Головна сторінка | Українська національна ідея. Українократія | КУТКИ СПОЖИВАЧА для всіх міст з літературою |  ІНФОРМАЦІЙНІ СТЕНДИ, щити, дошки | Уголки потребителя для всех городов с литературой | Информационные стенды, щиты, доски | Перекидні системи Перекидные системы | Штендеры, Штендери | Буклетницы Буклетниці | Коментар Податкового кодексу України Комментарий Налогового кодекса Украины| НОВИНИ | RSS | Реклама | Контакт | Журнали з охорони праці та інші | Календар бухгалтера Календарь бухгалтера | Інструкції з охорони праці |Оперативна поліграфія, тиражування |  Фотоприколы | Термінологічний словник | Книги, словник, реферати з історії, ЗНО з історії України

Скачати Книгу маразмів України одним файлом

ГЛАВА XI. МАРАЗМИ БАНКІВ

НАЦБАНК ВИПУСТИВ МОНЕТИ «ЇЖАК», “БАБАК (БАЙБАК)”. ВЖЕ Є МОНЕТИ “МОРСЬКИЙ КОНИК", “ЛЕЛЕКА”, "ПУГАЧ",

Нацбанк України (НБУ), продовжуючи серію «Найменша золота монета», вводить в обіг з 14 квітня пам’ятну монету «Їжак» номіналом 2 гривні. Як повідомив НБУ в телеграмі 11.04.2006  N 11-311/1276-3894, монета присвячена невеликому звірові, який живе в лісах, парках і садах. Цікаво, за такою логікою НБУ незабаром випустить монети “Кіт”, “Пес”, “Морська свинка”, “Свиня”, “Вовк” тощо. Адже вже є монети “Морський коник", “Лелека”, "Пугач". З 1 березня 2007 року з'явився “Бабак (байбак)”.

Монета «Їжак» виготовлена із золота 999,9 проби. Маса монети — 1,24 грама, діаметр — 13,92 міліметра. Тираж монети — 10 тисяч штук.

Нацбанк з 1995 року випустив більше 250 видів пам’ятних і ювілейних монет. НБУ в 2006 році планує випуск пам’ятних монет 39 видів. НБУ не розуміє, що монета тоді є цінною в сенсі для нумізмата, коли вона містить дані про ювілей чи пам’ять. А зображення звірів на монетах – це для дітей нумізматів … Навіть в Інструкції про організацію виготовлення, випуску в обіг і реалізації пам'ятних монет України та сувенірної продукції, яку затверджено постановою Правління Національного банку України від 14 січня 2005 р. N 8  та зареєстровано в Міністерстві юстиції України 1 лютого 2005 р. за N 124/10404, сказано, що пам'ятні монети - монети із дорогоцінних або недорогоцінних металів, які виготовлені із застосуванням спеціальних технологій, що забезпечують підвищену якість монет і випускаються в обіг Національним банком обмеженими тиражами з нагоди відзначення ювілейних дат, пам'ятних подій історії та сучасності, заходів з охорони навколишнього природного середовища, інших подій суспільного життя. Пересічний звір під жодну з цих ознак не підходить. Можна було би притягти це як захід з охорони навколишнього природного середовища, однак від цих монет звірам жодної копійки не йде…

 

Куток споживача. Куток покупця. Куточок споживача. Куточок покупця

Кутки споживача від 99 до 399 грн. + все торговельне законодавство

Вантажний велосипед. Грузовой велосипед. Велорикша Украина

Універсальний вантажний велосипед + ручний вантажний візок в подарунок

Рекламна стійка, інформаційний стенд вертиться, вертящаяся стійка, стенд-листалка, стенд-вертушка

Ротаційна (гортальна) настільна система (промо-стійка), 11 прозорих кишень А4, 250 грн.

 


 

НАЦІОНАЛЬНИЙ БАНК УКРАЇНИ

Департамент готівково-грошового обігу

ЛИСТ

11.04.2006  N 11-311/1276-3894

 

                                      Операційному

                                      і територіальним управлінням

                                      Національного банку України,

                                      Центральному сховищу,

                                      Асоціації українських

                                      банків,

                                      банкам України

                   Про введення в обіг пам'ятної

                          монети "Їжак"

Національний банк України, продовжуючи серію “Найменша золота монета”, уводить в обіг 14 квітня 2006 року пам’ятну монету “Їжак” номіналом 2 гривні, присвячену невеличкому звірку, який мешкає в лісах, парках і садах.

Монету номіналом 2 гривні виготовлено із золота 999,9 проби, якість — “спеціальний анциркулейтед”, маса — 1,24 г, діаметр — 13,92 мм, тираж — 10 000 штук. Гурт монети гладкий.

На аверсі монети в намистовому колі розміщено малий Державний Герб України, над яким — рік карбування монети 2006; між намистовим колом і кантом монети — написи: НАЦІОНАЛЬНИЙ БАНК УКРАЇНИ (угорі), 2 ГРИВНІ (унизу), а також позначення металу, його проби — Au 999,9 (ліворуч), маса — 1,24 та логотип Монетного двору Національного банку України (праворуч).

На реверсі монети зображено їжака та розміщено написи: ЇЖАК (угорі) та ERINACEUS (унизу).

Художник і скульптор — Володимир Дем’яненко.

Пам’ятна монета номіналом 2 гривні є дійсним платіжним засобом України і обов’язкова до приймання без будь-яких обмежень за її номінальною вартістю до всіх видів платежів, а також для зарахування на розрахункові рахунки, вклади, акредитиви та для переказів.

Виконавчий директор з питань готівково-грошового обігу                О.М.Толстой

 

 НАЦІОНАЛЬНИЙ БАНК УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 22.07.2003 р. N 11-311/1630-5228

Департамент готівково-грошового обігу 

Операційному і територіальним управлінням Національного банку України, Центральному сховищу, Асоціації українських банків, банкам України 

Про введення в обіг пам'ятних монет "Морський коник"

Національний банк України, продовжуючи серію "Флора і фауна", уводить в обіг 25 липня 2003 р. пам'ятні монети "Морський коник" номіналами 10 та 2 гривні, присвячені представникові ряду Голкоподібних, єдиному ендемічному підвиду морського коника чорноморського у фауні України, ареал поширення якого - Азовське і Чорне моря.

Монету номіналом 10 гривень виготовлено із срібла, якість - "пруф", вага в чистоті - 31,1 г, діаметр - 38,61 мм, тираж - 2000 штук. Гурт монети - рифлений.

Монету номіналом 2 гривні виготовлено з нейзильберу, якість - звичайна, вага - 12,8 г, діаметр - 31,0 мм, тираж 50000 штук. Гурт монети - рифлений.

На аверсі монет в обрамленні вінка, утвореного із зображень окремих видів флори і фауни, розміщено малий Державний Герб України та написи в чотири рядки: на монеті із срібла - УКРАЇНА, 10 ГРИВЕНЬ, 2003, а також позначення металу та його проби - Ag 925, вага в чистоті - 31,1, на монеті з нейзильберу - УКРАЇНА, 2 ГРИВНІ, 2003 та на обох монетах логотип Монетного двору Національного банку України.

На реверсі монет зображено морського коника, навколо кругові написи: МОРСЬКИЙ КОНИК ЧОРНОМОРСЬКИЙ та HIPPOCAMPUS GUTTULATUS MICROSTEPHANUS.

Художник і скульптор - Володимир Дем'яненко.

Пам'ятні монети номіналами 10 та 2 гривні є дійсними платіжними засобами України і обов'язкові до приймання без будь-яких обмежень за їх номінальною вартістю до всіх видів платежів, а також для зарахування на розрахункові рахунки, вклади, акредитиви та для переказів.

Заступник Голови 

В. Л. Кротюк 


НАЦIОНАЛЬНИЙ БАНК УКРАЇНИ

Департамент готівково-грошового обігу

ЛИСТ

                  27.02.2007  N 11-311/770-2083

 

                                      Національний банк України

                                      Операційному і

                                      територіальним

                                      управлінням Національного

                                      банку України,

                                      Центральному сховищу,

                                      Асоціації українських

                                      банків,

                                      банкам України та їх філіям

 

               Про введення в обіг пам'ятної монети

                         "Бабак (байбак)"

Національний банк України, продовжуючи серію “Найменша золота монета”, уводить в обіг 1 березня 2007 року пам’ятну монету “Бабак (байбак)” номіналом 2 гривні, присвячену гризуну великих розмірів, який живе в степу в норах і впадає з осені до весни в сплячку.

Монету номіналом 2 гривні виготовлено із золота 999,9 проби, якість — “спеціальний анциркулейтед”, маса — 1,24 г, діаметр — 13,92 мм, тираж — 10 000 штук. Гурт монети гладкий.

На аверсі монети в намистовому колі розміщено малий Державний Герб України, над яким — рік карбування монети 2007; між намистовим колом і кантом монети — написи: НАЦIОНАЛЬНИЙ БАНК УКРАЇНИ (угорі), 2 ГРИВНI (унизу), а також позначення металу, його проби — Au 999,9 (ліворуч), маса — 1,24 та логотип Монетного двору Національного банку України (праворуч).

На реверсі монети зображено байбака та розміщено написи:

MARMOTA BOBAK (ліворуч) і БАБАК (БАЙБАК) (праворуч).

Художник і скульптор — Володимир Дем’яненко.

Пам’ятна монета номіналом 2 гривні є дійсним платіжним засобом України і обов’язкова до приймання без будь-яких обмежень за її номінальною вартістю до всіх видів платежів, а також для зарахування на розрахункові рахунки, вклади, акредитиви та для переказів.

Виконавчий директор з питань готівково-грошового обігу О.М.Толстой

 

____________

Постійна адреса статті в Інтернеті: http://www.marazm.org.ua/index.html?/bank/11_69.html


Попередня статтяНаступна стаття


[an error occurred while processing this directive]


Головна сторінка | Українська національна ідея. Українократія | КУТКИ СПОЖИВАЧА для всіх міст з літературою |  ІНФОРМАЦІЙНІ СТЕНДИ, щити, дошки | Уголки потребителя для всех городов с литературой | Информационные стенды, щиты, доски | Перекидні системи Перекидные системы | Штендеры, Штендери | Буклетницы Буклетниці | Коментар Податкового кодексу, Митного Комментарий Налогового кодекса, Таможенного| НОВИНИ | RSS | Реклама | Контакт | Журнали з охорони праці та інші | Календар бухгалтера Календарь бухгалтера | Інструкції з охорони праці |Оперативна поліграфія, тиражування |  Фотоприколы | Термінологічний словник | Книги, словник, реферати з історії, ЗНО з історії України

Скачати Книгу маразмів України одним файлом

(C) Copyrіght by V.Moseіchuk, 1999-2020. All rіghts reserved. Тел. (067) 673-51-59, (099) 565-62-62, (093) 918-70-99.
Пропозиції та зауваження надсилайте на
Електронним та друкованим ЗМІ дозволяється  цитування матеріалів Книги маразмів України за умови посилання на Книгу маразмів України та сайт www.marazm.org.ua Обов'язкове посилання наступного змісту: "За матеріалами Книги маразмів України (www.marazm.org.ua)…". з використанням в Інтернеті гіперпосилання (hyperlink) на Книгу маразмів України  (www.marazm.org.ua). Іншим організаціям та приватним особам використання матеріалів для публічних цілей дозволяється за умови окремого дозволу автора з дотриманням вищезгаданих посилань.

Розсилка новин
[an error occurred while processing this directive]
Підтримка проекту:
U634971969297
Z404288205014
E208021446192

Новини
маразмiв


Нова українська національна ідея. Новая украинская национальная идея
 
Кутки споживача для всіх міст із законодавством та книгою скарг. Кутки покупця. Уголки потребителя для всех городов с законодательством и книгой жалоб. Уголки покупателя

Украинские 100x100
Газета "Правовий тиждень"