

у встановленому порядку подати цей наказ на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.

4. Департаменту контрольно-перевірочної роботи (Джигалов С. О.) разом з ДП "Укрелекон" (Коваленко М. Г.) у тижневий термін встановити форму звітності щодо розповсюдження засобів контролю та періодичність її подання, яку ДП "Укрелекон" зобов'язаний надавати Державній податковій адміністрації України для здійснення контролю.

5. Засоби контролю існуючої форми вважати дійсними до їх повного використання.

6. Наказ набирає чинності через 10 днів після державної реєстрації у Міністерстві юстиції України.

7. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Голови Державної податкової адміністрації України Копилова В. А.

 

Голова 

Ф. О. Ярошенко 

ДЕРЖАВНА ПОДАТКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 1 листопада 2004 року N 626

Про затвердження форми засобу контролю підвищеного рівня захисту

З метою поліпшення якості і надійності засобів контролю та на виконання наказу Державної податкової адміністрації України від 21 вересня 2004 р. N 546 "Про впровадження системи державного контролю за виготовленням, реалізацією та застосуванням засобів контролю" наказую:

Затвердити форму засобу контролю підвищеного рівня захисту для опломбування реєстраторів розрахункових операцій, книг обліку розрахункових операцій, журналів використання реєстраторів розрахункових операцій та розрахункових книжок (додається). Позначення серії та номерів розпочати зі значення "ВВ 000001".

Вважати такими, що втратили чинність, накази Державної податкової адміністрації України від 1 березня 2001 року N 80 "Про затвердження форми засобу контролю" та від 13 листопада 2003 року N 543 "Про затвердження нової форми засобу контролю".

 

Голова ДПА України 

Ф. Ярошенко 


 

Додаток
до наказу ДПА України
від 1 листопада 2004 р. N 626 


ФОРМА ЗАСОБУ КОНТРОЛЮ

1. Зовнішній вигляд засобу контролю

Засіб контролю (далі - ЗК) - спеціальна номерна пломба, яка має вигляд прямокутника розміром 79 х 24 мм з фігурною вирубкою на краях, розділеного лінією перфорації на дві частини*. ЗК складається з трьох шарів: клейовий шар, папір, фольга гарячого тиснення.

____________
* Допускаються незначні відхилення зображення ЗК від еталону (до 0,3 мм), які не заважають ідентифікувати його справжність.

 

2. Елементи захисту ЗК

1. Напис "UA", що проявляється при освітленні джерелом світла інфрачервоного діапазону.

2. Напис "ЗК", що виконаний методом підйому лінії.

3. Поле для підпису представника СПД, який підтверджує проведення пломбування (антикопіювальний фон).

4. Просічки (для захисту від несанкціонованого переклеювання).

5. Номер ЗК (люмінесцує при ультрафіолетовому освітленні).

6. Поле розриву з нанесеною перфорацією, покрите фольгою гарячого тиснення.

7. Фонова захисна гільйоширна композиція з позитивних і негативних ліній товщиною 40 - 70 мкм, виконана ірисовим друком.

8. Мікротекст (200 мкм) "УКРАЇНА ДП "УКРЕЛЕКОН" в позитивному зображенні.

9. Мікротекст (250 мкм) "УКРАЇНА ЗАСІБ КОНТРОЛЮ" в негативному зображенні.

10. Фігурна вирубка.

11. Поле контрольно-облікової інформації для комп'ютерної обробки.

12. Лінія перфорації (для розриву).

3. Технічні вимоги до ЗК

Технічні вимоги до ЗК встановлюються у Технічних умовах, які погоджуються з Державною податковою адміністрацією України.

____________

 

Надруковано
"Податковий, банківський, митний КОНСУЛЬТАНТ",
N 44, 8 листопада 2004 р.

  Постійна адреса статті в Інтернеті: http://www.marazm.org.ua/index.html?/torg/15_4.html





[an error occurred while processing this directive]


Головна сторінка | Українська національна ідея. Українократія | КУТКИ СПОЖИВАЧА для всіх міст з літературою |  ІНФОРМАЦІЙНІ СТЕНДИ, щити, дошки | Уголки потребителя для всех городов с литературой | Информационные стенды, щиты, доски | Перекидні системи Перекидные системы | Штендеры, Штендери | Буклетницы Буклетниці | Коментар Податкового кодексу, Митного Комментарий Налогового кодекса, Таможенного| НОВИНИ | RSS | Реклама | Контакт | Журнали з охорони праці та інші | Календар бухгалтера Календарь бухгалтера | Інструкції з охорони праці |Оперативна поліграфія, тиражування |  Фотоприколы | Термінологічний словник | Книги, словник, реферати з історії, ЗНО з історії України

Скачати Книгу маразмів України одним файлом

(C) Copyrіght by V.Moseіchuk, 1999-2023. All rіghts reserved. Тел. (067) 673-51-59, (099) 565-62-62, (093) 918-70-99.
Пропозиції та зауваження надсилайте на
Електронним та друкованим ЗМІ дозволяється  цитування матеріалів Книги маразмів України за умови посилання на Книгу маразмів України та сайт www.marazm.org.ua Обов'язкове посилання наступного змісту: "За матеріалами Книги маразмів України (www.marazm.org.ua)…". з використанням в Інтернеті гіперпосилання (hyperlink) на Книгу маразмів України  (www.marazm.org.ua). Іншим організаціям та приватним особам використання матеріалів для публічних цілей дозволяється за умови окремого дозволу автора з дотриманням вищезгаданих посилань.

Розсилка новин
[an error occurred while processing this directive]
Підтримка проекту:
U634971969297
Z404288205014
E208021446192

Новини
маразмiв


Нова українська національна ідея. Новая украинская национальная идея
 
Кутки споживача для всіх міст із законодавством та книгою скарг. Кутки покупця. Уголки потребителя для всех городов с законодательством и книгой жалоб. Уголки покупателя





Украинские 100x100




Газета "Правовий тиждень"