В обмін на дешевий газ Чорноморський флот Росії буде в Криму ще більше 25 роківПрезиденти України і Росії Віктор Янукович і Дмитро Медведєв 21 квітня 2010 року в Харкові підписали міждержавну угоду про продовження на 25 років терміну перебування Чорноморського Флоту Росії а території України. Угода також передбачає право пролонгації цього терміну ще на 5 років за згодою сторін. В обмін на це, відповідно до договорів, Україна одержить знижку на ціну на газ у розмірі 100 доларів США у випадку, якщо ціна на газ буде більш 330 доларів США за тисячу кубометрів, або знижку 30 % від суми контракту, якщо ціна буде нижче 330 доларів США. Таким чином за дешевий газ, який гальмує застосування альтернативних джерел енергії, та неефективну економіку, поставлена присутність іноземної бази, а фактично суверенітет і незалежність на період більше 25 років. Це перший маразм. Другий маразм полягає у підписанні цих угод в Харкові, а не в Києві. Тобто як і більшовицькі часи, коли Харків після окупації зробили столицею радянської України (з 1918 по 1934 роки), наступ зі Сходу знову почався з цього міста. Як на мене, то угоду про пролонгацію оренди української бази в Севастополі можна було підписувати лише в обмін на оренду російської бази під український флот в Новоросійську. Це є справедливим, рівноправним та мудрим кроком з точки зору українократії та панукраїнізму. Маразм третій - знижка діє лише на перші 40 млрд. куб. метрів, а далі - європейська ціна. Тобто більше купуєш - більша ціна, маразм оптової торгівлі газом з Росією, адже має бути навпаки: більше купив - більше знижка. Більше того, оскільки ми є найбільшими та найближчим покупцем російського газу, то у нас має бути найменша ціна на нього серед європейських країн, а вона у нас на рівні Німеччини. Тому ця угода є оманою. Єдине, що рятує Україну в цій ситуації, це те, що із військової точки зору ЧФ Росії не є серйозною силою, і час робить його ще слабкішим. Більшість кораблів – кінця 1960-х – початку 1980-х років, з них щороку щось списують, а нове не вводять, бо це заборонено угодою й фінанси не дозволяють. Флот може мати 338 кораблів і суден. Кількість особового складу не може перевищувати 25 тисяч осіб. Петро ПАТЛАТИЙ Тигипко: Украина покупает газ у России уже по 500 долларов Іноземних баз в Україні не повинно бути, але вони можуть у нас бути на умовах оренди Основним товаром, що імпортувався до України в 2010 році, був природний газ Флот Росії займає в Криму в 36 разів більшу площу, аніж український ____________ Постійна адреса статті в Інтернеті: http://www.marazm.org.ua/index.html?/enegy/13_104.html |
|
Головна сторінка
|
Українська національна ідея.
Українократія
|
КУТКИ СПОЖИВАЧА для всіх міст з літературою
|
ІНФОРМАЦІЙНІ СТЕНДИ, щити, дошки |
Уголки потребителя для всех городов с
литературой |
Информационные стенды, щиты, доски
|
Перекидні системи
Перекидные системы
| Штендеры,
Штендери
|
Буклетницы
Буклетниці
|
Коментар Податкового кодексу, Митного
Комментарий Налогового кодекса, Таможенного|
НОВИНИ |
|
(C)
Copyrіght by V.Moseіchuk, 1999-2024. All rіghts reserved. Тел. (067) 673-51-59, (099) 565-62-62, (093) 918-70-99.
Пропозиції та зауваження
надсилайте на
Електронним та друкованим ЗМІ дозволяється цитування
матеріалів Книги маразмів України за умови посилання на Книгу
маразмів України та сайт
www.marazm.org.ua Обов'язкове посилання наступного змісту: "За матеріалами Книги маразмів України
(www.marazm.org.ua)…". з використанням в Інтернеті гіперпосилання (hyperlink) на Книгу маразмів України (www.marazm.org.ua).
Іншим організаціям та приватним особам використання матеріалів
для публічних цілей дозволяється за умови окремого дозволу
автора з дотриманням вищезгаданих посилань.
|
Підтримка проекту: U634971969297 Z404288205014 E208021446192 |
|
Новини |