Головна сторінка | Українська національна ідея. Українократія | КУТКИ СПОЖИВАЧА для всіх міст з літературою |  ІНФОРМАЦІЙНІ СТЕНДИ, щити, дошки | Уголки потребителя для всех городов с литературой | Информационные стенды, щиты, доски | Перекидні системи Перекидные системы | Штендеры, Штендери | Буклетницы Буклетниці | Коментар Податкового кодексу України Комментарий Налогового кодекса Украины| НОВИНИ | RSS | Реклама | Контакт | Журнали з охорони праці та інші | Календар бухгалтера Календарь бухгалтера | Інструкції з охорони праці |Оперативна поліграфія, тиражування |  Фотоприколы | Термінологічний словник | Книги, словник, реферати з історії, ЗНО з історії України

Скачати Книгу маразмів України одним файлом

ГЛАВА XLІ. МАРАЗМИ СЛУЖБИ БЕЗПЕКИ УКРАЇНИ (СБУ) ТА СЛУЖБИ ЗОВНІШНЬОЇ РОЗВІДКИ

З ПОЧАТКУ 2007 РОКУ ІСНУЄ 2 ЄДИНИХ РЕЄСТРИ ВИГОТОВЛЕННЯ ГОЛОГРАФІЧНИХ ЗАХИСНИХ ЕЛЕМЕНТІВ. ОДИН ВІД МІНФІНУ, ІНШИЙ ВІД СБУ

Відповідно до пункту 3 Положення про порядок голографічного захисту документів і товарів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24 лютого 2001 р. N 171, державний контроль та координацію діяльності державних органів у сфері розроблення та виробництва голографічних захисних елементів, організацію проведення сертифікації та експертизи таких елементів, встановлення порядку їх розроблення, виробництва і обліку, формування та ведення Єдиного реєстру виготовлення голографічних захисних елементів (далі – Реєстр) здійснює Мінфін. Мінфін став вести цей реєстр за Постановою Кабінету Міністрів України № 895 від 03.07.2006 “Питання голографічного захисту документів і товарів”,  яка стала чинною з 08.10.2006 р., до 08.10.2006 р. такий реєстр вело СБУ.

Положення про Реєстр від Мінфіну затверджено Наказом Мінфіну від 10.01.2007 р. № 1 “Про затвердження Порядку ведення Єдиного реєстру виготовлення голографічних захисних елементів”, який зареєстровано у Мін’юсті України 27.01.2007 за № 70/13337. Але Реєстр від СБУ, затверджений Наказом Держдепартаменту спецтелекомсистем СБУ від 30.08.2001 р. № 53 “Про заснування Єдиного реєстру виготовлення голографічних захисних елементів та затвердження Порядку його ведення”, який зареєстровано у Мін’юсті України 10.09.2001 за № 791/5982, станом на 05.03.2007 р. досі не скасовано. Таким чином склалася ситуація, коли в країні існує 2 єдиних реєстри виготовлення голографічних захисних елементів. Один від Мінфіну, інший від СБУ.

 

Куток споживача. Куток покупця. Куточок споживача. Куточок покупця

Кутки споживача від 99 до 399 грн. + все торговельне законодавство

Вантажний велосипед. Грузовой велосипед. Велорикша Украина

Універсальний вантажний велосипед + ручний вантажний візок в подарунок

Рекламна стійка, інформаційний стенд вертиться, вертящаяся стійка, стенд-листалка, стенд-вертушка

Ротаційна (гортальна) настільна система (промо-стійка), 11 прозорих кишень А4, 250 грн.

 


 

ДЕПАРТАМЕНТ СПЕЦІАЛЬНИХ ТЕЛЕКОМУНІКАЦІЙНИХ СИСТЕМ ТА ЗАХИСТУ ІНФОРМАЦІЇ СЛУЖБИ БЕЗПЕКИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

 N 53 від 30.08.2001                  Зареєстровано в Міністерстві

                                      юстиції України

                                      10 вересня 2001 р.

                                      за N 791/5982

 

Про заснування Єдиного реєстру виготовлення голографічних захисних елементів та затвердження Порядку його ведення

На виконання Указу Президента України від 15 листопада 2000 р. N 1239/2000 “Про захист документів і товарів голографічними захисними елементами” та відповідно до Положення про порядок голографічного захисту документів і товарів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24 лютого 2001 р. N 171, з метою забезпечення механізму ідентифікації та обліку голографічних захисних елементів НАКАЗУЮ:

1. Заснувати у Департаменті Єдиний реєстр виготовлення голографічних захисних елементів та затвердити Порядок ведення Єдиного реєстру виготовлення голографічних захисних елементів (далі — Порядок ведення), що додається.

2. Заступнику керівника Департаменту в установленому порядку забезпечити подання Порядку ведення на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.

3. Контроль за виконанням цього наказу покласти на першого заступника керівника Департаменту.

 Т.в.о. керівника Департаменту                        В.Барлабанов

                                      Затверджено

                                      Наказ Департаменту

                                      спеціальних

                                      телекомунікаційних систем та

                                      захисту інформації

                                      Служби безпеки України

                                      30.08.2001 N 53

                                      Зареєстровано в Міністерстві

                                      юстиції України

                                      10 вересня 2001 р.

                                      за N 791/5982

                             Порядок

               ведення Єдиного реєстру виготовлення

                 голографічних захисних елементів

1. Загальні положення

1.1. Порядок ведення Єдиного реєстру виготовлення голографічних захисних елементів (далі — Порядок ведення) розроблений на виконання Указу Президента України від 15 листопада 2000 р. N 1239/2000 “Про захист документів і товарів голографічними захисними елементами”, відповідно до Положення про порядок голографічного захисту документів і товарів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24 лютого 2001 р. N 171, та визначає порядок ведення Єдиного реєстру виготовлення голографічних захисних елементів, які застосовуються в Україні (далі — Єдиний реєстр), проведення робіт з реєстрації голографічних захисних елементів, видачі та продовження строку дії свідоцтв про реєстрацію голографічних захисних елементів, а також встановлює форми відповідної заяви про реєстрацію та свідоцтва про реєстрацію.

1.2. Дія Порядку ведення поширюється на органи державної влади, органи місцевого самоврядування, підприємства, установи та організації всіх форм власності, а також на фізичних осіб, які здійснюють діяльність у сфері голографічного захисту.

1.3. Ужиті в цьому документі терміни мають такі значення:

Єдиний реєстр — автоматизований банк даних для запису відомостей про голографічні захисні елементи (далі — ГЗЕ) та картотека їх зразків;

заява — сукупність документів, необхідних для реєстрації ГЗЕ та видачі свідоцтва;

заявник — юридична або фізична особа, яка подала заяву про реєстрацію ГЗЕ;

свідоцтво — документ, який підтверджує факт внесення ГЗЕ до Єдиного реєстру;

ведення Єдиного реєстру — процедура ведення автоматизованого банку даних та картотеки зразків ГЗЕ, проведення робіт з реєстрації ГЗЕ, надання (скасування) реєстраційних номерів, оформлення та видача свідоцтв про реєстрацію, внесення доповнень та змін, надання інформації за запитами, зберігання Єдиного реєстру;

власник свідоцтва про реєстрацію ГЗЕ — органи державної влади згідно з їх компетенцією, Національний банк України, державні спеціалізовані підприємства, що виготовляють бланки цінних паперів і документів суворої звітності, а також підприємства, установи та організації недержавної форми власності, за заявою яких ГЗЕ внесено до Єдиного реєстру.

Такі терміни, як: розроблення, виробництво, впровадження, ввезення і вивезення ГЗЕ вживаються у Порядку ведення відповідно до визначень, які наведено у Ліцензійних умовах провадження господарської діяльності з розроблення, виробництва, впровадження, сертифікаційних випробувань, ввезення, вивезення голографічних захисних елементів, що затверджені наказом Державного комітету України з питань регуляторної політики та підприємництва і Департаменту спеціальних телекомунікаційних систем та захисту інформації СБ України від 28 грудня 2000 р. N 85/65 і зареєстровані в Міністерстві юстиції України 20 січня 2001 р. за N 48/5239.

1.4. Єдиний реєстр призначений для внесення визначених у розділі 2 відомостей про ГЗЕ, на підставі яких заявник отримує свідоцтво про реєстрацію ГЗЕ та права щодо застосування ГЗЕ для захисту документів і товарів.

До Єдиного реєстру також вносяться голографічні елементи вітчизняного виробництва та ввезені на територію України з метою використання та впровадження.

1.5. Ведення Єдиного реєстру здійснює Департамент спеціальних телекомунікаційних систем та захисту інформації Служби безпеки України (надалі — департамент).

1.6. Відомості Єдиного реєстру є інформацією з обмеженим доступом. Дані Єдиного реєстру використовуються для забезпечення ідентифікації та обліку ГЗЕ, а також для надання інформації щодо легітимності застосування конкретного ГЗЕ в Україні.

1.7. Питання авторських прав на образотворчі, спеціальні дані та захисні складові ГЗЕ заявник вирішує згідно з чинним законодавством до подання заяви про реєстрацію ГЗЕ в Єдиному реєстрі.

1.8. Порядок оплати, зарахування та використання коштів за виконані роботи та послуги, що можуть виконуватись та надаватись департаментом відповідно до Порядку ведення, визначається наказом Служби безпеки України за погодженням з Міністерством фінансів України та Міністерством економіки України.

2. До Єдиного реєстру вносяться:

відомості про заявника, власника свідоцтва ГЗЕ та підприємства, що здійснюють розроблення, виготовлення, впровадження та ввезення ГЗЕ (для юридичних осіб — повна назва, місцезнаходження, поштова адреса, код ЄДРПОУ, номер ліцензії на провадження діяльності в галузі голографічного захисту, банківські реквізити, телефон, факс, Е-Mail, посада керівника, прізвище, ім’я та по батькові керівника; для суб’єктів підприємницької діяльності (фізичних осіб) — прізвище, ім’я та по батькові, домашня адреса, номер і дата видачі свідоцтва про державну реєстрацію суб’єкта підприємницької діяльності фізичної особи, індивідуальний ідентифікаційний номер фізичної особи — платника податків та інших обов’язкових платежів);

номер та дата подання заяви про реєстрацію;

умовна назва ГЗЕ;

номер та дата реєстрації зображення проекту ГЗЕ;

перелік товарів і (або) документів, для захисту яких призначений ГЗЕ, що реєструється;

відомості про сертифікацію;

відомості про державну експертизу;

відомості про реєстрацію в інших реєстрах;

опис зображення ГЗЕ (першого, другого та третього планів) з використанням ключових слів;

текст, який містить ГЗЕ (на першому, другому та третьому планах);

короткий текстовий опис ГЗЕ;

зображення ГЗЕ у чорно-білому виконанні;

нормативні документи щодо ГЗЕ (у вигляді паперових документів та на магнітних носіях): технічне завдання, опис виготовленого ГЗЕ, інструкція з нанесення ГЗЕ на документи (товари), опис графічного та голографічного зображення ГЗЕ;

номер та дата рішення про реєстрацію ГЗЕ;

номер і дата видачі свідоцтва про реєстрацію ГЗЕ;

дата закінчення строку дії свідоцтва;

дата продовження строку дії свідоцтва;

відомості про авторські права та зареєстровані торгові марки (перелік та короткий текстовий опис елементів зображення ГЗЕ, які є зареєстрованими елементами фірмового стилю, із зазначенням їх власника та права заявника на їх використання);

відомості про кількість виготовлених, ввезених та вивезених ГЗЕ;

відомості про кількість впроваджених ГЗЕ;

відомості про кількість та дату знищення списаних (пошкоджених) ГЗЕ.

3. У процесі ведення Єдиного реєстру до нього можуть вноситись зміни щодо:

терміну чинності свідоцтва;

реквізитів заявника, власника свідоцтва ГЗЕ та підприємства, що здійснюють розроблення, виробництво, впровадження, ввезення, вивезення ГЗЕ;

права власності на ГЗЕ;

припинення дії свідоцтва або визнання його не дійсним;

виправлення помилок і неточностей.

4. Підставою для внесення додаткових записів та змін до Єдиного реєстру є:

рішення суду;

рішення про реєстрацію договору про передачу права власності на ГЗЕ;

заява власника свідоцтва про зміну найменування (з доданням документів, що підтверджують правомірність зміни), зміну адреси, продовження строку дії, припинення дії свідоцтва, видачу дубліката свідоцтва та виправлення очевидних помилок тощо.

5. Загальний порядок проведення робіт з реєстрації ГЗЕ

5.1. Порядок проведення робіт з реєстрації ГЗЕ включає:

реєстрацію зображення проекту ГЗЕ;

реєстрацію виготовленого ГЗЕ.

5.2. Дозволяється суміщати реєстрацію зображення проекту ГЗЕ та виготовленого ГЗЕ. У цьому разі заявник несе відповідальність за можливі збитки, якщо реєстрація у Єдиному реєстрі буде неможлива через наявність у реєстрі ГЗЕ тотожних або схожих настільки, що їх можна сплутати з ГЗЕ, який подано на реєстрацію. При цьому обов’язково здійснюється реєстрація зображення ГЗЕ у терміни, що визначаються згідно з п.8.1.

5.3. Для ГЗЕ, які ввозяться або вивозяться, заявник обов’язково подає копії документів про реєстрацію в інших реєстрах.

5.4. Роботи з реєстрації ГЗЕ містять:

подання та розгляд заяви про реєстрацію ГЗЕ;

експертизу заяви та документів;

прийняття рішення за заявою;

видачу свідоцтва про реєстрацію або надання повідомлення про реєстрацію зображення проекту ГЗЕ;

надання інформації про реєстрацію.

6. Подання та розгляд заяви

6.1. Заява про реєстрацію ГЗЕ подається заявником до департаменту на кожний вид ГЗЕ окремо.

6.2. Заява повинна містити:

умовну назву ГЗЕ;

інформацію про заявника, власника свідоцтва ГЗЕ та підприємства, що здійснюють розроблення, виробництво, впровадження та ввезення, вивезення ГЗЕ;

опис графічного та голографічного зображення ГЗЕ;

перелік товарів і документів, для захисту яких призначений ГЗЕ;

документи, що додаються до заяви.

6.3. До документів, що додаються до заяви належать:

документи, які підтверджують оплату послуг з реєстрації;

копії документів, що підтверджують право заявника на використання логотипів та фірмової символіки, якщо ГЗЕ містить такі зображення;

технічне завдання на розроблення та виготовлення ГЗЕ;

зразки ГЗЕ;

опис графічного та голографічного зображення ГЗЕ;

опис виготовленого ГЗЕ;

інструкція з нанесення ГЗЕ на документи (товари);

копія сертифіката відповідності;

копія експертного висновку;

копія контракту на закупівлю ГЗЕ;

копії документів про реєстрацію ГЗЕ в інших реєстрах (надаються обов’язково для ГЗЕ, які передбачається ввозити або вивозити).

6.4. Заява про реєстрацію ГЗЕ в Єдиному реєстрі подається за формою, наведеною у додатку 1.

6.5. Заявник несе відповідальність за достовірність інформації, яка наведена у заяві та долучених до неї документів.

6.6. Заявник у десятиденний термін надає до департаменту інформацію про зміну будь-яких даних, наведених у заяві та у долучених до неї документах.

7. Експертиза заяви про реєстрацію ГЗЕ

7.1. Під час експертизи перевіряються:

дотримання вимог цього Порядку ведення;

відповідність вимогам Положення про порядок голографічного захисту документів і товарів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24 лютого 2001 р. N 171 ;

відповідності зображення виготовленого ГЗЕ зареєстрованому зображенню проекту цього ГЗЕ;

відсутність чи наявність у Єдиному реєстрі тотожних або схожих ГЗЕ.

8. Прийняття рішення за заявою

8.1. Порядок розгляду заяви про реєстрацію зображення проекту ГЗЕ

8.1.1. Департамент у місячний термін з дня отримання заяви розглядає її та здійснює експертизу заяви та долучених до неї документів з метою визначення можливості реєстрації у Єдиному реєстрі зображення проекту ГЗЕ.

8.1.2. Для ГЗЕ, які будуть застосовуватись в Україні, департамент надсилає відповідний запит до реєстру Міжнародної асоціації виробників голограм (ІНМА) з метою реєстрації зображення ГЗЕ.

8.1.3. За негативними результатами експертизи заявнику надсилається повідомлення, у якому зазначаються підстави через які реєстрація зображення проекту ГЗЕ неможлива. Після усунення недоліків заявник має право подати повторну заяву.

8.1.4. За позитивними результатами експертизи заявнику надсилається повідомлення про реєстрацію зображення проекту ГЗЕ, додаток 2.

8.1.5. Термін чинності реєстрації зображення проекту ГЗЕ не більше шести місяців від дати надання повідомлення. Протягом цього часу заявник повинен подати до департаменту заяву про реєстрацію виготовленого ГЗЕ. У разі не отримання такої заяви, реєстрація зображення проекту ГЗЕ скасовується без надання повідомлення заявнику.

8.1.6. Термін чинності реєстрації зображення проекту ГЗЕ може бути продовжено лише один раз і не більше ніж на три місяці, за умови подання заявником переконливих доказів проведення робіт з виготовлення ГЗЕ.

8.2. Порядок розгляду заяви про реєстрацію виготовленого ГЗЕ

8.2.1. Департамент у місячний термін з дня отримання заяви розглядає її та проводить експертизу заяви та доданих до неї документів з метою визначення можливості реєстрації виготовленого ГЗЕ.

8.2.2. Якщо зображення проекту ГЗЕ не реєструвалося у Єдиному реєстрі, то спочатку виконуються всі роботи згідно з п.8.1.

8.2.3. За негативними результатами експертизи департамент приймає рішення про надання заявнику повідомлення, у якому зазначаються підстави, через які реєстрація виготовленого ГЗЕ неможлива.

8.2.4. За позитивними результатами експертизи департамент надсилає заявнику повідомлення про прийняття рішення про реєстрацію ГЗЕ та видачу свідоцтва.

9. Порядок видачі свідоцтва про реєстрацію ГЗЕ

9.1. Департамент повинен оформити свідоцтво не пізніше ніж за три робочі дні з дня надходження документа, що підтверджує внесення плати за видачу свідоцтва.

9.2. Якщо заявник протягом тридцяти календарних днів з дня направлення йому повідомлення про прийняття рішення про видачу свідоцтва не подав документ, що підтверджує внесення плати за видачу свідоцтва, або не звернувся до департаменту для отримання оформленого свідоцтва, то департамент має право скасувати рішення про реєстрацію ГЗЕ та видачу свідоцтва.

9.3. Свідоцтво видається за формою, наведеною в додатку 3.

9.4. Термін чинності свідоцтва про реєстрацію ГЗЕ не більше трьох років.

9.5. Свідоцтво видається заявнику або особі, уповноваженій заявником.

10. Порядок продовження строку дії свідоцтва про реєстрацію ГЗЕ

10.1. Строк дії свідоцтва продовжується департаментом щоразу на три роки на підставі заяви власника свідоцтва ГЗЕ. Заява подається за шість місяців до закінчення терміну дії свідоцтва.

10.2. У разі неподання заяви на продовження строку дії свідоцтва дія свідоцтва припиняється.

10.3. Відомості про продовження строку дії свідоцтва заносяться до Єдиного реєстру та на зворотньому боці свідоцтва робиться запис про продовження строку дії за формою, наведеною у додатку 4.

11. Порядок унесення змін до Єдиного реєстру

11.1. Зміни до реквізитів підприємств, установ, організацій фізичних осіб, що зареєстровані як розробники, виробники та впроваджувачі ГЗЕ, вносяться у Єдиний реєстр за заявою власника свідоцтва ГЗЕ.

11.2. Заява про внесення змін щодо імені або у найменування і (або) адреси подається від імені власника свідоцтва ГЗЕ, стосується одного свідоцтва і містить: номер свідоцтва, дату видачі свідоцтва; попереднє повне ім’я або повне найменування і (або) попередню адресу власника свідоцтва; нове повне ім’я або повне найменування власника свідоцтва і (або) нову адресу.

11.3. Заява підписується власником свідоцтва ГЗЕ. Якщо власник свідоцтва ГЗЕ юридична особа, то заява підписується особою, що має на це право, з доданням літерної розшифровки підпису, який засвідчується печаткою.

11.4. До заяви про внесення зміни до імені або у найменування власника свідоцтва ГЗЕ додаються: документ про оплату послуг за внесення змін; документ, що підтверджує зміну імені або найменування власника свідоцтва; документ, що підтверджує правонаступництво відносно немайнових активів, у разі зміни організаційно-правової форми юридичної особи (при необхідності).

11.5. Заява про внесення зміни до імені або у найменування і (або) адреси власника свідоцтва ГЗЕ розглядається протягом тижня з дати надходження до департаменту.

11.6. У разі невідповідності документів, що надійшли, вимогам цього Порядку ведення власнику свідоцтва надсилається повідомлення із зазначенням виявлених недоліків. Для усунення виявлених недоліків надається місячний строк. Якщо в цей строк недоліки не будуть усунуті, то заява вважається неподаною.

11.7. Зміна імені або найменування і адреси власника свідоцтва ГЗЕ внаслідок передачі права власності на ГЗЕ вноситься до Єдиного реєстру на підставі рішення про реєстрацію договору про передачу права власності на ГЗЕ.

11.8. Відомості про часткову передачу права власності на ГЗЕ відносно частини товарів і (або) документів вносяться до Єдиного реєстру на підставі рішення про реєстрацію договору про часткову передачу права власності на ГЗЕ.

11.9. Відомості про повну або часткову відмову від свідоцтва його власника вносяться до Єдиного реєстру за заявою власника свідоцтва ГЗЕ.

11.10. Заява про відмову від свідоцтва повністю або частково подається від імені власника свідоцтва ГЗЕ і містить: номер свідоцтва; дату видачі; перелік товарів і (або) документів, відносно яких дія свідоцтва припиняється (у разі часткової відмови від свідоцтва).

11.11. Заява про відмову від свідоцтва підписується власником свідоцтва ГЗЕ. Якщо власником свідоцтва ГЗЕ є юридична особа, то заява підписується особою, що має на це право, з доданням літерної розшифровки підпису, який засвідчується печаткою.

11.12. Відомості про визнання свідоцтва недійсним уносяться до Єдиного реєстру за рішенням суду.

11.13. Відомості про визнання договору про передачу права власності на ГЗЕ недійсним уносяться до Єдиного реєстру на підставі рішення суду.

11.14. Відомості про зміни та виправлення, унесені до договорів про передачу права власності на ГЗЕ, уносяться до Єдиного реєстру на підставі рішення про внесення зміни і (або) виправлення до відповідного договору.

11.15. Департамент уносить відомості про зміни до Єдиного реєстру та у разі внесення змін, визначених п.11.8. та п.11.10, скасовує попереднє свідоцтво про реєстрацію ГЗЕ і видає нове свідоцтво про реєстрацію ГЗЕ.

12. Надання інформації про реєстрацію ГЗЕ у Єдиному реєстрі

12.1. Користувачами відомостей про реєстрацію ГЗЕ у Єдиному реєстрі є органи державної влади, органи місцевого самоврядування, громадяни України, підприємства, установи, організації усіх форм власності, іноземні юридичні та фізичні особи.

12.1. Відомості Єдиного реєстру, які є інформацією з обмеженим доступом, надаються згідно із законодавством.

12.2. Органи державної влади звільняються від плати за користування відомостями з Єдиного реєстру.

12.4. Інформація з Єдиного реєстру надається департаментом на письмовий запит протягом п’яти робочих днів після одержання запиту.

Начальник Головного управління Л.Скрипник

 

 

МIНIСТЕРСТВО ФIНАНСIВ УКРАЇНИ

НАКАЗ

                         10.01.2007  N 1

 

                                      Зареєстровано в Міністерстві

                                      юстиції України

                                      27 січня 2007 р.

                                      за N 70/13337

 

 

Про затвердження Порядку ведення Єдиного реєстру виготовлення голографічних захисних елементів

На виконання Указу Президента України від 15 листопада 2000 року N 1239 “Про захист документів і товарів голографічними захисними елементами” (із змінами), постанови Кабінету Міністрів України від 3 липня 2006 року N 895 “Питання голографічного захисту документів і товарів”, Положення про порядок голографічного захисту документів і товарів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24 лютого 2001 року N 171, та з метою забезпечення впровадження механізму ідентифікації та обліку голографічних захисних елементів НАКАЗУЮ:

1. Затвердити Порядок ведення Єдиного реєстру виготовлення голографічних захисних елементів, що додається.

2. Провадження справ з ведення Єдиного реєстру виготовлення голографічних захисних елементів покласти на Департамент по контролю за виробництвом цінних паперів, акцизних марок, документів суворої звітності та голографічних захисних елементів (Держзнак).

3. Департаменту по контролю за виробництвом цінних паперів, акцизних марок, документів суворої звітності та голографічних захисних елементів (Держзнак) (Штефан В.В.) у встановленому порядку забезпечити подання цього наказу на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.

4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра Макацарія С.М.

Перший віце-прем’єр-міністр України, Міністр фінансів України М.Я.Азаров

                                      ЗАТВЕРДЖЕНО

                                      Наказ Міністерства фінансів

                                      України

                                      10.01.2007  N 1

 

                                      Зареєстровано в Міністерстві

                                      юстиції України

                                      27 січня 2007 р.

                                      за N 70/13337

                             ПОРЯДОК

               ведення Єдиного реєстру виготовлення

                 голографічних захисних елементів 

1. Загальні положення

1.1. Цей Порядок розроблено на виконання Указу Президента України від 15 листопада 2000 року N 1239 “Про захист документів і товарів голографічними захисними елементами”, постанови Кабінету Міністрів України від 3 липня 2006 року N 895 “Питання голографічного захисту документів і товарів” та Положення про порядок голографічного захисту документів і товарів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24 лютого 2001 року N 171.

Цим Порядком визначаються порядок ведення Єдиного реєстру виготовлення голографічних захисних елементів, які застосовуються в Україні (далі — Єдиний реєстр), та порядок проведення робіт з реєстрації голографічних захисних елементів, видачі та продовження строку дії свідоцтв про реєстрацію голографічних захисних елементів, а також установлюються форми заяви про реєстрацію та свідоцтва про реєстрацію.

1.2. Дія цього Порядку поширюється на органи державної влади, органи місцевого самоврядування, підприємства, установи та організації всіх форм власності, а також на фізичних осіб (суб’єктів підприємницької діяльності), які здійснюють господарську діяльність у сфері голографічного захисту.

1.3. Ужиті в цьому Порядку терміни мають такі значення:

Єдиний реєстр — автоматизований банк даних для запису відомостей про голографічні захисні елементи (далі — ГЗЕ) та картотека їх зразків;

заявник — юридична або фізична особа, яка подала заяву про реєстрацію ГЗЕ;

свідоцтво — документ, який підтверджує факт унесення ГЗЕ до Єдиного реєстру;

ведення Єдиного реєстру — процедура ведення автоматизованого банку даних та картотеки зразків ГЗЕ, проведення робіт з реєстрації ГЗЕ, надання (скасування) реєстраційних номерів, оформлення та видача свідоцтв про реєстрацію, унесення змін, надання інформації за запитами, зберігання Єдиного реєстру;

власник свідоцтва про реєстрацію ГЗЕ — органи державної влади, підприємства, установи та організації незалежно від форми власності, фізичні особи (суб’єкти підприємницької діяльності), за заявою яких ГЗЕ внесено до Єдиного реєстру.

1.4. Єдиний реєстр призначений для внесення визначених у розділі 2 цього Порядку відомостей про ГЗЕ, на підставі яких заявник отримує свідоцтво про реєстрацію ГЗЕ.

До Єдиного реєстру вносяться голографічні елементи вітчизняного виробництва, а також увезені на територію України з метою використання та впровадження. Реєстрація голографічних елементів здійснюється за порядком, аналогічним до порядку реєстрації зображення проекту ГЗЕ.

1.5. Ведення Єдиного реєстру здійснює Департамент по контролю за виробництвом цінних паперів, акцизних марок, документів суворої звітності та голографічних захисних елементів (Держзнак) Міністерства фінансів України (далі — Держзнак).

1.6. Зведені відомості Єдиного реєстру є інформацією з обмеженим доступом. Дані Єдиного реєстру використовуються для забезпечення ідентифікації та обліку ГЗЕ, а також для надання інформації щодо легітимності застосування конкретного ГЗЕ в Україні.

1.7. Питання авторських прав на ГЗЕ заявник вирішує згідно з законодавством до подання заяви про реєстрацію ГЗЕ в Єдиному реєстрі.

2. Дані, що вносяться до Єдиного реєстру

2.1. До Єдиного реєстру вносяться:

відомості про заявника, власника свідоцтва ГЗЕ та підприємства, що здійснюють розроблення, виробництво, впровадження та увезення ГЗЕ:

для юридичних осіб — найменування, місцезнаходження, код за ЄДРПОУ, номер ліцензії на здійснення господарської діяльності з голографічного захисту, банківські реквізити, телефон, факс, e-mail, посада керівника, прізвище, ім’я та по батькові керівника; для фізичних осіб (суб’єктів підприємницької діяльності) — прізвище, ім’я та по батькові, місце проживання, номер і дата видачі свідоцтва про державну реєстрацію фізичної особи (суб’єкта підприємницької діяльності), ідентифікаційний номер за Державним реєстром фізичних осіб — платників податків та інших обов’язкових платежів (ДРФО);

номер та дата подання заяви про реєстрацію;

умовна назва ГЗЕ;

номер та дата реєстрації зображення проекту ГЗЕ;

перелік товарів і (або) документів, для захисту яких призначений ГЗЕ, що реєструється;

відомості про сертифікацію;

відомості про державну експертизу;

опис зображення ГЗЕ (першого, другого та третього планів) з використанням ключових слів;

текст, який містить ГЗЕ (на першому, другому та третьому планах);

короткий текстовий опис ГЗЕ;

зображення ГЗЕ у чорно-білому виконанні;

нормативні документи щодо ГЗЕ (у вигляді паперових документів та на магнітних носіях): технічне завдання, опис виготовленого ГЗЕ, інструкція з нанесення ГЗЕ на документи (товари), опис графічного та голографічного зображення ГЗЕ;

номер та дата рішення про реєстрацію ГЗЕ;

номер та дата видачі свідоцтва про реєстрацію ГЗЕ;

дата закінчення строку дії свідоцтва;

дата продовження строку дії свідоцтва;

відомості про авторські права та зареєстровані торгові марки (перелік та короткий текстовий опис елементів зображення ГЗЕ, які є зареєстрованими елементами фірмового стилю, із зазначенням їх власника та права заявника на їх використання);

відомості про кількість виготовлених ГЗЕ.

3. Зміни, що можуть уноситись до Єдиного реєстру

3.1. У процесі ведення Єдиного реєстру до нього можуть уноситись зміни щодо:

строку дії свідоцтва;

реквізитів заявника, власника свідоцтва ГЗЕ та підприємства, що здійснюють розроблення, виробництво, провадження, увезення ГЗЕ; права власності на ГЗЕ;

припинення дії свідоцтва або визнання його недійсним;

виправлення помилок і неточностей.

4. Підстави для внесення додаткових записів та змін до Єдиного реєстру

4.1. Підставою для внесення додаткових записів та змін до Єдиного реєстру є:

рішення суду;

відповідний договір про передачу права власності на ГЗЕ;

заява власника свідоцтва про зміну найменування (з доданням документів, що підтверджують правомірність зміни), зміну місцезнаходження (місця проживання), продовження строку дії, припинення дії свідоцтва, видачу дубліката свідоцтва та виправлення помилок тощо.

5. Загальний порядок проведення робіт з реєстрації ГЗЕ

5.1. Порядок проведення робіт з реєстрації ГЗЕ включає:

реєстрацію зображення проекту ГЗЕ (за бажанням);

реєстрацію виготовленого ГЗЕ.

5.2. Роботи з реєстрації ГЗЕ включають:

подання та розгляд заяви про реєстрацію ГЗЕ;

проведення експертизи заяви та документів;

прийняття рішення за заявою;

надання заявнику повідомлення про реєстрацію зображення проекту ГЗЕ (повідомлення про реєстрацію ГЗЕ);

видачу свідоцтва про реєстрацію ГЗЕ.

6. Подання заяви

6.1. Заява про реєстрацію ГЗЕ, форма якої наведена у додатку 1, подається заявником до Держзнаку на кожний ГЗЕ окремо.

6.2. Заявник у десятиденний строк надає до Держзнаку інформацію про зміну будь-яких даних, наведених у заяві та доданих до неї документах.

7. Експертиза заяви про реєстрацію ГЗЕ

7.1. Під час експертизи перевіряються:

дотримання вимог цього Порядку;

відповідність вимогам Положення про порядок голографічного захисту документів і товарів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24 лютого 2001 року N 171 ;

відповідність зображення виготовленого ГЗЕ зареєстрованому зображенню проекту цього ГЗЕ;

відсутність чи наявність у Єдиному реєстрі тотожних ГЗЕ.

8. Порядок розгляду заяви про реєстрацію зображення проекту ГЗЕ та виготовленого ГЗЕ

8.1. Порядок розгляду заяви про реєстрацію зображення проекту ГЗЕ:

8.1.1. Держзнак у місячний строк з дня отримання заяви розглядає її та здійснює експертизу заяви та доданих до неї документів з метою визначення можливості реєстрації у Єдиному реєстрі зображення проекту ГЗЕ.

8.1.2. За негативними результатами експертизи заявнику надсилається повідомлення, у якому зазначаються підстави, через які реєстрація зображення проекту ГЗЕ неможлива. Після усунення недоліків заявник має право подати повторну заяву.

8.1.3. За позитивними результатами експертизи заявнику надсилається повідомлення про реєстрацію зображення проекту ГЗЕ за формою згідно з додатком 2 до цього Порядку.

8.1.4. Строк чинності реєстрації зображення проекту ГЗЕ — не більше шести місяців від дати надання повідомлення. Протягом цього часу заявник повинен подати до Держзнаку заяву про реєстрацію виготовленого ГЗЕ. У разі неотримання такої заяви реєстрація зображення проекту ГЗЕ скасовується з наданням повідомлення заявнику. Строк чинності реєстрації зображення голографічних елементів необмежений.

8.1.5. Строк чинності реєстрації зображення проекту ГЗЕ може бути продовжено лише один раз і не більше ніж на три місяці, за умови подання заявником доказів проведення робіт з виготовлення ГЗЕ.

8.2. Порядок розгляду заяви про реєстрацію виготовленого ГЗЕ:

8.2.1. Держзнак у місячний термін з дня отримання заяви розглядає її та проводить експертизу заяви та доданих до неї документів з метою визначення можливості реєстрації виготовленого ГЗЕ.

8.2.2. За негативними результатами експертизи Держзнак приймає рішення про надання заявнику повідомлення, у якому зазначаються підстави, через які реєстрація виготовленого ГЗЕ неможлива.

8.2.3. За позитивними результатами експертизи Держзнак інформує заявника про прийняття рішення про реєстрацію ГЗЕ та видачу свідоцтва.

9. Порядок видачі свідоцтва про реєстрацію ГЗЕ

9.1. Держзнак повинен оформити свідоцтво не пізніше ніж за п’ять робочих днів з дати прийняття рішення про реєстрацію ГЗЕ та видачу свідоцтва.

9.2. Якщо заявник протягом тридцяти календарних днів з дня направлення йому повідомлення про прийняття рішення про видачу свідоцтва не звернувся до Держзнаку для отримання оформленого свідоцтва, то Держзнак має право скасувати рішення про реєстрацію ГЗЕ та видачу свідоцтва.

9.3. Свідоцтво видається за формою, наведеною в додатку 3 до цього Порядку.

9.4. Строк дії свідоцтва про реєстрацію ГЗЕ — не більше трьох років.

9.5. Свідоцтво видається заявнику або особі, уповноваженій заявником.

10. Порядок продовження строку дії свідоцтва про реєстрацію ГЗЕ

10.1. Строк дії свідоцтва продовжується Держзнаком щоразу на три роки на підставі заяви власника свідоцтва ГЗЕ. Заява подається за шість місяців до закінчення строку дії свідоцтва.

10.2. У разі неподання заяви на продовження строку дії свідоцтва його дія припиняється.

10.3. Відомості про продовження строку дії свідоцтва заносяться до Єдиного реєстру, і на зворотному боці свідоцтва робиться запис про продовження строку дії за формою, наведеною у додатку 4 до цього Порядку.

11. Порядок унесення змін до Єдиного реєстру

11.1. Зміни до відомостей щодо підприємств, установ, організацій, фізичних осіб, що зареєстровані як розробники, виробники та впроваджувачі ГЗЕ, уносяться до Єдиного реєстру за заявою власника свідоцтва ГЗЕ.

11.2. Заява про внесення змін подається від імені власника свідоцтва ГЗЕ, стосується одного свідоцтва і містить: номер свідоцтва, дату видачі свідоцтва; попереднє прізвище, ім’я та по батькові або повне найменування і (або) попереднє місцезнаходження (місце проживання) власника свідоцтва; нове прізвище, ім’я та по батькові або повне найменування власника свідоцтва і (або) нове місцезнаходження (місце проживання).

11.3. Якщо власник свідоцтва ГЗЕ юридична особа, то заява підписується особою, яка має на це право, з долученням розшифровки літерами підпису, який засвідчується печаткою.

11.4. До заяви про внесення зміни до прізвища, імені та по батькові або найменування власника свідоцтва ГЗЕ додаються документи, що підтверджують ці зміни.

11.5. Заява про внесення зміни до прізвища, імені та по батькові або місцезнаходження (місця проживання) власника свідоцтва ГЗЕ розглядається протягом п’яти робочих днів з дати надходження до Держзнаку.

11.6. У разі невідповідності документів, що надійшли, вимогам цього Порядку власнику свідоцтва надсилається повідомлення із зазначенням виявлених недоліків. Для усунення виявлених недоліків надається місячний строк. Якщо в цей строк недоліки не будуть усунуті, то заява вважається неподаною.

11.7. Зміна щодо прізвища, імені та по батькові або місцезнаходження (місця проживання) власника свідоцтва ГЗЕ внаслідок передачі права власності на ГЗЕ вноситься до Єдиного реєстру на підставі договору про передачу права власності на ГЗЕ.

11.8. Відомості про відмову від свідоцтва його власника уносяться до Єдиного реєстру за заявою власника свідоцтва ГЗЕ.

11.9. Заява про відмову від свідоцтва подається від імені власника свідоцтва ГЗЕ і містить: номер свідоцтва; дату видачі; перелік товарів і (або) документів, щодо яких дія свідоцтва припиняється.

11.10. Заява про відмову від свідоцтва підписується власником свідоцтва ГЗЕ. Якщо власником свідоцтва ГЗЕ є юридична особа, то заява підписується особою, яка має на це право, з долученням літерної розшифровки підпису, який засвідчується печаткою.

11.11. Відомості про розширення переліку об’єктів, для захисту яких призначений ГЗЕ, уносяться до Єдиного реєстру за заявою власника свідоцтва ГЗЕ.

11.12. Відомості про визнання відповідного договору про передачу права власності на ГЗЕ недійсним уносяться до Єдиного реєстру на підставі рішення суду.

11.13. Відомості про зміни та виправлення, унесені до договорів про передачу права власності на ГЗЕ, уносяться до Єдиного реєстру на підставі змін і виправлень до відповідних договорів.

11.14. Держзнак вносить відомості про зміни до Єдиного реєстру та в разі внесення змін, визначених п.11.8, скасовує попереднє свідоцтво про реєстрацію ГЗЕ.

12. Надання інформації про реєстрацію ГЗЕ в Єдиному реєстрі

12.1. Користувачами відомостей про реєстрацію ГЗЕ в Єдиному реєстрі є органи державної влади, органи місцевого самоврядування, громадяни України, підприємства, установи, організації усіх форм власності, іноземні юридичні та фізичні особи.

12.2. Зведені відомості Єдиного реєстру, які є інформацією з обмеженим доступом, надаються згідно із законодавством України.

12.3. Iнформація з Єдиного реєстру надається Держзнаком на письмовий запит протягом п’яти робочих днів після одержання запиту.

 

Виконуючий обов’язки начальника Управління по контролю за виробництвом цінних паперів, акцизних марок та документів суворої звітності (Держзнак) В.В.Штефан

 

Постійна адреса статті в Інтернеті: http://www.marazm.org.ua/index.html?/sbu/42_4.html


Попередня статтяНаступна стаття


[an error occurred while processing this directive]

Головна сторінка | Українська національна ідея. Українократія | КУТКИ СПОЖИВАЧА для всіх міст з літературою |  ІНФОРМАЦІЙНІ СТЕНДИ, щити, дошки | Уголки потребителя для всех городов с литературой | Информационные стенды, щиты, доски | Перекидні системи Перекидные системы | Штендеры, Штендери | Буклетницы Буклетниці | Коментар Податкового кодексу, Митного Комментарий Налогового кодекса, Таможенного| НОВИНИ | RSS | Реклама | Контакт | Журнали з охорони праці та інші | Календар бухгалтера Календарь бухгалтера | Інструкції з охорони праці |Оперативна поліграфія, тиражування |  Фотоприколы | Термінологічний словник | Книги, словник, реферати з історії, ЗНО з історії України

Скачати Книгу маразмів України одним файлом

(C) Copyrіght by V.Moseіchuk, 1999-2023. All rіghts reserved. Тел. (067) 673-51-59, (099) 565-62-62, (093) 918-70-99.
Пропозиції та зауваження надсилайте на
Електронним та друкованим ЗМІ дозволяється  цитування матеріалів Книги маразмів України за умови посилання на Книгу маразмів України та сайт www.marazm.org.ua Обов'язкове посилання наступного змісту: "За матеріалами Книги маразмів України (www.marazm.org.ua)…". з використанням в Інтернеті гіперпосилання (hyperlink) на Книгу маразмів України  (www.marazm.org.ua). Іншим організаціям та приватним особам використання матеріалів для публічних цілей дозволяється за умови окремого дозволу автора з дотриманням вищезгаданих посилань.

Розсилка новин
[an error occurred while processing this directive]
Підтримка проекту:
U634971969297
Z404288205014
E208021446192

Новини
маразмiв


Нова українська національна ідея. Новая украинская национальная идея
 
Кутки споживача для всіх міст із законодавством та книгою скарг. Кутки покупця. Уголки потребителя для всех городов с законодательством и книгой жалоб. Уголки покупателя





Украинские 100x100




Газета "Правовий тиждень"