Головна сторінка | Українська національна ідея. Українократія | КУТКИ СПОЖИВАЧА для всіх міст з літературою |  ІНФОРМАЦІЙНІ СТЕНДИ, щити, дошки | Уголки потребителя для всех городов с литературой | Информационные стенды, щиты, доски | Перекидні системи Перекидные системы | Штендеры, Штендери | Буклетницы Буклетниці | Коментар Податкового кодексу України Комментарий Налогового кодекса Украины| НОВИНИ | RSS | Реклама | Контакт | Журнали з охорони праці та інші | Календар бухгалтера Календарь бухгалтера | Інструкції з охорони праці |Оперативна поліграфія, тиражування |  Фотоприколы | Термінологічний словник | Книги, словник, реферати з історії, ЗНО з історії України

Скачати Книгу маразмів України одним файлом

ГЛАВА XXIX. МАРАЗМИ, НОВИНИ СТАТИСТИКИ

Інструкція зі статистики заробітної плати застосовується лише підприємствами, а не підприємцями. Підприємці взагалі не звітуються перед статистичними органами щодо заробітної плати робітників

Відповідно до частини третьої пункту 1.1 Інструкції зі статистики заробітної плати, яку затверджено наказом Державного комітету статистики України від 13 січня 2004 р. N 5 та зареєстровано в Міністерстві юстиції України 27 січня 2004 р. за N 114/8713, ця Інструкція поширюється на всіх юридичних осіб, їхні філії, відділення, представництва та інші відособлені структурні підрозділи (далі — підприємства). Таким чином дія Інструкції не стосується приватних підприємців (таких близько 2 млн. чол.), у яких працює чимало найманих робітників.

Більше того в Україні державні статистичні спостереження з праці, наприклад, N 1-ПВ (термінова, місячна) “Звіт з праці”, N 1-ПВ (термінова, квартальна) “Звіт з праці” тощо, стосуються також виключно юридичних осіб. Тому звіти статистиків про середню заробітну плату в Україні є фікцією, оскільки в них не відображено сотні тисяч робітників приватних підприємців. Я не закликаю запроваджувати додаткові звіти для підприємців, ДПАУ, наприклад, могла би давати відповідну інформацію в статистику, щоправда лише щокварталу за даними форми 1ДФ, яку приватні підприємці з найманими робітниками зобов’язані подавати. Але це все одно краще, аніж взагалі не відображати у загальнодержавній статистиці зарплату деяких категорій осіб.

Віталій МОСЕЙЧУК

 

ДЕРЖАВНИЙ КОМІТЕТ СТАТИСТИКИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

                         13.01.2004  N 5

 

                                      Зареєстровано в Міністерстві

                                      юстиції України

                                      27 січня 2004 р.

                                      за N 114/8713

Про затвердження Інструкції зі статистики заробітної плати

Відповідно до статті 14 Закону України “Про державну статистику”, а також на виконання плану державних статистичних спостережень, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 31.03.2003 N 180-р, НАКАЗУЮ :

1. Затвердити Інструкцію зі статистики заробітної плати (далі — Інструкція), що додається.

2. Дію Інструкції поширити на всіх юридичних осіб та їх відокремлені підрозділи незалежно від форм власності й організаційно-правових форм господарювання.

3. Управлінню статистики праці (Григорович Н.В.) забезпечити публікацію Інструкції в засобах масової інформації та надавати роз’яснення щодо її застосування.

4. Начальнику Головного управління статистики в Автономній Республіці Крим, начальникам обласних, Київського та Севастопольського міських управлінь статистики довести інформацію щодо затвердження та застосування Інструкції до суб’єктів державних статистичних спостережень.

5. Вважати таким, що втратив чинність, наказ Мінстату України від 11.12.95 N 323 “Про затвердження Інструкції зі статистики заробітної плати”, зареєстрований в Міністерстві юстиції 21.12.95 за N 465/1001.

6. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Голови Комітету Власенко Н.С.

Голова Комітету О.Г.Осауленко

ПОГОДЖЕНО:

Заступник Міністра

праці та соціальної політики В.І.Тьоткін

Заступник Міністра

економіки та з питань європейської інтеграції С.Романюк

                                      ЗАТВЕРДЖЕНО

                                      Наказ Держкомстату України

                                      13.01.2004  N 5

 

                                      Зареєстровано в Міністерстві

                                      юстиції України

                                      27 січня 2004 р.

                                      за N 114/8713

                            ІНСТРУКЦІЯ

                  зі статистики заробітної плати

Ця Інструкція розроблена відповідно до Законів України “Про державну статистику” та “Про оплату праці” з урахуванням міжнародних рекомендацій у системі статистики оплати праці й стандартів Системи національних рахунків (СНР 93).

1. Загальні положення

1.1. Інструкція містить основні методологічні положення щодо визначення показників оплати праці у формах державних статистичних спостережень з метою одержання об’єктивної статистичної інформації про розміри та структуру заробітної плати найманих працівників.

Інструкція не застосовується для визначення складових фонду оплати праці як бази (об’єкта) для нарахування внесків до фондів загальнообов’язкового державного соціального страхування.

Дія Інструкції поширюється на всіх юридичних осіб, їхні філії, відділення, представництва та інші відособлені структурні підрозділи (далі — підприємства).

<...>

 

ДЕРЖАВНИЙ КОМIТЕТ СТАТИСТИКИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

                        17.07.2007  N 223

                 Про затвердження форм державних

                статистичних спостережень з праці

   Відповідно до статей 4, 14, 18 Закону України “Про державну статистику”, ураховуючи положення статей 80, 81, 95 Цивільного кодексу України, частини восьмої статті 19 та статті 55 Господарського кодексу України, з метою подальшого вдосконалення державних статистичних спостережень з праці НАКАЗУЮ:

1. Затвердити форми державних статистичних спостережень з праці, що додаються та ввести їх в дію:

1.1. N 1-ПВ (умови праці) (один раз у два роки) “Звіт про стан умов праці, пільги та компенсації за роботу із шкідливими умовами праці” зі звіту за 2007 рік;

1.2. N 6-ПВ (річна) “Звіт про кількість працівників, їхній якісний склад та професійне навчання” зі звіту за 2007 рік;

1.3. N 1-ПВ (термінова, квартальна) “Звіт з праці” зі звіту за I квартал 2008 року.

1.4. N 1-ПВ (термінова, місячна) “Звіт з праці” зі звіту за січень 2008 року.

2. Поширити форми державних статистичних спостережень, затверджені цим наказом, на юридичних осіб усіх організаційно-правових форм господарювання, їхні відокремлені підрозділи.

3. Департаменту статистики праці (Григорович Н.В.):

3.1. Передати адміністративно-господарському департаменту (Iсаєва Н.О.) оригінали бланків форм державних статистичних спостережень, затверджених цим наказом, для виготовлення.

3.2. Здійснювати організаційне та методологічне керівництво збором та розробкою даних за формами державних статистичних спостережень, затверджених цим наказом.

4. Адміністративно-господарському департаменту (Iсаєва Н.О.) забезпечити контроль за своєчасним виготовленням та доставкою бланків форм державних статистичних спостережень, затверджених цим наказом, на адресу головних управлінь статистики в Автономній Республіці Крим, областях, місті Києві та Управління статистики у місті Севастополі.

5. Департаменту фінансового забезпечення, бухгалтерського обліку та звітності (Кучіна I.Ю.) забезпечити фінансування робіт з виготовлення та доставки бланків форм державних статистичних спостережень, затверджених цим наказом.

6. Головному міжрегіональному управлінню статистики у м. Києві (Кокурін А.I.) здійснювати розробку та зведення даних за формами державних статистичних спостережень, затвердженими цим наказом, що одержані від головних управлінь статистики в Автономній Республіці Крим, областях, у місті Києві та Управління статистики у місті Севастополі у терміни, визначені Планом державних статистичних спостережень.

7. Начальникам головних управлінь статистики в Автономній Республіці Крим, областях, у місті Києві та Управління статистики у місті Севастополі забезпечити в установленому порядку збір, розробку і подання Головному міжрегіональному управлінню статистики у м. Києві звітів у терміни, що визначені Планом державних статистичних спостережень.

8. Визнати такими, що втратили чинність з 10 січня 2008 року:

наказ Державного комітету статистики України від 29.01.2007 N 22 “Про затвердження форми державного статистичного спостереження N 1-ПВ (умови праці) “Звіт про стан умов праці, пільги та компенсації за роботу із шкідливими умовами праці");

наказ Державного комітету статистики України від 30.06.2006 N 291 “Про затвердження форм державних статистичних спостережень з праці";

наказ Державного комітету статистики України від 11.08.2004 N 472 “Про затвердження форм державних статистичних спостережень з праці";

форма N  1-ПВ  (термінова  -  квартальна)  "Звіт   з   праці",   затверджена   наказом   Державного   комітету статистики України від 12.08.2005  N  236  "Про затвердження  річних  форм  державних  статистичних спостережень з праці".

5. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Голови Власенко Н.С.

Голова О.Г.Осауленко

<...>

____________

Постійна адреса статті в Інтернеті: http://www.marazm.org.ua/index.html?/stat/29_11.html 


Попередня статтяНаступна статтяNotice: Undefined index: hiddenDir in /home/marazm/domains/marazm.org.ua/public_html/script/show_form.php on line 9

Notice: Undefined index: hiddenField in /home/marazm/domains/marazm.org.ua/public_html/script/show_form.php on line 10

Ваше ім`я:  Захисний код:  <=>
символів залишилось

Головна сторінка | Українська національна ідея. Українократія | КУТКИ СПОЖИВАЧА для всіх міст з літературою |  ІНФОРМАЦІЙНІ СТЕНДИ, щити, дошки | Уголки потребителя для всех городов с литературой | Информационные стенды, щиты, доски | Перекидні системи Перекидные системы | Штендеры, Штендери | Буклетницы Буклетниці | Коментар Податкового кодексу, Митного Комментарий Налогового кодекса, Таможенного| НОВИНИ | RSS | Реклама | Контакт | Журнали з охорони праці та інші | Календар бухгалтера Календарь бухгалтера | Інструкції з охорони праці |Оперативна поліграфія, тиражування |  Фотоприколы | Термінологічний словник | Книги, словник, реферати з історії, ЗНО з історії України

Скачати Книгу маразмів України одним файлом

(C) Copyrіght by V.Moseіchuk, 1999-2020. All rіghts reserved. Тел. (067) 673-51-59, (099) 565-62-62, (093) 918-70-99.
Пропозиції та зауваження надсилайте на
Електронним та друкованим ЗМІ дозволяється  цитування матеріалів Книги маразмів України за умови посилання на Книгу маразмів України та сайт www.marazm.org.ua Обов'язкове посилання наступного змісту: "За матеріалами Книги маразмів України (www.marazm.org.ua)…". з використанням в Інтернеті гіперпосилання (hyperlink) на Книгу маразмів України  (www.marazm.org.ua). Іншим організаціям та приватним особам використання матеріалів для публічних цілей дозволяється за умови окремого дозволу автора з дотриманням вищезгаданих посилань.

Розсилка новин
Підтримка проекту:
U634971969297
Z404288205014
E208021446192

Новини
маразмiв


Нова українська національна ідея. Новая украинская национальная идея
 
Кутки споживача для всіх міст із законодавством та книгою скарг. Кутки покупця. Уголки потребителя для всех городов с законодательством и книгой жалоб. Уголки покупателя

Украинские 100x100
Газета "Правовий тиждень"