Головна сторінка | Українська національна ідея. Українократія | КУТКИ СПОЖИВАЧА для всіх міст з літературою |  ІНФОРМАЦІЙНІ СТЕНДИ, щити, дошки | Уголки потребителя для всех городов с литературой | Информационные стенды, щиты, доски | Перекидні системи Перекидные системы | Штендеры, Штендери | Буклетницы Буклетниці | Коментар Податкового кодексу України Комментарий Налогового кодекса Украины| НОВИНИ | RSS | Реклама | Контакт | Журнали з охорони праці та інші | Календар бухгалтера Календарь бухгалтера | Інструкції з охорони праці |Оперативна поліграфія, тиражування |  Фотоприколы | Термінологічний словник | Книги, словник, реферати з історії, ЗНО з історії України

Скачати Книгу маразмів України одним файлом

ГЛАВА ІX. МАРАЗМИ ЗВ'ЯЗКУ, ТЕЛЕБАЧЕННЯ ТА РАДІОМОВЛЕННЯ

У сфері надання поштових адрес панує хаос і пошта тут невинна

Київська міська адміністрація розробила Порядок присвоєння поштових адрес об'єктам нерухомості, який, на думку забудовників, дозволить уникнути дублювання адрес і скоротить терміни їх отримання, а значить, і розміри хабарів чиновникам. Порядок планують затвердити до кінця липня.

Порядок виник через декілька маразмів. По-перше, нині міські об'єкти нерідко мають адреси, що йдуть не по порядку (такий маразм існує в Японії, де нумерація будинків йде в міру їх появи), а іноді одну адресу мають відразу два, а то й три зовсім різних об'єкти: вільна земельна ділянка, житловий будинок і виробниче приміщення. Це виникає через декілька структур, які займаються окремо будівлею і окремо земельною ділянкою, наприклад, Київзем. У результаті все це виливається в складності при пошуку тієї чи іншої споруди при отриманні кореспонденції або при підключенні до інженерних комунікацій.

По-друге, подейкують, що чинні в Україні правила присвоєння поштових адрес регламентовані ще постановою Рада Міністрів УРСР від 05.11.1967 р. № 731 “Про заходи по поліпшенню експлуатації житлового фонду і об'єктів комунального господарства”. Насправді в кожному місті порядок надання поштових адреси свій, так само як і забезпечення показниками з назвами цих вулиць та номерами будинків. Наприклад в Києві – це Рішення виконкому Київради №999 від 10.06.70 р. “Про заходи по впорядкуванню єдиних вказівних знаків на будинках і спорудах у м. Києві”, в Борисполі - рішення міської ради від 07 квітня 2009 року № 5611-49-V «Про затвердження Порядку надання та зміни адреси об’єктам нерухомості у місті Борисполі”. І так далі...

Процедура надання адреси нині така: заява  управління архітектури, вони готують проект рішення, сесія місцевого органу самоврядування прийме рішення з яким слід йти в БТІ.

По-третє, питання ніби про поштові адреси, а Міністерстов зв’язку та “Укрпошта” зовсім не задіні в присвоєнні поштової нумерації. Але ж їм виконувати доставку пошти і вони багато чого знають та можуть в поштовій нумерації. Але їх не слухають і в підсумку прості поштарки мучаться...

По-четверте, власники будинків не несуть відповідальності за наявність назви вулиці та номера будинку, що в масштабах країни створює величезну втрату часу на пошук будинків.

Петро ПАТЛАТИЙ

Телефонні номери міжміських довідкових служб для кожного міста свої і важко запам’ятовуються

Куток споживача. Куток покупця. Куточок споживача. Куточок покупця

Кутки споживача від 99 до 399 грн. + все торговельне законодавство

Вантажний велосипед. Грузовой велосипед. Велорикша Украина

Універсальний вантажний велосипед + ручний вантажний візок в подарунок

Рекламна стійка, інформаційний стенд вертиться, вертящаяся стійка, стенд-листалка, стенд-вертушка

Ротаційна (гортальна) настільна система (промо-стійка), 11 прозорих кишень А4, 250 грн.

 


ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ НАРОДНИХ ДЕПУТАТІВ

Р І Ш Е Н Н Я

 N 999 від 10.06.70

 

           Про заходи по впорядкуванню єдиних вказівних

            знаків на будинках і спорудах у м. Києві

З метою впорядкування єдиних вказівних знаків на будинках і спорудах, для поліпшення орієнтування знаходження вулиць, будинків і підприємств, а також відповідних інженерних комунікацій в м. Києві виконавчий комітет Київської міської Ради народних депутатів ПОСТАНОВЛЯЄ:

1. Затвердити зразки будинкових та вказівних знаків і Правила їх виготовлення та розміщення на будинках і спорудах у м. Києві (додаток 1) і ввести їх в дію з 15 червня 1970 р.

6. Інституту “Київпроект” та КиївЗНДІЕП при проектуванні нових житлових масивів передбачити на Генеральних планах присвоєння поштових номерів для всіх будівель, споруд та жилих будинків, що заплановані для будівництва на масиві.

_______________

Інші пункти рішення не наводяться як такі, що не містять норм, які підлягають включенню до збірника.

Додаток 1

                                      до рішення виконкому

                                      Київської міської Ради

                                      народних депутатів

                                      від 10.06.70 р. N 999

 

                             ПРАВИЛА

ВИГОТОВЛЕННЯ І РОЗМІЩЕННЯ ВКАЗІВНИХ ЗНАКІВ НА БУДИНКАХ У М. КИЄВІ

1. Загальні положення

1. Ці Правила вводяться для полегшення знаходження поштових адрес та обладнань інженерних мереж.

2. Правилами встановлюються єдина форма виготовлення вказівних знаків і порядок їх розміщення на будинках і спорудах міста.

3. Чинність цих Правил розповсюджується на всі установи, організації і підприємства, які мають на своєму балансі будинки та споруди на території м. Києва, незалежно від їх призначення, а також на громадян, які володіють будинками та спорудами на правах особистої власності.

4. На жилих будинках та спорудах міста розміщуються такі вказівні знаки згідно з затвердженими зразками:

будинковий ліхтар;

покажчик номерів під’їздів та квартир;

покажчик належності будинку;

покажчик адреси проживання двірника;

покажчик прізвищ квартиронаймачів;

прапоротримач;

покажчик назви вулиці;

пам’ятна і меморіальна дошки;

покажчик колодязів газопровідної мережі та їх обладнань;

покажчик колодязів водопровідної мережі та їх обладнань;

покажчик розташування підземного електрокабелю;

нівелірні знаки, марки та стінові репери;

покажчик грунтових геодезичних знаків.

5. Відповідальність за установку вказівних знаків, правильне їх розміщення і утримання на будинках та спорудах несуть:

житлово-експлуатаційні контори місцевих Рад народних депутатів, відомств, організацій, підприємств та правління житлових кооперативів — за:

будинкові ліхтарі;

покажчики номерів під’їздів та квартир;

покажчики належності будинку;

покажчики адреси проживання двірника;

покажчики прізвищ квартиронаймачів;

прапоротримачі;

володарі будинків на правах особистої власності — за:

будинкові ліхтарі;

прапоротримачі;

спеціалізоване експлуатаційне управління шляхового господарства — за:

покажчики назв вулиць;

управління культури — за:

пам’ятні та меморіальні дошки;

управління газового господарства — за:

покажчики колодязів газопровідної мережі та їх обладнань;

виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства — за:

покажчики колодязів водопровідної мережі та їх обладнань;

управління київських міських електричних мереж “Київенерго” -

за:

покажчики розташування підземного електрокабелю;

управління в справах будівництва та архітектури — за:

нівелірні знаки, марки та стінові репери;

покажчики грунтових геодезичних знаків.

6. Організації, які встановлюють вказані знаки, зобов’язані зробити запис у паспорті будинку про їх установку, після чого житлово-експлуатаційні організації ведуть нагляд за їх збереженням.

7. На будинках і спорудах, що є пам’ятниками архітектури, розміщення вказівних знаків погоджується з інспекцією по охороні пам’ятників управління в справах будівництва та архітектури.

8. На новозбудованих та закінчених ремонтом будинках усі вказівні знаки повинні бути встановлені у місячний строк з моменту прийняття їх в експлуатацію. В разі зміни назви вулиць, провулків, проїздів і номерів будинків всі будинкові та вказівні знаки повинні бути замінені на нові не пізніше 2 місяців з моменту виходу рішення про перейменування.

9. Всі будинкові та вказівні знаки повинні бути розміщені на фасадах будинків відповідно до цих Правил і утримуватися постійно в чистоті та технічно справному стані. Щороку у квітні повинна проводитись інвентаризація всіх будинкових та вказівних знаків і приведення їх у належний стан.

10. Начальники житлово-експлуатаційних органів всіх установ, підприємств, організацій, які мають на своєму балансі будинки та споруди, при розбиранні чи знесенні їх повинні зняти всі будинкові та вказівні знаки для застосування їх у майбутньому.

2. Порядок розміщення будинкових та вказівних знаків

11. Будинковий ліхтар повинен установлюватися на кожному будинку, садибі, підприємстві, а при вільній забудові — на кожному відокремленому будинку, який має окрему поштову адресу.

На будинковому ліхтарі розміщується під електричною лампочкою назва вулиці, нижче номер будинку, а на ліхтарях домовласників — під номером будинку прізвище та ініціали власника.

Розмір ліхтаря 40 х 60 см, на білому фоні; літери та цифри чорні, окантовка сіра.

Будинковий ліхтар розміщується на фасадній стіні будинку, яка виходить на вулицю, з правого боку, якщо дивитися на будинок з вулиці.

При наявності в будинках арочного проїзду будинковий ліхтар розміщується з його правого боку.

Якщо будинок, споруда, територія підприємства чи садиба мають поштовий номер та огороджені капітальним парканом, будинковий ліхтар розміщується біля воріт, з правого боку.

На будинках, що розташовані в глибині кварталу, будинкові ліхтарі розміщуються на фасадній стіні будинку, що виходить на внутрішньоквартальний проїзд.

Якщо довжина будинку більше 60 м, встановлюються два ліхтарі, по краях будинку.

При більшій довжині на кожні 50 м довжини будинку встановлюється додатково один ліхтар.

На будинках, де розміщується покажчик назви вулиці, будинковий ліхтар розміщується на протилежному боці будинку, вздовж магістральної вулиці.

Будинкові ліхтарі та покажчики назви вулиці встановлюються на висоті 2,8 м.

Залежно від оформлення фасаду допускаються відхилення:

мінімальна висота — 2,5 м; максимальна — 3,5 м від рівня відмостки.

Від рогу будинку, проїзду або воріт знаки розміщуються на відстані 25 — 30 см.

12. Покажчик номерів під’їзду та квартир: розмір 9 х 29 см;

літери та цифри чорні на жовтому фоні. Розміщується він над входом до сходової клітки, там, де дозволяє архітектурне рішення входу, на однаковому місці біля кожного входу.

13. Покажчик належності будинку повинен бути розміром 17 х 29 см; літери чорні, фон жовтий.

Розміщується з лівого боку першого під’їзду, на висоті 1,8 -

2,2 м від рівня відмостки; на ньому вказуються належність будинку до житлово-експлуатаційної контори, організації, підприємства, установи, номери телефонів пожежної команди, швидкої медичної допомоги, аварійних служб газу, опалення і номер поштового відділення.

14. Покажчик адреси проживання двірника розміром 17 х 29 см, фон зелений, літери та цифри білі. Розміщується з лівого боку першого під’їзду будинку, на висоті 1,8 — 2,2 м від рівня відмостки.

15. Покажчик прізвищ квартиронаймачів має бути розміром 40 х 60 см. На ньому вказуються номери квартир, прізвище та ініціали квартиронаймачів, які написані на білому фоні чорними літерами. Розміщується в кожній сходовій клітці на першому поверсі, в освітленому місці.

16. Прапоротримач дворіжковий розміщується на лівому боці фасаду кожного будинку, який виходить на вулицю, посередині наріжного простінка.

При довжині фасаду до 60 м встановлюється один прапоротримач;

при більшій довжині — встановлюються додаткові прапоротримачі на відстані 35 — 40 м один від одного, на однаковій висоті, зберігаючи симетрію їх розміщення.

Якщо в будинку є арочний проїзд, в’їзд в капітальному паркані підприємства чи садиби, прапоротримачі розміщуються з їх лівого боку.

По фасадах малоповерхових жилих будинків прапоротримачі розміщуються залежно від архітектурних особливостей фасаду.

По основних магістралях міста прапоротримачі розміщуються на однаковому рівні, на всіх будинках вулиці.

17. Покажчик назви вулиці повинен бути розміром 14 х 58 см, літери білі на синьому фоні, встановлюється на розі будинку, який виходить на перехрестя вулиць.

Покажчики назв вулиць на розі будинку повинні бути встановлені на однаковому рівні.

18. Пам’ятна дошка встановлюється на вулицях та площах міста для пояснення назви вулиці або площі.

Текст і форма дошки затверджуються рішенням виконкому міськради. При довжині вулиці до 1 км встановлюються дві дошки: одна з початку вулиці на будинку з номером 2; друга — в кінці вулиці на будинку з найбільшим непарним номером.

Якщо довжина вулиці 2 км та більше, кількість пам’ятних дощок збільшується — одна дошка на 1 км. Додаткові дошки встановлюються на перехресті двох вулиць. Встановлення дощок на площах визначається залежно від характеру забудови площі.

Меморіальні дошки встановлюються на будинках лише за рішенням міськвиконкому, з затвердженими текстом та формою.

Пам’ятні та меморіальні дошки встановлюються, як правило, на висоті 2 — 2,5 м від рівня відмостки, на видному місці.

Місце установки пам’ятної і меморіальної дощок повинно бути погоджене з районним архітектором.

19. Покажчик колодязів газопровідної мережі та їх обладнань розміщується на фасадах будинків та споруд на висоті 1,8 — 2,2 м від рівня відмостки, проти або поблизу колодязів та обладнань газопроводів, не нижче 25 см від рогу будинку. Покажчик повинен бути розміром 12 х 16 см, металевий, з жовтим фоном. Стрілки, цифри і літери пишуться:

для високого тиску — чорною фарбою;

для середнього тиску — червоною фарбою;

для низького тиску — синьою фарбою.

Умовні позначення:

ГК — газовий колодязь і його номер;

КТ — контрольна трубка;

КП — контрольний провідник.

Цифри біля стрілок показують віддаль в метрах від місця установки покажчика до колодязя або обладнання.

20. Покажчик колодязів водопровідної мережі та їх обладнань.

Покажчик для колодязів з пожежними гідрантами — червоний, з засувкою, яка відключає подачу води в будинок, — блакитний. Цифри і стрілки на покажчиках білі.

Покажчик розміром 12 х 16 см розміщується на фасадах будинків, поблизу або напроти колодязів, на висоті 1,8 — 2,2 м від рівня відмостки та не ближче 25 см від рогу будинку.

Цифри біля стрілок показують віддаль в метрах від місця установки покажчика до колодязя.

21. Покажчик розташування підземного електрокабелю.

Металевий, розміром 12 х 16 см, на синьому фоні; цифри та стрілки білі. Встановлюється на фасадах будинків на висоті 1,8 — 2,2 м від рівня відмостки та не ближче 25 см від рогу будинку. Цифри означають: чисельник — відстань від будинку до кабелю в метрах; знаменник — заглиблення кабелю в сантиметрах.

22. Нівелірні знаки, стінові репери та марки розміщуються на території міста згідно з геодезичним проектом розвитку опорної мережі. Знаки закладаються в цоколі або стіні фасаду будинку, не ближче 25 см від рогу будинку та на висоті від поверхні відмостки: стінні репери — 0,3 — 0,6 м;

марки точного нівелірування — до 2,0 м.

Площини дисків нівелірних знаків закладаються врівень зі стіною. Виступати може лише “прилив” з центром знака.

23. Покажчик грунтових геодезичних знаків зеленого кольору з білими цифрами, літерами та стрілками, розміром 12 х 16 см. Розміщується на фасадах будинків, поблизу або напроти грунтового знака, на висоті 1,8 — 2,2 м від рівня відмостки та не ближче 25 см від рогу будинку.

3. Порядок нумерації будинків квартир

24. Нумерація будинків:

номер будинку надається за рішенням виконкому райради після затвердження акта прийомки будинку в експлуатацію;

нумерація будинків, розташованих на вулицях радіального напряму, повинна проводитись у напрямі від центру міста до периферії;

нумерація будинків, які розташовані на вулицях кільцевого напряму, — за годинниковою стрілкою, при орієнтації від центру міста;

в районах міста з забудовою в глибину кварталу нумеруються будинки, які виходять на вулицю;

будинкам, розташованим в глибині забудови за будинками, які виходять на вулицю, надається номер будинку, за яким вони розташовані, з додатком літерного індексу (а, б, в).

Номери наріжних будинків пишуться через дріб: в чисельнику -

номер по магістральній вулиці, в знаменнику — по другій вулиці.

Коли наріжний будинок виходить лише торцевою стіною на другорозрядну вулицю, то йому по цій вулиці номер не надається.

25. Нумерація під’їздів та квартир.

Нумерація під’їздів проводиться послідовно, відлік — зліва направо, орієнтуючись на фасад будинку з виходами під’їздів.

Нумерація квартир в окремих жилих будинках проводиться послідовно, починаючи з першого під’їзду, зліва — направо, знизу — вгору. Заміна номерів квартир будинків після комплексного капітального ремонту проводиться за рішенням райвиконкому.

4. Написання найменування вулиць

26. Написання назви вулиць повинно бути повним, без скорочення і проводитися відповідно до рішення виконкому міськради.

Присвоєння назв вулицям та їх зміна проводяться рішенням виконкому міськради.

Позначення характеру проїздів на будинковому ліхтарі пишеться повністю (вулиця, площа, провулок і т. п.), на інших покажчиках дозволяється скорочення, а саме:

вулиця — вул. Велика Підвальна; провулок — пров.

Михайлівський; площа — пл. Л. Толстого; тупик — туп. Тверський, за винятком слів “проспект”, “бульвар”, “шосе”, “алея”.

Порядковий номер однойменних вулиць ставиться на початку назви і пишеться цифрою.

Всі цифри та літери повинні писатися без розривів, шрифтом згідно зі зразками.

Найменування вулиць пишеться літерами одного розміру.

Систематизований довідковий посібник “Діючі нормативні акти Київської міської Ради народних депутатів і її Виконавчого комітету. 1970 — 1987”.

 

 

Проект

ЗАТВЕРДЖЕНО

розпорядженням виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)

від «___»_____________ №______

 

Порядок

присвоєння поштових адрес об’єктам нерухомості
у місті Києві

Розділ 1. Загальні положення

1.1. Порядок присвоєння поштових адрес об’єктам  нерухомості у місті Києві (далі – Порядок) встановлює механізм присвоєння порядкового  номеру об’єкту нерухомості на відповідній вулиці, провулку тощо (поштової адреси), шляхом присвоєння попередньої  поштової адреси  об’єктам нерухомості на стадії будівництва, поштової адреси новоствореним (новозбудованим) та існуючим об’єктам нерухомості і поширюється на такі об’єкти:

-             житлові будинки квартирного типу (із вбудованими та прибудованими нежитловими приміщеннями при їх наявності);

-             житлові будинки садибного типу (із господарськими будівлями та спорудами при їх наявності);

-             садові та дачні будинки, розташовані на земельних ділянках, наданих для ведення індивідуального садівництва (із господарськими будівлями та спорудами при їх наявності);

-             нежитлові будівлі громадського, виробничого, соціально-побутового та іншого призначення, їх комплекси (в т.ч. з наявними житловими приміщеннями);

-             окремо розташовані  будинки та будівлі інженерної інфраструктури;

-             окремо розташовані індивідуальні гаражі (які не відносяться до господарських будівель житлових, садових та дачних будинків) чи гаражні кооперативи, комплекси (в т. ч. одно- чи багатоповерхові гаражі, наземні та підземні гаражі), будівлі автопаркінгів;

-             інші окремо розташовані капітальні будинки та будівлі.

Дія цього Порядку не поширюється на тимчасові споруди, елементи благоустрою (зокрема на ті споруди, які не пов’язані із земельною ділянкою фундаментом).

1.2.  Присвоєння попередньої поштової адреси, поштової адреси відповідно до цього Порядку здійснюється виконавчим органом районної у місті Києві ради (районною у місті Києві державною адміністрацією), за місцезнаходженням об’єкта нерухомості (далі – райдержадміністрація),  на безоплатній основі.

 

Розділ 2. Порядок присвоєння попередньої поштової адреси об’єктам нерухомості на стадії будівництва

 

2.1. Юридичні та фізичні особи (замовники нового будівництва чи інші уповноважені особи) (далі – замовники), мають право звернутися до райдержадміністрації із заявою щодо присвоєння об’єкту попередньої поштової адреси на стадії будівництва об’єкта нерухомості, за умови наявності документів, передбачених пунктом 2.2 цього Порядку.

2.2. До заяви додаються такі документи:

- завірена в установленому порядку копія документу, що посвідчує право власності на земельну ділянку чи право  користування земельною ділянкою;

- викопіювання з чергового кадастрового плану міста (станом на час оформлення права власності на земельну ділянку чи право  користування земельною ділянкою);

- завірена в установленому порядку копія дозволу на виконання будівельних робіт, виданого відповідною інспекцією державного архітектурно-будівельного контролю;

- завірена в установленому порядку копія висновку комплексної державної експертизи, виданого уповноваженим органом;

-  копія генерального плану розміщення об’єкта будівництва.

2.3. Замовник має право подати заяву особисто (через уповноважену особу) або надіслати рекомендованим листом з описом вкладення.

2.4. З метою уникнення дублювання поштових адрес райдержадміністрація, протягом семи робочих днів з дня отримання відповідної заяви, направляє для погодження пропозиції щодо присвоєння попередньої поштової адреси до Головного управління містобудування, архітектури та дизайну міського середовища виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), а також до комунального підприємства Київського міського бюро технічної інвентаризації та реєстрації права власності на об’єкти нерухомого майна (далі – БТІ), які протягом семи робочих днів  надають лист про погодження присвоєння попередньої поштової адреси або про відмову у погодженні присвоєння попередньої поштової адреси із зазначенням причин та підстав для цього.

В разі не надання Головним управлінням містобудування, архітектури та дизайну міського середовища виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) та/або БТІ листа про погодження або відмову у погодженні попередньої поштової адреси, у зазначений строк, присвоєння такої попередньої поштової адреси вважається погодженим відповідним органом чи підприємством.

2.5. У разі, якщо Головне управління містобудування, архітектури та дизайну міського середовища виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) чи БТІ надає лист щодо відмови у погодженні присвоєння попередньої поштової адреси із зазначенням причин та підстав для цього, райдержадміністрація з урахуванням зазначених обставин повторно, протягом трьох робочих днів з дня отримання відповідного листа, направляє для погодження нову пропозицію щодо присвоєння попередньої поштової адреси.

2.6. Присвоєння попередньої поштової адреси, за умови їх погодження  Головним управлінням містобудування, архітектури та дизайну міського середовища виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) та БТІ, протягом трьох робочих днів з дати останнього такого погодження, засвідчується листом райдержадміністрації, який в установленому порядку надається (направляється) замовнику.

2.7. У разі присвоєння райдержадміністрацією попередньої поштової адреси замовник після завершення опорядження (оздоблення) фасаду об’єкта нерухомості до початку погодження акта готовності об’єкта до експлуатації, забезпечує своєчасне виготовлення та встановлення на об’єкті нерухомості відповідних вказівних знаків поштової адреси.

 

Розділ 3. Порядок присвоєння поштової адреси новоствореним (новозбудованим) об’єктам нерухомості

 

3.1. Після отримання відповідно до законодавства  документу, що свідчить про прийняття об’єкта в експлуатацію, замовник звертається до райдержадміністрації із заявою щодо присвоєння новоствореному (новозбудованому) об’єкту нерухомості поштової адреси.

До заяви додаються такі документи:

- завірена в установленому порядку копія документа, що свідчить про прийняття об’єкта в експлуатацію;

- завірена в установленому порядку копія документу, що посвідчує право власності на земельну ділянку чи право  користування земельною ділянкою;

- завірена в установленому порядку копія листа райдержадміністрації про присвоєння  попередньої поштової адреси об’єкту нерухомості (у разі наявності).

3.2. Замовник має право подати заяву особисто (через уповноважену особу) або надіслати рекомендованим листом з описом вкладення.

3.3. У разі наявності у замовника листа райдержадміністрації про присвоєння попередньої поштової адреси, присвоєння поштової адреси новоствореному (новозбудованому) об’єкту нерухомості здійснюється протягом десяти робочих днів з дати надходження відповідної заяви розпорядженням райдержадміністрації, завірена копія якого надається (направляється) замовнику в установленому порядку.

3.4. У разі відсутності у замовника листа райдержадміністрації про присвоєння попередньої поштової адреси, а також у разі необхідності присвоєння іншої поштової адреси по відношенню до присвоєної відповідно до цього Порядку попередньої поштової адреси, з метою уникнення дублювання поштових адрес, райдержадміністрація, протягом семи робочих днів з дня отримання відповідної заяви, направляє для погодження пропозиції щодо присвоєння поштової адреси новоствореному (новозбудованому) об’єкту нерухомості до Головного управління містобудування, архітектури та дизайну міського середовища виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)  та до БТІ, які протягом семи робочих днів  надають лист про погодження присвоєння поштової адреси або про відмову у погодженні присвоєння поштової адреси новоствореному (новозбудованому) об’єкту нерухомості із зазначенням причин та підстав для цього.

В разі не надання Головним управлінням містобудування, архітектури та дизайну міського середовища виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) та БТІ листа про погодження або відмову у погодженні поштової адреси новоствореному (новозбудованому) об’єкту нерухомості, у зазначений строк, присвоєння такої поштової адреси вважається погодженим відповідним органом чи підприємством.

3.5. У разі, якщо Головне управління містобудування, архітектури та дизайну міського середовища виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) чи БТІ  надає лист щодо відмови у погодженні присвоєння поштової адреси новоствореному (новозбудованому) об’єкту нерухомості із зазначенням причин та підстав для цього, райдержадміністрація з урахуванням зазначених обставин повторно, протягом трьох робочих днів з дня отримання відповідного листа, направляє для погодження нову пропозицію щодо присвоєння поштової адреси новоствореному (новозбудованому) об’єкту нерухомості.

3.6. Присвоєння поштової адреси (крім випадків, зазначених в пункті 3.3 цього Порядку), за умови їх погодження  Головним управлінням містобудування, архітектури та дизайну міського середовища виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) та БТІ, протягом трьох робочих днів з дати останнього такого погодження здійснюється розпорядженням райдержадміністрації, завірена копія якого надається (направляється) замовнику в установленому порядку.

3.7. Замовник у місячний термін з дати видання райдержадміністрацією розпорядження про присвоєння поштової адреси забезпечує (крім випадків, коли присвоєна новозбудованому об’єкту нерухомості поштова адреса співпадає з попередньою поштовою адресою, що було присвоєно йому відповідно до цього Порядку)  своєчасне виготовлення та встановлення на новоствореному (новозбудованому) об’єкті нерухомості відповідних вказівних знаків поштової адреси.

 

 

Розділ 4. Порядок присвоєння поштової адреси
існуючим об’єктам нерухомості

 

4.1. Юридичні та фізичні особи (власники об’єктів нерухомого майна чи інші уповноважені  особи) (далі – заявники), у випадку поділу об'єкта (майнового комплексу), якщо в результаті такого поділу виділяється окремий об’єкт, відповідно до переліку об’єктів нерухомості, передбаченого пунктом 1.1 цього Порядку,  та у випадку необхідності впорядкування поштової адреси існуючих об’єктів нерухомості, можуть звернутися з заявою до райдержадміністрації  щодо присвоєння об’єкту нерухомості нової поштової адреси.

До заяви додаються такі документи:

- копія документу, що засвідчує особу (паспорту) (для фізичних осіб);

- копія свідоцтва про державну реєстрацію (для фізичних осіб - підприємців та юридичних осіб);

- завірена в установленому порядку копія правовстановлюючого документу на об’єкт нерухомості;

- завірена в установленому порядку копія документа, що свідчить про прийняття об’єкта в експлуатацію;

- завірена в установленому порядку копія документу, що посвідчує право власності на земельну ділянку чи право  користування земельною ділянкою (за наявності).

4.2. Заявник має право подати заяву особисто (через уповноважену особу) або надіслати рекомендованим листом з описом вкладення.

4.3. З метою уникнення дублювання поштових адрес райдержадміністрація, протягом семи робочих днів з дня отримання відповідної заяви, направляє для погодження пропозиції щодо присвоєння поштової адреси до Головного управління містобудування, архітектури та дизайну міського середовища виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), а також БТІ, які протягом семи робочих днів  надають лист про погодження присвоєння поштової адреси або про відмову у погодженні присвоєння поштової адреси існуючим об’єктам нерухомості із зазначенням причин та підстав для цього.

В разі не надання Головним управлінням містобудування, архітектури та дизайну міського середовища виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) та БТІ листа про погодження або відмову у погодженні поштової адреси існуючим об’єктам нерухомості, у зазначений строк, присвоєння такої поштової адреси вважається погодженим відповідним органом чи підприємством.

4.4. У разі, якщо Головне управління містобудування, архітектури та дизайну міського середовища виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) чи БТІ надає лист щодо відмови у погодженні присвоєння поштової адреси існуючим об’єктам нерухомості із зазначенням причин та підстав для цього, райдержадміністрація з урахуванням зазначених обставин повторно, протягом трьох робочих днів з дня отримання відповідного листа, направляє для погодження нову пропозицію щодо присвоєння поштової адреси існуючому об’єкту нерухомості.

4.5. Присвоєння поштової адреси існуючим об’єктам нерухомості, за умови їх погодження  Головним управлінням містобудування, архітектури та дизайну міського середовища виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) та БТІ, протягом трьох робочих днів з дати останнього такого погодження здійснюється розпорядженням райдержадміністрації, завірена копія якого надається (направляється) замовнику в установленому порядку.

4.6. Заявник у місячний термін з дати видання райдержадміністрацією розпорядження про присвоєння поштової адреси забезпечує своєчасне виготовлення та встановлення на існуючому об’єкті нерухомості відповідних вказівних знаків поштової адреси.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 

5.1.  Спори з приводу присвоєння попередньої поштової адреси об’єктам нерухомості на стадії будівництва, присвоєння поштової адреси новоствореним (новозбудованим) об’єктам нерухомості та існуючим об’єктам нерухомості,  вирішуються в установленому законодавством порядку.

5.2. Райдержадміністрації протягом трьох робочих днів направляють копії розпоряджень про присвоєння поштової адреси новоствореним (новозбудованим) об’єктам нерухомості та існуючим об’єктам нерухомості відповідній інспекції державного архітектурно-будівельного контролю, Головному управлінню статистики у м. Києві, Головному управлінню містобудування, архітектури та дизайну міського середовища виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), БТІ, державному підприємству «Інформаційний центр» Міністерства юстиції України, місцевому відділенню українського державного підприємства поштового зв’язку «Укрпошта».

 

Заступник голови –

керівник апарату                                                                       Б. Стичинський

____________

  Постійна адреса статті в Інтернеті: http://www.marazm.org.ua/index.html?/service/9_83.html


Попередня статтяНаступна стаття

[an error occurred while processing this directive]


Головна сторінка | Українська національна ідея. Українократія | КУТКИ СПОЖИВАЧА для всіх міст з літературою |  ІНФОРМАЦІЙНІ СТЕНДИ, щити, дошки | Уголки потребителя для всех городов с литературой | Информационные стенды, щиты, доски | Перекидні системи Перекидные системы | Штендеры, Штендери | Буклетницы Буклетниці | Коментар Податкового кодексу, Митного Комментарий Налогового кодекса, Таможенного| НОВИНИ | RSS | Реклама | Контакт | Журнали з охорони праці та інші | Календар бухгалтера Календарь бухгалтера | Інструкції з охорони праці |Оперативна поліграфія, тиражування |  Фотоприколы | Термінологічний словник | Книги, словник, реферати з історії, ЗНО з історії України

Скачати Книгу маразмів України одним файлом

(C) Copyrіght by V.Moseіchuk, 1999-2023. All rіghts reserved. Тел. (067) 673-51-59, (099) 565-62-62, (093) 918-70-99.
Пропозиції та зауваження надсилайте на
Електронним та друкованим ЗМІ дозволяється  цитування матеріалів Книги маразмів України за умови посилання на Книгу маразмів України та сайт www.marazm.org.ua Обов'язкове посилання наступного змісту: "За матеріалами Книги маразмів України (www.marazm.org.ua)…". з використанням в Інтернеті гіперпосилання (hyperlink) на Книгу маразмів України  (www.marazm.org.ua). Іншим організаціям та приватним особам використання матеріалів для публічних цілей дозволяється за умови окремого дозволу автора з дотриманням вищезгаданих посилань.


Розсилка новин
[an error occurred while processing this directive]
Підтримка проекту:
U634971969297
Z404288205014
E208021446192

Новини
маразмiв


Нова українська національна ідея. Новая украинская национальная идея
 
Кутки споживача для всіх міст із законодавством та книгою скарг. Кутки покупця. Уголки потребителя для всех городов с законодательством и книгой жалоб. Уголки покупателя





Украинские 100x100




Газета "Правовий тиждень"