Головна сторінка | Українська національна ідея. Українократія | КУТКИ СПОЖИВАЧА для всіх міст з літературою |  ІНФОРМАЦІЙНІ СТЕНДИ, щити, дошки | Уголки потребителя для всех городов с литературой | Информационные стенды, щиты, доски | Перекидні системи Перекидные системы | Штендеры, Штендери | Буклетницы Буклетниці | Коментар Податкового кодексу України Комментарий Налогового кодекса Украины| НОВИНИ | RSS | Реклама | Контакт | Журнали з охорони праці та інші | Календар бухгалтера Календарь бухгалтера | Інструкції з охорони праці |Оперативна поліграфія, тиражування |  Фотоприколы | Термінологічний словник | Книги, словник, реферати з історії, ЗНО з історії України

Скачати Книгу маразмів України одним файлом

ГЛАВА XXXІV. МАРАЗМИ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ

Мера Києва зняли з посади, а Київраду розпустили 18 березня 2008 року безпідставно без висновків комісій та рішень судів

Відповідно до частини першої статті 79 Закону України від 21.05.1997 р. № 280/97-ВР “Про місцеве самоврядування в Україні” повноваження сільського, селищного, міського голови, голови районної у місті, районної, обласної ради вважаються достроково припиненими у разі:

1) його звернення з особистою заявою до відповідної ради про складення ним повноважень голови;

2) припинення його громадянства;

3) набрання законної сили обвинувальним вироком щодо нього;

4) порушення ним вимог щодо обмеження сумісності його діяльності з іншою роботою (діяльністю), встановлених цим Законом; 5) визнання його судом недієздатним, безвісно відсутнім або оголошення таким, що помер;

6) його смерті.

Підстави дострокового припинення повноважень місцевих рад згідно з частинами першою-другою статті 78 Закону України від 21.05.1997 р. № 280/97-ВР “Про місцеве самоврядування в Україні” повноваження сільської, селищної, міської, районної в місті, районної, обласної ради можуть бути достроково припинені у випадках:

1) якщо рада прийняла рішення з порушенням Конституції України, цього та інших законів, прав і свобод громадян, ігноруючи при цьому вимоги компетентних органів про приведення цих рішень у відповідність із законом;

2) якщо сесії ради не проводяться без поважних причин у строки, встановлені цим Законом, або рада не вирішує питань, віднесених до її відання.

2. Повноваження сільської, селищної, міської, районної в місті ради за наявності підстав, передбачених частиною першою цієї статті, та в інших випадках можуть бути припинені достроково за рішенням місцевого референдуму. Порядок проведення місцевого референдуму щодо дострокового припинення повноважень ради визначається законом про місцеві референдуми.

Натомість Постановою Верховної Ради України від 18.03.2008 р. № 143-VI “Про призначення позачергових виборів депутатів Київської міської ради та Київського міського голови” мера Києва Леоніда Черновецького зняли з посади а всію Київраду достроково розпустили безпідставно без висновків цілих 3-х комісій та рішень судів. Мера не запросили на засідання Верховної Ради щодо його звільнення, не було нікого і з Київради... В результаті все місцеве самоврядування стало заручником політичних торгів у Верховній Раді, місцеві ради стали розмінною монетою...

Ситуація з цими достроковими виборами виглядає ще більш суперечливою та кумедною з того боку, що найбільш популярні кандидатури на мера - Леонід Черновецький та Віталій Кличко не є кандидатами від БЮТу, Партії регіонів чи НУНСу. Виходить, що БЮТ, який ініціював ці вибори, фактично розраховує на переважну більшість в Київраді, але вони її отримали і без цих виборів завдяки імперативному мандату та рішенню ЦВК. А мера вони потім дотиснуть (будь-якого) ?

А в підсумку вибори 25 травня 2008 року нічого не змінили. Мер та розподіл фракцій у Київраді залишилися тими самими. Лише за оцінками експертів на ці незаконні і непотрібні вибори було потрачено 1 млрд. грн...

Віталій МОСЕЙЧУК

Куток споживача. Куток покупця. Куточок споживача. Куточок покупця

Кутки споживача від 99 до 399 грн. + все торговельне законодавство

Вантажний велосипед. Грузовой велосипед. Велорикша Украина

Універсальний вантажний велосипед + ручний вантажний візок в подарунок

Рекламна стійка, інформаційний стенд вертиться, вертящаяся стійка, стенд-листалка, стенд-вертушка

Ротаційна (гортальна) настільна система (промо-стійка), 11 прозорих кишень А4, 250 грн.

 


ПОСТАНОВА

ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

Про призначення позачергових виборів депутатів Київської міської ради та Київського міського голови

Відповідно до пункту 30 частини першої статті 85 Конституції України, частин другої та третьої статті 23 Закону України “Про столицю України — місто-герой Київ”, частин першої та четвертої статті 78, частин другої та п’ятої статті 79 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, частини третьої статті 14, частин другої та шостої статті 15, статей 82, 83 Закону України “Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів” Верховна Рада України ПОСТАНОВЛЯЄ:

1. Призначити позачергові вибори депутатів Київської міської ради та Київського міського голови на останню неділю сімдесятиденного строку з дня набрання чинності цією Постановою та провести їх у порядку, визначеному Законом України “Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів”.

2. Центральній виборчій комісії з урахуванням пропозицій відповідної територіальної виборчої комісії визначити в установленому порядку обсяг бюджетних видатків, необхідних для проведення позачергових виборів депутатів Київської міської ради та Київського міського голови.

3. Кабінету Міністрів України в межах повноважень вжити невідкладних заходів щодо забезпечення фінансування позачергових виборів депутатів Київської міської ради та Київського міського голови за рахунок коштів цільової субвенції з Державного бюджету України.

4. Ця Постанова набирає чинності з дня її опублікування.

Голова Верховної Ради України А.ЯЦЕНЮК

 м. Київ, 18 березня 2008 року

          N 143-VI

 

У К А З ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ

Про відсторонення Л. Черновецького від виконання повноважень за посадою та проведення службового розслідування

Керуючись статтями 102, 118 та 119 Конституції України, відповідно до статті 22 Закону України “Про державну службу” п о с т а н о в л я ю:

1. Відсторонити від виконання повноважень за посадою ЧЕРНОВЕЦЬКОГО Леоніда Михайловича — голову Київської міської державної адміністрації — строком на п’ятнадцять днів.

2. Провести у п’ятнадцятиденний строк службове розслідування невиконання Л. Черновецьким — головою Київської міської державної адміністрації службових обов’язків, порушення ним Конституції і законів України, невиконання актів Президента України, Кабінету Міністрів України, що зазначені Кабінетом Міністрів України як підстави внесення ним подання про звільнення Л. Черновецького з посади голови Київської міської державної адміністрації (далі — службове розслідування).

3. Утворити комісію для проведення службового розслідування.

Призначити головою комісії ВАСЮНИКА Iвана Васильовича — Віце-прем’єр-міністра України.

Затвердити персональний склад комісії (додається).

Голові комісії доповісти про результати службового розслідування у п’ятнадцятиденний строк.

4. Цей Указ набирає чинності з дня його опублікування.

Президент України В.ЮЩЕНКО

 м. Київ, 13 березня 2008 року

          N 214/2008

 

 

                                          ЗАТВЕРДЖЕНО

                              Указом Президента України N 214/2008

                                    від 13 березня 2008 року

 

                              СКЛАД

комісії для проведення службового розслідування

ВАСЮНИК — Віце-прем’єр-міністр України,

Iван Васильович голова комісії

БЕЗСМЕРТНИЙ — заступник Глави Секретаріату Президента Роман Петрович України, заступник голови комісії

АННЕНКОВА — заступник Керівника Головної служби

Наталія Валентинівна регіональної політики Секретаріату

Президента України

БЛИЗНЮК — голова Донецької обласної ради

Анатолій Михайлович (за згодою)

БОНДАР — голова Дніпропетровської обласної

Віктор Васильович державної адміністрації

ГЕРАСИМЧУК — народний депутат України (депутатська

Володимир Володимирович    фракція "Блок Литвина" у Верховній

                           Раді України) (за згодою)

 

ГЄЛЛЄР — народний депутат України (депутатська

Євгеній Борисович          фракція Партії регіонів у Верховній

                           Раді України) (за згодою)

 

ГОЛОМША — заступник Генерального прокурора

Микола Ярославович України (за згодою)

ГУРВIЦ — Одеський міський голова (за згодою)

Едуард Йосипович

ДАВИДЕНКО — народний депутат України (депутатська

Андрій Анатолійович        фракція Блоку "НАША УКРАЇНА -

                           НАРОДНА САМООБОРОНА" у Верховній Раді

                           України) (за згодою)

 

ДАНИЛИШИН — Міністр економіки України

Богдан Михайлович

ЖУКОВСЬКИЙ — Керівник Головної служби

Роман Сергійович           соціально-економічного розвитку

                           Секретаріату Президента України

 

КУЙБIДА — Міністр регіонального розвитку та

Василь Степанович будівництва України

МОТРЕНКО — Начальник Головного управління

Тимофій Валентинович державної служби України

ОНIЩУК — Міністр юстиції України

Микола Васильович

РИБАКОВ — народний депутат України (депутатська

Iгор Олександрович         фракція "Блок Юлії Тимошенко"

                           у Верховній Раді України) (за згодою).

 

Глава Секретаріату

Президента України В.БАЛОГА

 

Постійна адреса статті в Інтернеті: http://www.marazm.org.ua/index.html?/miscev/34_7.html


Попередня статтяНаступна стаття


[an error occurred while processing this directive]

Головна сторінка | Українська національна ідея. Українократія | КУТКИ СПОЖИВАЧА для всіх міст з літературою |  ІНФОРМАЦІЙНІ СТЕНДИ, щити, дошки | Уголки потребителя для всех городов с литературой | Информационные стенды, щиты, доски | Перекидні системи Перекидные системы | Штендеры, Штендери | Буклетницы Буклетниці | Коментар Податкового кодексу, Митного Комментарий Налогового кодекса, Таможенного| НОВИНИ | RSS | Реклама | Контакт | Журнали з охорони праці та інші | Календар бухгалтера Календарь бухгалтера | Інструкції з охорони праці |Оперативна поліграфія, тиражування |  Фотоприколы | Термінологічний словник | Книги, словник, реферати з історії, ЗНО з історії України

Скачати Книгу маразмів України одним файлом

(C) Copyrіght by V.Moseіchuk, 1999-2020. All rіghts reserved. Тел. (067) 673-51-59, (099) 565-62-62, (093) 918-70-99.
Пропозиції та зауваження надсилайте на
Електронним та друкованим ЗМІ дозволяється  цитування матеріалів Книги маразмів України за умови посилання на Книгу маразмів України та сайт www.marazm.org.ua Обов'язкове посилання наступного змісту: "За матеріалами Книги маразмів України (www.marazm.org.ua)…". з використанням в Інтернеті гіперпосилання (hyperlink) на Книгу маразмів України  (www.marazm.org.ua). Іншим організаціям та приватним особам використання матеріалів для публічних цілей дозволяється за умови окремого дозволу автора з дотриманням вищезгаданих посилань.

Розсилка новин
[an error occurred while processing this directive]
Підтримка проекту:
U634971969297
Z404288205014
E208021446192

Новини
маразмiв


Нова українська національна ідея. Новая украинская национальная идея
 
Кутки споживача для всіх міст із законодавством та книгою скарг. Кутки покупця. Уголки потребителя для всех городов с законодательством и книгой жалоб. Уголки покупателя

Украинские 100x100
Газета "Правовий тиждень"