Головна сторінка | Українська національна ідея. Українократія | КУТКИ СПОЖИВАЧА для всіх міст з літературою |  ІНФОРМАЦІЙНІ СТЕНДИ, щити, дошки | Уголки потребителя для всех городов с литературой | Информационные стенды, щиты, доски | Перекидні системи Перекидные системы | Штендеры, Штендери | Буклетницы Буклетниці | Коментар Податкового кодексу України Комментарий Налогового кодекса Украины| НОВИНИ | RSS | Реклама | Контакт | Журнали з охорони праці та інші | Календар бухгалтера Календарь бухгалтера | Інструкції з охорони праці |Оперативна поліграфія, тиражування |  Фотоприколы | Термінологічний словник | Книги, словник, реферати з історії, ЗНО з історії України

Скачати Книгу маразмів України одним файлом

ГЛАВА XIIІ. МАРАЗМИ, НОВИНИ ЕНЕРГЕТИКИ

Японці будуватимуть нам вітрові електростанції!?

Мене, як українця, дивує наша нація своїми технічними маразмами. Я не розумію, як нація, яка виробляє ракети, в т.ч. і космічні, літаки та танки, не може зробити нормального автомобіля, будинку чи квартири за нормальним цінами, пральної машини, праски, мобільного телефону, телевізору тощо. Саме через цей маразм, на мою думку, розвалився СРСР. Зачекаємо на розвал України? Наступний маразм з цієї серії.

Прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко запропонувала представникам найбільших японських корпорацій розглянути можливість будівництва в Україні вітрових електростанцій. З такою пропозицією Ю.Тимошенко виступила 13.02.2009 у Києві проводить на зустріч із представниками шести японських корпорацій: "Sumitomo", "Marubeni", "Mitsubishi", "Itichu", "Sojits", "Mitsui".

"Готові дати можливість будувати вітряні електростанції на морській площі на узбережжі", - заявила Ю.Тимошенко Крім того, із приводу використання сонячної енергії, Ю.Тимошенко відзначила, що Україна "цілком відкрита" у цьому питанні і готова стати "гарним партнером" по реалізації спільних проектів у цій області.

Але як слідує з розпорядження Кабміну від 18 лютого 2009 р. N 190-р стільки шуму було лише щодо будівництва однієї вітроелектростанції на шельфі або узбережжі Чорного моря.

Маразмів тут кілька:

1.      Південмаш може будувати вітряні електростанції і слід запрошуване не будувати японців електростанції, а створювати спільні підприємства з виробництва вітроагрегатів в Україні. Якось ми без японців побудували 6 ВЕС...

2.      Необхідно залучати їхні технології, вчених для роботи в Україні, а не імпортувати готові вироби. Крім того Японія далеко не перша країна щодо використання вітрової електрики. Данія, Німеччина, США мають більші здобутки.

3.      Чому на шельфі Чорного моря, Азовське має не менші вітроенергетичні запаси і є менш глибоким, тому будувати легше?

Петро ПАТЛАТИЙ

Пересічний громадянин, власник альтернативного джерела електроенергії, позбавлений права віддавати надлишок електроенергії в загальну мережу

Комплексну програму будівництва вітрових електростанцій 1997-2010 років виконано лише на 4,5%

Начата сборка немецких ветрогенераторов в Украине

Серед 10-ти стратегічних інвестиційних проектів від уряду лише один стосується випуску промислової продукції - вітрогенераторів високої потужності

За десять років дії Закону щодо стимулювання розвитку вітроенергетики України не побудовано жодної ВЕС за державні кошти

Обсяги використання відновлюваних і альтернативних джерел в Україні за десять років мають збільшитися лише в 1,5 разу

Куток споживача. Куток покупця. Куточок споживача. Куточок покупця

Кутки споживача від 99 до 399 грн. + все торговельне законодавство

Вантажний велосипед. Грузовой велосипед. Велорикша Украина

Універсальний вантажний велосипед + ручний вантажний візок в подарунок

Рекламна стійка, інформаційний стенд вертиться, вертящаяся стійка, стенд-листалка, стенд-вертушка

Ротаційна (гортальна) настільна система (промо-стійка), 11 прозорих кишень А4, 250 грн.

 


КАБIНЕТ МIНIСТРIВ УКРАЇНИ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

                  від 18 лютого 2009 р. N 190-р

                               Київ

 

Про затвердження плану невідкладних заходів на I квартал 2009 р. з активізації українсько-японського співробітництва з питань енергоефективності, модернізації промислового сектору економіки та розвитку інфраструктури

1. Затвердити план невідкладних заходів на I квартал 2009 р.

з активізації українсько-японського співробітництва з питань енергоефективності, модернізації промислового сектору економіки та розвитку інфраструктури згідно з додатком.

2. Міністерствам, іншим центральним органам виконавчої влади, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласним, Київській та Севастопольській міським держадміністраціям забезпечити виконання затвердженого цим розпорядженням плану заходів та інформування в установлений строк Кабінету Міністрів України про результати роботи.

Прем’єр-міністр України Ю.ТИМОШЕНКО

Iнд. 27

Додаток

                       до розпорядження Кабінету Міністрів України

                              від 18 лютого 2009 р. N 190-р

 

                               ПЛАН

невідкладних заходів на I квартал 2009 р. з активізації українсько-японського співробітництва

з питань енергоефективності, модернізації промислового

сектору економіки та розвитку інфраструктури

1. До 25 лютого підготувати і подати Кабінетові Міністрів України законопроекти:

1) щодо модернізації в обов’язковому порядку протягом п’яти років підприємств гірничо-металургійного та хімічного комплексу всіх форм власності з використанням ефективних енергозберігаючих технологій, створення належних умов праці і дотримання вимог стосовно забезпечення захисту навколишнього природного середовища. Передбачити у законопроекті граничний строк завершення відповідних робіт та застосування санкцій за невиконання вимог закону.

                                Мінпромполітики, Мінекономіки,

                                Мінфін, Мінприроди, Мінпраці,

                                Мін'юст;

 

2) щодо модернізації в обов’язковому порядку протягом п’яти років підприємств усіх форм власності, систем тепло-, водопостачання і водовідведення з метою підвищення ефективності роботи котельних установок, заміщення використання природного газу альтернативними видами палива, забезпечення належної якості питної води та очищення побутових стічних вод до рівня світових стандартів. Передбачити у законопроекті граничний строк завершення відповідних робіт та застосування санкцій за невиконання вимог закону.

                                Мінжитлокомунгосп, Мінекономіки,

                                Мінфін, Мінпаливенерго,

                                Мінприроди, НАЕР,

                                Нацекоінвестагентство,

                                Держінвестицій, Мін'юст.

 

2. До 2 березня підготувати пропозиції щодо:

1) вироблення єдиного комплексного підходу до впровадження альтернативних джерел енергії для модернізації систем теплопостачання з визначенням таких пріоритетів, як максимальне використання відновлюваних джерел енергії, торфу і бурого вугілля, а також впровадження індивідуальних теплових пунктів опалення, сучасних методів обліку і управління енергетичними ресурсами.

                                Мінжитлокомунгосп, Мінпаливенерго,

                                Мінвуглепром,

                                Нацекоінвестагентство, НАЕР,

                                Мінрегіонбуд;

 

2) участі японських інвесторів у виконанні Програми реконструкції теплових електростанцій, затвердженої Мінпаливенерго, з урахуванням необхідності проведення тестування та діагностики технічного стану електростанцій, розроблення пілотного проекту будівництва вугільного енергоблока потужністю 600 МВт, підготовки до підписання інвестиційних угод і внесення відповідних змін до законодавства, зокрема тих, що стосуються приватизації генеруючих компаній, до складу яких входять теплові електростанції.

                                Мінпаливенерго,

                                інші заінтересовані

                                центральні органи виконавчої

                                влади;

 

3) визначення умов участі японських інвесторів у реалізації проектів будівництва метрополітенів, насамперед у мм. Дніпропетровську і Донецьку, виготовлення вагонів та іншої продукції машинобудування для метрополітенів.

                                Мінтрансзв'язку, Мінекономіки,

                                Мінфін, Мінрегіонбуд,

                                Мінпромполітики, МЗС,

                                Укрзовнішінвест, Донецька,

                                Дніпропетровська, Харківська

                                облдержадміністрації;

 

4) залучення корпорації “Марубені” (Японія) до здійснення заходів з очищення стічних вод та постачання питної води, вивчення стану систем водопостачання та каналізаційних мереж, розроблення необхідних проектів і вирішення питань сертифікації відповідного обладнання.

                                Мінжитлокомунгосп, Мінприроди,

                                Мінекономіки, Мінвуглепром,

                                Держспоживстандарт,

                                Укрзовнішінвест;

 

5) запровадження японських технологій з отримання тепла у процесі транспортування та очищення стічних і використання шахтних вод.

                                Мінжитлокомунгосп, Мінприроди,

                                Мінекономіки, Мінвуглепром,

                                Держспоживстандарт,

                                Укрзовнішінвест;

 

6) співпраці з японськими корпораціями у вирішенні комплексу питань стосовно видобування та використання газу метану вітчизняних вугільних родовищ.

                                Мінвуглепром, Мінпаливенерго,

                                Мінпромполітики, Мінприроди,

                                Мінекономіки, НАЕР,

                                Нацекоінвестагентство,

                                Укрзовнішінвест,

                                Національна академія наук;

 

7) забезпечення безперебійного транспортування сільськогосподарської продукції через українські морські порти та можливого будівництва японськими корпораціями зернового терміналу в одному з портів України.

                                Мінтрансзв'язку, Мінагрополітики,

                                Мінпромполітики, Мінекономіки,

                                Мінрегіонбуд;

 

8) внесення змін до законодавчих актів з метою врегулювання питання ввезення сучасного японського устатковання та закупівлі технологій без сплати ввізного мита.

                                Мінекономіки, Мінпромполітики,

                                Мінфін, Держмитслужба, ДПА,

                                МЗС, Мін'юст;

 

9) прискорення запровадження міжнародних, в тому числі європейських стандартів і процедур оцінки відповідності, які сприяють залученню та ефективному використанню інвестицій від Японської Сторони.

                                Держспоживстандарт, Мінекономіки,

                                Мінрегіонбуд, Мінпромполітики,

                                Укрзовнішінвест;

 

10) використання біомаси як відновлюваного джерела енергії для подальшого опрацювання таких пропозицій з Японською Стороною.

                                НАЕР, Мінагрополітики,

                                Нацекоінвестагентство, МЗС;

 

11) співробітництва з японськими корпораціями з метою реконструкції вітчизняних вуглезбагачувальних фабрик.

                                Мінвуглепром, Мінпромполітики,

                                Мінрегіонбуд, Мінекономіки,

                                Укрзовнішінвест;

 

12) залучення японських корпорацій до модернізації газотранспортної системи України з урахуванням потреби у проведенні тестування та діагностики її технічного стану, зокрема компресорних станцій, та підготовки до підписання проекту інвестиційної (рамкової) угоди з визначенням відповідних механізмів фінансування та реалізації.

                                Мінпаливенерго,

                                інші заінтересовані центральні

                                органи виконавчої влади;

 

13) участі японських корпорацій у впровадженні технологій використання вторинних газів, що утворюються у металургійному та хімічному виробництві.

                                Мінпромполітики, Мінпаливенерго,

                                НАЕР, Нацекоінвестагентство,

                                НАК "Нафтогаз України";

 

14) створення сприятливих умов для реалізації проекту будівництва в Україні заводу з виробництва електромобілів.

                                Мінпромполітики, Мінпаливенерго,

                                Мінекономіки, Мінфін, Мін'юст;

 

15) участі японських корпорацій у будівництві потужної вітроелектростанції на шельфі або узбережжі Чорного моря разом з відповідним техніко-економічним обґрунтуванням.

                                НКАУ, Мінпаливенерго, НКРЕ, НАЕР,

                                Нацекоінвестагентство, Рада

                                міністрів Автономної Республіки

                                Крим, Національна академія наук;

 

16) залучення японських корпорацій до створення для окремого адміністративного району системи екологічно чистого енергозабезпечення на основі відновлюваних джерел енергії разом з відповідним техніко-економічним обґрунтуванням.

                                Мінрегіонбуд, Мінжитлокомунгосп,

                                Мінпаливенерго, Мінприроди,

                                Мінагрополітики, МОН,

                                Нацекоінвестагентство, НКАУ,

                                НАЕР, Рада міністрів Автономної

                                Республіки Крим,

                                Національна академія наук;

 

17) залучення японських корпорацій до модернізації вітчизняних заводів енергетичного машинобудування, а також тих, що виробляють дизельні двигуни.

                                Мінпромполітики, Мінекономіки,

                                МЗС, Держкомпідприємництво,

                                Укрзовнішінвест;

 

18) участі японських корпорацій у реконструкції існуючих та створенні нових підприємств харчової промисловості з метою виробництва та реалізації екологічно чистої продукції на основі сучасних технологій за участю сільськогосподарських підприємств.

                               Мінагрополітики, МЗС,

                               Мінрегіонбуд, Мінекономіки,

                               Держкомпідприємництво, Рада

                               міністрів Автономної Республіки

                               Крим, обласні, Київська та

                               Севастопольська міські

                               держадміністрації.

 

3. До 2 березня:

1) розробити механізм фінансової участі Української Сторони у спільних українсько-японських проектах, зокрема тих, що реалізуються із застосуванням механізмів Кіотського протоколу до Рамкової конвенції ООН про зміну клімату, та забезпечити підготовку і внесення до Кабінету Міністрів України проектів актів щодо гарантування повернення залучених коштів.

                                Нацекоінвестагентство, Мінфін,

                                Мінекономіки, Мінприроди,

                                Мін'юст, МЗС;

 

2) вивчити питання щодо бюджетного відшкодування податку на додану вартість компанії “Марубені” (Японія) за операціями з експорту зерна та вжити заходів до його врегулювання.

                                ДПА, Мінфін, Мінагрополітики,

                                Мінекономіки, Держмитслужба,

                                Дніпропетровська

                                облдержадміністрація.

 

4. До 25 березня:

1) забезпечити підготовку і проведення зустрічі з керівництвом компанії “Панасонік” (Японія) стосовно визначення перспективних напрямів співпраці, зокрема залучення інвестицій в економіку України, під час підготовки програми візиту Прем’єр-міністра України до Японії у березні цього року.

                                МЗС, Мінекономіки,

                                Укрзовнішінвест;

 

2) забезпечити розгляд зазначених питань українсько-японського співробітництва під час візиту Прем’єр-міністра України до Японії та під час засідання Координаційної ради з питань співробітництва з Японією у березні цього року.

                                МЗС, Мінекономіки.

____________

Постійна адреса статті в Інтернеті: http://www.marazm.org.ua/index.html?/enegy/13_81.html


Попередня статтяНаступна стаття

[an error occurred while processing this directive]


Головна сторінка | Українська національна ідея. Українократія | КУТКИ СПОЖИВАЧА для всіх міст з літературою |  ІНФОРМАЦІЙНІ СТЕНДИ, щити, дошки | Уголки потребителя для всех городов с литературой | Информационные стенды, щиты, доски | Перекидні системи Перекидные системы | Штендеры, Штендери | Буклетницы Буклетниці | Коментар Податкового кодексу, Митного Комментарий Налогового кодекса, Таможенного| НОВИНИ | RSS | Реклама | Контакт | Журнали з охорони праці та інші | Календар бухгалтера Календарь бухгалтера | Інструкції з охорони праці |Оперативна поліграфія, тиражування |  Фотоприколы | Термінологічний словник | Книги, словник, реферати з історії, ЗНО з історії України

Скачати Книгу маразмів України одним файлом

(C) Copyrіght by V.Moseіchuk, 1999-2023. All rіghts reserved. Тел. (067) 673-51-59, (099) 565-62-62, (093) 918-70-99.
Пропозиції та зауваження надсилайте на
Електронним та друкованим ЗМІ дозволяється  цитування матеріалів Книги маразмів України за умови посилання на Книгу маразмів України та сайт www.marazm.org.ua Обов'язкове посилання наступного змісту: "За матеріалами Книги маразмів України (www.marazm.org.ua)…". з використанням в Інтернеті гіперпосилання (hyperlink) на Книгу маразмів України  (www.marazm.org.ua). Іншим організаціям та приватним особам використання матеріалів для публічних цілей дозволяється за умови окремого дозволу автора з дотриманням вищезгаданих посилань.

Розсилка новин
[an error occurred while processing this directive]
Підтримка проекту:
U634971969297
Z404288205014
E208021446192

Новини
маразмiв


Нова українська національна ідея. Новая украинская национальная идея
 
Кутки споживача для всіх міст із законодавством та книгою скарг. Кутки покупця. Уголки потребителя для всех городов с законодательством и книгой жалоб. Уголки покупателя





Украинские 100x100




Газета "Правовий тиждень"