Головна сторінка | Українська національна ідея. Українократія | КУТКИ СПОЖИВАЧА для всіх міст з літературою |  ІНФОРМАЦІЙНІ СТЕНДИ, щити, дошки | Уголки потребителя для всех городов с литературой | Информационные стенды, щиты, доски | Перекидні системи Перекидные системы | Штендеры, Штендери | Буклетницы Буклетниці | Коментар Податкового кодексу України Комментарий Налогового кодекса Украины| НОВИНИ | RSS | Реклама | Контакт | Журнали з охорони праці та інші | Календар бухгалтера Календарь бухгалтера | Інструкції з охорони праці |Оперативна поліграфія, тиражування |  Фотоприколы | Термінологічний словник | Книги, словник, реферати з історії, ЗНО з історії України

Скачати Книгу маразмів України одним файлом

УКРАЇНСЬКИЙ ЮРИДИЧНИЙ ТЕРМІНОЛОГІЧНИЙ СЛОВНИК
Податкове та господарське законодавство в брошурах
Юридический толковый терминологический словарь Украины скачать

А Б В Г Ґ Д Е Є Ж З И І Ї Й К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Ю Я

Авторизація

Авторизація - отримання дозволу від банку-емітента банківської платіжної картки (БПК) на здійснення операцій з використанням БПК.

Постанова від 24.02.1997р. №37 "Про впровадження пластикових карток міжнародних платіжних систем у розрахунках за товари, надані послуги та при видачі готівки"

Авторизація - процедура отримання дозволу від емітента або особи, яка його заміщує, - члена або учасника платіжної системи - на проведення операції із застосуванням платіжної картки.

Постанова від 24.09.1999р. №479 "Про затвердження Положення про порядок емісії платіжних карток і здійснення операцій з їх застосуванням"

Авторизація - керування рівнями та засобами доступу до різних об'єктів та ресурсів системи залежно від ідентифікатора і пароля користувача.

Постанова КМ від 20.01.1997р. №40 "Про затвердження Концепції створення Єдиної державної автоматизованої паспортної системи"

Авторизація - надання дозволу на обслуговування держателя платіжної картки.

Постанова від 30.12.1996р. №353 "Про затвердження нормативних документів"

Авторизація - отримання дозволу від банку - емітента банківської платіжної картки (БПК) на здійснення операцій з використанням БПК.

Постанова від 20.11.1998р. №490 "Положення про виконання міжбанківських розрахунків через розрахунковий банк за операції, що здійснюються із застосуванням банківських платіжних карток міжнародної платіжної системи VISA International"

Авторизація - процедура отримання дозволу на проведення операції із застосуванням платіжної картки.

Постанова від 27.08.2001р. №367 "Про затвердження Положення про порядок емісії платіжних карток і здійснення операцій з їх застосуванням"

Авторизація - процедура отримання дозволу на проведення фінансової або службової операції із застосуванням платіжної або службової картки.

Постанова від 10.12.2004р. №620 "Про затвердження Правил Національної системи масових електронних платежів"

Авторизація - процедура отримання дозволу на проведення операції із застосуванням платіжної картки.

Постанова від 19.04.2005р. №137 "Про затвердження Положення про порядок емісії платіжних карток і здійснення операцій з їх застосуванням"

Авторизація - процедура отримання дозволу на проведення операції із використанням спеціального платіжного засобу.

Лист від 20.10.2009р. №25-311/2537-19498 "Щодо проекту Положення про порядок емісії спеціальних платіжних засобів і здійснення операцій з їх використанням"

Авторизація - процедура отримання дозволу на проведення операції з використанням спеціального платіжного засобу.

Постанова від 30.04.2010р. №223 "Про здійснення операцій з використанням спеціальних платіжних засобів"

Авторизація - надання права користувачу на виконання певних дій в Інтегрованій інформаційно-пошуковій системі, зокрема на одержання певного типу доступу до об'єктів (читання, унесення, записування, дозапис/коригування, видалення/знищення).

Наказ від 10.03.2010р. №75 "Про затвердження Інструкції з організації функціонування Інтегрованої інформаційно-пошукової системи органів внутрішніх справ України"

Авторизація - процедура отримання дозволу на проведення дій з обробки персональних даних у базі персональних даних вкладників - фізичних осіб у складі інформаційної (автоматизованої) системи.

Рішення від 12.07.2012р. №9 "Про затвердження Порядку обробки персональних даних у сфері забезпечення функціонування системи гарантування вкладів фізичних осіб"

Авторизація - процедура отримання дозволу на проведення дій з обробки персональних даних у базі персональних даних "Кадрове діловодство центрального апарату Держземагентства України" у складі інформаційної (автоматизованої) системи ЄДКС "Кадри".

Наказ від 12.11.2012р. №573 "Про затвердження Порядку обробки персональних даних у базах персональних даних, які ведуться у кадровій службі Держземагентства України"

Авторизація - процедура отримання дозволу на проведення дій з обробки персональних даних у базі персональних даних у складі інформаційної (автоматизованої) системи.

Наказ від 06.12.2012р. №642 "Про затвердження Порядку обробки персональних даних у базі персональних даних Державного реєстру оцінювачів з експертної грошової оцінки земельних ділянок"

Авторизація - процедура отримання дозволу на проведення операції з використанням електронного платіжного засобу.

Постанова від 05.11.2014р. №705 "Про здійснення операцій з використанням електронних платіжних засобів"

Авторизація - процедура отримання дозволу на проведення операцій внесення до безконтактного електронного носія додаткової змінної інформації (про місце реєстрації, про сімейний стан, про відмову від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків, про видачу приватизаційних паперів), інформації до захищених груп даних та зчитування інформації, внесеної до безконтактного електронного носія.

Наказ від 16.02.2016р. №104 "Про затвердження Порядку використання безконтактного електронного носія, який імплантовано в паспорт громадянина України"

Авторизація - процедура отримання дозволу на проведення операції із застосуванням електронного платіжного засобу.

Рішення від 07.06.2013р. №213/2013 "Положення про функціонування продуктів Національної системи масових електронних платежів на базі відкритих міжнародних стандартів"

<<-- Авторизаційний ліміт  |  Авторизований виконавець -->>Fatal error: Call to undefined function virtual() in /home/marazm/domains/marazm.org.ua/public_html/end.html on line 17