Головна сторінка | Українська національна ідея. Українократія | КУТКИ СПОЖИВАЧА для всіх міст з літературою |  ІНФОРМАЦІЙНІ СТЕНДИ, щити, дошки | Уголки потребителя для всех городов с литературой | Информационные стенды, щиты, доски | Перекидні системи Перекидные системы | Штендеры, Штендери | Буклетницы Буклетниці | Коментар Податкового кодексу, Митного Комментарий Налогового кодекса, Таможенного| НОВИНИ | RSS | Реклама | Контакт | Журнали з охорони праці та інші | Календар бухгалтера Календарь бухгалтера | Інструкції з охорони праці |Оперативна поліграфія, тиражування |  Фотоприколы | Термінологічний словник | Книги, словник, реферати з історії, ЗНО з історії України

Скачати Книгу маразмів України одним файлом

ГЛАВА XVIII. МАРАЗМИ ЛІЦЕНЗУВАННЯ

ТОРГІВЛЯ РЕЙДОМ ПОТРЕБУЄ ЛІЦЕНЗУВАННЯ

Якщо побутові засоби для боротьби зі шкідниками присутні у Переліку пестицидів та агрохімікатів (який затверджується із щорічними поновленнями Державною комісією у справах випробувань і реєстрації засобів захисту та регуляторів росту рослин і добрив), тобто відносяться до пестицидів, то торгівля ними потребує одержання ліцензії як при оптові так і при роздрібні торгівлі. Що небезпечно для торгівлі, так це те, що, наприклад, Доповнення N 3 до Переліку пестицидів та агрохімікатів, дозволених до використання в Україні, яке затверджено Наказом  Державною комісією у справах випробувань і реєстрації засобів захисту та регуляторів росту рослин і добрив від 22.12.99 р. N 41, містить декліка пестицідів, які є майже у всіх господарських магазинах та наринках (але не всі ці магазини мають ліцензії на торгівлю пестицидами), наприклад, "Раптор-Антиміль", пластини; "Раптор-крейда", олівець; "Рейд-антіміль", аерозоль, Рейд-проти повзаючих комах, Мортейн-аерозоль для боротьби з літаючими та позаючими комахами і багато інших менш відомих побутових пестицидів. Тому торгувати такими препаратами без ліцензії небезпечно.

27 лютого 2003 р. підписано до друку офіційне видання "Переліку пестицидів та агрохімікатів, дозволених для використання в Україні, Київ, 2003". Список затверджених Доповнень до нього наведено нижче. Придбати нове видання "Переліку" можна у видавництві Юнівест Маркетинг за адресою: м.Київ, вул. Димитрівська, 44 Б, факс (044) 235-81-62.

Доповнення № 1 до "Переліку пестицидів та агрохімікатів, дозволених до використання в Україні, Київ, 2003" затверджене наказом Мінекоресурсів від 11.04.2003 р. № 60/М.

Доповнення № 2 до "Переліку пестицидів та агрохімікатів, дозволених до використання в Україні, Київ, 2003" затверджене наказом Мінекоресурсів від 19.06.2003 р. № 117-ДС.

Доповнення № 3 до "Переліку пестицидів та агрохімікатів, дозволених до використання в Україні, Київ, 2003" затверджене наказом Мінекоресурсів від 23.07.2003 р. № 162-ДС.

Доповнення № 4 до "Переліку пестицидів та агрохімікатів, дозволених до використання в Україні, Київ, 2003" затверджене наказом Мінекоресурсів від 18.08.2003 р. № 183-ДС.

Доповнення № 5 до "Переліку пестицидів та агрохімікатів, дозволених до використання в Україні, Київ, 2003" затверджене наказом Мінекоресурсів від 26.09.2003 р. № 50.

Доповнення № 6 до "Переліку пестицидів та агрохімікатів, дозволених до використання в Україні, Київ, 2003" затверджене наказом Мінприроди від 15.01.2004 р. № 008. В Інтренеті Перелік пестицидів та агрохімікатів, дозволених для використання в Україні безкоштовно доступний з системою пошуку з адресою: http://agrosfera.ua/szr.php

У відповідності до Постанови Кабінету Міністрів України від 14 грудня 2000 року № 1698 "Про затвердження переліку органів ліцензування", виробництво пестицидів та агрохімікатів, оптова та роздрібна торгівля ними підлягає ліцензуванню в Держпромполітики. Особливу увагу слід звернути об’єктам торгівлі, які здійснюють роздрібну реалізацію пестицидів, дозволених для продажу населенню. Раніше таку ліцензію згідно діючого законодавства від них не вимагали, а тепер такі випадки вже зустрічаються.

Постановою Кабінету Міністрів України від 2 листопада 1998 року № 881 "Про затвердження Порядку державного обліку наявності та використання пестицидів і агрохімікатів " підприємства, установи, організації (але не підприємці !) зобов’язані вести облік наявності та використання пестицидів і агрохімікатів в прибутково-видаткових книгах. Крім того, використання пестицидів ведеться в спеціальних журналах обліку застосування пестицидів на посівах, у садах, теплицях, форма яких затверджена Санітарними правилами транспортування, зберігання та застосування пестицидів у народному господарстві.

Дані про використання, реалізацію населенню, гуртовий продаж та залишки агрохімікатів та пестицидів накопичуються через статистичну звітність, яку  затверджено наказом Держкомстату України від 27.08.2002 року № 317 “Звіт про залишки і витрати матеріалів” (ф. № 3-МТП) та “Звіт про діяльність підприємств оптової торгівлі” (ф. № 1-ОПТ).

Суб’єкти господарської діяльності всіх форм власності, які використовують агрохімікати та пестициди для виробництва сільськогосподарської продукції (включаючи фермерів, оскільки вониє юридичними особами, а не приватними підприємцями !), або мають ці речовини на залишку та реалізують їх населенню складають звіт за формою 3-МТП. Підприємства, які займаються гуртовим продажем складають звіт за формою 1-ОПТ, та у звіті за формою 3-МТП відображають залишки агрохімікатів та пестицидів.

Віталій МОСЕЙЧУК

 

Куток споживача. Куток покупця. Куточок споживача. Куточок покупця

Кутки споживача від 99 до 399 грн. + все торговельне законодавство

Вантажний велосипед. Грузовой велосипед. Велорикша Украина

Універсальний вантажний велосипед + ручний вантажний візок в подарунок

Рекламна стійка, інформаційний стенд вертиться, вертящаяся стійка, стенд-листалка, стенд-вертушка

Ротаційна (гортальна) настільна система (промо-стійка), 11 прозорих кишень А4, 250 грн.

 


ДЕРЖАВНИЙ КОМІТЕТ УКРАЇНИ З ПИТАНЬ РЕГУЛЯТОРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПІДПРИЄМНИЦТВА

ЛИСТ

від 03.11.2003 р. N 6335

Щодо ліцензування торгівлі пестицидами та агрохімікатами 

Державний комітет України з питань регуляторної політики та підприємництва <...> в межах компетенції повідомляє наступне.

Державне регулювання господарської діяльності у сфері виробництва пестицидів та агрохімікатів, оптової, роздрібної торгівлі пестицидами та агрохімікатами реалізовується відповідно до вимог Законів України "Про ліцензування певних видів господарської діяльності" та "Про пестициди і агрохімікати".

Відповідно до статті 9 Закону України "Про ліцензування певних видів господарської діяльності", який набрав чинності з 21.10.2000 р., ліцензуванню підлягає господарська діяльність з виробництва пестицидів та агрохімікатів, оптової, роздрібної торгівлі пестицидами та агрохімікатами.

Згідно із Законом України "Про пестициди і агрохімікати" "пестициди - токсичні речовини, їх сполуки або суміші речовин хімічного чи біологічного походження, призначені для знищення, регуляції та припинення розвитку шкідливих організмів, внаслідок діяльності яких вражаються рослини, тварини, люди і завдається шкода матеріальним цінностям, а також гризунів, бур'янів, деревної, чагарникової рослинності, засмічуючих видів риб".

Перелік пестицидів та агрохімікатів, зареєстрованих в Україні, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 04.03.96 р. N 295 "Про затвердження порядку проведення державних випробувань, державної реєстрації та перереєстрації, видання переліків пестицидів і агрохімікатів, дозволених до використання в Україні" визначається офіційним виданням "Перелік пестицидів і агрохімікатів, дозволених до використання в Україні" та щорічними доповненнями до нього про нові зареєстровані препарати, а також заборонені до використання препарати (пункт 2.3 Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з виробництва пестицидів та агрохімікатів, оптової, роздрібної торгівлі пестицидами та агрохімікатами, затверджених спільним наказом Державного комітету України з питань регуляторної політики та підприємництва і Державного комітету промислової політики України від 22.02.2001 р. N 40/70 і зареєстрованих в Міністерстві юстиції України 12.03.2001 р. за N 213/5404).

У разі, якщо побутові засоби для боротьби зі шкідниками присутні у зазначеному Переліку пестицидів та агрохімікатів, тобто відносяться до пестицидів, то торгівля ними потребує одержання ліцензії.

За інформацією Міністерства промислової політики України додатково зазначаємо, що Управлінням безпеки хімічних речовин Міністерства екології та природних ресурсів України періодично видається Перелік пестицидів та агрохімікатів, дозволених до використання в Україні (адреса: вул. Суворова, 9, м. Київ, 01010, тел. 290-00-61).

 

Голова 

І. Богословська 

____________

 Постійна адреса статті в Інтернеті: http://www.marazm.org.ua/index.html?/licenz/18_23.html


Попередня статтяНаступна стаття

 

Коментарі

24.02.2009 14:11, SDG Admin
Пожалуйста измените номер телефона Юнівест Маркетинг.
Тел.номер 235-81-18 закреплен за ООО "Смарт Девелопмент Груп".
Ваше ім`я:  Захисний код:  <=>
символів залишилось

Головна сторінка | Українська національна ідея. Українократія | КУТКИ СПОЖИВАЧА для всіх міст з літературою |  ІНФОРМАЦІЙНІ СТЕНДИ, щити, дошки | Уголки потребителя для всех городов с литературой | Информационные стенды, щиты, доски | Перекидні системи Перекидные системы | Штендеры, Штендери | Буклетницы Буклетниці | Коментар Податкового кодексу, Митного Комментарий Налогового кодекса, Таможенного| НОВИНИ | RSS | Реклама | Контакт | Журнали з охорони праці та інші | Календар бухгалтера Календарь бухгалтера | Інструкції з охорони праці |Оперативна поліграфія, тиражування |  Фотоприколы | Термінологічний словник | Книги, словник, реферати з історії, ЗНО з історії України

Скачати Книгу маразмів України одним файлом

(C) Copyrіght by V.Moseіchuk, 1999-2018. All rіghts reserved. Тел. (032) 243-43-23, (067) 673-51-59, (099) 565-62-62, (093) 918-70-99.
Пропозиції та зауваження надсилайте на
Електронним та друкованим ЗМІ дозволяється  цитування матеріалів Книги маразмів України за умови посилання на Книгу маразмів України та сайт www.marazm.org.ua Обов'язкове посилання наступного змісту: "За матеріалами Книги маразмів України (www.marazm.org.ua)…". з використанням в Інтернеті гіперпосилання (hyperlink) на Книгу маразмів України  (www.marazm.org.ua). Іншим організаціям та приватним особам використання матеріалів для публічних цілей дозволяється за умови окремого дозволу автора з дотриманням вищезгаданих посилань.

Розсилка новин
Підтримка проекту:
U634971969297
Z404288205014
E208021446192

Новини
маразмiв


Нова українська національна ідея. Новая украинская национальная идея
 
Кутки споживача для всіх міст із законодавством та книгою скарг. Кутки покупця. Уголки потребителя для всех городов с законодательством и книгой жалоб. Уголки покупателя

Украинские 100x100
Газета "Правовий тиждень"