Головна сторінка | Українська національна ідея. Українократія | КУТКИ СПОЖИВАЧА для всіх міст з літературою |  ІНФОРМАЦІЙНІ СТЕНДИ, щити, дошки | Уголки потребителя для всех городов с литературой | Информационные стенды, щиты, доски | Перекидні системи Перекидные системы | Штендеры, Штендери | Буклетницы Буклетниці | Коментар Податкового кодексу України Комментарий Налогового кодекса Украины| НОВИНИ | RSS | Реклама | Контакт | Журнали з охорони праці та інші | Календар бухгалтера Календарь бухгалтера | Інструкції з охорони праці |Оперативна поліграфія, тиражування |  Фотоприколы | Термінологічний словник | Книги, словник, реферати з історії, ЗНО з історії України

Скачати Книгу маразмів України одним файлом

ГЛАВА XIIІ. МАРАЗМИ, НОВИНИ ЕНЕРГЕТИКИ

Ліквідовано буровугільну промисловість України

31 березня 2010 року завершується ліквідація ВАТ ДХК “Олександріявугілля”.З літа 2006 року за Наказом Мінвуглепрому від 10.07.2006 р. № 381 “Про ліквідацію відкритого акціонерного товариства "Державна холдингова компанія "Олександріявугілля" триває процес припинення діяльності відкритого акціонерного товариства “Державна холдингова компанія “Олександріявугілля” (далі ВАТ “ДХК “Олександріявугілля") шляхом ліквідації, яке розташоване за адресою: Кіровоградська область, м. Олександрія, пр. Леніна, 77. Ліквідація завершується 31 березня 2010 року.

Це означає фактичну ліквідацію видобутку бурого вугілля та буровугільної промисловості в Україні, оскільки саме в Олександрії був його найбільший видобуток. В Олександрії, яку називають містом вугільників, буровугільна промисловість більше як півстоліття займала домінуюче положення у структурі промислового виробництва. На підприємствах буровугільного комплексу працювало близько 15 тис. чол. Розквіт припав на кінець 1980-тих рр. початок 1990-тих. Тоді вугілля видобувалось на семи розрізах і трьох шахтах. На унікальному заводі гірського воску з бурого вугілля вироблявся озокерит.

Переробку вугілля здійснювали брикетна фабрика «Димитрівська» та «Байдаківська», де виготовлялось буровугільних брикетів близько 130 тис. т за рік. На ТЕЦ-1-2 та на ТЕЦ-3 вироблялась теплова та електрична енергія. В складі «Олександріявугілля» працював Олександрійський рудоремонтний завод, який був оснащений унікальним металообробним обладнанням, гідравлічними пресами, ливарним виробництвом.

В подальшому, через тяжке фінансове становище підприємства майно Олександріявугілля було передано в оренду ТОВ «Енерговугілля» і «Експлерент». Проте становище це не покращило. На 2009 р. практично всі підприємства припинили своє існування, а колективи звільнені, часто з грубим порушенням законодавства.

http://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9E%D0%BB%D0%B5%D0%BA%D1%81%D0%B0%D0%BD%D0%B4%D1%80%D1%96%D1%8F%D0%B2%D1%83%D0%B3%D1%96%D0%BB%D0%BB%D1%8F

Уряд вирішив законсервувати, а не рятувати шахту з солелікарнею в Солотвині. Робочих сольових шахт в Солотвині вже немає

Витрати на підтримку вугільної промисловості перевищують товарний виторг державних шахт у два рази

Україна має багато вугілля, але коксівне та кокс мусить імпортувати

Не зважаючи на зростання бюджетного фінансування вугільної промисловості, збитки державних вугільних підприємств з 2000 року виросли в 2007 році майже в 10 разів

Говорят, что на Донбассе в 2010 году побили рекорд Стаханова, а на самом деле его побили ещё в 1935

Куток споживача. Куток покупця. Куточок споживача. Куточок покупця

Кутки споживача від 99 до 399 грн. + все торговельне законодавство

Вантажний велосипед. Грузовой велосипед. Велорикша Украина

Універсальний вантажний велосипед + ручний вантажний візок в подарунок

Рекламна стійка, інформаційний стенд вертиться, вертящаяся стійка, стенд-листалка, стенд-вертушка

Ротаційна (гортальна) настільна система (промо-стійка), 11 прозорих кишень А4, 250 грн.

 


МІНІСТЕРСТВО ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

НАКАЗ

                        10.07.2006  N 381

Про ліквідацію відкритого акціонерного товариства “Державна холдингова компанія “Олександріявугілля"

Відповідно до Цивільного кодексу України, Господарського кодексу України, Законів України “Про холдингові компанії”, “Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб — підприємців”, враховуючи клопотання ВАТ “Державна холдингова компанія “Олександріявугілля” (лист від 10.03.2006 N 17-11-54), НАКАЗУЮ:

1. Припинити діяльність відкритого акціонерного товариства “Державна холдингова компанія “Олександріявугілля” (далі ВАТ “ДХК “Олександріявугілля") шляхом ліквідації, яке розташоване за адресою: Кіровоградська область, м. Олександрія, пр. Леніна, 77.

2. Призначити головою ліквідаційної комісії ВАТ “ДХК “Олександріявугілля” в.о. генерального директора — голову правління Тригуба В.С.

3. Голові ліквідаційної комісії ВАТ “ДХК “Олександріявугілля” Тригубу В.С.:

3.1. У триденний термін після підписання наказу, відповідно до чинного законодавства, опублікувати в спеціальному додатку до газети “Урядовий кур’єр” та/або в офіційному друкованому виданні органу державної влади або органу місцевого самоврядування за місцем знаходження підприємства інформацію про його ліквідацію, порядок та термін заяви претензій кредиторами, наявних (відомих) кредиторів повідомити персонально у письмовій формі.

3.2. Встановити строки для заявлення вимог кредиторами протягом двох місяців з дня публікації повідомлення про ліквідацію ВАТ “ДХК “Олександріявугілля”.

3.3. У триденний термін після підписання наказу повідомити відповідного державного реєстратора про прийняте рішення щодо припинення юридичної особи шляхом ліквідації та подати йому в установленому законодавством порядку необхідні документи для внесення до Єдиного державного реєстру відповідних записів.

3.4. Утворити ліквідаційну комісію та у п’ятиденний термін після утворення комісії повідомити Мінвуглепром України про її персональний склад.

3.5. Не пізніше двох робочих днів від дати надходження до державного реєстратора документів, які подаються для внесення до Єдиного державного реєстру запису про рішення засновника юридичної особи щодо припинення її діяльності, погодити з державним реєстратором призначення ліквідаційної комісії у встановленому чинним законодавством порядку та повідомити Мінвуглепром України про прийняте рішення.

3.6. Працівників підприємства, які не зайняті у проведенні робіт з ліквідації, звільнити за п. 1 статті 40 КЗпП України із забезпеченням додержання їх прав та інтересів відповідно до чинного законодавства України.

3.7. Забезпечити в установленому порядку та терміни подання Державній комісії з цінних паперів та фондового ринку інформації відповідно до Положення про надання особливої інформації акціонерними товариствами та підприємствами — емітентами облігацій.

3.8. Здійснити інвентаризацію майна станом на 01.10.2006 і за її результатами скласти проміжний ліквідаційний баланс, який в строк до 15.10.2006, але не раніше закінчення строку для пред’явлення вимог кредиторами, з висновками комісії подати Мінвуглепрому України на затвердження.

3.9. На підставі проміжного ліквідаційного балансу провести розрахунки з кредиторами.

3.10. У випадку якщо вартості майна підприємства, що ліквідується, недостатньо для задоволення вимог кредиторів, в установленому порядку звернутися до господарського суду із заявою щодо порушення справи про банкрутство підприємства відповідно до ст. 51 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”, про що повідомити Мінвуглепром України.

3.11. Після завершення розрахунків з кредиторами скласти ліквідаційний баланс та з висновками комісії подати його Мінвуглепрому України на затвердження.

3.12. Здійснити всі інші передбачені законодавством заходи, пов’язані з ліквідацією підприємства.

3.13. Не пізніше двох робочих днів від дати завершення процедури ліквідації, яка передбачена законом, забезпечити подання державному реєстратору документів, необхідних для здійснення державної реєстрації припинення діяльності ВАТ ДХК “Олександріявугілля”.

3.14. Ліквідацію підприємства здійснити до 31 березня 2010 року.

(Пункт 3.14 в редакції Наказів Міністерства вугільної промисловості N 241 від 03.07.2007, N 20 від 15.01.2008, N 188 від 25.04.2008; із змінами, внесеними згідно з Наказами Міністерства вугільної промисловості N 402 від 07.08.2008, N 35 від 05.02.2009, N 458 від 15.10.2009)

3.15. Після завершення ліквідації надати Управлінню майнових відносин Мінвуглепрому України інформацію про вилучення ВАТ “ДХК “Олександріявугілля” з Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

(Підпункт 3.15 пункту 3 із змінами, внесеними згідно з Наказом Міністерства вугільної промисловості N 35 від 05.02.2009)

4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на першого заступника Міністра Новікова В.І.

Міністр В.Тополов

____________

Постійна адреса статті в Інтернеті: http://www.marazm.org.ua/index.html?/enegy/13_103.html


Попередня статтяНаступна стаття

[an error occurred while processing this directive]


Головна сторінка | Українська національна ідея. Українократія | КУТКИ СПОЖИВАЧА для всіх міст з літературою |  ІНФОРМАЦІЙНІ СТЕНДИ, щити, дошки | Уголки потребителя для всех городов с литературой | Информационные стенды, щиты, доски | Перекидні системи Перекидные системы | Штендеры, Штендери | Буклетницы Буклетниці | Коментар Податкового кодексу, Митного Комментарий Налогового кодекса, Таможенного| НОВИНИ | RSS | Реклама | Контакт | Журнали з охорони праці та інші | Календар бухгалтера Календарь бухгалтера | Інструкції з охорони праці |Оперативна поліграфія, тиражування |  Фотоприколы | Термінологічний словник | Книги, словник, реферати з історії, ЗНО з історії України

Скачати Книгу маразмів України одним файлом

(C) Copyrіght by V.Moseіchuk, 1999-2020. All rіghts reserved. Тел. (067) 673-51-59, (099) 565-62-62, (093) 918-70-99.
Пропозиції та зауваження надсилайте на
Електронним та друкованим ЗМІ дозволяється  цитування матеріалів Книги маразмів України за умови посилання на Книгу маразмів України та сайт www.marazm.org.ua Обов'язкове посилання наступного змісту: "За матеріалами Книги маразмів України (www.marazm.org.ua)…". з використанням в Інтернеті гіперпосилання (hyperlink) на Книгу маразмів України  (www.marazm.org.ua). Іншим організаціям та приватним особам використання матеріалів для публічних цілей дозволяється за умови окремого дозволу автора з дотриманням вищезгаданих посилань.

Розсилка новин
[an error occurred while processing this directive]
Підтримка проекту:
U634971969297
Z404288205014
E208021446192

Новини
маразмiв


Нова українська національна ідея. Новая украинская национальная идея
 
Кутки споживача для всіх міст із законодавством та книгою скарг. Кутки покупця. Уголки потребителя для всех городов с законодательством и книгой жалоб. Уголки покупателя

Украинские 100x100
Газета "Правовий тиждень"