Головна сторінка | Українська національна ідея. Українократія | КУТКИ СПОЖИВАЧА для всіх міст з літературою |  ІНФОРМАЦІЙНІ СТЕНДИ, щити, дошки | Уголки потребителя для всех городов с литературой | Информационные стенды, щиты, доски | Перекидні системи Перекидные системы | Штендеры, Штендери | Буклетницы Буклетниці | Коментар Податкового кодексу, Митного Комментарий Налогового кодекса, Таможенного| НОВИНИ | RSS | Реклама | Контакт | Журнали з охорони праці та інші | Календар бухгалтера Календарь бухгалтера | Інструкції з охорони праці |Оперативна поліграфія, тиражування |  Фотоприколы | Термінологічний словник | Книги, словник, реферати з історії, ЗНО з історії України

Скачати Книгу маразмів України одним файлом

ГЛАВА ІX. МАРАЗМИ ЗВ'ЯЗКУ, ТЕЛЕБАЧЕННЯ ТА РАДІОМОВЛЕННЯ

Всі загальнонаціональні цифрові мережі телебачення (мультиплекси) керуються одним оператором

З 2015 року замість аналогового ефірного телебачення в Україні має запрацювати цифрове. Але згідно Рішення Нацради з питань телерадіомовлення від від 15.04.2011 р. № 822 Про оголошення конкурсу на отримання ліцензії на мовлення на вільних каналах мовлення багатоканальних телемереж МХ-1, МХ-2, МХ-3, МХ-5 (територіальна категорія мовлення - загальнонаціональне мовлення) та інших рішень єдиним оператором багатоканальних телемереж (цифрових мультиплексів) МХ-1, МХ-2, МХ-3, МХ-5 у стандарті DVB-T2 (MPEG-4) є ТОВ “Зеонбуд”, м. Київ.

Мультиплекси МХ-4 та МХ-6 є лише в планах для регіональних мовників. Ось такий монополізм в сфері розповсіюдження інформації...

Петро ПАТЛАТИЙ
03.09.2011

Впровадження цифрового телерадіомовлення відбуватиметься коштом громадян?!

Кабмин закупил 700 тысяч китайских ТВ-тюнеров DVB-t2

Для перегляду цифрового телебачення потрібний тюнер, яких не продають, або телевізор вартістю (ціною) понад $1000

68 місцевих та регіональних телеканалів не отримали ліцензій цифрового телебачення, особливо із Західної України

Куток споживача. Куток покупця. Куточок споживача. Куточок покупця

Кутки споживача від 99 до 399 грн. + все торговельне законодавство

Вантажний велосипед. Грузовой велосипед. Велорикша Украина

Універсальний вантажний велосипед + ручний вантажний візок в подарунок

Рекламна стійка, інформаційний стенд вертиться, вертящаяся стійка, стенд-листалка, стенд-вертушка

Ротаційна (гортальна) настільна система (промо-стійка), 11 прозорих кишень А4, 250 грн.

 


НАЦІОНАЛЬНА РАДА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ

Р І Ш Е Н Н Я

15.04.2011  N 822

Про оголошення конкурсу на отримання

ліцензії на мовлення на вільних каналах мовлення багатоканальних телемереж МХ-1, МХ-2, МХ-3, МХ-5

(територіальна категорія

мовлення - загальнонаціональне мовлення)

Керуючись Планом розвитку національного телерадіоінформаційного простору, статтею 25 Закону України “Про телебачення і радіомовлення”, Законом України “Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення”, Національна рада В И Р І Ш И Л А:

1. Оголосити конкурс на отримання ліцензії на мовлення на вільних каналах мовлення багатоканальних телемереж МХ-1, МХ-2, МХ-3, МХ-5 у стандарті DVB-T2 (MPEG-4) для територіальної категорії мовлення — загальнонаціональне мовлення, з урахуванням рішення Національної ради “Про затвердження конкурсних умов” від 15.04.2011 N 821.

2. Конкурсну гарантію встановити в розмірі 10% від максимального розміру ліцензійного збору.

3. Затвердити текст повідомлення про проведення конкурсу згідно з додатком.

4. Відділу зв’язків із засобами масової інформації та громадськістю забезпечити публікацію повідомлення про проведення конкурсу у засобах масової інформації.

5. Виконання цього рішення покласти на управління:

науково-технічного і частотного розвитку, ліцензування телерадіомовлення та контрольно-аналітичне управління.

6. Контроль за виконанням рішення покласти на голову Національної ради В.А.Манжосова.

Голова Національної ради В.Манжосов

Заступник голови

Національної ради Л.Мудрак

Додаток

                                      до рішення

                                      Національної ради

                                      15.04.2011  N 822

 

 

                     Національна рада України

               з питань телебачення і радіомовлення

оголошує конкурс на отримання ліцензії на мовлення на вільних каналах мовлення багатоканальних телемереж МХ-1, МХ-2, МХ-3, МХ-5

1. Стислі відомості про вільні канали мовлення:

Загальна кількість вільних каналів (програм) мовлення багатоканальних телемереж — 28, в тому числі:

10 каналів (програм) — де оператор багатоканальної мережі має можливість розповсюджувати програми ліцензіата з розподільчою здатністю стандартною (SD-Standart Definition) або високою (HD-Hidh Definition);

18 каналів (програм) — де оператор багатоканальної мережі має можливість розповсюджувати програми ліцензіата з розподільчою здатністю стандартною (SD-Standart Definition).

Територіальна категорія мовлення — загальнонаціональне мовлення

2. Граничний обсяг мовлення на одному каналі (програмі)

мовлення

багатоканальної телемережі- 24 години на добу

3. Максимальний розмір ліцензійного збору за один канал

(програму) мовлення багатоканальної телемережі, грн. — 576960,00

4. Конкурсна гарантія за один канал (програму), грн.

(10% максимального розміру ліцензійного збору) — 57696,00

5. Особливості мовлення на каналах мовлення багатоканальних телемереж МХ-1, МХ-2, МХ-3, МХ-5:

- оператор багатокальної телемережі — ТОВ “Зеонбуд”, м. Київ;

- стандарт мовлення — DVB-T2 (MPEG-4);

- умови розповсюдження програм — у відкритому вигляді;

- місцезнаходження головної станції — вул. Дорогожицька, 10, м. Київ;

- періодичність мовлення — кожного дня;

- при отриманні права мовлення на каналі мовлення багатоканальної мережі з можливістю розповсюдження програм в форматах SD і HD, ліцензіат і оператор багатоканальної телемережі самостійно визначають формат мовлення.

6. Конкурсні умови згідно з рішенням Національної ради N 821 від 15.04.2011:

а) Ліцензійні умови для мовлення:

Для участі у конкурсі на отримання ліцензії на вільному каналі мовлення багатоканальних телемереж МХ-1, МХ-2, МХ-3, МХ-5 у стандарті DVB-T2 (MPEG-4) (територіальна категорія мовлення — загальнонаціональне мовлення) претенденти подають заяву про видачу ліцензії на мовлення та інші документи відповідно до вимог статей 8, 9, 10, 24, 26, 28 Закону України “Про телебачення і радіомовлення”.

Для участі у конкурсі приймаються заяви від юридичних осіб (суб’єктів господарювання), які мають на меті отримати ліцензію на мовлення та здійснювати мовлення в багатоканальній телемережі ТОВ “ЗЕОНБУД”, м. Київ, на визначеній Національною радою території розташування багатоканальної телемережі. Розподіл програм у мультиплексах МХ-1, МХ-2, МХ-3, МХ-5 для переможців конкурсу буде визначено згідно з окремим рішенням Національної ради. Пакети документів із заявами претендентів зберігаються в Національній раді протягом 3-х місяців з дня підбиття підсумків конкурсу. Всі мультиплекси мають ідентичні технічні параметри і розбудовуються одночасно.

б) Вимоги до програмної концепції:

- обсяг ведення передач українською мовою згідно з чинним законодавством;

- рекомендовано розміщення соціально важливих та інформаційно-аналітичних програм;

- рекомендовано розміщення дитячих передач;

- забезпечити цілісність програмного наповнення;

- проведення ТРО інформаційно-рекламної компанії під час телевізійної трансляції програм щодо забезпечення населення засобами приймання сигналів цифрового телемовлення.

в) Вимоги до організаційно-технічних зобов’язань учасників конкурсу:

- надати інформацію відповідно до вимог статей 12, 20, 24 Закону України “Про телебачення і радіомовлення” ;

- ліцензіат зобов’язаний власними силами забезпечити доставку своєї програми до головної станції мультиплексування провайдера багатоканальної телемережі, що знаходиться за адресою: вул. Дорогожицька, 10, м. Київ.

До закінчення терміну подачі заяв на участь у конкурсі ТРО повинна відповідно до вимог п. 4 статті 39 Закону України “Про телебачення і радіомовлення” підписати відповідну угоду з оператором багатоканальних телемереж МХ-1, МХ-2, МХ-3, МХ-5 ТОВ “ЗЕОНБУД”, м. Київ, та письмово поінформувати про це Національну раду.

- ліцензіат зобов’язаний брати участь в інформуванні населення про перехід країни на цифровий стандарт мовлення — безкоштовно транслювати щодня у обсязі 5 хвилин, протягом 2011-2012 років, в тому числі — 30% в прайм-тайм, в своїх програмах інформаційні ролики провайдера програмної послуги багатоканальних телемереж ТОВ “ЗЕОНБУД”, м. Київ, щодо особливостей прийому сигналу багатоканальних телемереж МХ-1, МХ-2, МХ-3, МХ-5. Початок таких трансляцій — 01.09.2011. Графік розміщення інформаційних роликів розробляється за домовленістю з телерадіоорганізацією, провайдером програмної послуги та оператором багатоканальних телемереж МХ-1, МХ-2, МХ-3, МХ-5;

- ліцензіат здійснює мовлення з використанням ресурсу багатоканальної телемережі відповідно до умов ліцензії на мовлення та угоди з оператором багатоканальної телемережі.

г) Вимоги до фінансових та інвестиційних зобов’язань учасників конкурсу:

Відповідно до статей 25, 26, 31 Закону України “Про телебачення і радіомовлення”, фінансові та інвестиційні зобов’язання претендента на участь у конкурсі повинні висвітлювати питання (бізнес-план):

- наявність фінансово-економічних можливостей забезпечувати розповсюдження програм;

- джерела фінансування телерадіоорганізації.

Сплату грошового внеску під конкурсну гарантію здійснює окремо за кожен канал (програму) мовлення згідно поданих заяв безпосередньо претендент для участі в конкурсі. Не допускається сплата іншою юридичною або фізичною особою. Конкурсні документи розглядаються при підтвердженні сплати конкурсної гарантії відповідним документом (згідно зі ст. 31 Закону України “Про телебачення і радіомовлення"). Грошовий внесок під конкурсну гарантію сплачується до завершення прийому документів.

Реквізити на сплату грошового внеску під конкурсну гарантію, а саме: Одержувач: УДК у Шевченківському р-ні м. Києва, код ЗКПО 26077968, р/р N 31115056700011 в ГУДКУ у м. Києві, МФО 820019.

Поле “Призначення платежу": +; 2659; 101; ; ; ; ; ;

Призначення платежу: Сплата грошового внеску під конкурсну гарантію за один канал (програму) мовлення, без ПДВ.

     Заяви на  участь  в  конкурсі  приймаються  з ____________ за

адресою: вул. Прорізна, 2, м. Київ, т. 234-97-13.

     Граничний термін подачі заяв на видачу ліцензії - ___________

до 18.00.

     Граничний термін підбиття підсумків конкурсу - _____________.

 

 Заступник начальника

 управління ліцензування

 телерадіомовлення                                   А.Степневська

 

 Начальник

 контрольно-аналітичного

 управління                                               О.Левчук

 

 Начальник управління

 науково-технічного

 і частотного розвитку                                 Т.Мироненко

 

 Начальник відділу

 бухгалтерського обліку

 та звітності - головний

 бухгалтер                                            Т.Стороженко

 

 Начальник управління

 правового забезпечення                               М.Пушкаренко

____________

 Постійна адреса статті в Інтернеті: http://www.marazm.org.ua/service/9_94.html


Попередня статтяНаступна стаття

[an error occurred while processing this directive]


Головна сторінка | Українська національна ідея. Українократія | КУТКИ СПОЖИВАЧА для всіх міст з літературою |  ІНФОРМАЦІЙНІ СТЕНДИ, щити, дошки | Уголки потребителя для всех городов с литературой | Информационные стенды, щиты, доски | Перекидні системи Перекидные системы | Штендеры, Штендери | Буклетницы Буклетниці | Коментар Податкового кодексу, Митного Комментарий Налогового кодекса, Таможенного| НОВИНИ | RSS | Реклама | Контакт | Журнали з охорони праці та інші | Календар бухгалтера Календарь бухгалтера | Інструкції з охорони праці |Оперативна поліграфія, тиражування |  Фотоприколы | Термінологічний словник | Книги, словник, реферати з історії, ЗНО з історії України

Скачати Книгу маразмів України одним файлом

(C) Copyrіght by V.Moseіchuk, 1999-2018. All rіghts reserved. Тел. (032) 243-43-23, (067) 673-51-59, (099) 565-62-62, (093) 918-70-99.
Пропозиції та зауваження надсилайте на
Електронним та друкованим ЗМІ дозволяється  цитування матеріалів Книги маразмів України за умови посилання на Книгу маразмів України та сайт www.marazm.org.ua Обов'язкове посилання наступного змісту: "За матеріалами Книги маразмів України (www.marazm.org.ua)…". з використанням в Інтернеті гіперпосилання (hyperlink) на Книгу маразмів України  (www.marazm.org.ua). Іншим організаціям та приватним особам використання матеріалів для публічних цілей дозволяється за умови окремого дозволу автора з дотриманням вищезгаданих посилань.


Розсилка новин
Підтримка проекту:
U634971969297
Z404288205014
E208021446192

Новини
маразмiв
[an error occurred while processing this directive]


Нова українська національна ідея. Новая украинская национальная идея
 
Кутки споживача для всіх міст із законодавством та книгою скарг. Кутки покупця. Уголки потребителя для всех городов с законодательством и книгой жалоб. Уголки покупателя

Украинские 100x100
Газета "Правовий тиждень"