Головна сторінка | Українська національна ідея. Українократія | КУТКИ СПОЖИВАЧА для всіх міст з літературою |  ІНФОРМАЦІЙНІ СТЕНДИ, щити, дошки | Уголки потребителя для всех городов с литературой | Информационные стенды, щиты, доски | Перекидні системи Перекидные системы | Штендеры, Штендери | Буклетницы Буклетниці | Коментар Податкового кодексу України Комментарий Налогового кодекса Украины| НОВИНИ | RSS | Реклама | Контакт | Журнали з охорони праці та інші | Календар бухгалтера Календарь бухгалтера | Інструкції з охорони праці |Оперативна поліграфія, тиражування |  Фотоприколы | Термінологічний словник | Книги, словник, реферати з історії, ЗНО з історії України

Скачати Книгу маразмів України одним файлом

ГЛАВА XІІ. МАРАЗМИ, НОВИНИ ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я, МЕДИЦИНИ

Протягом 6-ти років в Україні діяло два Положення про колегію Міністерства охорони здоров’я України

Наказ МОЗ України від 25.05.2001 р. N 200 затвердив Положення про колегію Міністерства охорони здоров’я України”, а потім аналогічне положення було затверджено Наказом МОЗ від 05.12.2003 р. N 567 “Про затвердження Положення про колегію Міністерства охорони здоров’я України”, але Наказ №200 скасувати забули. І лише за Наказом МОЗ від 25.08.2009 р. N 626 це зробили. Таким чином протягом 6-ти років в Україні діяло два Положення про колегію Міністерства охорони здоров’я України...

Петро ПАТЛАТИЙ

 МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я УКРАЇНИ

НАКАЗ

25.08.2009  N 626

Про втрату чинності наказу Міністерства

охорони здоров'я України від 25.05.2001 N 200

Відповідно до Положення про Міністерство охорони здоров’я України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 02.11.2006 N 1542, у зв’язку із затвердженням Положення про колегію Міністерства охорони здоров’я України, затвердженого наказом МОЗ від 05.12.2003 N 567 “Про затвердження Положення про колегію Міністерства охорони здоров’я України”, та з метою приведення власних актів у відповідність з вимогами чинного законодавства НАКАЗУЮ:

1. Визнати таким, що втратив чинність, наказ МОЗ України від 25.05.2001 N 200 “Про затвердження Положення про колегію Міністерства охорони здоров’я України”.

2. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра В.Г.Бідного.

В.о. Міністра                                                                                   В.Г.Бідний

Куток споживача. Куток покупця. Куточок споживача. Куточок покупця

Кутки споживача від 99 до 399 грн. + все торговельне законодавство

Вантажний велосипед. Грузовой велосипед. Велорикша Украина

Універсальний вантажний велосипед + ручний вантажний візок в подарунок

Рекламна стійка, інформаційний стенд вертиться, вертящаяся стійка, стенд-листалка, стенд-вертушка

Ротаційна (гортальна) настільна система (промо-стійка), 11 прозорих кишень А4, 250 грн.

 


МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 25.05.2001 N 200

     ( Наказ втратив чинність на підставі Наказу Міністерства

охорони здоров'я N 626 від 25.08.2009 )

Про затвердження Положення про колегію Міністерства охорони здоров’я України

Відповідно до пункту 10 Положення про Міністерство охорони здоров’я України, затвердженого Указом Президента України від 24.07.2000 року N 918/2000 НАКАЗУЮ:

1. Затвердити Положення про колегію Міністерства охорони здоров’я України (додається).

2. Положення про колегію Міністерства охорони здоров’я України, затверджене 05.02.98, вважати таким, що втратило чинність.

Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

Міністр В.Ф.Москаленко

                                               Затверджено

                                        Наказ Міністерства охорони

                                        здоров'я України

                                        25.05.2001 N 200

 

                            Положення

про колегію Міністерства охорони здоров’я України

1. Колегія Міністерства охорони здоров’я України (далі колегія) утворена відповідно до пункту 10 Положення про Міністерство охорони здоров’я України, затвердженого Указом Президента України від 24.07.2000 року N 918/2000.

2. Колегія утворена з метою погодженого вирішення питань, що належать до компетенції МОЗ України, обговорення найважливіших напрямів його діяльності та розвитку галузі.

3. У своїй діяльності колегія керується Конституцією України законами України, актами Президента України і Кабінету Міністрів України, наказами МОЗ України, а також цим Положенням.

4. Колегія складається з Міністра охорони здоров’я (голова колегії), заступників Міністра за посадою, а також інших працівників МОЗ України.

До складу колегії можуть входити керівники інших центральних органів виконавчої влади, а також закладів охорони здоров’я, установ і закладів санітарно-епідеміологічної служби, інших підприємств, установ, організацій, що належать до сфери управління МОЗ України.

5. Робота колегії планується і проводиться відповідно до річного плану основних організаційних заходів МОЗ України та квартальних планів роботи колегії, які затверджуються Міністром.

Для вирішення невідкладних питань може бути проведено позапланове засідання колегії.

6. Плани роботи колегії розсилаються членам колегії, керівникам структурних підрозділів Міністерства, органів охорони здоров’я, іншим зацікавленим особам.

7. Діловодство колегії ведеться відповідно до Інструкції з діловодства МОЗ України, затвердженої наказом МОЗ України від 05.02.98 N 20.

Діловодство колегії покладається на секретаря колегії, посадову інструкцію якої затверджує Міністр.

8. Основною формою роботи колегії є її засідання.

Проведення засідання вважається правомірним у разі присутності більшості членів колегії.

Засідання колегії може відбуватись у виїзному порядку, а також спільно з колегіями інших центральних органів виконавчої влади, профспілковими організаціями.

9. Підготовка до засідання колегії проводиться з додержанням таких вимог:

9.1. Матеріали до засідання колегії (проект рішення колегії, довідка, статистичний матеріал, список запрошених) подаються секретарю колегії у терміни, зазначені в плані.

9.2. Проект рішення колегії погоджується з усіма зацікавленими структурними підрозділами МОЗ (начальниками), начальником юридичного відділу, заступником Міністра за профілем питання, що розглядається.

9.3. Списки запрошених на колегію погоджуються із заступником Міністра (за розподілом обов’язків).

9.4. Відповідальність за своєчасну та якісну підготовку документів до засідань колегії Міністерства покладається на керівників відповідних структурних підрозділів.

9.5. У випадках несвоєчасного подання матеріалів, а також у разі подання неякісних документів питання з розгляду колегії знімається.

10. Рішення колегії приймається більшістю голосів присутніх на засіданні членів колегії, оформляється протоколом, підписується головою колегії та секретарем.

Рішення колегії можуть прийматись у робочому порядку.

Рішення колегії впроваджуються в життя наказами Міністерства.

11. Рішення колегії, відповідний наказ Міністерства розсилаються членам колегії, керівникам структурних підрозділів Міністерства, органів охорони здоров’я, підпорядкованих закладів охорони здоров’я, іншим зацікавленим особам у строк до 5 днів з моменту підписання.

12. Контроль за виконанням рішень колегії по строках здійснює секретар колегії, а за змістом — зазначені у рішенні колегії відповідальні особи.

 

МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я УКРАЇНИ

НАКАЗ

                        05.12.2003  N 567

Про затвердження Положення про колегію Міністерства охорони здоров’я України

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити Положення про колегію Міністерства охорони здоров’я України (додається).

2. Першим заступникам Міністра, заступникам Міністра, керівникам структурних підрозділів Міністерства, урядових органів державного управління, що діють у складі Міністерства, підприємств, установ та організацій, що належать до сфери управління Міністерства, взяти Положення про колегію Міністерства охорони здоров’я України до відома та виконання.

3. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

Міністр А.В.Підаєв

                                      ЗАТВЕРДЖЕНО

                                      Наказ Міністерства охорони

                                      здоров'я України

                                      05.12.2003  N 567

 

                            ПОЛОЖЕННЯ

про колегію Міністерства охорони здоров’я України

1. Це Положення визначає загальні засади утворення і діяльності колегії Міністерства охорони здоров’я України (далі — колегія Міністерства).

2. Колегія Міністерства є дорадчим органом і утворюється для погодженого вирішення питань, що належать до його компетенції, та для колективного і вільного обговорення найважливіших напрямів діяльності.

3. У своїй роботі колегія Міністерства керується Конституцією та законами України, актами Президента України, Кабінету Міністрів України, нормативно-правовими актами інших центральних органів виконавчої влади, а також наказами Міністра охорони здоров’я України.

4. Рішення про утворення колегії Міністерства приймається Міністром охорони здоров’я України.

Функції колегії

5. Колегія Міністерства:

а) обговорює і приймає рішення щодо перспектив і найважливіших напрямів діяльності Міністерства охорони здоров’я України (далі — Міністерства).

б) розглядає пропозиції щодо:

удосконалення законодавства;

забезпечення співпраці з центральними органами виконавчої влади, Радою міністрів Автономної Республіки Крим, місцевими держадміністраціями, органами місцевого самоврядування під час виконання покладених на них завдань;

розширення міжнародного співробітництва у сферах охорони здоров’я, санітарного та епідемічного благополуччя населення, створення, виробництва, контролю якості та реалізації лікарських засобів і виробів медичного призначення;

формування та реалізації державної політики у сферах охорони здоров’я, санітарного та епідемічного благополуччя населення, створення, виробництва, контролю якості та реалізації лікарських засобів і виробів медичного призначення;

в) обговорює прогнози і програми соціально-економічного розвитку у сферах охорони здоров’я, санітарного та епідемічного благополуччя населення, створення, виробництва, контролю якості та реалізації лікарських засобів і виробів медичного призначення;

г) розглядає питання про стан дотримання фінансової, бюджетної дисципліни, збереження та використання державного майна, здійснення внутрішнього фінансового контролю та усунення виявлених недоліків;

д) розробляє пропозиції щодо вдосконалення діяльності Міністерства, його територіальних органів, урядових органів державного управління, що діють у складі Міністерства, підприємств, установ та організацій, що належать до сфери його управління;

є) аналізує стан роботи Міністерства з питань забезпечення прав і свобод людини і громадянина;

ж) розглядає результати роботи Міністерства, його територіальних органів, урядових органів державного управління, що діють у складі Міністерства, підприємств, установ та організацій, що належать до сфери його управління, а також інших підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності і підпорядкування (в межах компетенції);

з) аналізує стан дотримання законодавства з питань державної служби, організаційно-кадрової роботи та виконавської дисципліни; і) розглядає інші питання, пов’язані з реалізацією завдань, покладених на Міністерство.

Склад колегії

6. До складу колегії Міністерства входять:

Міністр (голова колегії), перші заступники та заступники Міністра (за посадою), інші керівні працівники Міністерства;

у разі потреби — керівники інших центральних органів виконавчої влади, підприємств, установ та організацій, що належать до сфери управління Міністерства, керівники його територіальних органів, народні депутати України, представники інших органів державної влади (за згодою).

7. Кількісний склад колегії Міністерства визначається Кабінетом Міністрів України.

Члени колегії Міністерства затверджуються та увільняються від обов’язків Кабінетом Міністрів України за поданням Міністра охорони здоров’я України.

Організація роботи колегії

8. Організаційною формою роботи колегії є засідання.

Засідання колегії проводяться, як правило, один раз на місяць, позапланові — у міру потреби. Голова колегії може визначити іншу періодичність проведення засідань колегії.

У разі потреби можуть проводитися розширені та виїзні засідання колегії, а також спільні засідання з колегіями інших органів виконавчої влади.

9. Робота колегії проводиться відповідно до затвердженого її головою плану засідань на півріччя (рік), в якому зазначаються питання, що необхідно розглянути, строк подання матеріалів, особи, відповідальні за підготовку і подання матеріалів на засідання колегії, орієнтовна дата проведення засідань колегії.

10. Затверджений план засідань колегії розсилається членам колегії, керівникам структурних підрозділів Міністерства, його територіальних органів, урядових органів державного управління, що діють у складі Міністерства, Міністерства охорони здоров’я Автономної Республіки Крим, управління охорони здоров’я обласних, Севастопольської міської, Головного управління охорони здоров’я та медичного забезпечення Київської міської державних адміністрацій, підприємств, установ та організацій, що належать до сфери управління МОЗ України, не пізніше ніж за два тижні до початку півріччя (року).

11. Додаткові питання до затвердженого плану засідань колегії можуть бути включені до порядку денного засідання колегії за рішенням її голови не пізніше ніж за десять днів до чергового засідання.

12. Дата, час, місце проведення та порядок денний засідання колегії визначаються головою колегії.

13. Підготовка проекту порядку денного засідання колегії згідно із затвердженим планом засідань та з урахуванням внесених пропозицій здійснюється визначеним Міністром охорони здоров’я України, структурним підрозділом (окремим працівником), який не пізніше ніж за десять днів до засідання подає його голові колегії для погодження.

14. На розгляд колегії подаються:

1) проект порядку денного засідання колегії з визначенням доповідача з кожного питання;

2) довідка з питань порядку денного засідання колегії з викладенням обґрунтованих висновків і пропозицій;

3) проект рішення колегії;

4) список членів колегії;

5) список запрошених осіб, які виявили бажання взяти участь в обговоренні питань порядку денного засідання колегії, із зазначенням їх прізвищ, імен та по батькові, місця роботи та займаних посад;

6) довідкові матеріали (розрахунки, статистичні матеріали, звіти, діаграми, таблиці тощо), які безпосередньо стосуються порядку денного.

15. Членам колегії матеріали надаються не пізніше ніж за три дні до засідання, а у разі проведення позачергового засідання — не пізніше ніж за один день до засідання.

16. Особи, відповідальні за підготовку та подання матеріалів на засідання колегії, надають матеріали структурному підрозділу (окремому працівнику), визначеному Міністром охорони здоров’я України, не пізніше ніж за сім днів до чергового засідання. Визначений структурний підрозділ або окремий працівник контролює своєчасність подання матеріалів, перевіряє правильність їх оформлення.

17. Керівники структурних підрозділів Міністерства, його територіальних органів, урядових органів державного управління, що діють у складі Міністерства, відповідальні за підготовку питання на засідання колегії, узгоджують та координують роботу інших структурних підрозділів Міністерства та Міністерства охорони здоров’я Автономної Республіки Крим, управління охорони здоров’я обласних, Севастопольської міської, Головного управління охорони здоров’я та медичного забезпечення Київської міської державних адміністрацій, залучених до розроблення необхідних матеріалів.

Порядок проведення засідання колегії

18. Засідання колегії веде її голова, а у разі його відсутності — особа, на яку покладено виконання обов’язків Міністра охорони здоров’я України.

19. Засідання колегії проводиться у разі, коли у ньому беруть участь не менше ніж дві третини загальної кількості членів колегії.

20. Члени колегії беруть участь у засіданнях колегії особисто.

Якщо член колегії не може бути присутнім на засіданні, він має право попередньо подати голові колегії відповідні пропозиції у письмовій формі.

21. Порядок денний засідання і рішення колегії затверджуються членами колегії шляхом голосування.

22. Члени колегії, які беруть участь у її засіданні, реєструються.

Особи, запрошені на засідання колегії для розгляду окремих питань, можуть бути присутніми під час розгляду інших питань лише з дозволу голови колегії.

23. Члени колегії і особи, запрошені для участі у розгляді окремих питань, беруть участь в їх обговоренні, вносять пропозиції, дають необхідні пояснення.

24. Головуючий на засіданні колегії може прийняти рішення про закритий розгляд питань порядку денного.

Під час закритих засідань колегії (закритого обговорення окремих питань) підготовка матеріалів, оформлення рішень, що приймаються, здійснюється відповідно до законодавства.

25. Рішення колегії приймаються з кожного питання порядку денного відкритим голосуванням більшістю голосів присутніх на засіданні членів колегії.

За рішенням головуючого може застосовуватися процедура таємного голосування.

Думка відсутнього члена колегії з питань порядку денного засідання, подана у письмовій формі, розглядається на засіданні колегії і враховується під час голосування.

26. У разі проведення спільних засідань колегій двох і більше органів виконавчої влади приймається спільне рішення.

Голова колегії приймає рішення щодо присутності в залі під час засідання колегії представників засобів масової інформації та проведення кіно-, відео-, фотозйомки і звукозапису.

27. Після засідання колегії структурний підрозділ (окремий працівник), відповідальний за підготовку питань, доопрацьовує протягом десяти днів (якщо головою колегії не встановлено інший строк) проект рішення колегії з урахуванням зауважень і пропозицій, висловлених під час обговорення питань порядку денного, погоджує із керівниками заінтересованих структурних підрозділів Міністерства, його територіальних органів, урядових органів державного управління, що діють у складі Міністерства, членами колегії, іншими особами і подає на розгляд голови колегії.

28. Рішення колегії проводяться у життя, як правило, наказом Міністра охорони здоров’я України.

У разі виникнення розбіжностей між головою та іншими членами колегії під час прийняття рішення Міністр охорони здоров’я України проводить у життя своє рішення, доповідаючи у разі потреби про розбіжності, що виникли, керівництву Кабінету Міністрів України. Члени колегії також можуть повідомити свою думку керівництву Кабінету Міністрів України. Інформування здійснюється відповідно до розподілу функціональних повноважень між Прем’єр-міністром України, Першим віце-прем’єр-міністром та віце-прем’єр-міністрами України.

Рішення колегії з організаційних, процедурних і контрольних питань вносяться до протоколу засідання (без видання наказу або розпорядження).

29. Рішення колегії оформляються протоколами, які підписуються головуючим на засіданні та працівником, який веде протокол.

Рішення спільних засідань колегії оформляються протоколами, які підписуються головами відповідних колегій органів виконавчої влади та працівником, який веде протокол.

30. Рішення колегії доводяться до членів колегії, керівників структурних підрозділів Міністерства, його територіальних органів, урядових органів державного управління, що діють у складі Міністерства, Міністерства охорони здоров’я Автономної Республіки Крим, управління охорони здоров’я обласних, Севастопольської міської, Головного управління охорони здоров’я та медичного забезпечення Київської міської державних адміністрацій, а також керівників інших органів виконавчої влади, підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності в частині, що їх стосується.

31. Стенографування (технічний запис) засідань колегії Міністерства забезпечує підрозділ (окремий працівник), визначений Міністром охорони здоров’я України.

32. Матеріали засідань колегії зберігаються в установленому порядку у структурному підрозділі (окремого працівника), визначеному головою колегії.

33. Матеріально-технічне забезпечення засідань колегії здійснюється Міністерством.

Контроль за виконанням рішень колегії

34. Контроль за виконанням рішень колегії здійснює структурний підрозділ (окремий працівник), визначений Міністром охорони здоров’я України.

35. Колегія розглядає на своїх засіданнях стан виконання прийнятих нею рішень.

____________

Постійна адреса статті в Інтернеті: http://www.marazm.org.ua/index.html?/med/12_98.html


Попередня статтяНаступна стаття


[an error occurred while processing this directive]


Головна сторінка | Українська національна ідея. Українократія | КУТКИ СПОЖИВАЧА для всіх міст з літературою |  ІНФОРМАЦІЙНІ СТЕНДИ, щити, дошки | Уголки потребителя для всех городов с литературой | Информационные стенды, щиты, доски | Перекидні системи Перекидные системы | Штендеры, Штендери | Буклетницы Буклетниці | Коментар Податкового кодексу, Митного Комментарий Налогового кодекса, Таможенного| НОВИНИ | RSS | Реклама | Контакт | Журнали з охорони праці та інші | Календар бухгалтера Календарь бухгалтера | Інструкції з охорони праці |Оперативна поліграфія, тиражування |  Фотоприколы | Термінологічний словник | Книги, словник, реферати з історії, ЗНО з історії України

Скачати Книгу маразмів України одним файлом

(C) Copyrіght by V.Moseіchuk, 1999-2023. All rіghts reserved. Тел. (067) 673-51-59, (099) 565-62-62, (093) 918-70-99.
Пропозиції та зауваження надсилайте на
Електронним та друкованим ЗМІ дозволяється  цитування матеріалів Книги маразмів України за умови посилання на Книгу маразмів України та сайт www.marazm.org.ua Обов'язкове посилання наступного змісту: "За матеріалами Книги маразмів України (www.marazm.org.ua)…". з використанням в Інтернеті гіперпосилання (hyperlink) на Книгу маразмів України  (www.marazm.org.ua). Іншим організаціям та приватним особам використання матеріалів для публічних цілей дозволяється за умови окремого дозволу автора з дотриманням вищезгаданих посилань.

Розсилка новин
[an error occurred while processing this directive]
Підтримка проекту:
U634971969297
Z404288205014
E208021446192

Новини
маразмiв


Нова українська національна ідея. Новая украинская национальная идея
 
Кутки споживача для всіх міст із законодавством та книгою скарг. Кутки покупця. Уголки потребителя для всех городов с законодательством и книгой жалоб. Уголки покупателя





Украинские 100x100




Газета "Правовий тиждень"