Головна сторінка | Українська національна ідея. Українократія | КУТКИ СПОЖИВАЧА для всіх міст з літературою |  ІНФОРМАЦІЙНІ СТЕНДИ, щити, дошки | Уголки потребителя для всех городов с литературой | Информационные стенды, щиты, доски | Перекидні системи Перекидные системы | Штендеры, Штендери | Буклетницы Буклетниці | Коментар Податкового кодексу, Митного Комментарий Налогового кодекса, Таможенного| НОВИНИ | RSS | Реклама | Контакт | Журнали з охорони праці та інші | Календар бухгалтера Календарь бухгалтера | Інструкції з охорони праці |Оперативна поліграфія, тиражування |  Фотоприколы | Термінологічний словник | Книги, словник, реферати з історії, ЗНО з історії України

Скачати Книгу маразмів України одним файлом

ГЛАВА XІІ. МАРАЗМИ, НОВИНИ ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я, МЕДИЦИНИ

Медичний огляд водіїв транспортних засобів монополізовано Українським медичним центром безпеки дорожнього руху

Програма забезпечення безпеки дорожнього руху та екологічної безпеки транспортних засобів, затверджена Постановою Кабінету Міністрів України від 06.04.1998 р. № 456, передбачає створення Українського медичного центру безпеки дорожнього руху.

На виконання цієї Постанови такий центр було створено за Наказом МОЗ від 28.10.1998 р. № 313 “Про утворення Українського медичного центру безпеки дорожнього руху”. Потім за Наказом МОЗ від 25.05.2004 № 265 “Про реорганізацію Українського медичного центру безпеки дорожнього руху” було проведено реорганізацію до 1 серпня 2004 р. Українського медичного центру безпеки дорожнього руху шляхом приєднання його до Державного підприємства “Центр інформаційних технологій”. Державне підприємство “Центр інформаційних технологій” стало правонаступником майнових прав і обов’язків Українського медичного центру безпеки дорожнього руху. Але на місцях стали створюватися регіональні медичні центри безпеки дорожнього руху у вигляді ТзОВ та приватних підприємств, що має ознаки корупції ! А в 2008 році чергова пертурбація – за Наказом МОЗ від 31.01.2008 р. № 36 “Про перейменування ДП "Центр інформаційних технологій" здійснено перейменування Державного підприємства “Центр інформаційних технологій” на Державне підприємство “Український медичний центр безпеки дорожнього руху та інформаційних технологій” Міністерства охорони здоров’я України.

Головний маразм в цих центрах в їхньому монопольному становищі, що підтверджується санкціями від Антимонопольного комітету. Річ у тім, що за Положенням про медичний огляд кандидатів у водії та водіїв транспортних засобів, яке затверджено спільним Наказом МОЗ та МВС від 05.06.2000 р. № 124/345 та зареєстровано у Мін’юсті України 18.07.2000 за № 435/4656, організація забезпечення лікувально-профілактичних закладів бланками медичної довідки для водіїв покладається на Український медичний центр безпеки дорожнього руху. Тобто він виставляє свої ціни на ці папірці. Крім того він надає інші послуги, зокрема і основну - послуги з проведення обов'язкового попереднього та обов'язкового періодичного медогляду кандидат в у водії   транспортних засобів.

Наприклад, Товариство з обмеженою відповідальністю “Сумський регіональний “Медичний центр безпеки дорожнього руху" (Наказ МОЗ від 03.08.2007 р. № 450 “Про затвердження рішення Ліцензійної комісії МОЗ України”)

Місцезнаходження: м. Суми, вул. Н. Сироватська, 62, гурт. (тобто він знаходиться в гуртожитку !!!)

Iдентифікаційний код: 33526171

     Переоформити ліцензію АБ N 202856 від 20.07.2005 р. у зв'язку з розширенням видів діяльності

Видати переоформлену ліцензію на провадження господарської діяльності з медичної практики за спеціальністю медична психологія, психотерапія, організація і управління охороною здоров’я, наркологія, отоларингологія, офтальмологія, психіатрія, терапія, неврологія, хірургія, медицина невідкладних станів, фельдшер, медична сестра, медична сестра з функціональної діагностики, медична сестра з лікувальної фізкультури, лікувальна фізкультура і спортивна медицина, народна та нетрадиційна медицина, професійна патологія, сурдологія, фізіотерапія, психофізіологія, рефлексотерапія, сексопатологія, гастроентерологія, дерматовенерологія, загальна практика — сімейна медицина, кардіологія, клінічна біохімія, клінічна лабораторна діагностика, ортодонтія, ортопедична стоматологія, стоматологія, терапевтична стоматологія, хірургічна стоматологія, ультразвукова діагностика, урологія, функціональна діагностика, лаборант клініко-діагностичної лабораторії, рентгенлаборант, медична сестра з масажу, медична сестра з стоматології, медична сестра з фізіотерапії, зубний технік терміном дії з 03.08.07 по 20.07.10

     Ліцензію АБ N202856 від 20.07.2005 р. визнати недійсною.

     Реєстраційне досьє від 31.07.07 N 3107/13-М

 

Витяг з Наказу МОЗ від 30.03.2007 р. № 152  “Про затвердження рішення Ліцензійної комісії МОЗ України”: “...приватне підприємство “Західний регіональний медичний центр безпеки дорожнього руху"

Місцезнаходження: Закарпатська обл., м. Ужгород, вул. Верховинська, 27

Iдентифікаційний код: 34747950

Видати ліцензію на провадження господарської діяльності з медичної практики за спеціальністю наркологія, психіатрія, терапія, неврологія, офтальмологія, отоларингологія, хірургія, клінічна лабораторна діагностика

     Реєстраційне досьє від 28.03.2007 N 2803/20-М...”

 

Витяг з Наказу МОЗ від 02.03.2007 р. № 100 “Про затвердження рішення Ліцензійної комісії МОЗ України”: “...Товариство з обмеженою відповідальністю “Український медичний центр безпеки дорожнього руху"

Місцезнаходження: м. Київ, вул. Ентузіастів, 29

Iдентифікаційний код: 34476237

Видати ліцензію на провадження господарської діяльності з медичної практики за спеціальністю організація і управління охороною здоров’я, хірургія, терапія, стоматологія, наркологія, неврологія, урологія, акушерство і гінекологія, отоларингологія, офтальмологія, медична сестра з масажу, фельдшер, медицина невідкладних станів

     Реєстраційне досьє від 21.02.2007 N 2102/32-М...”

 

Сайт центру  http://www.medbdr.org

 

Деякі факти

4 квітня 2008

 

Відділення Антимонопольного комітету оштрафувало ТОВ "Сумський регіональний медичний центр безпеки дорожнього руху" на 4,6 тис.грн. за зловживання монопольним становищем. Так, центр необґрунтовано завищив тарифи на низку послуг. Зокрема, на послуги з проведення обов'язкового попереднього періодичного медогляду кандидат в у водії транспортних засобів, а також - послуги з проведення обов'язкового періодичного медогляду вод  в транспортних засобів. Наразі  центр має  привести свої  тарифи до економічно обґрунтованого рівня.

 

Відділення порушило справу проти Управління охорони здоров'я Сумської  облдержадміністрації за ознаками антиконкурентних дій та оштрафувало ТОВ "Сумський регіональний "Медичний центр безпеки дорожнього руху" на 4,6 тис.  грн. за зловживання монопольним становищем. Як встановило Відділення, управління не включило комунальні  лікувально-профілактичні заклади м. Суми до Переліків комунальних лікувально-профілактичних заклад в Сумській  області, яким надано право проводити попередній, періодичний та позачерговий медогляд водіїв та кандидатів у водії. Тим самим штучно усунуло ці  заклади  з ринку надання зазначених послуг в м. Суми. Це призвело до монополізації ТОВ "Сумський регіональний "Медичний центр безпеки дорожнього руху". Як наслідок, товариство встановило економічно необґрунтовані тарифи на згадані  послуги. Оскільки так  дії   товариства суперечать вимогам конкуренційного законодавства Відділення застосувало санкції.

 

Вінниця

-          оштрафувало ТОВ "Регіональний медичний центр безпеки дорожнього руху" на 4 тис. грн. за зловживання монопольним становищем. Як встановило Відділення, протягом 2006 року та січня-лютого 2007 року товариство встановило економічно необґрунтовану плату за надання послуги з медичної  підготовки водіїв та кандидатів у водії транспортних засобів. Товариство зобов'язане усунути причини виникнення цих порушень та умов, що  їм сприяють. Зокрема, розробити та затвердити економічно обґрунтовану вартість зазначено  послуги. При цьому, на вимогу Відділення, товариство вже зменшило вартість послуги на 3 грн.

Куток споживача. Куток покупця. Куточок споживача. Куточок покупця

Кутки споживача від 99 до 399 грн. + все торговельне законодавство

Вантажний велосипед. Грузовой велосипед. Велорикша Украина

Універсальний вантажний велосипед + ручний вантажний візок в подарунок

Рекламна стійка, інформаційний стенд вертиться, вертящаяся стійка, стенд-листалка, стенд-вертушка

Ротаційна (гортальна) настільна система (промо-стійка), 11 прозорих кишень А4, 250 грн.

 


МIНIСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я УКРАЇНИ

НАКАЗ

 N 313 від 28.10.98

м.Київ

Про утворення Українського медичного центру безпеки дорожнього руху

На виконання постанови Кабінету Міністрів України “Про затвердження Програми забезпечення безпеки дорожнього руху та екологічної безпеки транспортних засобів” від 06.04.98 N 456, а також з метою удосконалення системи медичного забезпечення безпеки дорожнього руху НАКАЗУЮ:

1. Утворити Український медичний центр безпеки дорожнього руху (далі — Центр).

2. Розташувати Центр на базі Київської міської наркологічної лікарні “Соціотерапія” (за погодженням із Головним управлінням охорони здоров’я м.Києва).

3. Покласти на Центр медичне забезпечення безпеки дорожнього руху.

4. Призначити директором Центру Решетник I.Л.

5. Директору Центру Решетник I.Л. розробити та подати на затвердження до Міністерства до 15 листопада 1998 р. Положення про Український медичний центр безпеки дорожнього руху, структуру та штатний розпис Центру.

6. Контроль за виконанням наказу покласти на Першого заступника Міністра Богатирьову Р.В.

В.о. Міністра Р.В.Богатирьова

 

МIНIСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я УКРАЇНИ

НАКАЗ

                        25.05.2004  N 265

Про реорганізацію Українського медичного центру безпеки дорожнього руху

Керуючись Декретом Кабінету Міністрів України від 15 грудня 1992 року N 8-92 “Про управління майном, що є у загальнодержавній власності”, з метою удосконалення системи медичного забезпечення безпеки дорожнього руху НАКАЗУЮ:

1. Реорганізувати до 1 серпня 2004 р. Український медичний центр безпеки дорожнього руху шляхом приєднання його до Державного підприємства “Центр інформаційних технологій”.

2. Визначити Державне підприємство “Центр інформаційних технологій” правонаступником майнових прав і обов’язків Українського медичного центру безпеки дорожнього руху.

3. Для проведення реорганізації Українського медичного центру безпеки дорожнього руху утворити комісію згідно з додатком, якій забезпечити у встановленому порядку:

3.1. Повідомлення працівників Українського медичного центру безпеки дорожнього руху особисто під підпис про наступне скорочення чисельності у зв’язку з реорганізацією;

3.2. Повідомлення державної служби зайнятості про вивільнення працівників Українського медичного центру безпеки дорожнього руху у зв’язку з реорганізацією, згідно з вимогами чинного законодавства;

3.3. Забезпечити додержання трудового законодавства під час вивільнення працівників Українського медичного центру безпеки дорожнього руху при його реорганізації;

3.4. Здійснення заходів щодо збереження документів Українського медичного центру безпеки дорожнього руху. Архів упорядкувати згідно з п. 3 наказу Міністерства від 12.05.94 р. N 67 та передати правонаступнику із складанням акта передачі справ.

3.5. Повідомлення органів державної статистики про реорганізацію Українського медичного центру безпеки дорожнього руху.

3.6. Здійснення інвентаризації майна, товарів, матеріальних цінностей Українського медичного центру безпеки дорожнього руху, складання передаточного балансу на дату їх реорганізації у формі річного звіту, акт приймання-передачі майна подати у Міністерство на затвердження в 10-денний термін після його підписання.

4. Директору Державного підприємства “Центр інформаційних технологій” Папіровому Ю.М.:

4.1. Розробити та подати на затвердження до Міністерства зміни та доповнення до статуту Державного підприємства “Центр інформаційних технологій” до 1 серпня 2004 року.

4.2. Подавати до МОЗ бухгалтерську і статистичну звітність відповідно до чинного законодавства.

5. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра Загороднього В.В.

Міністр А.В.Підаєв

МIНIСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я УКРАЇНИ

НАКАЗ

                         31.01.2008  N 36

                        Про перейменування

               ДП "Центр інформаційних технологій"

Керуючись Законом України від 21.09.2006 року “Про управління об’єктами державної власності”, з метою удосконалення системи медичного забезпечення безпеки дорожнього руху та уникнення розбіжностей між основним видом діяльності та назвою підприємства НАКАЗУЮ:

1. Перейменувати Державне підприємство “Центр інформаційних технологій” на Державне підприємство “Український медичний центр безпеки дорожнього руху та інформаційних технологій” Міністерства охорони здоров’я України.

2. Визначити Державне підприємство “Український медичний центр безпеки дорожнього руху та інформаційних технологій” Міністерства охорони здоров’я України правонаступником майнових прав і обов’язків Державного підприємства “Центр інформаційних технологій”.

3. Директору Державного підприємства “Український медичний центр безпеки дорожнього руху та інформаційних технологій” Міністерства охорони здоров’я України Папіровому Ю.М.:

3.1. Розробити та подати на затвердження до Міністерства охорони здоров’я України зміни та доповнення до статуту.

3.2. Здійснити державну реєстрацію статуту у встановленому чинним законодавством України порядку.

4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра Митника З.М.

Міністр В.М.Князевич

____________

Постійна адреса статті в Інтернеті: http://www.marazm.org.ua/index.html?/med/12_62.html


Попередня статтяНаступна статтяNotice: Undefined index: hiddenDir in /home/marazm/domains/marazm.org.ua/public_html/script/show_form.php on line 9

Notice: Undefined index: hiddenField in /home/marazm/domains/marazm.org.ua/public_html/script/show_form.php on line 10

Ваше ім`я:  Захисний код:  <=>
символів залишилось

Головна сторінка | Українська національна ідея. Українократія | КУТКИ СПОЖИВАЧА для всіх міст з літературою |  ІНФОРМАЦІЙНІ СТЕНДИ, щити, дошки | Уголки потребителя для всех городов с литературой | Информационные стенды, щиты, доски | Перекидні системи Перекидные системы | Штендеры, Штендери | Буклетницы Буклетниці | Коментар Податкового кодексу, Митного Комментарий Налогового кодекса, Таможенного| НОВИНИ | RSS | Реклама | Контакт | Журнали з охорони праці та інші | Календар бухгалтера Календарь бухгалтера | Інструкції з охорони праці |Оперативна поліграфія, тиражування |  Фотоприколы | Термінологічний словник | Книги, словник, реферати з історії, ЗНО з історії України

Скачати Книгу маразмів України одним файлом

(C) Copyrіght by V.Moseіchuk, 1999-2020. All rіghts reserved. Тел. (067) 673-51-59, (099) 565-62-62, (093) 918-70-99.
Пропозиції та зауваження надсилайте на
Електронним та друкованим ЗМІ дозволяється  цитування матеріалів Книги маразмів України за умови посилання на Книгу маразмів України та сайт www.marazm.org.ua Обов'язкове посилання наступного змісту: "За матеріалами Книги маразмів України (www.marazm.org.ua)…". з використанням в Інтернеті гіперпосилання (hyperlink) на Книгу маразмів України  (www.marazm.org.ua). Іншим організаціям та приватним особам використання матеріалів для публічних цілей дозволяється за умови окремого дозволу автора з дотриманням вищезгаданих посилань.

Розсилка новин
Підтримка проекту:
U634971969297
Z404288205014
E208021446192

Новини
маразмiв


Нова українська національна ідея. Новая украинская национальная идея
 
Кутки споживача для всіх міст із законодавством та книгою скарг. Кутки покупця. Уголки потребителя для всех городов с законодательством и книгой жалоб. Уголки покупателя

Украинские 100x100
Газета "Правовий тиждень"