Notice: Undefined index: litera in /home/marazm/domains/marazm.org.ua/public_html/document/termin/index.php on line 8
Аварія - це що таке, визначення, термін означає. Юридичний тлумачний словник. Юридический толковый словарь | Определение аварія, что такое, термин что означает, кто такой реферат, курсовая работа скачать бесплатно
Головна сторінка | Українська національна ідея. Українократія | КУТКИ СПОЖИВАЧА для всіх міст з літературою |  ІНФОРМАЦІЙНІ СТЕНДИ, щити, дошки | Уголки потребителя для всех городов с литературой | Информационные стенды, щиты, доски | Перекидні системи Перекидные системы | Штендеры, Штендери | Буклетницы Буклетниці | Коментар Податкового кодексу України Комментарий Налогового кодекса Украины| НОВИНИ | RSS | Реклама | Контакт | Журнали з охорони праці та інші | Календар бухгалтера Календарь бухгалтера | Інструкції з охорони праці |Оперативна поліграфія, тиражування |  Фотоприколы | Термінологічний словник | Книги, словник, реферати з історії, ЗНО з історії України

Скачати Книгу маразмів України одним файлом

УКРАЇНСЬКИЙ ЮРИДИЧНИЙ ТЕРМІНОЛОГІЧНИЙ СЛОВНИК
Податкове та господарське законодавство в брошурах
Юридический толковый терминологический словарь Украины скачать

А Б В Г Ґ Д Е Є Ж З И І Ї Й К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Ю Я

Аварія

Аварія - пошкодження, вихід із ладу, руйнування, що сталося з техногенних (конструктивних, виробничих, технологічних, експлуатаційних) або природних причин.

Наказ від 27.11.1997р. №32/288 "Про заходи щодо виконання постанови Кабінету Міністрів України від 05.05.97р. №409 "Про забезпечення надійності і безпечної експлуатації будівель, споруд та інженерних мереж""

Аварія - відмова мережі, споруди водопостачання й каналізації (ВК) або їх конструктивних елементів, у зв'язку з якою порушується працездатність об'єкта (ГОСТ 27.002-89).

Наказ від 03.04.1998р. №69 "Про затвердження нормативних актів: "Правила обстежень, оцінки технічного стану та паспортизації зовнішніх мереж і споруд водопостачання й каналізації" та "Положення про безпечну та надійну експлуатацію зовнішніх мереж і споруд водопостачання й каналізації""

Аварія - Пошкодження, вихід із ладу та руйнування, що сталися з техногенних (конструктивних, виробничих, технологічних, експлуатаційних) або природних причин.

Наказ від 09.06.1998р. №124 "Про затвердження Правил обстежень, оцінки технічного стану, паспортизації та проведення планово-запобіжних ремонтів газопроводів і споруд на них"

Аварія - раптова подія, така як потужний викид небезпечних речовин, пожежа або вибух, внаслідок порушення експлуатації підприємства (об'єкта), яка призводить до негайної та/або наступної загрози для життя та здоров'я людей, довкілля, матеріальних цінностей на території підприємства та/або за його межами.

Наказ від 17.06.1999р. №112 "Про затвердження Положення щодо розробки планів локалізації та ліквідації аварійних ситуацій і аварій"

Аварія - небезпечна подія техногенного характеру, що створює на об'єкті, території або акваторії загрозу для життя і здоров'я людей і призводить до руйнування будівель, споруд, обладнання і транспортних засобів, порушення виробничого або транспортного процесу чи завдає шкоди довкіллю.

Постанова КМ від 15.07.1998р. №1099 "Про порядок класифікації надзвичайних ситуацій"

Аварія - небезпечна подія техногенного характеру, яка спричинила загибель людей чи створює на об'єкті або території загрозу життю та здоров'ю людей і призводить до руйнування будівель, споруд, обладнання і транспортних засобів, порушення виробничого або транспортного процесу чи завдає шкоди довкіллю.

Закон від 14.12.1999р. №1281-XIV "Про аварійно-рятувальні служби"

Аварія - порушення експлуатації атомної станції, за якого стався вихід радіоактивних речовин і/або іонізуючих випромінювань за передбачені проектом для нормальної експлуатації межі в кількості, що перевищує встановлені межі безпечної експлуатації. Аварія характеризується початковою подією, шляхами протікання і наслідками.

Наказ від 09.12.1999р. №63 "Про затвердження Загальних положень забезпечення безпеки атомних станцій"

Аварія - небезпечна подія техногенного характеру, що створює на об'єкті, території або акваторії загрозу для життя і здоров'я людей і призводить до руйнувань будівель, споруд, обладнання і транспортних засобів, порушення виробничого або транспортного процесу чи завдає шкоди довкіллю.

Наказ від 01.10.1999р. №151 "Про затвердження Положення про проведення планово-попереджувальних ремонтів меліоративних систем і споруд"

Аварія - небезпечна подія техногенного характеру, що спричинила загибель людей або створює на об'єкті чи окремій території загрозу життю та здоров'ю людей і призводить до руйнування будівель, споруд, обладнання і транспортних засобів, порушення виробничого або транспортного процесу чи завдає шкоди довкіллю.

Закон від 08.06.2000р. №1809-III "Про захист населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру"

Аварія - небезпечна подія техногенного характеру, що спричиняє до загибелі людей, або створює на об'єкті чи окремій території загрозу життю та здоров'ю людей, призводить до руйнування будівель, споруд, обладнання і транспортних засобів, порушення виробничого або транспортного процесу або завдає шкоди довкіллю.

Наказ від 16.10.2000р. №567 "Про затвердження Правил безпеки та порядку ліквідації наслідків аварійних ситуацій з небезпечними вантажами при перевезенні їх залізничним транспортом"

Аварія - небезпечна подія техногенного характеру, що спричинила загибель людей або створює на об'єкті чи окремій території загрозу життю та здоров'ю людей і призводить до руйнування будівель, споруд, обладнання і транспортних засобів, порушення виробничого або транспортного процесу чи завдає шкоди довкіллю.

Наказ від 18.12.2000р. №338 "Про затвердження Положення про паспортизацію потенційно небезпечних об'єктів" авіаційна подія без людських жертв, що призвела до серйозного пошкодження чи руйнування повітряного судна або серйозного тілесного ушкодження пасажирів або членів екіпажу та третіх осіб, у разі як

Аварія - небезпечна подія, яка трапилась на об'єкті і створила на ньому, а також на певній території або акваторії, загрозу життю або здоров'ю людей, привела до руйнування будівель, споруд, устаткування і транспортних засобів, порушення виробничого і транспортного процесу, а також до істотного впливу на навколишнє середовище.

Наказ від 30.07.2003р. №580 "Про затвердження Положення про локалізацію і ліквідацію наслідків аварійних ситуацій і аварій на судноплавних гідротехнічних спорудах та оповіщення про них"

Аварія - пошкодження інженерних мереж, обладнання або конструктивних елементів споруд, що виникло з техногенних або природних причин, які перешкоджають їх подальшій експлуатації відповідно до технічних умов.

Закон від 24.06.2004р. №1875-IV "Про житлово-комунальні послуги"

Аварія - пошкодження, вихід із ладу, руйнування, що сталися з техногенних (конструктивних, виробничих, технологічних, експлуатаційних) або природних причин.

Наказ від 28.04.2004р. №88 "Про затвердження та введення у дію Положення з питань обстеження, оцінки технічного стану, паспортизації та поточної експлуатації будівель та споруд у галузі зв'язку"

Аварія -  порушення експлуатації атомної електростанції, через яке стався вихід радіоактивних речовин і/або іонізуючих випромінювань, за передбачені проектом для нормальної експлуатації межі, в кількості, що перевищує встановлені межі безпечної експлуатації. Аварія характеризується початковою подією, шляхами протікання і наслідками.

Наказ від 01.12.2004р. №184 "Про затвердження Положення про порядок розслідування та обліку порушень в роботі атомних електричних станцій"

Аварія - небезпечна подія техногенного характеру, що створює на об'єкті, території або акваторії загрозу для життя і здоров'я людей і призводить до руйнування будівель, споруд, обладнання і транспортних засобів, порушення виробничого або транспортного процесу, чи завдає шкоди довкіллю.

Наказ від 03.04.2006р. №242/419 "Про удосконалення взаємодії Головного управління МНС України в Кіровоградській області з управлінням МВС України в Кіровоградській області при реагуванні на повідомлення про дорожньо-транспортні пригоди"

Аварія -  небезпечна подія техногенного характеру, що спричинила загибель людей або створює на об'єкті чи окремій території загрозу життю та здоров'ю людей і призводить до руйнування будівель, споруд, обладнання і транспортних засобів, порушення виробничого або транспортного процесу чи завдає шкоди довкіллю.

Рішення від 23.03.2007р. №01/4рш "Про затвердження Порядку здійснення підприємствами закупівлі товарів, робіт і послуг, пов'язаних із запобіганням та ліквідацією наслідків надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, наслідків аварій на виробництві, транспорті та об'єктах атомної енергетики"

Аварія - порушення експлуатації об'єкта, де має місце перевищення нормованих меж впливу на персонал об'єкта, його основні фонди та навколишнє середовище.

Наказ від 27.03.2007р. №61 "Про затвердження Правил безпеки в газовому господарстві коксохімічних підприємств і виробництв"

Аварія - авіаційна подія без людських жертв, що призвела до пошкодження чи руйнування повітряного судна або серйозного тілесного ушкодження пасажирів або членів екіпажу та третіх осіб.

Наказ від 19.03.2009р. №295 "Про затвердження Правил інформаційного забезпечення системи управління безпекою польотів повітряних суден цивільної авіації України"

Аварія - небезпечна подія техногенного характеру, що спричинила загибель людей або створила на об'єкті, території або акваторії загрозу для життя і здоров'я людей і призвела до руйнування будівель, споруд, обладнання і транспортних засобів, порушення виробничого або транспортного процесу чи завдала шкоди довкіллю.

Наказ від 23.11.2005р. №352 "Про затвердження Порядку підготовки матеріалів, на підставі яких надається експертний висновок щодо рівня надзвичайної ситуації"

Аварія - порушення експлуатації об'єкта, де має місце перевищення нормованих меж впливу на працівників об'єкта, його основні фонди та навколишнє середовище.

Наказ від 29.12.2009р. №218 "Про затвердження Правил охорони праці у газовому господарстві підприємств чорної металургії"

Аварія - авіаційна подія без людських жертв, що призвела до серйозного пошкодження (повітряне судно отримало такі пошкодження, що відновити його неможливо або це не доцільно, оскільки вартість відновлення перевищує вартість капітального ремонту) чи руйнування повітряного судна або серйозних тілесних ушкоджень пасажирів або членів екіпажу та третіх осіб.

Наказ від 19.05.2010р. №256 "Про затвердження Правил розслідування авіаційних подій та інцидентів в авіації Збройних Сил України"

Аварія - порушення експлуатації об'єкта по виробництву ядерного палива, внаслідок якого стався вихід ядерних матеріалів, радіоактивних речовин і/або іонізуючих випромінювань у кількості, що перевищує визначені проектом межі безпечної експлуатації.

Наказ від 06.09.2010р. №112 "Про затвердження Загальних положень безпеки об'єкта по виробництву ядерного палива"

Аварія - небезпечна подія техногенного характеру, яка спричинила загибель людей чи створює на об'єкті або території загрозу життю та здоров'ю людей і призводить до руйнування будівель, споруд, обладнання і транспортних засобів, порушення виробничого або транспортного процесу чи завдає шкоди довкіллю.

Наказ від 11.10.2010р. №888 "Про затвердження Інструкції з розробки плану ліквідації аварій на об'єктах метрополітену"

Аварія - небезпечна подія техногенного характеру, що спричинила ураження, травмування та/чи загибель людей або створює на об'єкті чи окремій території загрозу життю та здоров'ю людей і призводить до руйнування будівель, споруд, устатковання і транспортних засобів, порушення виробничого або транспортного процесу чи завдає шкоди довкіллю.

Наказ від 11.10.2010р. №457 "Класифікатор надзвичайних ситуацій ДК 019:2010"

Аварія - небезпечна подія техногенного характеру, що виникла внаслідок змін під час експлуатації магістрального трубопроводу (розгерметизація, вибух, пожежа тощо), спричинила руйнування (виведення з ладу) технологічних об'єктів магістрального трубопроводу, припинення (скорочення обсягу) транспортування продукту, втрату транспортованого продукту, загибель (травмування) людей чи створила загрозу безпеці, життю та здоров'ю людей, руйнування будівель та споруд, а також завдає шкоди навколишньому природному середовищу на прилеглій території.

Закон від 17.02.2011р. №3041-VI "Про правовий режим земель охоронних зон об'єктів магістральних трубопроводів"

Аварія - авіаційна подія без людських жертв, що призвела до серйозного пошкодження чи руйнування повітряного судна, тілесних ушкоджень пасажирів, членів екіпажу чи третіх осіб.

Повітряний кодекс України від 19.05.2011р. №3393-VI

Аварія - небезпечна подія техногенного характеру, що спричиняє загибель людей або створює на об'єкті чи окремій території загрозу життю та здоров'ю людей, призводить до руйнування будівель, споруд, обладнання і транспортних засобів, порушення виробничого або транспортного процесу або завдає шкоди довкіллю.

Наказ від 09.09.2011р. №981 "Про затвердження Методичних рекомендацій щодо дій підрозділів МНС під час гасіння пожеж залізничних цистерн зі зрідженими вуглеводневими газами та рідкими вуглеводнями"

Аварія - порушення експлуатації ядерної підкритичної установки, за якого стався вихід радіоактивних речовин та/або іонізуючих випромінювань у кількості, що перевищує визначені проектом ЯПУ межі безпечної експлуатації, та характеризується початковою подією, шляхами протікання і наслідками.

Наказ від 12.03.2012р. №56 "Про затвердження Загальних положень безпеки ядерної підкритичної установки"

Аварія - небезпечна подія техногенного характеру, що спричинила ураження, травмування населення або створює на окремій території чи території суб'єкта господарювання загрозу життю або здоров'ю населення та призводить до руйнування будівель, споруд, обладнання і транспортних засобів, порушення виробничого або транспортного процесу чи спричиняє наднормативні, аварійні викиди забруднюючих речовин та інший шкідливий вплив на навколишнє природне середовище.

Кодекс цивільного захисту від 02.10.2012р. №5403-VI "Кодекс цивільного захисту України"

Аварія - небезпечна подія техногенного характеру, що сталася під час промислової розробки родовищ нафти і газу та спричинила ураження, травмування населення або створює на об'єкті чи окремій території загрозу життю або здоров'ю населення та призводить до руйнування будівель, споруд, обладнання і транспортних засобів, порушення виробничого або транспортного процесу чи спричиняє наднормативні, аварійні викиди забруднювальних речовин та інший шкідливий вплив на навколишнє природне середовище.

Постанова КМ від 13.11.2013р. №979 "Про затвердження Порядку і правил проведення обов'язкового страхування майнових ризиків під час промислової розробки родовищ нафти і газу у випадках, передбачених Законом України "Про нафту і газ""

Аварія - небезпечна подія техногенного характеру, що сталася під час дослідно-промислового та/або промислового видобування та/або використання газу (метану) вугільних родовищ та спричинила ураження, травмування населення, призвела до виникнення на об'єкті чи окремій території загрози життю або здоров'ю населення, руйнування будівель, споруд, обладнання і транспортних засобів, порушення виробничого або транспортного процесу чи наднормативних, аварійних викидів забруднювальних речовин та зумовила інший шкідливий вплив на навколишнє природне середовище.

Постанова КМ від 13.11.2013р. №980 "Про затвердження Порядку і правил проведення обов'язкового страхування майнових ризиків користувача надр під час дослідно-промислового і промислового видобування та використання газу (метану) вугільних родовищ"

Аварія - безпосередній відкритий фізичний контакт з кров'ю чи біологічними матеріалами людини, забрудненими ними інструментарієм, обладнанням чи предметами внаслідок потрапляння їх на шкіру/слизову оболонку, під шкіру/слизову оболонку, який трапився при виконанні професійних обов'язків.

Наказ від 17.03.2015р. №148 "Про затвердження Порядку підтвердження зв'язку зараження ВІЛ-інфекцією з виконанням працівником своїх професійних обов'язків"

Аварія - небезпечна подія техногенного характеру, що спричинила ураження, травмування населення або створює на окремій території чи території суб'єкта господарювання загрозу життю або здоров'ю населення та призводить до руйнування будівель, споруд, обладнання і транспортних засобів, порушення виробничого або транспортного процесу чи спричиняє наднормативні, аварійні викиди забруднюючих речовин та інший шкідливий вплив на навколишнє природне середовище.

Наказ від 27.03.2015р. №42 "Про затвердження методичних рекомендацій"

Аварія - небезпечна подія техногенного характеру, що спричинила ураження, травмування населення або створює на окремій території чи території суб'єкта господарювання загрозу життю або здоров'ю населення та призводить до руйнування будівель, споруд, обладнання і транспортних засобів, порушення виробничого або транспортного процесу чи спричиняє наднормативні, аварійні викиди забруднюючих речовин та інший шкідливий вплив на навколишнє природне середовище.

Наказ від 23.03.2015р. №25 "Про затвердження Інструкції щодо дій працівників Національної служби посередництва і примирення при загрозі/виникненні надзвичайних або аварійних ситуацій (аварій)"

<<-- Аварія, пов'язана з використанням газу в побуті  |  Аварийный тормоз -->>Головна сторінка | Українська національна ідея. Українократія | КУТКИ СПОЖИВАЧА для всіх міст з літературою |  ІНФОРМАЦІЙНІ СТЕНДИ, щити, дошки | Уголки потребителя для всех городов с литературой | Информационные стенды, щиты, доски | Перекидні системи Перекидные системы | Штендеры, Штендери | Буклетницы Буклетниці | Коментар Податкового кодексу, Митного Комментарий Налогового кодекса, Таможенного| НОВИНИ | RSS | Реклама | Контакт | Журнали з охорони праці та інші | Календар бухгалтера Календарь бухгалтера | Інструкції з охорони праці |Оперативна поліграфія, тиражування |  Фотоприколы | Термінологічний словник | Книги, словник, реферати з історії, ЗНО з історії України

Скачати Книгу маразмів України одним файлом

(C) Copyrіght by V.Moseіchuk, 1999-2020. All rіghts reserved. Тел. (067) 673-51-59, (099) 565-62-62, (093) 918-70-99.
Пропозиції та зауваження надсилайте на
Електронним та друкованим ЗМІ дозволяється  цитування матеріалів Книги маразмів України за умови посилання на Книгу маразмів України та сайт www.marazm.org.ua Обов'язкове посилання наступного змісту: "За матеріалами Книги маразмів України (www.marazm.org.ua)…". з використанням в Інтернеті гіперпосилання (hyperlink) на Книгу маразмів України  (www.marazm.org.ua). Іншим організаціям та приватним особам використання матеріалів для публічних цілей дозволяється за умови окремого дозволу автора з дотриманням вищезгаданих посилань.

Розсилка новин
Підтримка проекту:
U634971969297
Z404288205014
E208021446192

Новини
маразмiв


Нова українська національна ідея. Новая украинская национальная идея
 
Кутки споживача для всіх міст із законодавством та книгою скарг. Кутки покупця. Уголки потребителя для всех городов с законодательством и книгой жалоб. Уголки покупателя

Украинские 100x100
Газета "Правовий тиждень"