Головна сторінка | Українська національна ідея. Українократія | КУТКИ СПОЖИВАЧА для всіх міст з літературою |  ІНФОРМАЦІЙНІ СТЕНДИ, щити, дошки | Уголки потребителя для всех городов с литературой | Информационные стенды, щиты, доски | Перекидні системи Перекидные системы | Штендеры, Штендери | Буклетницы Буклетниці | Коментар Податкового кодексу України Комментарий Налогового кодекса Украины| НОВИНИ | RSS | Реклама | Контакт | Журнали з охорони праці та інші | Календар бухгалтера Календарь бухгалтера | Інструкції з охорони праці |Оперативна поліграфія, тиражування |  Фотоприколы | Термінологічний словник | Книги, словник, реферати з історії, ЗНО з історії України

Скачати Книгу маразмів України одним файлом

ГЛАВА І. МАРАЗМИ, НОВИНИ ПОЛІТИКИ

Залишили літній час за російським зразком, хоча слід було залишити "зимовий". Із сусідньою Польщею різниця в часі - 2 години взимку

Літній час в Україні запроваджено Постановою Верховної Ради України від 6 березня 1992 року№ 2176-XII "Про запровадження на території України дії літнього часу". Але керував порядком встановлення часу Кабмін, зокрема Постановами від 20 березня 1992 р. N 139 та  від 13 травня 1996 р. N 509. За ними і було встановлено літній час.

А Постановою Верховної Ради від 20 вересня 2011 року №3755-VI цей час залишено і взимку! А треба було перейти на “зимовий” час (тобто скасувати літній) і залишитися на ньому... А тепер з сусіднєю Польщею, Словаччиною, Угорщиною чи Румунією година різниці була, а тепер півроку дві години (взимку) буде!...

Після навали громадскості щодо недолугості залишення України на літньому часу взимку ВРУ 18 жовтня виправила свою помилку.

Віталій МОСЕЙЧУК
04.10.2011

Для справки.

Летнее время — время, сдвинутое на 1 час вперёд относительно времени, принятого в данном часовом поясе. Вводится во многих странах в летний период с целью экономии электроэнергии на освещение. В зимний период время «сдвигают» обратно, возвращаясь к «зимнему времени» (этот термин не является официальным).

Россия с осени 2011 года также отказывается от перехода на "зимнее/летнее" время, россияне не будут переводить стрелки часов на час назад. Таким образом, РФ переходит на "летнее" время и на весь год остается на нем. И мы с ними.

Отказались от введения летнего времени (то есть находятся на "зимнем" времени): Япония, Китай, Индия, Сингапур, а также республики бывшего СССР: Узбекистан, Таджикистан, Туркменистан, Грузия, Казахстан, Киргизия.

Для удобного запоминания порядка перевода стрелок часов используют мнемоническое правило первых букв русского языка: «ВВ — весной вперёд, ОО — осенью обратно» (сокращённо: «ВВ ОО»).

http://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%9B%D0%B5%D1%82%D0%BD%D0%B5%D0%B5_%D0%B2%D1%80%D0%B5%D0%BC%D1%8F

Куток споживача. Куток покупця. Куточок споживача. Куточок покупця

Кутки споживача від 99 до 399 грн. + все торговельне законодавство

Вантажний велосипед. Грузовой велосипед. Велорикша Украина

Універсальний вантажний велосипед + ручний вантажний візок в подарунок

Рекламна стійка, інформаційний стенд вертиться, вертящаяся стійка, стенд-листалка, стенд-вертушка

Ротаційна (гортальна) настільна система (промо-стійка), 11 прозорих кишень А4, 250 грн.

 


ПОСТАНОВА
Верховної Ради України

Про зміну порядку обчислення часу на території України

Верховна Рада України постановляє:

1. Установити з 27 березня 2011 року на території України час другого часового поясу з додаванням однієї години.

2. Визнати такими, що втратили чинність:

Постанову Верховної Ради Української РСР від 11 червня 1990 року "Про зміну порядку обчислення часу на території Української РСР" (Відомості Верховної Ради УРСР, 1990 р., N 26, ст. 400);

Постанову Верховної Ради України від 6 березня 1992 року "Про запровадження на території України дії літнього часу" (Відомості Верховної Ради України, 1992 р., N 22, ст. 309).

3. Доручити Кабінету Міністрів України визначити порядок обчислення часу на території України відповідно до цієї Постанови.

4. Ця Постанова набирає чинності з дня її опублікування.

 

Голова Верховної Ради
України

В. ЛИТВИН

м. Київ
20 вересня 2011 року
N 3755
-VI

 

                        П О С Т А Н О В А
                      ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

            Про визнання такою, що втратила чинність,
           Постанови Верховної Ради України "Про зміну
          порядку обчислення часу на території України"
 

     Відповідно до частини другої статті 48  Регламенту  Верховної
Ради України     (     1861-17    )    Верховна    Рада    України
п о с т а н о в л я є:

     1. Визнати такою,  що втратила чинність,  Постанову Верховної
Ради  України  від 20 вересня 2011 року N 3755-VI ( 3755-17 ) "Про
зміну порядку обчислення часу на території України".

     2. Запропонувати Кабінету Міністрів України  протягом  одного
місяця  з  дня набрання чинності цією Постановою внести на розгляд
Верховної Ради України проект закону щодо порядку обчислення  часу
на території України.

     3. Ця Постанова набирає чинності з дня її опублікування.
 

 Голова Верховної Ради України                            В.ЛИТВИН

 м. Київ, 18 жовтня 2011 року
          N 3914-VI

ДЖEРEЛО - http://zakon1

ПОСТАНОВА

ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

Про запровадження на території України дії літнього часу

      ( Відомості Верховної Ради України (ВВР), 1992, N 22, ст.309 )

З урахуванням порядку обчислення часу, що діє в країнах Європи, Верховна Рада України ПОСТАНОВЛЯЄ:

1. Запровадити на території України дію літнього часу.

Кабінету Міністрів України визначити порядок і дату введення літнього часу згідно з рекомендаціями Європейської економічної комісії ООН.

2. Дозволити Кабінету Міністрів України у разі необхідності вносити зміни до порядку обчислення часу на території України.

3. У частині першій статті 1 Постанови Верховної Ради Української РСР від 11 червня 1990 року “Про зміну порядку обчислення часу на території Української РСР” (Відомості Верховної Ради УРСР, 1990 р., N 26, ст.400) виключити слова “московський час мінус одна година"; частину другу цієї статті визнати такою, що втратила чинність.

Голова Верховної Ради України                                         І.ПЛЮЩ

 м. Київ, 6 березня 1992 року

          N 2176-XII

 

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 13 травня 1996 р. N 509

Київ

 

Про порядок обчислення часу

на території України

З урахуванням порядку обчислення часу, що діє в країнах Європи з 1996 року, Кабінет Міністрів України ПОСТАНОВЛЯЄ:

1. Запровадити на території України такий порядок обчислення часу: час другого часового поясу (київський час) з переведенням щорічно годинникової стрілки в останню неділю березня о 3 годині на 1 годину вперед і в останню неділю жовтня о 4 годині на 1 годину назад.

2. Установити, що:

рух залізничного, водного, повітряного і міжміського автомобільного транспорту загального користування, а також робота міжміського телефонного і телеграфного зв’язку на території України здійснюється за київським часом;

лічба суднового часу в морі провадиться за міжнародною системою часових поясів. При перебуванні суден на рейдах і в портах інших держав використовується час, який там установлено.

3. Зобов’язати міністерства і відомства України, Уряд Автономної Республіки Крим, обласні, Київську і Севастопольську міські державні адміністрації забезпечити своєчасне розроблення і проведення заходів щодо переходу до порядку обчислення часу, визначеного цією постановою.

4. Доручити Державній комісії єдиного часу і еталонних частот України:

здійснювати контроль за додержанням установленого порядку обчислення часу і організацію робіт щодо оцінки його ефективності; інформувати заздалегідь населення через засоби масової інформації про перехід на літній час і про його скасування.

5. Визнати такою, що втратила чинність, постанову Кабінету Міністрів України від 20 березня 1992 р. N 139 “Про порядок обчислення часу на території України” (ЗП України, 1992 р., N 4, ст. 93).

Прем’єр-міністр України Є.МАРЧУК

Міністр

Кабінету Міністрів України В.ПУСТОВОЙТЕНКО

Інд.31

____________

Постійна адреса статті в Інтернеті: http://www.marazm.org.ua/polit/1_169.html


Попередня статтяНаступна стаття


[an error occurred while processing this directive]


Головна сторінка | Українська національна ідея. Українократія | КУТКИ СПОЖИВАЧА для всіх міст з літературою |  ІНФОРМАЦІЙНІ СТЕНДИ, щити, дошки | Уголки потребителя для всех городов с литературой | Информационные стенды, щиты, доски | Перекидні системи Перекидные системы | Штендеры, Штендери | Буклетницы Буклетниці | Коментар Податкового кодексу, Митного Комментарий Налогового кодекса, Таможенного| НОВИНИ | RSS | Реклама | Контакт | Журнали з охорони праці та інші | Календар бухгалтера Календарь бухгалтера | Інструкції з охорони праці |Оперативна поліграфія, тиражування |  Фотоприколы | Термінологічний словник | Книги, словник, реферати з історії, ЗНО з історії України

Скачати Книгу маразмів України одним файлом

(C) Copyrіght by V.Moseіchuk, 1999-2023. All rіghts reserved. Тел. (067) 673-51-59, (099) 565-62-62, (093) 918-70-99.
Пропозиції та зауваження надсилайте на
Електронним та друкованим ЗМІ дозволяється  цитування матеріалів Книги маразмів України за умови посилання на Книгу маразмів України та сайт www.marazm.org.ua Обов'язкове посилання наступного змісту: "За матеріалами Книги маразмів України (www.marazm.org.ua)…". з використанням в Інтернеті гіперпосилання (hyperlink) на Книгу маразмів України  (www.marazm.org.ua). Іншим організаціям та приватним особам використання матеріалів для публічних цілей дозволяється за умови окремого дозволу автора з дотриманням вищезгаданих посилань.

Розсилка новин
[an error occurred while processing this directive]
Підтримка проекту:
U634971969297
Z404288205014
E208021446192

Новини
маразмiв


Нова українська національна ідея. Новая украинская национальная идея
 
Кутки споживача для всіх міст із законодавством та книгою скарг. Кутки покупця. Уголки потребителя для всех городов с законодательством и книгой жалоб. Уголки покупателя





Украинские 100x100




Газета "Правовий тиждень"