Головна сторінка | Українська національна ідея. Українократія | КУТКИ СПОЖИВАЧА для всіх міст з літературою |  ІНФОРМАЦІЙНІ СТЕНДИ, щити, дошки | Уголки потребителя для всех городов с литературой | Информационные стенды, щиты, доски | Перекидні системи Перекидные системы | Штендеры, Штендери | Буклетницы Буклетниці | Коментар Податкового кодексу України Комментарий Налогового кодекса Украины| НОВИНИ | RSS | Реклама | Контакт | Журнали з охорони праці та інші | Календар бухгалтера Календарь бухгалтера | Інструкції з охорони праці |Оперативна поліграфія, тиражування |  Фотоприколы | Термінологічний словник | Книги, словник, реферати з історії, ЗНО з історії України

Скачати Книгу маразмів України одним файлом

ГЛАВА XIIІ. МАРАЗМИ, НОВИНИ ЕНЕРГЕТИКИ

Ціни на газ для населення підняли з терміновою реєстрацією в Мін’юсті, без погодження з профспілками. А для комунальної теплоенергетики й в Мін’юсті не реєстрували

З 1 серпня 2010 року ціни на природний газ для населення, диференційовані за річним обсягом споживання і наявності або відсутності у абонента лічильника, зростуть на 50%. Відповідне рішення затверджене постановою Національної комісії регулювання електроенергетики (НКРЕ) України №812 від 13 липня 2010 року. Цього ж дня, як це не дивно, постанову зареєстровано в Міністерстві юстиції України - 13.07.2010 за № 507/17802. Оперативність заради МВФ просто вражає, в моїй практиці аналізу законодавства я такого не пам'ятаю... І навіть з профспілками не порадилися.

Одночасно Постановою №813 затверджено збільшені ціни на природний газ для суб'єктів господарювання, які виробляють теплову енергію, у тому числі блочних (модульних) котелень, установлених на дахові та прибудованих. Маразм цієї постанови в тому, що хоча воно і стосується населення опосередковано, але все одно стосується їхніх гаманців, і однозначно має міжвідомчий характер, її не зареєстровано в Міністерстві юстиції.

Цікава катавасія. Подейкують, що після місцевих виборів ціни на газ зростуть ще на 50%. От би зарплати так зростали. Одночасно уряд підступно блокує відключення мешканців багатоквартирних будинків від комунальних теплокомуненерго.

Єдиний плюс у цьому всьому – зросте попит на альтернативну енергетику – перш за все вітрогенератори та теплові насоси, але лише від багатих, а також на дрова в індивідуальному секторі. А пересічні мешканці хрущовок та панельок справно сплачуватимуть всі потреби газових монополістів та уряду.

Маразм посилюється тим, що народу обіцяли під угоду з Росією по Чорноморському флоту не піднімати ціни на газ. Обдурили, виходить.

Віталій МОСЕЙЧУК

Для встановлення електроплити чи електроопалення в будинку слід змінювати проект будинку

З 1 жовтня ціну на природний газ для промислових споживачів збільшено на 11,9% без реєстрації в Мінюсті, хоча газом користуються і приватні підприємці

ВИКЛЮЧАЄТЬСЯ МОЖЛИВІСТЬ ВІДКЛЮЧЕННЯ КВАРТИР ВІД ЦЕНТРАЛІЗОВАНОГО ОПАЛЕННЯ ТА ПОСТАЧАННЯ ГАРЯЧОЇ ВОДИ. ВІДКЛЮЧЕННЯ МОЖЛИВЕ ЛИШЕ ДЛЯ ЦІЛИХ БУДИНКІВ

Тарифи на гарячу воду та опалення в Києві, навіть після зростання, вдвічі нижчі, аніж в регіонах

Ціна на газ, яку українська держава встановлює для своїх видобувачів у десять разів нижча за ціну на російський газ

В Україні не виконується державна програма теплоізоляції житла

В обмін на дешевий газ Чорноморський флот Росії  буде в Криму ще більше 25 років

Збільшили тарифи на поштові послуги з 20 жовтня, хоч мали би з 23

Куток споживача. Куток покупця. Куточок споживача. Куточок покупця

Кутки споживача від 99 до 399 грн. + все торговельне законодавство

Вантажний велосипед. Грузовой велосипед. Велорикша Украина

Універсальний вантажний велосипед + ручний вантажний візок в подарунок

Рекламна стійка, інформаційний стенд вертиться, вертящаяся стійка, стенд-листалка, стенд-вертушка

Ротаційна (гортальна) настільна система (промо-стійка), 11 прозорих кишень А4, 250 грн.

 


НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ РЕГУЛЮВАННЯ ЕЛЕКТРОЕНЕРГЕТИКИ УКРАЇНИ

 ПОСТАНОВА

13.07.2010        № 812

м.Київ

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України

13.07.2010 за № 507/17802

Про затвердження Роздрібних цін на природний газ, що використовується для потреб населення, Міжнародного дитячого центру "Артек" і Українського дитячого центру "Молода гвардія"

Відповідно до Закону України «Про  державну підтримку та особливості функціонування дитячих центрів «Артек» і «Молода гвардія», Указу Президента України від 14.03.95 № 213 "Про заходи щодо забезпечення діяльності Національної комісії з питань регулювання електроенергетики України" та постанови Кабінету Міністрів України від 25.12.96 № 1548 "Про встановлення повноважень органів виконавчої влади та виконавчих органів міських рад щодо регулювання цін (тарифів)" (із змінами) Національна комісія регулювання електроенергетики України ПОСТАНОВЛЯЄ:

 1. Затвердити Роздрібні ціни на природний газ, що використовується для потреб населення, Міжнародного дитячого центру "Артек" і Українського дитячого центру "Молода гвардія" (додаються).

2. Для потреб населення смт Солотвине Закарпатської області, яке споживає природний газ безпосередньо із Солотвинського родовища, Роздрібні ціни на природний газ, затверджені згідно з пунктом 1 цієї постанови, застосовуються з урахуванням коефіцієнта 0,8.

3. Управлінню цінової та тарифної політики нафтогазового комплексу в установленому порядку забезпечити подання цієї постанови на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.

4. Постанови НКРЕ від 25.10.2008 № 1239 "Про затвердження Роздрібних цін на природний газ, що використовується для потреб населення, Міжнародного дитячого центру "Артек" і Українського дитячого центру "Молода гвардія", зареєстровану в Міністерстві юстиції України 10.11.2008 за № 1088/15779, та від 19.03.2009 № 315 «Про внесення змін до постанови НКРЕ від 25.10.2008 № 1239», зареєстровану в Міністерстві юстиції України 08.04.2009 за № 322/16338,  визнати такими, що втратили чинність.

5. Ця постанова набирає чинності з 1 серпня 2010 року. 

Голова Комісії                                     С.Тітенко 

ЗАТВЕРДЖЕНО

Постанова НКРЕ

13.07.2010 № 812

 

Зареєстровано в

 Міністерстві юстиції України

13.07.2010 за № 507/17802

 Роздрібні ціни

на природний газ, що використовується для потреб населення, Міжнародного дитячого центру "Артек" і Українського дитячого центру "Молода гвардія"

з/п

Диференціація цін

Ціна

за 1 м3 з ПДВ,

коп.

1

за умови, що обсяг споживання природного газу не перевищує 2500 м3 на рік:

 

 

за наявності газових лічильників

72,54

 

за відсутності газових лічильників

79,80

2

за умови, що обсяг споживання природного газу не перевищує 6000 м3 на рік:

 

 

за наявності газових лічильників

109,80

 

за відсутності газових лічильників

120,78

3

за умови, що обсяг споживання природного газу не перевищує 12000 м3 на рік:

 

 

за наявності газових лічильників

224,82

 

за відсутності газових лічильників

247,32

4

за умови, що обсяг споживання природного газу перевищує 12000 м3 на рік:

 

 

за наявності газових лічильників

268,56

 

за відсутності газових лічильників

295,41

 

Начальник управління цінової та

тарифної політики нафтогазового комплексу                 В. Семенець

 

НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ РЕГУЛЮВАННЯ ЕЛЕКТРОЕНЕРГЕТИКИ УКРАЇНИ

 ПОСТАНОВА

 13.07.2010                  № 813

миїв

Про затвердження граничного рівня ціни на природний газ для суб`єктів господарювання, які виробляють теплову енергію, у тому числі блочних (модульних) котелень, установлених на дахові та прибудованих

Відповідно до Указів Президента України від 14.03.95 № 213 «Про заходи щодо забезпечення діяльності Національної комісії з питань регулювання електроенергетики України» та від 24.10.2008 № 965/2008 «Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 20 жовтня 2008 року «Про невідкладні заходи з посилення фінансово-бюджетної дисципліни та мінімізації негативного впливу світової фінансової кризи на економіку України», постанови Кабінету Міністрів України від 25.12.96 № 1548 «Про встановлення повноважень органів виконавчої влади та виконавчих органів місцевих рад щодо регулювання цін (тарифів)» (зі змінами) Національна комісія регулювання електроенергетики України ПОСТАНОВЛЯЄ:

 1. Затвердити граничний рівень ціни на природний газ для суб`єктів господарювання, які виробляють теплову енергію, у тому числі блочних (модульних) котелень, установлених на дахові та прибудованих (виходячи з обсягу природного газу, що використовується для виробництва та надання населенню послуг з опалення та гарячого водопостачання, за умови ведення такими суб`єктами окремого приладового та бухгалтерського обліку тепла і гарячої води) на рівні 1309,20 грн за 1000 м3 з урахуванням податку на додану вартість, збору до затвердженого тарифу на природний газ у вигляді цільової надбавки, тарифів на транспортування, розподіл і постачання природного газу за регульованим тарифом.

2. Ця постанова набуває чинності з 1 серпня 2010 року.

 Голова Комісії                                    С.Тітенко

 ПОГОДЖЕНО:

 Міністр фінансів України                                 Ф. Ярошенко

 Міністр економіки України                               В. Цушко

____________

Постійна адреса статті в Інтернеті: http://www.marazm.org.ua/index.html?/enegy/13_108.html


Попередня статтяНаступна стаття

[an error occurred while processing this directive]


Головна сторінка | Українська національна ідея. Українократія | КУТКИ СПОЖИВАЧА для всіх міст з літературою |  ІНФОРМАЦІЙНІ СТЕНДИ, щити, дошки | Уголки потребителя для всех городов с литературой | Информационные стенды, щиты, доски | Перекидні системи Перекидные системы | Штендеры, Штендери | Буклетницы Буклетниці | Коментар Податкового кодексу, Митного Комментарий Налогового кодекса, Таможенного| НОВИНИ | RSS | Реклама | Контакт | Журнали з охорони праці та інші | Календар бухгалтера Календарь бухгалтера | Інструкції з охорони праці |Оперативна поліграфія, тиражування |  Фотоприколы | Термінологічний словник | Книги, словник, реферати з історії, ЗНО з історії України

Скачати Книгу маразмів України одним файлом

(C) Copyrіght by V.Moseіchuk, 1999-2020. All rіghts reserved. Тел. (067) 673-51-59, (099) 565-62-62, (093) 918-70-99.
Пропозиції та зауваження надсилайте на
Електронним та друкованим ЗМІ дозволяється  цитування матеріалів Книги маразмів України за умови посилання на Книгу маразмів України та сайт www.marazm.org.ua Обов'язкове посилання наступного змісту: "За матеріалами Книги маразмів України (www.marazm.org.ua)…". з використанням в Інтернеті гіперпосилання (hyperlink) на Книгу маразмів України  (www.marazm.org.ua). Іншим організаціям та приватним особам використання матеріалів для публічних цілей дозволяється за умови окремого дозволу автора з дотриманням вищезгаданих посилань.

Розсилка новин
[an error occurred while processing this directive]
Підтримка проекту:
U634971969297
Z404288205014
E208021446192

Новини
маразмiв


Нова українська національна ідея. Новая украинская национальная идея
 
Кутки споживача для всіх міст із законодавством та книгою скарг. Кутки покупця. Уголки потребителя для всех городов с законодательством и книгой жалоб. Уголки покупателя

Украинские 100x100
Газета "Правовий тиждень"