Головна сторінка | Українська національна ідея. Українократія | КУТКИ СПОЖИВАЧА для всіх міст з літературою |  ІНФОРМАЦІЙНІ СТЕНДИ, щити, дошки | Уголки потребителя для всех городов с литературой | Информационные стенды, щиты, доски | Перекидні системи Перекидные системы | Штендеры, Штендери | Буклетницы Буклетниці | Коментар Податкового кодексу України Комментарий Налогового кодекса Украины| НОВИНИ | RSS | Реклама | Контакт | Журнали з охорони праці та інші | Календар бухгалтера Календарь бухгалтера | Інструкції з охорони праці |Оперативна поліграфія, тиражування |  Фотоприколы | Термінологічний словник | Книги, словник, реферати з історії, ЗНО з історії України

Скачати Книгу маразмів України одним файлом

ГЛАВА 00. МАРАЗМИ, НОВИНИ ЗАКОНОДАВСТВА, ЮРИСПРУДЕНЦІЇ

Простим суддям з 600 місцевих судів України в Раді суддів місця не знайшлося

Рада суддів України у період між з’їздами суддів України є вищим органом суддівського самоврядування. Згідно з Положенням про Раду суддів України (п. 4 розділ II) Рада обирається з’їздом суддів України. До її складу повинні бути обрані не менше ніж по одному представнику від суддів Апеляційного суду України, Касаційного суду України, конференції суддів військових судів, конференцій суддів відповідних спеціалізованих судів, суддів Верховного Суду України, а також суддів Конституційного Суду України. Представники суддів загальних місцевих та апеляційних судів повинні складати не менше ніж половину від загальної кількості членів Ради. Пропозиції щодо кандидатур до складу Ради можуть вносити делегації від конференцій чи зборів суддів, а також окремі делегати з’їзду.

Але за словами Сергія Ківалова в Раді суддів майже 80 членів, з них майже 60 керівники місцевих та апеляційних судів, 10 суддів Верховного суду і один з керівників Верховного Суду України на чолі. А простим суддям з 600 місцевих судів України в Раді суддів місця не знайшлося...

Інформація зі статті Сергія Ківалова “Судова реформа: потрібні рішучі дії”, газ. “Дзеркало тижня”, №3 від 3 квітня 2010 року.

Куток споживача. Куток покупця. Куточок споживача. Куточок покупця

Кутки споживача від 99 до 399 грн. + все торговельне законодавство

Вантажний велосипед. Грузовой велосипед. Велорикша Украина

Універсальний вантажний велосипед + ручний вантажний візок в подарунок

Рекламна стійка, інформаційний стенд вертиться, вертящаяся стійка, стенд-листалка, стенд-вертушка

Ротаційна (гортальна) настільна система (промо-стійка), 11 прозорих кишень А4, 250 грн.

 


 V З’ЇЗД СУДДІВ УКРАЇНИ

                                      ЗАТВЕРДЖЕНО

                                      V з'їздом суддів України

                                      24.10.2002

ПОЛОЖЕННЯ

про Раду суддів України

     ( Із змінами, внесеними згідно з Рішенням з'їзду суддів від 26.06.2007 )

                      I. Загальні положення

1. Рада суддів України (далі — Рада) у період між з’їздами суддів України є вищим органом суддівського самоврядування.

2. Рада вирішує питання організаційного забезпечення судів і діяльності суддів, соціального захисту суддів та їхніх сімей, а також інші питання, що безпосередньо не пов’язані зі здійсненням правосуддя.

Рада має сприяти створенню належних організаційних та інших умов для забезпечення нормальної діяльності судів і суддів, утверджувати незалежність суду, забезпечувати захист суддів від втручання в судову діяльність, а також підвищувати рівень роботи з кадрами у системі судів.

3. Рада керується у своїй діяльності Конституцією України, Законами України “Про судоустрій України”, “Про статус суддів”, іншими законами, нормативно-правовими актами та чинними міжнародними договорами України, цим Положенням та Регламентом Ради суддів України. (Пункт 3 розділу I в редакції Рішення з’їзду суддів від 26.06.2007)

4. Рада має печатку із зображенням Державного Герба України і своїм найменуванням та інші печатки, штампи і бланки. (Розділ I доповнено пунктом 4 згідно з Рішенням з’їзду суддів від 26.06.2007)

II. Обрання Ради суддів України

4. Рада обирається з’їздом суддів України. До її складу повинні бути обрані не менше ніж по одному представнику від суддів Апеляційного суду України, Касаційного суду України, конференції суддів військових судів, конференцій суддів відповідних спеціалізованих судів, суддів Верховного Суду України, а також суддів Конституційного Суду України. Представники суддів загальних місцевих та апеляційних судів повинні складати не менше ніж половину від загальної кількості членів Ради. Пропозиції щодо кандидатур до складу Ради можуть вносити делегації від конференцій чи зборів суддів, а також окремі делегати з’їзду.

5. Перед проведенням виборів до Ради з’їзд суддів визначає її кількісний склад. Це не обмежує права учасників конференцій, зборів суддів чи делегатів з’їзду висувати для включення в списки для голосування будь-яку кількість кандидатур.

6. Рішення з’їзду з питань кількісного складу, висунення й обговорення кандидатур до складу Ради приймаються відкритим голосуванням простою більшістю голосів.

7. У списки для голосування можуть бути включені не тільки делегати з’їзду, а й інші працюючі судді.

8. На з’їзді суддів України можуть проводитися наради представників делегацій для попереднього визначення персонального складу кандидатів у члени Ради.

9. Делегати з’їзду можуть обговорювати всі кандидатури персонально. Кожен делегат має необмежене право на висловлення своєї думки, критичних зауважень або на відвід кандидатур. Пропозиції щодо припинення обговорення тієї чи іншої кандидатури вирішуються шляхом відкритого голосування.

10. Після обговорення кандидатур, щодо яких заявлені відводи, питання про те, включати чи не включати їх до списку для голосування, вирішується шляхом відкритого голосування по кожній кандидатурі. Кандидатури, щодо яких відводи не заявлені, можуть заноситись у список для проведення виборів без обговорення.

11. Рада обирається відкритим голосуванням.

12. Рада обирає зі свого складу шляхом відкритого голосування голову, заступника (заступників) голови, секретаря та президію Ради. (Пункт 12 розділу II в редакції Рішення з’їзду суддів від 26.06.2007)

III. Повноваження Ради суддів України

13. Рада вирішує всі питання внутрішньої діяльності судів, у тому числі щодо:

1) забезпечення організаційної єдності органів судової влади, зміцнення незалежності судів, захист від втручання в їхню діяльність;

2) участі у визначенні потреб кадрового, фінансового, матеріально-технічного та іншого забезпечення судів, а також контролю за додержанням установлених нормативів зазначеного забезпечення;

3) погодження призначення суддів на посади в судах загальної юрисдикції, обрання до кваліфікаційних комісій суддів;

4) заохочення суддів та працівників апарату судів;

5) здійснення контролю за організацією діяльності судів та інших структур у системі судової влади.

14. Здійснюючи свої повноваження, Рада:

1) розробляє та організовує виконання заходів щодо забезпечення незалежності судів і суддів, поліпшення організації діяльності судів;

2) розглядає питання правового і соціального захисту суддів та їхніх сімей;

3) організовує проведення планових та цільових перевірок діяльності судів, Державної судової адміністрації, заслуховує інформацію голів судів і посадових осіб Державної судової адміністрації про їхню діяльність;

4) вирішує питання щодо призначення та звільнення суддів з адміністративних посад у судах у випадках і порядку, передбачених законом;

5) заслуховує звіти про роботу членів Вищої кваліфікаційної комісії суддів України;

6) перевіряє звернення громадян та ініціює порушення дисциплінарних проваджень відносно суддів;

7) звертається із пропозиціями щодо вирішення питань діяльності судів до органів державної влади та органів місцевого самоврядування;

8) має право зупиняти рішення рад суддів, що не відповідають Конституції України та закону чи суперечать рішенням з’їзду суддів України;

9) приймає інші рішення з питань, віднесених до повноважень органів суддівського самоврядування.

IV. Організація роботи Ради суддів України

15. Роботу Ради організовують голова та секретар.

16. Голова Ради:

- здійснює безпосереднє керівництво роботою Ради та її президії;

- скликає засідання Ради (президії);

- визначає орієнтовний порядок денний засідань Ради (президії);

- доручає членам Ради підготовку питань для розгляду на її засіданні;

- має право витребовувати матеріали, необхідні для підготовки питань, винесених на розгляд Ради;

- здійснює організаційне забезпечення підготовки та проведення засідань Ради, її президії та комітетів;

- видає відповідні розпорядження з питань організації діяльності Ради;

- представляє Раду у відносинах з іншими органами державної влади України, органами місцевого самоврядування, міжнародними організаціями.

17. Заступник (заступники) голови Ради, відповідно до визначених її головою обов’язків, бере участь в організації роботи Ради, а в разі відсутності голови виконує його обов’язки. (Пункт 17 розділу IV в редакції Рішення з’їзду суддів від 26.06.2007)

18. Секретар Ради організовує ведення діловодства, підготовку та проведення засідань Ради і виготовлення її рішень.

19. Засідання Ради скликаються її головою або за ініціативою не менше ніж половини членів Ради не рідше одного разу на квартал.

20. Рада суддів вважається правомочною, якщо в її роботі бере участь більше половини членів Ради.

21. Про час і місце проведення засідання Ради, а також про перелік питань, які виносяться на обговорення, члени Ради повідомляються не пізніше ніж за 10 днів. Кожному члену Ради видаються матеріали, необхідні для вирішення цих питань.

22. За результатами розгляду винесених на обговорення питань Рада приймає рішення.

23. Під час засідання Ради ведеться стенограма.

24. Рада з метою оперативного вирішення конкретних завдань, які стоять перед нею, на своєму засіданні утворює із числа членів Ради президію та комітети, яким делегує певні свої повноваження. (Пункт 24 розділу IV із змінами, внесеними згідно з Рішенням з’їзду суддів від 26.06.2007)

25. Кількісний склад комітетів визначається Радою. Комітети діють на засадах відкритості та колегіальності. До роботи в них можуть залучатися працівники судів — фахівці з питань діяльності комітету. Голови комітетів призначаються головою Ради.

26. Порядок прийняття рішень президією та комітетами регулюється положеннями про них та регламентом, які затверджуються Радою суддів України. (Пункт 26 розділу IV із змінами, внесеними згідно з Рішенням з’їзду суддів від 26.06.2007)

V. Рішення Ради суддів України

27. Рішення Ради приймається більшістю голосів її членів, присутніх на засіданні.

28. Проект рішення Ради готується доповідачем — членом Ради, а прийняте рішення підписується головуючим на її засіданні.

29. Рішення Ради є обов’язковими для всіх органів судової влади та їх посадових осіб. Воно може бути скасоване з’їздом суддів України.

VI. Заключні положення

30. Рада здійснює заходи по організаційному забезпеченню діяльності рад суддів.

31. Матеріально-технічне, фінансове, інформаційне забезпечення діяльності Ради покладається на Державну судову адміністрацію України, бюджет якої формується з урахуванням видатків, необхідних для забезпечення роботи Ради. Виплати, необхідні для організації роботи Ради, проводяться за поданням її голови. (Пункт 31 розділу VI в редакції Рішення з’їзду суддів від 26.06.2007)

32. На час підготовки до засідання Ради (президії) голова, секретар та залучені до цієї роботи члени Ради звільняються від виконання службових обов’язків.

33. Зміни та доповнення до цього Положення може вносити з’їзд суддів України.

"Вісник Верховного Суду України”, N 5, вересень — жовтень, 2002 р.

____________

Постійна адреса статті в Інтернеті: http://www.marazm.org.ua/index.html?/law/0000_145.html


Попередня статтяНаступна стаття


[an error occurred while processing this directive]


Головна сторінка | Українська національна ідея. Українократія | КУТКИ СПОЖИВАЧА для всіх міст з літературою |  ІНФОРМАЦІЙНІ СТЕНДИ, щити, дошки | Уголки потребителя для всех городов с литературой | Информационные стенды, щиты, доски | Перекидні системи Перекидные системы | Штендеры, Штендери | Буклетницы Буклетниці | Коментар Податкового кодексу, Митного Комментарий Налогового кодекса, Таможенного| НОВИНИ | RSS | Реклама | Контакт | Журнали з охорони праці та інші | Календар бухгалтера Календарь бухгалтера | Інструкції з охорони праці |Оперативна поліграфія, тиражування |  Фотоприколы | Термінологічний словник | Книги, словник, реферати з історії, ЗНО з історії України

Скачати Книгу маразмів України одним файлом

(C) Copyrіght by V.Moseіchuk, 1999-2023. All rіghts reserved. Тел. (067) 673-51-59, (099) 565-62-62, (093) 918-70-99.
Пропозиції та зауваження надсилайте на
Електронним та друкованим ЗМІ дозволяється  цитування матеріалів Книги маразмів України за умови посилання на Книгу маразмів України та сайт www.marazm.org.ua Обов'язкове посилання наступного змісту: "За матеріалами Книги маразмів України (www.marazm.org.ua)…". з використанням в Інтернеті гіперпосилання (hyperlink) на Книгу маразмів України  (www.marazm.org.ua). Іншим організаціям та приватним особам використання матеріалів для публічних цілей дозволяється за умови окремого дозволу автора з дотриманням вищезгаданих посилань.

Розсилка новин
[an error occurred while processing this directive]
Підтримка проекту:
U634971969297
Z404288205014
E208021446192

Новини
маразмiв


Нова українська національна ідея. Новая украинская национальная идея
 
Кутки споживача для всіх міст із законодавством та книгою скарг. Кутки покупця. Уголки потребителя для всех городов с законодательством и книгой жалоб. Уголки покупателя





Украинские 100x100




Газета "Правовий тиждень"