Головна сторінка | Українська національна ідея. Українократія | КУТКИ СПОЖИВАЧА для всіх міст з літературою |  ІНФОРМАЦІЙНІ СТЕНДИ, щити, дошки | Уголки потребителя для всех городов с литературой | Информационные стенды, щиты, доски | Перекидні системи Перекидные системы | Штендеры, Штендери | Буклетницы Буклетниці | Коментар Податкового кодексу України Комментарий Налогового кодекса Украины| НОВИНИ | RSS | Реклама | Контакт | Журнали з охорони праці та інші | Календар бухгалтера Календарь бухгалтера | Інструкції з охорони праці |Оперативна поліграфія, тиражування |  Фотоприколы | Термінологічний словник | Книги, словник, реферати з історії, ЗНО з історії України

Скачати Книгу маразмів України одним файлом

ГЛАВА IV. МАРАЗМИ ПОДАТКУ НА ДОДАНУ ВАРТІСТЬ

ЗВІТ ПРО ПІЛЬГИ З ПДВ ф.№1-ПП ВИМАГАЮТЬ ВІДОБРАЖАТИ З ДЕСЯТКОВИМ ЗНАКОМ, В ЗА ІНШИМИ ПОДАТКАМИ В ЦІЛИХ ТИСЯЧАХ ГРИВЕНЬ

Відповідно до спільного наказу ДПА України та Держкомстату України від 23.07.2004 року №419/453 “Про затвердження форми звіту №1-ПП, інструкції про порядок її заповнення та Правил обліку податку на додану вартість з метою вдосконалення обчислення вартісної величини впливу пільг з цього податку на формування дохідної частини Держбюджету України” усі без винятку юрособи, їх філії, відділення та інші відокремлені підрозділи, незалежно від того зареєстровані вони платниками податку на додану вартість чи ні, повинні подати до податкових органів звіт за формою №1-ПП “Про суму пільг в оподаткуванні юросіб та фізосіб — суб’єктів підприємницької діяльності”. Щодо фізосіб — суб’єктів підприємницької діяльності, то обов’язковість подання звіту №1-ПП встановлена лише для тих підприємців, які зареєстровані платниками ПДВ.

Незважаючи на те, що такий звіт заповнюється у тисячах гривень без десяткових знаків, ДПА України в коментованому листі запропонувала фізичній особі — суб’єкту підприємницької діяльності відображати суму пільг з податку на додану вартість в тисячах гривень з одним десятковим знаком. Напевно таке прохання пов’язано з невеликими сумами пільг – до 0,5 тис гривень і гострим бажанням отримати податковими органами звітність від маленького платника ПДВ. Напевно такі прохання є і для юридичних осіб, які користуються пільгами, але мають їх в сумі до 500 гривень. Крім того непоодинокі випадки, коли  податкові інспектори висловлювали думку про те, що якщо юридична чи фізична особа — суб’єкт підприємницької діяльності не користувались пільгами в оподаткуванні з початку звітного року, то у звіті за формою №1-ПП проставляються прочерки. Так написано в пункті 1.2 Інструкції про порядок заповнення форми звіту N 1-ПП. Однак написано і протилежне – що ця Інструкція розповсюджується на суб’єктів, які використовують право на пільгу в оподаткуванні. Протиріччя виходить. Виникає питання подавати 1-ПП з прочерками чи ні. Справа в тому, що навіть ті, хто користується пільгами в оподаткуванні і не подадуть 1-ПП оштрафовані не будуть, тим більше це не загрожує тим, хто пільгами не користувався. Обґрунтування (про це ДПА України в коментованому листі просто замочує) таке - звіт за ф. 1-ПП не можна назвати податковою декларацією. Отже, штрафні санкції, передбачені пп. 17.1.1 Закону №2181, за невчасне подання звіту за ф. 1-ПП не можуть застосовуватися. Виникає питання про штрафування як за неподання статистичної звітності. Але і тут для державних органів промах - стаття 1863 Кодексу України про адміністративні правопорушення передбачає штраф за неподання органам державної статистики  (а ф.№1-ПП подається в податкові органи) даних для проведення державних статистичних спостережень або подання їх недостовірними, не в повному обсязі, не за формою, передбаченою звітно-статистичною документацією, чи із запізненням. Тому статистичні штрафи на посадових осіб та громадян - суб'єктів підприємницької діяльності - від десяти до п'ятнадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян для відмовників від ф.№1-ПП не загрожують.

І лише за наказом Державної податкової адміністрації України, Державного комітету статистики України  від 1 грудня 2005 року N 539/397 "Про затвердження Змін до спільного наказу Державної податкової адміністрації України та Державного комітету статистики України від 23.07.2004 N 419/453" чітко визначено, що якщо юридична особа та фізична особа - суб'єкт підприємницької діяльності не користувались пільгами в оподаткуванні з початку звітного року, то звіт за формою №1-ПП не подається. Ніби із самого початку так не мало бути...
 

Куток споживача. Куток покупця. Куточок споживача. Куточок покупця

Кутки споживача від 99 до 399 грн. + все торговельне законодавство

Вантажний велосипед. Грузовой велосипед. Велорикша Украина

Універсальний вантажний велосипед + ручний вантажний візок в подарунок

Рекламна стійка, інформаційний стенд вертиться, вертящаяся стійка, стенд-листалка, стенд-вертушка

Ротаційна (гортальна) настільна система (промо-стійка), 11 прозорих кишень А4, 250 грн.

 


ГОСУДАРСТВЕННАЯ НАЛОГОВАЯ АДМИНИСТРАЦИЯ УКРАИНЫ

ПИСЬМО

от 12.10.2004 г. N 9077/6/19-1116

О порядке составления отчета формы N 1-ПП

1. При заполнении формы отчета N 1-ПП налогоплательщики - юридические лица и физические лица - субъекты предпринимательской деятельности, являющиеся плательщиками налога на добавленную стоимость, должны пользоваться Инструкцией о порядке заполнения формы отчета N 1-ПП "О суммах льгот в налогообложении юридических лиц и физических лиц - субъектов предпринимательской деятельности", утвержденной совместным приказом Государственной налоговой администрации Украины и Государственного комитета статистики Украины от 23.07.2004 г. N 419/453.

В частности, п. 2 указанной Инструкции предусмотрено составление отчета нарастающим итогом с начала года в тысячах гривень без десятичных знаков.

Поэтому, с учетом этих требований, налогоплательщики должны указывать округленную сумму льгот, в тысячах гривень без десятичных знаков, при этом округление показателей проводить по математическим правилам, то есть в случае округления величины суммы до 1000 гривень, которая равна, например, 60 гривням, проставляется "0", если величина равна 800 гривням, то проставляется 1 (одна) тысяча гривень.

До внесения изменений в Инструкцию о порядке заполнения формы отчета N 1-ПП "О суммах льгот в налогообложении юридических лиц и физических лиц - субъектов предпринимательской деятельности" предлагаем физическому лицу - субъекту предпринимательской деятельности отражать сумму льгот в налогообложении по налогу на добавленную стоимость в тысячах гривен с одним десятичным знаком.

2. При представлении отчета по форме 1-ПП налогоплательщики обязательно заполняют первую таблицу - Коды (номера) юридического лица, физического лица - субъекта предпринимательской деятельности - составителя.

Физическое лицо - субъект предпринимательской деятельности заполняет только первую графу указанной таблицы - идентификационный номер по ГРФЛ. Поскольку в настоящее время в действующем законодательстве отсутствует норма, предусматривающая для физических лиц коды территории, видов экономической деятельности, организационно-правовой формы хозяйствования, то в графах 2 - 6 первой таблицы физическим лицом - субъектом предпринимательской деятельности проставляются прочерки.

Вторая таблица заполняется в соответствии с разделом 2 Инструкции о порядке заполнения формы отчета N 1-ПП "О суммах льгот в налогообложении юридических лиц и физических лиц - субъектов предпринимательской деятельности".

3. При составлении отчета за девять месяцев 2004 года налогоплательщикам необходимо пользоваться Справочником льгот N 31, предоставленным действующим законодательством по уплате налогов, сборов, других обязательных платежей по состоянию на 01.09.2004 г. Справочник льгот обновляется ежеквартально и доводится до налогоплательщиков через средства массовой информации (Вестник налоговой службы Украины, систему информационно-правового обеспечения ЛІГА:ЗАКОН и др.).

Справочник льгот является единым для плательщиков юридических лиц и для плательщиков физических лиц - субъектов предпринимательской деятельности, зарегистрированных в качестве плательщиков налога на добавленную стоимость.

4. Что касается ответственности за несвоевременное представление отчета 1-ПП, сообщаем, что согласно п. 22 ст. 92 Конституции Украины, исключительно законами Украины определяются принципы гражданско-правовой ответственности; деяния, являющиеся преступлениями, административными или дисциплинарными правонарушениями, и ответственность за них.

Совместным приказом Государственной налоговой администрации Украины и Государственного комитета статистики Украины от 23.07.2004 г. N 419/453, зарегистрированным в Министерстве юстиции Украины 28.07.2004 г. N 938/9537, "Об утверждении формы отчета 1-ПП, Инструкции о порядке ее заполнения и Прави л учета налога на добавленную стоимость в целях совершенствования исчисления стоимостной величины влияния льгот по этому налогу на формирование доходной части Государственного бюджета Украины", в частности, установлена форма N 1-ПП, порядок ее заполнения и представления.

Пунктом 5 указанного приказа предусмотрено: "Налогоплательщики несут ответственность за достоверность информации данных отчета по форме N 1-ПП в соответствии с действующим законодательством Украины".

 

Заместитель Председателя
ГНА Украины 

 
В. Копылов 

Напечатано:
"Частный предприниматель",
N 20, октябрь, 2004 г.

Про затвердження форми звіту N 1-ПП, Інструкції про порядок її заповнення та Правил обліку податку на додану вартість з метою вдосконалення обчислення вартісної величини впливу пільг з цього податку на формування дохідної частини Державного бюджету України

Наказ Державної податкової адміністрації України,
Державного комітету статистики України
від 23 липня 2004 року N 419/453

( Наказ втратив чинність на підставі Наказу Державної
податкової служби
N 129/55 від 09.03.2011 )
Зареєстровано в Міністерстві юстиції України

28 липня 2004 р. за N 938/9537

На виконання статті 3 Указу Президента України від 23 червня 2004 року N 671 "Про невідкладні заходи щодо підвищення ефективності справляння податку на додану вартість" та з метою вдосконалення методики обліку втрат бюджету внаслідок використаних платниками прав на пільги в оподаткуванні, а також відповідно до вимог статті 60 Бюджетного кодексу України про щоквартальне формування звітності щодо пільг в оподаткуванні та Закону України "Про державну статистику" НАКАЗУЄМО:

1. Затвердити форму звіту N 1-ПП "Про суми пільг в оподаткуванні юридичних осіб та фізичних осіб - суб'єктів підприємницької діяльності", Інструкцію про порядок заповнення форми звіту N 1-ПП "Про суми пільг в оподаткуванні юридичних осіб та фізичних осіб - суб'єктів підприємницької діяльності" та Правила обліку податку на додану вартість з метою вдосконалення обчислення вартісної величини впливу пільг з цього податку на формування дохідної частини Державного бюджету України (додаються).

2. ДПА України ввести в дію форму звіту N 1-ПП "Про суми пільг в оподаткуванні юридичних осіб та фізичних осіб - суб'єктів підприємницької діяльності", Інструкцію про порядок її заповнення та Правила обліку податку на додану вартість з метою обчислення вартісної величини впливу пільг з цього податку на формування дохідної частини Державного бюджету, починаючи зі звіту за 9 місяців 2004 року.

3. ДПА України розробити за затвердженою формою технічне завдання стосовно форм та їх узагальнення. Забезпечити розробку та впровадити в експлуатацію програмне забезпечення в терміни, визначені в технічному завданні.

4. Державній податковій адміністрації України забезпечити подання до Верховної Ради України, Адміністрації Президента України, Кабінету Міністрів України, Рахункової палати України, Міністерства фінансів України, Державного комітету статистики України зведеної інформації "Про суми пільг в оподаткуванні юридичних осіб та фізичних осіб - суб'єктів підприємницької діяльності" (квартальна, річна) у розрізі платежів та видів пільг не пізніше 30 днів після встановлених термінів подання квартальної бухгалтерської (фінансової) звітності".

5. Уважати таким, що втратив чинність, наказ Міністерства статистики України від 23.12.96 N 376 "Про затвердження форми державної статистичної звітності "Про суми отриманих пільг по оподаткуванню в розрізі окремих видів податків і пільг щодо кожного виду податку" та Інструкції по її заповненню", зареєстрований у Міністерстві юстиції України 27.12.96 N 753/1778.

6. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Голови Державної податкової адміністрації України В. А. Копилова та першого заступника Голови Державного комітету статистики України В. А. Головка.

 

Голова Державної податкової
адміністрації України 

 
Ф. О. Ярошенко 

В. о Голови
Державного комітету
статистики України 

 
 
В. А. Головко 


 

ЗАТВЕРДЖЕНО
наказом Державної податкової адміністрації України, Державного комітету статистики України
від 23 липня 2004 р. N 419/453 


Звіт
"Про суми пільг в оподаткуванні юридичних осіб та фізичних осіб - суб'єктів підприємницької діяльності"

за (квартал, I півріччя, 9 місяців, рік) ____________ 200_ р.

Подають 

Терміни подання

Хто подає:
юридичні особи, їх філії, відділення, інші відокремлені підрозділи, що не мають статусу юридичної особи, на яких згідно з законами покладено обов'язок утримувати та/або сплачувати податки і збори
фізичні особи - суб'єкти підприємницької діяльності, зареєстровані платниками податку на додану вартість

кому:
державним податковим органам за місцем реєстрації 

 
у терміни подання квартальної (річної) податкової звітності  


Форма N 1-ПП 

  

 
Квартальна (річна) 
Поштова 


Найменування юридичної особи, фізичної особи - суб'єкта підприємницької діяльності - складача звіту  

Поштова адреса  

Коди (номери) юридичної особи, фізичної особи - суб'єкта підприємницької діяльності - складача  

ідентифікаційний код за ЄДРПОУ
(ідентифікаційний номер за ДРФО) 

території
(КОАТУУ) 

виду економічної діяльності
(КВЕД) 

форми власності
(КФВ) 

організаційно- правової форми господарювання
 (КОПФГ) 

орган державного управління (КОДУ)* 


____________
* Для підприємств державного сектору

Код податку, збору, іншого обов'язкового платежу 

Назва податку, збору, іншого обов'язкового платежу 

Код пільги згідно з Довідником пільг 

Назва пільг, наданих згідно з чинним законодавством 

Сума пільг в оподаткуванні 

Термін користування пільгами у звітному періоді 

Сума пільг, що використана за цільовим призначенням 

усього 

з них державного бюджету 

дата початку дії 

дата закінчення дії 

усього 

з них державного бюджету 

1 

2 

3 

4 

5 

6 

7 

8 

9 

10 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


"___" ____________ 200_ р 

Керівник (П. І. Б. телефон) ________________ 

  

Підприємець (П. І. Б. телефон) ______________ 

  

Головний бухгалтер _____________________ 


 

Директор департаменту
оподаткування юридичних осіб 

 
А. В. Богдан 


 

ЗАТВЕРДЖЕНО
наказом Державної податкової адміністрації України, Державного комітету статистики України
від 23 липня 2004 р. N 419/453

Зареєстровано
 в Міністерстві юстиції України
28 липня 2004 р. за N 938/9537 


Інструкція
про порядок заповнення форми звіту N 1-ПП "Про суми пільг в оподаткуванні юридичних осіб та фізичних осіб - суб'єктів підприємницької діяльності"

1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

1.1. Ця Інструкція розроблена на виконання статті 3 Указу Президента України від 23 червня 2004 року N 671/2004 "Про невідкладні заходи щодо підвищення ефективності справляння податку на додану вартість", з метою вдосконалення методики обліку втрат державного бюджету внаслідок використаних платниками податків прав на пільги в оподаткуванні, у тому числі за податком на додану вартість.

1.2. Інструкція є обов'язковою для виконання юридичними особами, їх філіями, відділеннями, іншими відокремленими підрозділами, що не мають статусу юридичної особи, - платниками податків, у тому числі податку на додану вартість, та фізичними особами - суб'єктами підприємницької діяльності, які зареєстровані платниками податку на додану вартість (далі - платники податків), на яких законами покладено обов'язок утримувати та/або сплачувати податки, збори (обов'язкові платежі) (далі - платежі) та які використовують право на пільгу в оподаткуванні.

Усі платники податків ведуть облік об'єктів оподаткування, звільнених від оподаткування або оподатковуваних за зниженими ставками та визнаних такими, що не є об'єктом оподаткування.

Звіт за формою N 1-ПП "Про суми пільг в оподаткуванні юридичних осіб та фізичних осіб - суб'єктів підприємницької діяльності" (далі - звіт за формою N 1-ПП) складається платниками податків і подається відповідній державній податковій адміністрації (інспекції) за місцем реєстрації платника податків у термін, визначений для подання квартальної податкової звітності. Якщо юридична особа та фізична особа - суб'єкт підприємницької діяльності не користувались пільгами в оподаткуванні з початку звітного року, то у звіті за формою N 1-ПП проставляються прочерки.

2. ПОРЯДОК ЗАПОВНЕННЯ ФОРМИ ЗВІТУ N 1-ПП

2.1. Звіт за формою N 1-ПП складається у тисячах гривень без десяткових знаків наростаючим підсумком з початку року.

2.2. Графа 1 "Код податку, збору (обов'язкового платежу)" та графа 2 "Назва податку, збору (обов'язкового платежу)" заповнюються відповідно до наказу Міністерства фінансів України від 27.12.2001 N 604 "Про бюджетну класифікацію та її запровадження", яким затверджено бюджетну класифікацію.

2.3. Графа 3 "Код пільги згідно з Довідником пільг" та графа 4 "Назва пільг, наданих згідно з чинним законодавством" заповнюються за кожним видом пільг за платежами відповідно до Довідника пільг, форма якого затверджується ДПА України.

2.4. Графа 5 "усього" із графи "Сума пільг в оподаткуванні" заповнюється обсяг пільг за платежами до зведеного бюджету. За податком на додану вартість розрахунок суми пільг здійснюється відповідно до алгор итмів, установлених Правилами обліку податку на додану вартість для вдосконалення обчислення вартісної величини впливу пільг з цього податку на формування дохідної частини Державного бюджету України (далі - Правила).

2.5. Графа 6 "з них державного бюджету" із графи "Сума пільг в оподаткуванні" заповнюється аналогічно до порядку заповнення графи 5 за платежами, закріпленими за доходами державного бюджету.

2.6. Графа 7 "дата початку дії" та графа 8 "дата закінчення дії" із графи "Термін користування пільгами у звітному періоді" заповнюються платниками податків із зазначенням числа, місяця, року числовим значенням відповідно до терміну користування пільгами.

2.7. У разі, якщо термін дії пільги чинним законодавством встановлений до початку звітного періоду і продовжується після його закінчення, терміни користування пільгами збігаються з датою початку та закінчення звітного періоду.

2.8. Якщо платник податків, що має пільги в оподаткуванні, здійснював діяльність протягом неповного кварталу, розпочав діяльність після початку звітного періоду, то у графі 7 проставляється дата реєстрації (початку діяльності) платника податків; якщо припинив діяльність до закінчення звітного періоду, то в графі 8 зазначається дата припинення діяльності платника податків.

2.9. Графа 9 "усього" та графа 10 "з них державного бюджету" із графи "Сума пільг, що використана за цільовим призначенням" заповнюються у разі визначення у чинному законодавстві вимог щодо цільового використання пільг з відповідною ознакою у Довіднику пільг.

3. ВИЗНАЧЕННЯ ОБСЯГІВ ПІЛЬГ ТА РЕАЛЬНИХ ВТРАТ БЮДЖЕТІВ

3.1. Підсумок даних граф 5 та 6 звіту за формою N 1-ПП, наданого до органів державної податкової служби, є загальним обсягом пільг в оподаткуванні платників податку відповідно до зведеного та державного бюджетів.

3.2. Втрати бюджету від використання пільг визначаються органами державної податкової служби та включаються у зведену інформацію ДПА України.

4. ДОВІДНИК ПІЛЬГ В ОПОДАТКУВАННІ ЮРИДИЧНИХ ОСІБ ТА ФІЗИЧНИХ ОСІБ - СУБ'ЄКТІВ ПІДПРИЄМНИЦЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

4.1. Види пільг і особливості (режими) пільгового оподаткування визначаються відповідними законами. Системний облік видів пільг здійснюється ДПА України в Довіднику пільг.

4.2. Довідник пільг формується ДПА України за платежами, що адмініструються органами державної податкової служби в розрізі видів пільг, визначених законами, і оприлюднюється у журналі "Вісник податкової служби України", в інформаційно-правовій системі "ЛІГА", в інших засобах масової інформації та в приміщеннях органів державної податкової служби.

5. ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ПЛАТНИКІВ ПОДАТКУ ЗА НЕПОДАННЯ ЗВІТУ ЗА ФОРМОЮ N 1-ПП

Платники податку несуть відповідальність за достовірність інформації даних звіту за формою N 1-ПП відповідно до чинного законодавства України.

6. ПРИКІНЦЕВІ ПОЛОЖЕННЯ

6.1. Органи державної податкової служби на місцях забезпечують своєчасне і в повному обсязі збирання від платників податку звіту за формою N 1-ПП, здійснюють контроль за повнотою одержання звітності про пільги, ведення карток особових рахунків платників податку, складання зведеної інформації щодо пільг в оподаткуванні платників податку, здійснюють аналіз пільг та перевірки обґрунтованості їх цільового використання.

6.2. ДПА України забезпечує формування зведеної інформації щодо пільг в оподаткуванні платників податку в розрізі регіонів, платежів, видів пільг, оцінює обсяги втрат бюджету внаслідок використання пільг, здійснює контроль за правомірністю використання платниками податку прав на пільги, організовує методологічну роботу з удосконалення обліку та податкового аудиту пільг, забезпечує відповідно до вимог статті 60 Бюджетного кодексу України зведеною інформацією органи законодавчої та виконавчої влади України.

 

Директор департаменту
оподаткування юридичних осіб 

 
А. В. Богдан 


 Постійна адреса статті в Інтернеті: http://www.marazm.org.ua/index.html?/tax_pdv/4_4.html

 


Попередня статтяНаступна стаття



[an error occurred while processing this directive]


Головна сторінка | Українська національна ідея. Українократія | КУТКИ СПОЖИВАЧА для всіх міст з літературою |  ІНФОРМАЦІЙНІ СТЕНДИ, щити, дошки | Уголки потребителя для всех городов с литературой | Информационные стенды, щиты, доски | Перекидні системи Перекидные системы | Штендеры, Штендери | Буклетницы Буклетниці | Коментар Податкового кодексу, Митного Комментарий Налогового кодекса, Таможенного| НОВИНИ | RSS | Реклама | Контакт | Журнали з охорони праці та інші | Календар бухгалтера Календарь бухгалтера | Інструкції з охорони праці |Оперативна поліграфія, тиражування |  Фотоприколы | Термінологічний словник | Книги, словник, реферати з історії, ЗНО з історії України

Скачати Книгу маразмів України одним файлом

(C) Copyrіght by V.Moseіchuk, 1999-2023. All rіghts reserved. Тел. (067) 673-51-59, (099) 565-62-62, (093) 918-70-99.
Пропозиції та зауваження надсилайте на
Електронним та друкованим ЗМІ дозволяється  цитування матеріалів Книги маразмів України за умови посилання на Книгу маразмів України та сайт www.marazm.org.ua Обов'язкове посилання наступного змісту: "За матеріалами Книги маразмів України (www.marazm.org.ua)…". з використанням в Інтернеті гіперпосилання (hyperlink) на Книгу маразмів України  (www.marazm.org.ua). Іншим організаціям та приватним особам використання матеріалів для публічних цілей дозволяється за умови окремого дозволу автора з дотриманням вищезгаданих посилань.

Розсилка новин
[an error occurred while processing this directive]
Підтримка проекту:
U634971969297
Z404288205014
E208021446192

Новини
маразмiв


Нова українська національна ідея. Новая украинская национальная идея
 
Кутки споживача для всіх міст із законодавством та книгою скарг. Кутки покупця. Уголки потребителя для всех городов с законодательством и книгой жалоб. Уголки покупателя





Украинские 100x100




Газета "Правовий тиждень"

 


ЗВІТ ПРО ПІЛЬГИ З ПДВ ф.№1-ПП ВИМАГАЮТЬ ВІДОБРАЖАТИ З ДЕСЯТКОВИМ ЗНАКОМ, В ЗА ІНШИМИ ПОДАТКАМИ В ЦІЛИХ ТИСЯЧАХ ГРИВЕНЬ