Головна сторінка | Українська національна ідея. Українократія | КУТКИ СПОЖИВАЧА для всіх міст з літературою |  ІНФОРМАЦІЙНІ СТЕНДИ, щити, дошки | Уголки потребителя для всех городов с литературой | Информационные стенды, щиты, доски | Перекидні системи Перекидные системы | Штендеры, Штендери | Буклетницы Буклетниці | Коментар Податкового кодексу, Митного Комментарий Налогового кодекса, Таможенного| НОВИНИ | RSS | Реклама | Контакт | Журнали з охорони праці та інші | Календар бухгалтера Календарь бухгалтера | Інструкції з охорони праці |Оперативна поліграфія, тиражування |  Фотоприколы | Термінологічний словник | Книги, словник, реферати з історії, ЗНО з історії України

Скачати Книгу маразмів України одним файлом

ГЛАВА XXXII. МАРАЗМИ МІЛІЦІЇ

Как ГАИ грабит водителей ручными ВИЗИРАми

19 февраля 2010 года суд запретил Государственной автомобильной инспекции использовать прибор измерения скорости "Визир". Соответствующее решение принял Окружной административный суд Киева  по иску адвоката и представителя Совета автомобилистов Татьяны Чуриковой и Алексея Андронникова к МВД и департаменту ГАИ.

Суд признал неправомерным использование "Визира" для обнаружения и фиксации нарушений правил дорожного движения. Судебным постановлением правоохранительным органам было запрещено "использовать измеритель скорости "Визир" до принятия нормативно-правового акта, которым милиции будет предоставлено право использовать такой измеритель скорости для выявления и фиксации нарушений правил дорожного движения".

Напомним, 9 февраля 2010 года ГАИ сообщила о прекращении закупки новых "Визиров", но в то же время не отказалась от использования этих приборов.

Маразм в том, что ГАИ не имело права использования “Визира” для составления протоколов без участия правонарушителя через “письма счастья” и без решения суда, поскольку его использование в таком режиме нарушает Закон. В соответствии со статьей 258 КпАП в случае выявления административного правонарушения в сфере обеспечения безопасности дорожного движения, зафиксированного с помощью работающих в автоматическом режиме специальных технических средств, которые имеют функции фото- и киносъемки, видеозаписи или средств фото- и киносъемки, видеозаписи, протокол про административное правонарушение не складывается, а постановление в деле про административное правонарушение выносится без участия лица, которое притягивается к административной ответственности. Копии постановления в деле про административное правонарушение и материалов, зафиксированных с помощью работающих в автоматическом режиме специальных технических средств, которые имеют функции фото- и киносъемки, видеозаписи или средств фото- и киносъемки, видеозаписи, присылаются лицу, которое притягивается к административной ответственности, на протяжении трех дней со дня вынесения такого постановления.

Свое правонарушение Департамент ГАИ подтверждает в письме от 29 декабря 2009 года №5256/2 , где акцентирует внимание на том, что на сегодняшний день в подразделениях ГАИ отсутствуют «автоматические» ВИЗИРи, а, следовательно, используются только ручные.

Визир ГАИ использует в ручном режиме без привлечения правонарушителя незаконно

«Это означает, что руководство ГАИ фактически само призналось в преступлении. Дело в том, что, начиная с ноября 2008 года, когда начали систематически рассылаться «письма счастья», глава ДГАИ Сергей Коломиец уверял общество, что ВИЗИР работает в автоматическом режиме, а потому такие штрафы якобы абсолютно законны.

Теперь же выясняется, что только в августе-сентябре 2009 года были получены «автоматические» измерители, и то – в количестве двух штук. Возникает вопрос – кто ответит за рассылку сотен тысяч штрафов, выписанных с полным нарушением законодательства»?  А только за 2009 год штрафов выписано на миллиард гривен...

Історія продовжилася в березні 2010 року. Лише за Наказом МВС від 01.03.2010  N 33 з'явився офіційний Перелік технічних засобів, що використовуються в підрозділах Державтоінспекції МВС для виявлення та фіксування порушень правил дорожнього руху (Зареєстровано у Мін’юсті України 30.03.2010 за № 262/17557), і лише в ньому офіційно вперше визнано існування автоматичного Візіру. Таким чином всі штрафи до цього часу, оформлені через ручний Візір без складання протоколу на місці є шахрайством і кожний може повернути собі кошти і притягнути буквально всіх ДАІшників, які незаконно стягували штрафи, до відповідальності.

Петр ПАТЛАТЫЙ

При написании использованы материалы сайта “Дорожний контроль” http://roadcontrol.org.ua/node/529

 

За десять місяців 2009 року ДАІ виписала штрафів на понад 1 млрд. грн. і лише половина їх сплачено
 

Вийшла книжка про те, як законними методами боротися зі штрафами ДАІ

 

Реєстрація скутерів і мопедів та права на них: Правила дорожнього руху їх не передбачають, а правила реєстрації ТЗ – передбачають
 

Прихована зйомка або як захиститися при штрафах від фото- та відеоапаратури ДАІ
 

За висновком Генеральної прокуратури ДАІ використовує TruCam та "Арену" незаконно

 

Куток споживача. Куток покупця. Куточок споживача. Куточок покупця

Кутки споживача від 99 до 399 грн. + все торговельне законодавство

Вантажний велосипед. Грузовой велосипед. Велорикша Украина

Універсальний вантажний велосипед + ручний вантажний візок в подарунок

Рекламна стійка, інформаційний стенд вертиться, вертящаяся стійка, стенд-листалка, стенд-вертушка

Ротаційна (гортальна) настільна система (промо-стійка), 11 прозорих кишень А4, 250 грн.

 


МІНІСТЕРСТВО ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ

НАКАЗ

01.03.2010  N 33

 

                                      Зареєстровано в Міністерстві

                                      юстиції України

                                      30 березня 2010 р.

                                      за N 262/17557

 

Про затвердження Переліку технічних засобів, що використовуються в підрозділах Державтоінспекції МВС для виявлення та фіксування порушень правил дорожнього руху

Відповідно до Законів України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення регулювання відносин у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху”, “Про міліцію” та постанови Кабінету Міністрів України від 17.12.2008 N 1103 “Про затвердження Порядку направлення водіїв транспортних засобів для проведення огляду з метою виявлення стану алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння або перебування під впливом лікарських препаратів, що знижують увагу та швидкість реакції, і проведення такого огляду” НАКАЗУЮ:

1. Затвердити Перелік технічних засобів, що використовуються в підрозділах Державтоінспекції МВС для виявлення та фіксування порушень правил дорожнього руху, що додається.

2. Начальникам головних управлінь, управлінь МВС України в Автономній Республіці Крим, областях, містах Києві та Севастополі забезпечити виконання цього наказу територіальними підрозділами Державтоінспекції МВС під час здійснення нагляду за дорожнім рухом.

3. Начальникові Департаменту Державтоінспекції МВС генерал-майору міліції Коломійцю С.Г. забезпечити підпорядковані підрозділи Державтоінспекції МВС технічними засобами відповідно до цього Переліку.

4. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника Міністра генерал-полковника міліції Савченка О.І.

5. Наказ оголосити особовому складу органів і підрозділів внутрішніх справ України.

6. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

В.о. Міністра

генерал-полковник міліції М.М.Клюєв

                                      ЗАТВЕРДЖЕНО

                                      Наказ МВС

                                      01.03.2010  N 33

 

                                      Зареєстровано в Міністерстві

                                      юстиції України

                                      30 березня 2010 р.

                                      за N 262/17557

                             ПЕРЕЛІК

технічних засобів, що використовуються в підрозділах Державтоінспекції МВС для виявлення та фіксування порушень правил дорожнього руху

1. Технічні засоби для визначення швидкості руху:

вимірювач швидкості радіолокаційний “Беркут";

вимірювач швидкості радіолокаційний “Сокол";

вимірювач швидкості руху транспортних засобів радіолокаційний “Искра-1";

вимірювач швидкості руху транспортних засобів радіолокаційний “Радис";

вимірювач швидкості радіолокаційний відеозаписувальний “РАПИРА";

вимірювач швидкості радіолокаційний відеозаписувальний “ВИЗИР”.

2. Спеціальні технічні засоби, які працюють в автоматичному режимі, що мають функції фото- і кінозйомки, відеозапису:

вимірювач швидкості радіолокаційний відеозаписувальний “ВИЗИР” з активованою функцією “автоматичний режим” модифікації “ВИЗИР 03";

вимірювач швидкості радіолокаційний з фотофіксацією “АРЕНА";

лазерний вимірювач швидкості транспортних засобів “TruCAM”.

3. Спеціальні технічні засоби для проведення огляду водіїв транспортних засобів з метою виявлення стану алкогольного сп’яніння:

газоаналізатор “AlcoQuant 6020";

газоаналізатор “Alcotest 6510";

газоаналізатор “Alcotest 6810";

газоаналізатор “Alcotest 7410 Plus com";

прилад спеціалізований визначення концентрації парів етанолу в повітрі, що видихається, “Алконт 01”.

Начальник ДДАІ МВС України

генерал-майор міліції С.Г.Коломієць

У львівському МРЕВ за мільйонні зловживання звільнено усіх працівників, але нікого не арештовано

Вийшла книжка про те, як законними методами боротися зі штрафами ДАІ

ДАІ не може штрафувати за відсутність аптечки чи вогнегасника, хоча серед всіх водіїв існує думка, що вони мають на це право

Прихована зйомка або як захиститися при штрафах від фото- та відеоапаратури ДАІ

 ____________ 

  Постійна адреса статті в Інтернеті: http://www.marazm.org.ua/index.html?/milicia/32_73.html


Попередня статтяНаступна стаття

Ваше ім`я:  Захисний код:  <=>
символів залишилось

Головна сторінка | Українська національна ідея. Українократія | КУТКИ СПОЖИВАЧА для всіх міст з літературою |  ІНФОРМАЦІЙНІ СТЕНДИ, щити, дошки | Уголки потребителя для всех городов с литературой | Информационные стенды, щиты, доски | Перекидні системи Перекидные системы | Штендеры, Штендери | Буклетницы Буклетниці | Коментар Податкового кодексу, Митного Комментарий Налогового кодекса, Таможенного| НОВИНИ | RSS | Реклама | Контакт | Журнали з охорони праці та інші | Календар бухгалтера Календарь бухгалтера | Інструкції з охорони праці |Оперативна поліграфія, тиражування |  Фотоприколы | Термінологічний словник | Книги, словник, реферати з історії, ЗНО з історії України

Скачати Книгу маразмів України одним файлом

(C) Copyrіght by V.Moseіchuk, 1999-2018. All rіghts reserved. Тел. (032) 243-43-23, (067) 673-51-59, (099) 565-62-62, (093) 918-70-99.
Пропозиції та зауваження надсилайте на
Електронним та друкованим ЗМІ дозволяється  цитування матеріалів Книги маразмів України за умови посилання на Книгу маразмів України та сайт www.marazm.org.ua Обов'язкове посилання наступного змісту: "За матеріалами Книги маразмів України (www.marazm.org.ua)…". з використанням в Інтернеті гіперпосилання (hyperlink) на Книгу маразмів України  (www.marazm.org.ua). Іншим організаціям та приватним особам використання матеріалів для публічних цілей дозволяється за умови окремого дозволу автора з дотриманням вищезгаданих посилань.

Розсилка новин
Підтримка проекту:
U634971969297
Z404288205014
E208021446192

Новини
маразмiв


Нова українська національна ідея. Новая украинская национальная идея
 
Кутки споживача для всіх міст із законодавством та книгою скарг. Кутки покупця. Уголки потребителя для всех городов с законодательством и книгой жалоб. Уголки покупателя

Украинские 100x100
Газета "Правовий тиждень"