Головна сторінка | Українська національна ідея. Українократія | КУТКИ СПОЖИВАЧА для всіх міст з літературою |  ІНФОРМАЦІЙНІ СТЕНДИ, щити, дошки | Уголки потребителя для всех городов с литературой | Информационные стенды, щиты, доски | Перекидні системи Перекидные системы | Штендеры, Штендери | Буклетницы Буклетниці | Коментар Податкового кодексу України Комментарий Налогового кодекса Украины| НОВИНИ | RSS | Реклама | Контакт | Журнали з охорони праці та інші | Календар бухгалтера Календарь бухгалтера | Інструкції з охорони праці |Оперативна поліграфія, тиражування |  Фотоприколы | Термінологічний словник | Книги, словник, реферати з історії, ЗНО з історії України

Скачати Книгу маразмів України одним файлом

ГЛАВА І. МАРАЗМИ, НОВИНИ ПОЛІТИКИ

Вищі посадові особи України здійснюють особистий прийом пересічних громадян у встановленому ними порядку. Але ці порядки невідомі пересічним громадянам

Згідно статті 23 Закону України від 02.10.1996 р. № 393/96-ВР “Про звернення громадян” вищі посадові особи держави — Президент України, Голова Верховної Ради України, Прем’єр-міністр України — здійснюють прийом у встановленому ними порядку.

Але на практиці вони взагалі не приймають пересічних громадян ! Про що йдеться у статті “Параша історії, або як я послав їх у відставку” (Post Поступ, №5 від 9 лютого 2007 року, с. 7). В цій статті її автор, Тарас Антипович, описує свої візити щодо особистого прийому до вищих посадових осіб. І він підтверджує, що жоден з них український народ не приймає. А навіщо ?

Але далі я спробую показати, що відсутність прийому громадян вищими посадовими особами ними же самими забезпечено та захищено нормативно-правовими актами... А народ їх обирає і обирає...

Президент України

Наприклад, офіційного документу щодо особистого прийому громадян Президентом України не знайдено (до 1996 року Президент приймав громадян раз на квартал). А прийом громадян здійснюють посадові особи Секретаріату Президента згідно з розпорядженням Голови Серетаріату “Про організацію особистого прийому громадян у Секретаріаті Президента України”.

 

Приймальня Президента України http://www.president.gov.ua/content/president_reception.html

Керівник Служби з питань звернень громадян – Паракуда Олег Васильович

Заступник Керівника департаменту з питань прийому громадян - Керівник Приймальні Президента України – Бонцаревський Олег Андрійович

Приймальня Президента України

м. Київ, вул. Шовковична, 12

Години прийому:

понеділок-четвер

8:00–18:00

п’ятниця

8:00–17:00

субота

9:00–13:00

Телефон для довідок: (044) 226-20-77

 

Верховна Рада

Як приймає спікер – невідомо. Скоріше не приймає. Приймають голови комітетів Верховної Ради України, голови депутатських фракцій.

 

ГРАФІК
особистого прийому громадян головами комітетів Верховної Ради України,
головами депутатських фракцій у Верховній Раді України під час роботи
другої сесії Верховної Ради України VI скликання http://gska2.rada.gov.ua/pls/site/el_main.zvr_grafik_priyoma

Березень

Калєтнік Ігор Григорович

Голова Комітету Верховної Ради України з питань боротьби з організованою злочинністю і корупцією

17.03.2008

Козак Володимир Васильович

Голова Комітету Верховної Ради України з питань транспорту і зв'язку

18.03.2008

Хара Василь Георгійович

Голова Комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики та праці

24.03.2008

Костенко Павло Іванович

Голова Комітету Верховної Ради України з питань сім'ї, молодіжної політики, спорту та туризму

25.03.2008

Симоненко Петро Миколайович

Голова депутатської фракції Комуністичної партії України

31.03.2008

Квітень

Тарасюк Борис Іванович

Голова Комітету Верховної Ради України з питань європейської інтеграції

01.04.2008

Литвин Володимир Михайлович

Голова депутатської фракції "Блок Литвина" (Народна Партія, Трудова партія України) у Верховній Раді України

07.04.2008

Гриценко Анатолій Степанович

Голова Комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки і оборони

08.04.2008

Сушкевич Валерій Михайлович

Голова Комітету Верховної Ради України у справах пенсіонерів, ветеранів та інвалідів

14.04.2008

Яворівський Володимир Олександрович

Голова Комітету Верховної Ради України з питань культури і духовності

15.04.2008

Мартиненко Микола Володимирович

Голова Комітету Верховної Ради України з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки

21.04.2008

Швець Віктор Дмитрович

Голова Комітету Верховної Ради України з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності

22.04.2008

Шаров Ігор Федорович

Голова Комітету Верховної Ради України з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин

29.04.2008

Травень

Бахтеєва Тетяна Дмитрівна

Голова Комітету Верховної Ради України з питань охорони здоров'я

05.05.2008

Герман Ганна Миколаївна

Голова Комітету Верховної Ради України з питань свободи слова та інформації

06.05.2008

Рибак Володимир Васильович

Голова Комітету Верховної Ради України з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства та регіональної політики

19.05.2008

Єфремов Олександр Сергійович

Голова Комітету Верховної Ради України з питань Регламенту, депутатської етики та забезпечення діяльності Верховної Ради України

20.05.2008

Омельченко Олександр Олександрович

Голова Комітету Верховної Ради України з питань державного будівництва та місцевого самоврядування

26.05.2008

Азаров Микола Янович

Голова Комітету Верховної Ради України з питань фінансів і банківської діяльності

27.05.2008

Червень

Терьохін Сергій Анатолійович

Голова Комітету Верховної Ради України з питань податкової та митної політики

02.06.2008

Королевська Наталія Юріївна

Голова Комітету Верховної Ради України з питань промислової і регуляторної політики та підприємництва

03.06.2008

Деркач Микола Іванович

Голова Комітету Верховної Ради України з питань бюджету

09.06.2008

Янукович Віктор Федорович

Голова депутатської фракції Партії регіонів у Верховній Раді України

10.06.2008

Кириленко В'ячеслав Анатолійович

Голова депутатської фракції Блоку "НАША УКРАЇНА – НАРОДНА САМООБОРОНА": Народний Союз "Наша Україна", Політична партія "Вперед, Україно!", Народний Рух України, Українська Народна Партія, Українська республіканська партія "Собор" , Партія Християнсько-Демократичний Союз, Європейська партія України, Громадянська партія "ПОРА", Партія захисників Вітчизни

17.06.2008

Білорус Олег Григорович

Голова Комітету Верховної Ради України у закордонних справах

23.06.2008

 

Відповідно до Розпорядження Голови Верховної Ради України від 2 лютого 2008 року № 224 "Про Порядок організації та проведення особистого прийому громадян у Верховній Раді України":

Особистий прийом громадян у Верховній Раді України проводиться головами комітетів Верховної Ради України, головами депутатських фракцій у Верховній Раді України та працівниками Відділу з питань звернень громадян апарату Верховної Ради України у приймальні Верховної Ради України (м. Київ, вул. Банкова, 6-8).

Особистий прийом громадян Головою Верховної Ради України проводиться в установленому ним порядку відповідно до статті 23 Закону України "Про звернення громадян".

Особистий прийом громадян головами комітетів Верховної Ради України, головами депутатських фракцій у Верховній Раді України проводиться у сесійний період у визначені графіком дні з 14-ої до 17-ої години.

У разі відсутності голови комітету Верховної Ради України, голови депутатської фракції у Верховній Раді України у визначений графіком день особистий прийом громадян проводиться відповідно першим заступником, заступником голови комітету або секретарем комітету Верховної Ради України, уповноваженим представником депутатської фракції у Верховній Раді України або за їхнім дорученням - членом відповідного комітету Верховної Ради України, депутатської фракції у Верховній Раді України.

Особистий прийом громадян працівниками Відділу з питань звернень громадян апарату Верховної Ради України проводиться щоденно, крім неділі та святкових днів, з 8-ої до 13-ої години та з 14-ої до 17-ої години, у п'ятницю і передсвяткові дні - до 16-ої години, у суботу - з 10-ої до 13-ої години.

Прийом Героїв Радянського Союзу, інвалідів Великої Вітчизняної війни, Героїв України, Героїв Соціалістичної Праці проводиться першочергово.

Вхід громадян до приймальні Верховної Ради України є вільним і не потребує оформлення перепустки.

На громадянина під час запису на особистий прийом на основі документа, що посвідчує особу, заводиться реєстраційно-контрольна картка у базі даних автоматизованих систем інформаційно-технологічного забезпечення діяльності Верховної Ради України.

Попередній запис громадян на особистий прийом до голів комітетів Верховної Ради України, голів депутатських фракцій у Верховній Раді України проводиться працівниками Відділу з питань звернень громадян апарату Верховної Ради України разом з працівниками секретаріатів комітетів Верховної Ради України, депутатських фракцій у Верховній Раді України у визначений графіком день з 8-ої до 13-ої години.

Під час попереднього запису громадян на особистий прийом до голів комітетів Верховної Ради України, голів депутатських фракцій у Верховній Раді України з'ясовується прізвище, ім'я, по батькові, місце проживання громадянина, зміст порушеного питання, до яких посадових осіб чи органів державної влади він звертався і яке було прийняте рішення, визначається посадова особа чи орган державної влади, до компетенції яких належить вирішення питання, вивчаються інші матеріали, що подаються громадянами для обґрунтування своїх вимог.

Повторний прийом громадянина з питання, яке вже розглядалося головами комітетів Верховної Ради України, головами депутатських фракцій у Верховній Раді України, проводиться у разі, якщо питання, порушене у попередньому зверненні, не було вирішено по суті.

У разі повторного звернення громадянина про запис на особистий прийом до реєстраційно-контрольної картки додаються попередні реєстраційно-контрольні картки та копії архівних матеріалів з порушеного питання.

Список громадян на особистий прийом до голів комітетів Верховної Ради України, голів депутатських фракцій у Верховній Раді України із зазначенням їх прізвища, імені, по батькові, місця проживання, соціального статусу та змісту порушуваних питань формується працівниками Відділу з питань звернень громадян апарату Верховної Ради України і подається відповідно голові комітету Верховної Ради України, голові депутатської фракції у Верховній Раді України.

Під час проведення особистого прийому громадян разом з ними можуть бути присутні їхні представники, повноваження яких оформлені в установленому порядку, та особи, які перебувають у родинних відносинах з цими громадянами.

Присутність сторонніх осіб під час проведення особистого прийому громадян не допускається.

У разі якщо порушене громадянином питання вирішити безпосередньо на особистому прийомі неможливо, воно розглядається у порядку, встановленому законодавством для письмових звернень.

Про результати розгляду звернення громадянину повідомляється письмово або усно (за його бажанням).

Письмове звернення, яке подається громадянином на особистому прийомі, повинно бути оформлено відповідно до вимог статті 5 Закону України "Про звернення громадян".

Усі звернення громадян на особистому прийомі реєструються відповідно до Порядку роботи із зверненнями громадян у структурних підрозділах апарату Верховної Ради України, затвердженого Розпорядженням Голови Верховної Ради України від 9 січня 2007 року № 11.

За результатами особистого прийому громадян голови комітетів Верховної Ради України, голови депутатських фракцій у Верховній Раді України, а також за їхнім дорученням працівники секретаріатів комітетів Верховної Ради України, депутатських фракцій у Верховній Раді України, працівники Відділу з питань звернень громадян апарату Верховної Ради України в межах своєї компетенції готують відповідні доручення, надсилають звернення до відповідних органів державної влади, органів місцевого самоврядування, об'єднань громадян, підприємств, установ, організацій, вживають інших передбачених законодавством заходів.

Облік звернень, прийнятих на особистому прийомі громадян головами комітетів Верховної Ради України, головами депутатських фракцій у Верховній Раді України, працівниками Відділу з питань звернень громадян апарату Верховної Ради України, веде Відділ з питань звернень громадян апарату Верховної Ради України.

Контроль за наслідками розгляду питань, порушених громадянами на особистому прийомі у голів комітетів Верховної Ради України, голів депутатських фракцій у Верховній Раді України, працівників Відділу з питань звернень громадян апарату Верховної Ради України, здійснюється відповідно секретаріатами комітетів Верховної Ради України, депутатських фракцій у Верховній Раді України та Відділом з питань звернень громадян апарату Верховної Ради України.

До кожного засідання Погоджувальної ради депутатських фракцій у Верховній Раді України Відділ з питань звернень громадян апарату Верховної Ради України готує Керівнику апарату Верховної Ради України інформацію про особистий прийом громадян головами комітетів Верховної Ради України, головами депутатських фракцій у Верховній Раді України.

Відділ з питань звернень громадян апарату Верховної Ради України здійснює систематичний аналіз та узагальнення звернень громадян на особистому прийомі у голів комітетів Верховної Ради України, голів депутатських фракцій у Верховній Раді України та інформує про це керівництво Верховної Ради України по закінченню відповідної чергової сесії Верховної Ради України.

Працівники секретаріатів комітетів Верховної Ради України, депутатських фракцій у Верховній Раді України надають Відділу з питань звернень громадян апарату Верховної Ради України копії відповідей органів державної влади, органів місцевого самоврядування, об'єднань громадян, підприємств, установ, організацій, до яких були надіслані на розгляд звернення громадян, отримані на особистому прийомі у голів комітетів Верховної Ради України, голів депутатських фракцій у Верховній Раді України, для узагальнення та інформування керівництва Верховної Ради України.

Інформація про порядок організації та проведення особистого прийому громадян у Верховній Раді України і графік особистого прийому громадян головами комітетів Верховної Ради України, головами депутатських фракцій у Верховній Раді України публікуються у газеті "Голос України", розміщуються на Веб-сайті Верховної Ради України у глобальній інформаційній мережі Інтернет, а також у приймальні Верховної Ради України в доступному для вільного огляду місці.

Кабінет Міністрів України

Порядок організації та проведення особистого прийому громадян у Кабінеті Міністрів України http://www.kmu.gov.ua/zvg/control/uk/publish/article?art_id=45518&cat_id=45537

Цей порядок визначає основні вимоги до проведення особистого прийому громадян у Кабінеті Міністрів України (Постанова  від 11 вересня 2003р. № 1447 „Про організацію особистого прийому громадян у Кабінеті Міністрів України”).

Особистий прийом громадян Прем’єр-міністром України відповідно до статті 23 Закону України “Про звернення громадян” (393/96-ВР) проводиться в установленому ним порядку.

Особистий прийом громадян Першим віце-прем’єр-міністром, віце-прем’єр-міністрами України та міністрами (далі – члени Кабінету Міністрів України) проводиться у приймальні Кабінету Міністрів України в установлені графіком дні з 15-00 до 17-00.

Прийом Героїв Радянського Союзу, Героїв України, Героїв Соціалістичної Праці, інвалідів Великої Вітчизняної війни проводиться першочергово.

Особистий прийом громадян в інші дні, крім неділі та святкових, проводиться працівниками Управління організації роботи із зверненнями громадян Секретаріату Кабінету Міністрів України (далі - Управління) з 9-00 до 13-00 та 14-00 до 19-00, у п’ятницю і передсвяткові дні – до 18-00, у суботу – з 9-00 до 13-00.

Вхід громадян до приймальні Кабінету Міністрів України вільний і не потребує оформлення перепустки та пред’явлення документів, що посвідчують особу.

Інформація про порядок і графік особистого прийому громадян членами Кабінету Міністрів України публікується у газеті “Урядовий кур'єр”, розміщується на Єдиному веб-порталі Кабінету Міністрів України та у приймальні Кабінету Міністрів України доступному для вільного огляду місці.

Попередній запис на особистий прийом до членів Кабінету Міністрів України проводиться працівниками Управління разом з представниками служб членів Кабінету Міністрів України в установлений графіком день з 10-00 до 13-00.

За дорученням керівництва Секретаріату Кабінету Міністрів України до участі в попередньому записі громадян на особистий прийом до Першого віце-прем’єр-міністра, віце-прем’єр-міністрів України можуть залучатися працівники відповідних структурних підрозділів Секретаріату Кабінету Міністрів України.

Під час попереднього запису громадян на особистий прийом до членів Кабінету Міністрів України з’ясовується прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, зміст порушеного питання, до яких посадових осіб чи органів державної влади він звертався і яке було прийняте рішення, визначається посадова особа чи орган державної влади, до компетенції яких належить вирішення питання, вивчаються документи, інші матеріали, що подаються громадянами для обґрунтування своїх заяв (клопотань), скарг або пропозицій (зауважень).

Не допускається з’ясування відомостей про особу громадянина, що не стосуються його звернення.

Повторний прийом громадянина з питання, яке вже розглядалося членами Кабінету Міністрів України, проводиться у разі, коли питання, порушене у першому обґрунтованому зверненні, не було вирішено по суті.

У разі повторного звернення громадянина вивчаються архівні матеріали з порушеного питання, з’ясовуються причини, що його викликали, надаються необхідні роз’яснення та можлива допомога.

Список громадян на особистий прийом до членів Кабінету Міністрів України із зазначенням прізвища, ім’я, по батькові, змісту порушуваних питань подається відповідно Першому віце-прем’єр-міністрові, віце-прем’єр-міністрам України та міністрам.

Під час проведення особистого прийому громадян можуть бути присутні їх представники, повноваження яких оформлені в установленому порядку, та особи, які перебувають у родинних відносинах з цими громадянами.

Присутність сторонніх осіб під час проведення особистого прийому громадян не допускається.

У разі коли порушене громадянином питання вирішити на особистому прийомі неможливо через складність і необхідність додаткового вивчення, громадянинові може бути запропоновано викласти його у формі письмової заяви.

Подана громадянином на особистому прийомі письмова заява розглядається у порядку, встановленому законодавством для письмових звернень.

Про результати розгляду звернення громадянину повідомляється письмово або усно (за його бажанням).

З урахування рішення, прийнятого під час особистого прийому, працівники Управління, відповідних служб та структурних підрозділів Секретаріату Кабінету Міністрів України опрацьовують проекти доручень і подають їх на розгляд відповідно Першого віце-прем’єр-міністра, віце-прем’єр-міністра України та міністра.

Звернення громадян на особистому прийомі реєструються відповідно до Інструкції з діловодства за зверненнями громадян в органах державної влади і місцевого самоврядування, об’єднаннях громадян, на підприємствах, установах, організаціях незалежно від форм власності, в засобах масової інформації, затвердженої постановою Кабінету міністрів України від 14 квітня 1997 р. № 348 (348-97-п) (Офіційний вісник України, 1997 р., число 16, с.85).

Куток споживача. Куток покупця. Куточок споживача. Куточок покупця

Кутки споживача від 99 до 399 грн. + все торговельне законодавство

Вантажний велосипед. Грузовой велосипед. Велорикша Украина

Універсальний вантажний велосипед + ручний вантажний візок в подарунок

Рекламна стійка, інформаційний стенд вертиться, вертящаяся стійка, стенд-листалка, стенд-вертушка

Ротаційна (гортальна) настільна система (промо-стійка), 11 прозорих кишень А4, 250 грн.

 


Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

ГЛАВИ СЕКРЕТАРIАТУ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ

Про організацію особистого прийому громадян у Секретаріаті Президента України

З метою забезпечення реалізації конституційного права громадян на звернення та відповідно до статті 22 Закону України “Про звернення громадян”, Указу Президента України від 13 серпня 2002 року N 700 “Про додаткові заходи щодо забезпечення реалізації громадянами конституційного права на звернення":

1. Затвердити Порядок організації та проведення особистого прийому громадян посадовими особами Секретаріату Президента України (додається).

2. Державному управлінню справами забезпечити створення необхідних організаційних і матеріально-технічних умов для проведення особистого прийому громадян посадовими особами Секретаріату Президента України.

Глава Секретаріату

Президента України О.РИБАЧУК

 м. Київ, 29 травня 2006 року

          N 56

 

 

                                             ЗАТВЕРДЖЕНО

                                         Розпорядженням Глави

                                   Секретаріату Президента України

                                     від 29 травня 2006 року N 56

 

                             ПОРЯДОК

організації та проведення особистого прийому громадян

посадовими особами Секретаріату Президента України

1. Цей Порядок визначає основні вимоги до організації та проведення особистого прийому громадян посадовими особами Секретаріату Президента України.

2. Особистий прийом громадян у Секретаріаті Президента України проводять Глава Секретаріату Президента України, Перший заступник та заступники Глави Секретаріату Президента України (далі — посадові особи Секретаріату Президента України).

3. Особистий прийом громадян проводиться посадовими особами Секретаріату Президента України у приміщенні Центральної приймальні Президента України (м. Київ, вул. Шовковична, 12) у встановлені графіком дні за попереднім записом.

Прийом Героїв України, Героїв Радянського Союзу, Героїв Соціалістичної Праці, інвалідів Великої Вітчизняної війни проводиться першочергово.

4. Графік особистого прийому громадян посадовими особами Секретаріату Президента України затверджується Главою Секретаріату Президента України.

Iнформація про порядок і графік особистого прийому громадян посадовими особами Секретаріату Президента України розмішується на офіційному веб-сайті Президента України та у приміщенні Центральної приймальні Президента України в доступному для вільного огляду місці.

5. Попередній запис громадян на особистий прийом до посадових осіб Секретаріату Президента України проводиться працівниками Центральної приймальні Президента України.

Під час попереднього запису громадян на особистий прийом до посадових осіб Секретаріату Президента України з’ясовуються прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, зміст порушеного питання, до яких посадових осіб чи органів державної влади він звертався і яке було прийнято рішення, вивчаються документи, інші матеріали, що подаються громадянами для обгрунтування своїх звернень.

Не допускається з’ясування відомостей про особу громадянина, що не стосуються його звернення.

6. Вхід громадян до Центральної приймальні Президента України на прийом до посадових осіб Секретаріату Президента України здійснюється з оформленням перепустки та пред’явленням документів, що посвідчують особу.

7. Список громадян на особистий прийом із зазначенням прізвища, ім’я, по батькові, змісту порушених ними питань подається Службою з питань звернень громадян відповідній посадовій особі Секретаріату Президента України.

Узагальнений список громадян на особистий прийом до посадових осіб Секретаріату Президента України подається до Служби Глави Секретаріату Президента України.

8. Під час проведення особистого прийому громадян посадовими особами Секретаріату Президента України можуть бути присутні представники громадян, повноваження яких оформлені в установленому порядку, та особи, які перебувають у родинних відносинах з цими громадянами.

Присутність сторонніх осіб під час проведення особистого прийому громадян не допускається.

9. За дорученням посадових осіб Секретаріату Президента України у разі потреби до участі в особистому прийомі громадян можуть залучатися працівники відповідних структурних підрозділів Секретаріату Президента України.

10. Повторний прийом громадянина з питання, яке вже розглядалося посадовими особами Секретаріату Президента України, проводиться у разі, якщо це питання не було вирішено по суті.

У разі повторного звернення громадянина вивчаються архівні матеріали з порушеного питання, з’ясовуються причини, що його викликали, надаються необхідні роз’яснення та вживаються можливі заходи реагування.

11. За результатами особистого прийому громадян посадові особи Секретаріату Президента України вживають у межах повноважень заходів для надання сприяння у вирішенні порушених громадянами питань.

У разі якщо порушене громадянином питання вирішити на особистому прийомі неможливо через складність і необхідність додаткового вивчення, громадянинові може бути запропоновано викласти його у формі письмової заяви.

Подана громадянином на особистому прийомі письмова заява розглядається у порядку, встановленому законодавством для письмових звернень.

Про результати розгляду звернення громадянину повідомляється письмово або усно (за його бажанням).

12. Звернення громадян на особистому прийомі реєструються в установленому порядку в журналі обліку особистого прийому громадян посадовими особами Секретаріату Президента України.

Облік письмових звернень громадян, одержаних на особистому прийомі, здійснює Служба з питань звернень громадян.

13. Служба з питань звернень громадян здійснює систематичний аналіз та узагальнення звернень громадян, поданих на особистому прийомі, щоквартально інформує про це Главу Секретаріату Президента України.

14. За результатами особистого прийому громадян посадовими особами Секретаріату Президента України може бути підготовлено та внесено на розгляд Президентові України пропозиції щодо прийняття відповідних рішень, у тому числі видання актів Президента України.

 

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ

           ( Розпорядження втратило чинність на підставі

             Розпорядження Президента

             N 23/96-рп від 30.01.96 )

Про організацію та проведення особистого прийому громадян

           ( Розпорядження втратило чинність на підставі

             Розпорядження Президента

             N 23/96-рп від 30.01.96 )

З метою підвищення ефективності діяльності Адміністрації Президента України, а також забезпечення громадянам можливості реалізації їх соціально-економічних, політичних та особистих прав і свобод встановити особистий прийом громадян (згідно з окремим графіком):

Президентом України — один раз на квартал;

Главою Адміністрації

Президента України — один раз на місяць;

Заступниками Глави Адміністрації

Президента України, керівниками

служб, управлінь, відділів Адмі-

ністрації Президента України та

керівником Контрольної служби

Президента України — двічі на місяць.

Контроль за виконанням зазначеного Розпорядження та організаційне забезпечення особистого прийому громадян покласти на Відділ листів і прийому громадян Адміністрації Президента України.

Президент України Л.КУЧМА

 м.Київ, 22 грудня 1994 року

         N 196/94-рп

 Постійна адреса статті в Інтернеті: http://www.marazm.org.ua/index.html?/polit/1_88.html


Попередня статтяНаступна стаття


[an error occurred while processing this directive]


Головна сторінка | Українська національна ідея. Українократія | КУТКИ СПОЖИВАЧА для всіх міст з літературою |  ІНФОРМАЦІЙНІ СТЕНДИ, щити, дошки | Уголки потребителя для всех городов с литературой | Информационные стенды, щиты, доски | Перекидні системи Перекидные системы | Штендеры, Штендери | Буклетницы Буклетниці | Коментар Податкового кодексу, Митного Комментарий Налогового кодекса, Таможенного| НОВИНИ | RSS | Реклама | Контакт | Журнали з охорони праці та інші | Календар бухгалтера Календарь бухгалтера | Інструкції з охорони праці |Оперативна поліграфія, тиражування |  Фотоприколы | Термінологічний словник | Книги, словник, реферати з історії, ЗНО з історії України

Скачати Книгу маразмів України одним файлом

(C) Copyrіght by V.Moseіchuk, 1999-2020. All rіghts reserved. Тел. (067) 673-51-59, (099) 565-62-62, (093) 918-70-99.
Пропозиції та зауваження надсилайте на
Електронним та друкованим ЗМІ дозволяється  цитування матеріалів Книги маразмів України за умови посилання на Книгу маразмів України та сайт www.marazm.org.ua Обов'язкове посилання наступного змісту: "За матеріалами Книги маразмів України (www.marazm.org.ua)…". з використанням в Інтернеті гіперпосилання (hyperlink) на Книгу маразмів України  (www.marazm.org.ua). Іншим організаціям та приватним особам використання матеріалів для публічних цілей дозволяється за умови окремого дозволу автора з дотриманням вищезгаданих посилань.

Розсилка новин
[an error occurred while processing this directive]
Підтримка проекту:
U634971969297
Z404288205014
E208021446192

Новини
маразмiв


Нова українська національна ідея. Новая украинская национальная идея
 
Кутки споживача для всіх міст із законодавством та книгою скарг. Кутки покупця. Уголки потребителя для всех городов с законодательством и книгой жалоб. Уголки покупателя

Украинские 100x100
Газета "Правовий тиждень"