Головна сторінка | Українська національна ідея. Українократія | КУТКИ СПОЖИВАЧА для всіх міст з літературою |  ІНФОРМАЦІЙНІ СТЕНДИ, щити, дошки | Уголки потребителя для всех городов с литературой | Информационные стенды, щиты, доски | Перекидні системи Перекидные системы | Штендеры, Штендери | Буклетницы Буклетниці | Коментар Податкового кодексу України Комментарий Налогового кодекса Украины| НОВИНИ | RSS | Реклама | Контакт | Журнали з охорони праці та інші | Календар бухгалтера Календарь бухгалтера | Інструкції з охорони праці |Оперативна поліграфія, тиражування |  Фотоприколы | Термінологічний словник | Книги, словник, реферати з історії, ЗНО з історії України

Скачати Книгу маразмів України одним файлом

ГЛАВА IV. МАРАЗМИ ЗБОРУ ЗА СПЕЦІАЛЬНЕ ВОДОКОРИСТУВАННЯ

Виробників напоїв примушують за I квартал 2008 року подати аж два розрахунки збору за спеціальне використання водних ресурсів

Пунктом 5 статті 19 розділом II Закону України від 28 грудня 2007 року N 107-VI “Про Державний бюджет України на 2008 рік та про внесення змін до деяких законодавчих актів України” установлено, що у 2008 році запроваджуються нормативи збору за спеціальне водокористування в частині використання поверхневих та підземних вод згідно з додатком N 2 до розділу II цього Закону, який є його невід’ємною частиною.

Законом, зокрема, запроваджені додаткові, до діючих раніше, нормативи збору за спеціальне водокористування в частині використання поверхневих та підземних вод, які входять до складу напоїв, а саме за використання води:

поверхневої — 2 гривні за 1 куб.метр;

підземної — 4 гривні за 1 куб.метр.

Але форма податкового розрахунку збору за спеціальне використання водних ресурсів та збору за користування водами для потреб гідроенергетики і водного транспорту не передбачає відображення платниками збору за спецводокористування лімітів щодо використаної води, а тому неможливо відобразити обсяг фактично використаної води для підприємств-виробників напоїв.

Тому ДПАУ в Листі 02.04.2008  N 6548/7/15-0817 говорить про те, що підприємства, які використовують воду для виробництва напоїв, додатково до розрахунку збору за спеціальне використання водних ресурсів та збору за користування водами для потреб гідроенергетики, подають розрахунок збору за спеціальне водокористування в частині використання води, що входить до складу напоїв за формою, встановленою для розрахунку збору за спецводокористування, із зазначенням у спеціальному полі для службових відміток про вид розрахунку, біля рядку “Загальний розрахунок” слова “виробник”. Таким чином виробників напоїв примушують за I квартал 2008 року подати аж два розрахунки збору за спеціальне використання водних ресурсів.

Куток споживача. Куток покупця. Куточок споживача. Куточок покупця

Кутки споживача від 99 до 399 грн. + все торговельне законодавство

Вантажний велосипед. Грузовой велосипед. Велорикша Украина

Універсальний вантажний велосипед + ручний вантажний візок в подарунок

Рекламна стійка, інформаційний стенд вертиться, вертящаяся стійка, стенд-листалка, стенд-вертушка

Ротаційна (гортальна) настільна система (промо-стійка), 11 прозорих кишень А4, 250 грн.

 


 

ДЕРЖАВНА ПОДАТКОВА АДМIНIСТРАЦIЯ УКРАЇНИ

ЛИСТ

                   02.04.2008  N 6548/7/15-0817

 

                                      Державним податковим

                                      адміністраціям в Автономній

                                      Республіці Крим,

                                      областях,

                                      мм. Києві та Севастополі

 

               Про складання податкового розрахунку

               збору за спеціальне водокористування

                      за I квартал 2008 року

               підприємствами - виробниками напоїв

 

Державна податкова адміністрація України направляє рекомендації щодо складання податкового розрахунку збору за спеціальне водокористування за I квартал 2008 року.

Пунктом 5 статті 19 розділом II Закону України від 28 грудня 2007 року N 107-VI “Про Державний бюджет України на 2008 рік та про внесення змін до деяких законодавчих актів України” установлено, що у 2008 році запроваджуються нормативи збору за спеціальне водокористування в частині використання поверхневих та підземних вод згідно з додатком N 2 до розділу II цього Закону, який є його невід’ємною частиною.

Законом, зокрема, запроваджені додаткові, до діючих раніше, нормативи збору за спеціальне водокористування в частині використання поверхневих та підземних вод, які входять до складу напоїв, а саме за використання води:

поверхневої — 2 гривні за 1 куб.метр;

підземної — 4 гривні за 1 куб.метр.

Податковий розрахунок збору за спеціальне водокористування подається платником збору за формою, установленою відповідно до Iнструкції про порядок обчислення і справляння збору за спеціальне використання водних ресурсів та збору за користування водами для потреб гідроенергетики і водного транспорту, затвердженої спільним наказом Мінфіну України, ДПА України, Мінекономіки України, Мінекобезпеки України від 01.10.99 N 231/539/118/219, зареєстрованої в Міністерстві юстиції України 19.10.99 за N 711/4004 (із змінами і доповненнями).

На даний час форма податкового розрахунку збору за спеціальне використання водних ресурсів та збору за користування водами для потреб гідроенергетики і водного транспорту не передбачає відображення платниками збору за спецводокористування обсягів фактично використаної води, нормативів збору та нарахованих сум для підприємств-виробників напоїв, так як спеціальних рядків у розрахунку збору за спеціальне використання водних ресурсів та збору за користування водами для потреб гідроенергетики і водного транспорту для їх відображення немає.

ДПА України розробляється проект наказу “Про затвердження форми податкового розрахунку збору за спеціальне використання водних ресурсів та збору за користування водами для потреб гідроенергетики і водного транспорту та Iнструкції щодо складання податкового розрахунку збору за спеціальне використання водних ресурсів та збору за користування водами для потреб гідроенергетики і водного транспорту”.

Враховуючи, що пунктом 14-1 Порядку справляння збору за спеціальне використання водних ресурсів та збору за користування водами для потреб гідроенергетики і водного транспорту, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16.08.99 N 1494, розрахунки збору, базовий податковий (звітний) період для якого дорівнює календарному кварталу, подаються платниками органам державної податкової служби протягом 40 календарних днів, наступних за останнім календарним днем звітного (податкового) кварталу, то податковий (звітний) період за I квартал 2008 року починається з 1 квітня 2008 року і закінчується 12 травня 2008 року.

З метою упередження похибок при складанні податкового розрахунку збору за спеціальне водокористування за I квартал 2008 року та до офіційного введення в дію зміненої форми податкового розрахунку збору за спеціальне використання водних ресурсів та збору за користування водами для потреб гідроенергетики і водного транспорту, платники збору за спецводокористування подають податковий розрахунок за діючою формою, з урахуванням наступних рекомендацій.

Підприємства, які використовують воду для виробництва напоїв, додатково до розрахунку збору за спеціальне використання водних ресурсів та збору за користування водами для потреб гідроенергетики, подають розрахунок збору за спеціальне водокористування в частині використання води, що входить до складу напоїв (далі — додатковий розрахунок) за формою, встановленою для розрахунку збору за спецводокористування, із зазначенням у спеціальному полі для службових відміток про вид розрахунку, біля рядку “Загальний розрахунок” слова “виробник”.

При цьому, оскільки для виробників напоїв не передбачено окремо установлених річних лімітів використання водних ресурсів, дані р. 01 додаткового розрахунку повинні співпадати з даними р. 01 основного розрахунку, а обсяг води, використаної у складі напоїв, обраховується платником збору самостійно, виходячи з установленого річного ліміту, наданого платнику збору за спецводокористування. Також нормативи збору за використання води, що входить до складу напоїв, відображаються в копійках за кубічний метр.

Зобов’язуємо довести цей лист до відома та використання у роботі до підпорядкованих структурних підрозділів та платників збору за спецводокористування — виробників напоїв.

Заступник Голови С.В.Чекашкін

____________

Постійна адреса статті в Інтернеті: http://www.marazm.org.ua/tax_voda/4_5.html


Попередня статтяНаступна стаття


[an error occurred while processing this directive]

Головна сторінка | Українська національна ідея. Українократія | КУТКИ СПОЖИВАЧА для всіх міст з літературою |  ІНФОРМАЦІЙНІ СТЕНДИ, щити, дошки | Уголки потребителя для всех городов с литературой | Информационные стенды, щиты, доски | Перекидні системи Перекидные системы | Штендеры, Штендери | Буклетницы Буклетниці | Коментар Податкового кодексу, Митного Комментарий Налогового кодекса, Таможенного| НОВИНИ | RSS | Реклама | Контакт | Журнали з охорони праці та інші | Календар бухгалтера Календарь бухгалтера | Інструкції з охорони праці |Оперативна поліграфія, тиражування |  Фотоприколы | Термінологічний словник | Книги, словник, реферати з історії, ЗНО з історії України

Скачати Книгу маразмів України одним файлом

(C) Copyrіght by V.Moseіchuk, 1999-2020. All rіghts reserved. Тел. (067) 673-51-59, (099) 565-62-62, (093) 918-70-99.
Пропозиції та зауваження надсилайте на
Електронним та друкованим ЗМІ дозволяється  цитування матеріалів Книги маразмів України за умови посилання на Книгу маразмів України та сайт www.marazm.org.ua Обов'язкове посилання наступного змісту: "За матеріалами Книги маразмів України (www.marazm.org.ua)…". з використанням в Інтернеті гіперпосилання (hyperlink) на Книгу маразмів України  (www.marazm.org.ua). Іншим організаціям та приватним особам використання матеріалів для публічних цілей дозволяється за умови окремого дозволу автора з дотриманням вищезгаданих посилань.

Розсилка новин
[an error occurred while processing this directive]
Підтримка проекту:
U634971969297
Z404288205014
E208021446192

Новини
маразмiв


Нова українська національна ідея. Новая украинская национальная идея
 
Кутки споживача для всіх міст із законодавством та книгою скарг. Кутки покупця. Уголки потребителя для всех городов с законодательством и книгой жалоб. Уголки покупателя

Украинские 100x100
Газета "Правовий тиждень"